Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:51




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Не судіть
37484
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2012, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Vero написав:
"Не судите, да не судими будете; Ибо каким судом судите, таким будете судими; и какою мерою мерите, такою и вам будут мерить". Мт. 7:1-2
Як ви думаєте, чи буде осудженням те, коли наприклад, я побачила, що якась віруюча не ходить на зібрання дуже довго, або побачила ту віруючу в міні шортиках? Чи якщо якась сусідка комусь розказувала, що якась там віруюча пила спиртне чи одружена розведена знайома віруюча ходить з якимись хлопцями? Чи буде то осудженням коли комусь так розказати, не те, щоб обсуджувати а просто розказувати? Що в такій бесіді буде осудженням, а що ні?

Розповідати про когось компрометуючі факти інакше називається обмовляти, або ж бути переносчиком (розносити різну інформацію) " Не будеш ходити пліткарем серед народу свого. Не будеш наставати на життя свого ближнього. Я Господь!Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, і не понесеш гріха за нього. " Лев.19:16,17
І ще тут варто подумати: чи було б мені приємно, щоб інші про мої помилки розмовляли. А так обовязково буде, бо я такою мірою відміряла і доведеться пожати свої посіяні слова.
Цитата:
І ще: чи можна віруючим бути юристами чи адвокатами?

Адвокати бувають різними, якщо ти, наприклад, хочеш бути адвокатом з кримінальних справ, то доведеться постійно бути свідком усіляких злочинів ( вбивств, розбійних нападів), спілкуватися із злочинцями. По-моєму, це не для віруючих, тим більше жінок.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Не судіть
37490
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2012, 13:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Розповідати про когось компрометуючі факти інакше називається обмовляти, або ж бути переносчиком (розносити різну інформацію) " Не будеш ходити пліткарем серед народу свого. Не будеш наставати на життя свого ближнього. Я Господь!Не будеш ненавидіти брата свого в серці своєму. Конче вияви неправду свого ближнього, і не понесеш гріха за нього. " Лев.19:16,17
Тут трохи не чіткий переклад, бо зрозуміло, що пліткувати не можна, але далі Огієнко переклав так: вияви неправду свого ближнього. Насправді, "виявити неправду" означає докорити йому особисту, бо в інших перекладах читаємо так:
Докори поважно ближнього твого, щоб не бути тобі винуватим за гріх його. (Куліш)
докориш щиро ближньому твоєму, щоб не взяти на себе його гріха. (Хоменко)
обличи ближнего твоего, и не понесешь за него греха. (російський)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>