Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:47




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3224
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2006, 08:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Людина була створена Богом не для боротьби, боротьба з’явилась через гріхопадіння людини. Гріх ввійшов в людину через першого Адама. Тому не можу з тобою згодитися відносно того, що Бог створив нас на боротьбу.
А ще, відносно того, що ти кажеш, що це пише не про невіруючих, але про віруючих, то з ким тоді протиставляє Павло нас, коли пише "Але не тільки вони, але й ми"?
Також, щодо душі, то вона вже свобідна, бо де Дух Господній, там є воля.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3513
UNREAD_POSTДодано: 06 липня 2006, 23:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Тарас написав:
Людина була створена Богом не для боротьби, боротьба з’явилась через гріхопадіння людини. Гріх ввійшов в людину через першого Адама. Тому не можу з тобою згодитися відносно того, що Бог створив нас на боротьбу.

Якщо уважно читати 2Кор.5:1-5, то Бог створив нас, щоби ми зітхали під тягарем нашого тіла. Але під словом "створив" тут слід розуміти не створення Адама, а створення саме цього "створіння", яке "очікує зявлення синів Божих", хоча й "покорилось марноті", тобто тілесній оболонці. Звідси і виходить, що тут мова може йти або про невіруючих людей (як переважно і думають), бо "покорилось марноті" і перебуває в "неволі тління", або про душу відкупленої людини, яка поневолі замкнена тілесною оболонкою, але "очікує з'явлення синів Божих" і має надію, що "визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".
Тарас написав:
Також, щодо душі, то вона вже свобідна, бо де Дух Господній, там є воля.
Безперечно, душа наша свобідна від гріха, але не від тіла. Тіло саме для нашої душі є тим тягарем, про який говорить ап.Павло (2Кор.5:4), є неволею, яка обмежує свободу. Бо душа відкупленої людини лине до Бога: "Як лине той олень до водних потоків, так лине до Тебе, о Боже, душа моя", але разом із тим "душа моя тужить в мені" (Пс.41).
Тарас написав:
А ще, відносно того, що ти кажеш, що це пише не про невіруючих, але про віруючих, то з ким тоді протиставляє Павло нас, коли пише "Але не тільки вони, але й ми"?

Павло написав: "не тільки воно", тобто створіння, у моєму розумінні душа людини. Тут радше не протиставлення, а доповнення, уточнення, що не тільки душа, але й вся людина цілком: "але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла". Бо саме людина має зачаток Духа, а не душа, і саме людина чекає відкуплення свого тіла.
А взагалі це місце є дуже складним для розуміння, щоби можна було його однозначно тлумачити. Тому якщо я не здатний зрозуміло пояснити свою думку, то нехай вона залишиться лише моїм припущенням. Я не претендую на безумовну істину. Тим більше, як я розумію, що "створіння" як душа людини - це лише одне із значень. Насправді, це "створіння" має значно глибше тлумачення, якщо брати до уваги інші місця, які доповнюють загальну картину. І я би хотів перейти надалі до інших місць, які повязані із цим загадковим словом - "створіння".




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про створіння
6577
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2006, 06:43 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Тарас написав:
Питання: що в даному контексті розумів Павло під словом створіння?

Все що створив Бог є живим!
Все живе, життям своїм, набуває досконалості!
Людина, до того як стати такою, була на тваринному рівні розвитку, а ще раніше - на рослинному...!
Говорячи про створіння що "зідхає і мучиться", Павло мав на увазі братів наших менших, то б то - тваринний та рослинний світ, що чекає від нас - своїх старших братів, відкриттів, які б дали розуміння, що й вони (тварини та рослини) чекають на дорослішання - "здобуття слави дітей Божих" - становлення людьми.
Читайте мою "Познание Истини" на

http://forum.userline.ru/myforum26107011/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6610
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2006, 08:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Цитата:
Все живе, життям своїм, набуває досконалості!

Не можу погодитися з цим твердженням. Згідно Біблії, Бог лише людину створив за своїм образом і подобою. Оце власне і означає, що людина як вінець Божого творива сотворена досконалою, і після гріхопадіння повинна прагнути до досконалості, як написано: праведною вчинив Бог людину, та вигадок усяких шукають вони!(Екл.7:29).
Отож, замість пошуків усіляких вигадок, краще шукати те, як кожному з нас досягнути досконалості. А "життям своїм" досконалості ми не досягнемо ніколи, бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави, але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі (Рим. 3:23,24). Отож, наша досконалість, наше життя є лише у Христі Ісусі.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6618
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2006, 05:54 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Іван Твердий написав:
А "життям своїм" досконалості ми не досягнемо ніколи, . Отож, наша досконалість, наше життя є лише у Христі Ісусі.

Як Ви не розумієте таких простих речей, що тільки в процесі життя набувається досконалість, то що можете розуміти в Біблії?
Мало каші зїли!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6626
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2006, 21:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
jasvami написав:
Як Ви не розумієте таких простих речей, що тільки в процесі життя набувається досконалість, то що можете розуміти в Біблії? Мало каші зїли!
Звичайно, так. Досконалість досягається протягом усього життя, і вимагає чималих зусиль. Але дуже важливо знати нам, до чого прикладати наші зусилля. Ап.Павло добре це знав:
"Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився,
але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене."
( Фил.3:12 )
Отож, наша досконалість у Христі Ісусі, у тому, щоби пізнати Його, уподібнитися Йому.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6631
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2006, 02:14 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2006, 03:09
Написано: 27
Звідки: Київ.
Іван Твердий написав:
Звичайно, так. Досконалість досягається протягом усього життя, і вимагає чималих зусиль. Але дуже важливо знати нам, до чого прикладати наші зусилля.
Отож, наша досконалість у Христі Ісусі, у тому, щоби пізнати Його, уподібнитися Йому.

Слава Богу, що Ви вже визнаєте, що досконалість досягається життям!
І до чого б Ви не прикладали зусилля - все одно вдосконалитесь(пізнаєте істину), бо більш нічого. Але, якщо свідомо скеруєте свої зусилля - тим краще.
А Христос - Ваш старший брат: тож щоб уподібнитися Йому, треба знати те, що знає Він(пізнати Батька як Він).
Ви, поки що, не знаєте суті основних Біблійних понять, тому я й рекомендую Вам заглянути в мій словарик!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про створіння
46781
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2014, 17:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Питання про створіння дуже важливе в житті людини тому було дуже добре як би хтось підсказав як саме відбувалося все спочатку, я знаю багато хто скаже в Біблії ж написано, але чому саме було те чі інше , і що має означати
.......... я є початок і кінець.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання про створіння
46818
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2014, 14:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Dmitro написав:
Питання про створіння дуже важливе в житті людини тому було дуже добре як би хтось підсказав як саме відбувалося все спочатку, я знаю багато хто скаже в Біблії ж написано, але чому саме було те чі інше
Ну взагалі то питаня якесь трохи дивне.Усе і біло так як описанно в Біблії,тому що так захотів Бог.Якби захотів подругому,то і би все було подругому.

Цитата:
і що має означати
.......... я є початок і кінець.
те і означає,що Бог є усім для всього.Нічого і нікого не існувало до Нього,так нічого і нікого не буде існувати після Нього.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>