Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 08 березня 2021, 03:31
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ще трохи про NWO...
10890
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Нoвий світoвий пoрядок, начертання звіра, чиcлo 666.
http://www.kaliningrad.ru/blog/otkrovenie/260/

Чи є числo 666 у державній символіці США
http://www.microskop.ru/USA/USA_2.htm


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10911
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 13:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 січня 2021, 23:13
Написано: 4650
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Знаєш, ЛМаксе! На мою думку, будь-яке число можна знайти у чому завгодно... Це як у тій жартівливій задачці: загадай будь-яке число, помнож його на х, віднімими а, поділи на х... і т.д. а потім вийде 666.
Напр.: число 666 є на кожному штрихкоді; у банківській системі використовується 36-кова система числення, а сума всіх чисел цієї системи теж дорівнює 666... і ще багато можна пошукати та повидумувати.

Написано в Обявленні 13 так:
11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. 15 І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були. 16 І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, 17 щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його... 18 Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість.
Тобто виходить, що для того щоб отримати знамено (по теперішньому це може бути чіп) на правицю чи на чоло, потрібно вклонитися тій звірині, число якої 666.

Що значить вклонитися? ніхто не знає...

Але я бачу, що розвиток банківської системи неминуче прийде до того, що всім будуть прошивати чіпи у правицю (ну і на чоло дублікат, бо руку можна відтяти).
Не секрет, що кожній державі, зокрема банківській системі, дуже вигідно позбутися готівкового обороту і повністю перейти на електронні гроші. Вже зараз видають людям пластикові картки з ідентифікатором банківського рахунка. За допомогою цих карток вже можна купувати необхідне. Тепер розробили чіпові картки, які служитимуть не просто платіжним інструментом, а й документом, який посвідчує особу. В Україні планувалося організувати масове впровадження цих карток, в тому числі для виплати пенсій.
Якщо це вдасться впровадити, Україна отримує дешеві кредитні кошти, а отже зекономить мільярди.
Але тоді постає проблема: картка не надійний платіжний запис, бо її можна легко загубити. А для того, щоб картку не можна було загубити, її просто необхідно прошити в тіло людини.
Такі імплантанти вже є. Вже давно в США проводяться чіпові експерименти з людьми. І ці чіпи прошивають саме у правицю і чоло.
Якщо ці чіпи будуть лише звичайним ідентифікатором індивідуальних даних, то це ще нічого страшного. Але на скільки я чув, то американські вчені працюють над тим, щоб через ці чіпи можна було впливати на свідомість людей через канали супутникового зв'язку. Це потрібно заради уникнення масових заворушень тощо.
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10950
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2007, 20:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А я чув, що нові машини можна теж управляти через супутник, наприклад, гониться за тобою поліція, якщо машина нова і поліцейський знає номер машини, він легко через супутник зупиняє машину.
Зауваження до ЛМакса: може вистачить смітити лінками? Невже так важко на основі прочитаної тобою статті написати свої (чи чужі) думки?
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще трохи про NWO...
46879
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 18:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
новий світовий порядок- ну незнаю можна назвати те що трапляється зараз на землі новим, мені більш здається що воно добре забуте старе...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2021 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ> Радіопрограма щосуботи 23:15