Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:26




Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34573
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2012, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Християни мають вивчати як правильно і про диких тварин піклуватись. Наприклад коли потрібно їх підкормлювати (в справді небезпечні щимні періоди), а коли не можна (осінню, коли відлітають перелітні птахи, наприклад)

:eek:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34580
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 00:23 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Підсніжник написав:
Піклується праведний життям худоби своєї, а серце безбожних жорстоке" Прип.12:10.

Ага, особливо праведний піклується про свиню, щоб добре їла і не схудла часом :lol: (жарт). Я тварин особливо не люблю, але жалко, коли бачиш наприклад, як заганяють коней у селі, чи відстрілюють на суп голубів, лебедів у містах. Навіть забитих кроликів жалко :cry: Добре, що у вічності ми їстимемо фрукти, як перші люди до гріхопадіння. А чи будуть на небі тварини? І чи всі??
Michail написав:
Але ця теХристияни мають вивчати як правильно і про диких тварин піклуватись. Наприклад коли потрібно їх підкормлювати (в справді небезпечні щимні періоди), а коли не можна (осінню, коли відлітають перелітні птахи, наприклад)

З цим згідна, бо Бог дав ще Адамові таку роботу: дбати про звірів, назвати їх іменами.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34581
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Assol написав:
Підсніжник написав:
Піклується праведний життям худоби своєї, а серце безбожних жорстоке" Прип.12:10.

Ага, особливо праведний піклується про свиню, щоб добре їла і не схудла часом :lol: (жарт). Я тварин особливо не люблю, але жалко, коли бачиш наприклад, як заганяють коней у селі, чи відстрілюють на суп голубів, лебедів у містах. Навіть забитих кроликів жалко :cry: Добре, що у вічності ми їстимемо фрукти, як перші люди до гріхопадіння. А чи будуть на небі тварини? І чи всі??

І жарт теж має підгрунтя. Що поробиш, якщо люди їдять мясо... Так вже є і Церква це не забороняє.
Але коли моя бабуся і дідусь вирощували свиней, то поки ці свині не пішли на мясо, ставились до них з відповідальністю. З самих малих про них піклувались, прибирали за ними хлів, кормили (в СССРі навіть сірий хліб длеколи в помиї давали, а потім комбікорм, коли хіб став дорогий). Бабка навіть назви їм давала. А я (ждо 7-8 років),коли їх різали, не міг це переносити без жалю і протесту. Вуйко мій різав тоді свиней і робили це швидко, щоб не мучились. Один єврей досліджував юдейське передання, Талмуд і виявив там, що в Старому Завіті спеціально був придуманий спосіб швидкого забою тварини, щоб не мучилась. І, думаю, влюдни це є закладено Богом в людині, коли співчуває тваринам. Правда проявляється це співчуття вчистих людей - в дітей, в духовних людей... А в загружених гріхом... може не проявитись (не до того їм :( )


Michail написав:
Але ця теХристияни мають вивчати як правильно і про диких тварин піклуватись. Наприклад коли потрібно їх підкормлювати (в справді небезпечні щимні періоди), а коли не можна (осінню, коли відлітають перелітні птахи, наприклад)

З цим згідна, бо Бог дав ще Адамові таку роботу: дбати про звірів, назвати їх іменами.[/quote]

Та й усе створіння, не тільки тварин. Закладено в вислові "порати землю"... і саме в тому, що буди поселені Адам і Єва в сад (в прекрасний сад - Едем).

Вже багато разів натрапляв на тему, що тварини амають співчуття до їх ближніх сородичів:
http://vkontakte.ru/feed?z=photo-284606 ... 839402_453

Слони, наприклад взагалі своїх не полишають, якщо ті ппали в пастку (аж поки не витягнуть із пастки, або поки не загине тварина, якщо не можуть витягнути).


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34619
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2012, 19:05 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 серпня 2021, 14:29
Написано: 19
Віровизнання: п'ятидесятник
Як на мене, то братам-проповідникам треба хоч інколи піднімати такі питання на проповідях, наставляти християн згідно Божого Слова, бо мої знайомі, наприклад, байдужі до тварин, а в деякій мірі навіть жорстокі і легко викидають нещасних! А таких наставлень я не чула ні разу за 13 років мого вірування!




анелія
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34623
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2012, 04:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо у тебе є любов до Бога, то буде любов і до Його творіння.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34626
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2012, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Assol написав:
З цим згідна, бо Бог дав ще Адамові таку роботу: дбати про звірів, назвати їх іменами.
Ну, взагалі то Бог повелів Адаму панувати на звірами.
Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі... і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі! (Бут.1:26,28)
Фактично Бог створив усіх тварин на радість і на користь людям, і дав людям владу панувати над ними, тобто використовувати це творіння на користь собі.

Іноді люди доходять до крайнощів, що до тварин ставляться немов до людей: нібито не можна вбивати тварин, не можна їх їсти, експлуатувати... а зуськи! Тварини створені Богом для того, щоб люди панували над ними, тобто використовували.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34631
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2012, 22:04 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 серпня 2021, 14:29
Написано: 19
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Якщо у тебе є любов до Бога, то буде любов і до Його творіння.

Особисто я дуже шкодую тварин, але хотілося б, щоб усі християни проявляли співчуття, тому такі наставлення в церквах потрібні




анелія
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34632
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2012, 22:10 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 серпня 2021, 14:29
Написано: 19
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Assol написав:
З цим згідна, бо Бог дав ще Адамові таку роботу: дбати про звірів, назвати їх іменами.
Ну, взагалі то Бог повелів Адаму панувати на звірами.
Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі... і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі! (Бут.1:26,28)
Фактично Бог створив усіх тварин на радість і на користь людям, і дав людям владу панувати над ними, тобто використовувати це творіння на користь собі.

Іноді люди доходять до крайнощів, що до тварин ставляться немов до людей: нібито не можна вбивати тварин, не можна їх їсти, експлуатувати... а зуськи! Тварини створені Богом для того, щоб люди панували над ними, тобто використовували.

Це стосується тих тварин, які призначені для їжі. Та й використовувати інших тварин треба з розумом. Приходилось бачити, як люди експлуатують коней. Просто жах!




анелія
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34635
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2012, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дизайнер написав:
Особисто я дуже шкодую тварин, але хотілося б, щоб усі християни проявляли співчуття, тому такі наставлення в церквах потрібні
Так, до тварин слід ставитися добре. Пригадую, що Господь якось наставляв Духом Святим, щоб ми не були жорстокими до худоби, бо й навіть тварина повинна відчувати нашу ласку.
Дизайнер написав:
Та й використовувати інших тварин треба з розумом. Приходилось бачити, як люди експлуатують коней. Просто жах!
Так. Пригадалося, як Валаам побивав свою ослицю. :)
28 І відкрив Господь уста ослиці, і сказала вона до Валаама: Що я зробила тобі, що ти оце тричі вдарив мене? 29 І сказав Валаам до ослиці: Бо ти виставила мене на сміх. Коли б меч був у руці моїй, то тепер я забив би тебе! 30 І сказала ослиця до Валаама: Чи ж я не ослиця твоя, що ти їздив на мені, скільки живеш, аж до цього дня? Чи ж справді звикла я робити тобі так? (Чис.22:28-30)
От якби так усі тварини вміли говорити, щоб вони сказали жорстоким господарям? :lol:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34647
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2012, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Я також пригадую історію. Одного дня молодь гуляючи в в лісі, знайшли в дуплі, де жили білочки, жменю горішків і забрали їх. Ввечері, коли прийшли на молитовне служіння Господь конкретно проговорив їм покласти горішки там, де взяли.
"Очі всіх уповають на Тебе, і Ти їм поживу даєш своєчасно, Ти руку Свою відкриваєш, і все, що живе, Ти зичливо годуєш!" Пс. 144:15,16




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34675
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2012, 00:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Іноді люди доходять до крайнощів, що до тварин ставляться немов до людей: нібито не можна вбивати тварин, не можна їх їсти, експлуатувати... а зуськи! Тварини створені Богом для того, щоб люди панували над ними, тобто використовували.


Це лише дозвіл після гріхопадіння їсти тварин. Це не гріх, звичайно. Бо є дозвіл. Але в Раю не їли тварин, це точно. По перше нема в цьому виразі, де описано щоб панували, згдки, щоб їли. По друге, написано, що в Раю Адам і Єва їли з плодів.


А Панувати в Старому Завіті означало одне - відповідати за кожну доручену тобі істоту. Авраам був пан для Сари і для всіх з його родичів і слуг. Але він відповідав за кожного! хто слухався його як старшого. Пастир відповідає за своїх овець. Це в першу чергу Ісусса Христа стосується і Його стада, але також має і прямий зміст...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34678
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2012, 01:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Але в Раю не їли тварин, це точно. По перше нема в цьому виразі, де описано щоб панували, згдки, щоб їли. По друге, написано, що в Раю Адам і Єва їли з плодів.
Ну в Раю навіть плоди були інші - от як ви уявляєте собі плід пізнання добра і зла?
Але вже коли були вигнані Адам і Єва з Раю порати землю, то від тоді вже Авель приносив у жертву зі своїх овець: А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. (Бут.4:4)
Невідомо точно, чи їли до Потопу тварин, можливо у цьому не було потреби, але після Потопу, коли змінився на Землі клімат, тоді й Господь сказав до Ноя та дітей його:
2 І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони. 3 Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе. 4 Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати. (Бут.9:2-4)
Значить, Господь повелів споживати тварин, з єдиною умовою - не їсти душу, тобто кров.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34720
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2012, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Але в Раю не їли тварин, це точно. По перше нема в цьому виразі, де описано щоб панували, згдки, щоб їли. По друге, написано, що в Раю Адам і Єва їли з плодів.
Ну в Раю навіть плоди були інші - от як ви уявляєте собі плід пізнання добра і зла?

Є дещо таке, що уявити з Біблії не можна. Можнапро нього лише прочитати і мати ну увазі. Розважати можна лише так, щоперші люди були звязком матеріального і духовного світу...

Цитата:
Але вже коли були вигнані Адам і Єва з Раю порати землю, то від тоді вже Авель приносив у жертву зі своїх овець: А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. (Бут.4:4)
Невідомо точно, чи їли до Потопу тварин, можливо у цьому не було потреби, але після Потопу, коли змінився на Землі клімат, тоді й Господь сказав до Ноя та дітей його:

Якщо клімат до потопу був такий як пишуть креаціоністи - теплий, і до потопу люди не їли м’яса, то навіщо тоді Авелю будо розводити і пасти овець?

Цитата:
2 І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.

Таки так, людину буояться дикі тварини... Але святі люди в Новому Завіті навіть з дикими тваринами могли співіснувати... Ісус, як приклад у всьому, перебував у пустелі зі звірами. Читали в Біблії?

Цитата:
3 Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе. 4 Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати. (Бут.9:2-4)
Значить, Господь повелів споживати тварин, з єдиною умовою - не їсти душу, тобто кров.


Ну я ж писав, що це не гріх, бо є дозвіл. Але по свобідній волі людина може відмовитись і від мяса.

Тут є один екологічний фільм: http://vk.com/video_ext.php?oid=7942386 ... 1e2ac&hd=1

Слова про еволюцію в фільмі, можете замінити на слова, що Бог створив світ.
Час можете змінити з мільярдів років на тисячі, якщо завгодно... Слова "ми нічим не відрізняємось від інших біологічних видів" розумійте лише про природу тіла. Але суть фільму цікава. Озвучення також.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34727
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2012, 20:59 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 серпня 2021, 14:29
Написано: 19
Віровизнання: п'ятидесятник
Так як зараз надворі люті морози, закликаю всіх потурбуватися хоча б про одну бездомну тваринку, підгодувати,прихистити її. Думаю, це Богові теж сподобається. Будьмо співчутливі не тільки до людей.




анелія
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Наше ставлення до тварин
34734
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2012, 12:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А хто на квартирах, то птахів у такі морози підкормлюйте. В теплі дні не треба...



20.01.12 Митрополит Иларион поддерживает запрет на охоту ради развлечения
← к предыдущей новости ↑ к началу к следующей новости →

В Московском Патриархате поддерживают идею частичного запрета на охоту. «Я поддерживаю запрет на охоту как развлечение. Если человеку доставляет удовольствие убивать животных, то в этом, конечно, грех», — сказал глава ОВЦС МП митрополит Волоколамский Иларион в эфире программы «Церковь и мир» («Россия-24»).

По словам владыки, охота допустима только в том случае, если ее цель — прокормить себя или других людей.

Затрагивая тему взаимоотношений человека и мира природы, он указал на то, что такое общение «может даже иметь исцеляющее воздействие».

«Есть, например, такие врачебные методики, которые связаны с общением с животными. Например, когда дети с тяжелыми заболеваниями костей оказываются в дельфинарии. Они плавают среди дельфинов, и это оказывает совершенно чудесное, исцеляющее воздействие», — констатировал иерарх.

В то же время, подчеркнул он, важно, чтобы домашнее животное занимало «подобающее место в семье, семейном обиходе и укладе», поскольку порой бывает, что «животные становятся частью семьи, более важной, чем ребенок, и даже иной раз люди не заводят ребенка, а заводят животное, чтобы было меньше возни».

«Животные никогда не могут занять в семье или в сердце человека то место, которое должен по праву занимать ребенок. И в этом смысле любовь к животным должна быть лимитированной, сдержанной. Мы не можем те чувства, которые должны по праву отдавать только людям — например, нашим детям, переносить на животных», — подытожил митрополит Иларион.

Интерфакс-Религия


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 68 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>