Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:13




Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ображатися - гріх?
15401
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2008, 11:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Десь вичитала я таку фразу тільки російською мовою "Мстят только слабые, а сильные умеют прощать"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ображатися - гріх?
15424
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2008, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
Десь вичитала я таку фразу тільки російською мовою "Мстят только слабые, а сильные умеют прощать"

Так, Сабна, але силу дає Бог! Без Бога ми будемо ображатися і мстити.
Тому, лише зблизившись з Богом - минеться й образа. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ображатися - гріх?
45216
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2013, 00:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
З приводу образ чула про такий повчальний випадок.
У одного християнина був невіруючий сусід, котрий дуже йому дошкуляв. Одного разу він так допік віруючому, що той став молитися Богові такими словами:"Боже, прости моєму сусідові, бо я вже не маю сили стільки прощати". Пройшло небагато часу і Бог дав покаяння "прикрому сусідові". Зразу, після свого навернення останній пішов до брата, котрого він стільки ображав, і почав просити прощення, кажучи: "Я знаю, що ти багато натерпівся від мене і в твоїй душі лишилася біль від всіх моїх образ, завданих тобі, прошу прости мене!" На що потерпілий брат йому відказав: "Та що ти, я ще тоді все простив і забув." А сам, коли прийшов додому, каже своїй жінці: "Ти бач, наш сусід покаявся. Я нічого проти нього не маю, але я знаю який він є, краще триматимусь від нього подалі і нічого мати з ним не хочу." Пройшов час і в цього брата, на легенях з`явилася пляма , яка перетворилася на дирку і хворому ставало все гірше. Коли його відвідали церковні служителі і поспитали чи не має він якогось затаєного гріха, то у відповідь почули "Ні." Вони помазали його олією в Ім`я Господнє, але ніякого покращення здоров`я не сталося, навпаки життя християнина згасало, наче свічка, хоча той був молодий і фізично міцний. На неодноразові запитання, чи не відчуває він за собою якоїсь провини, він усе стверджував, що себе неправим ніде не бачить. Нарешті, коли жити хворому залишалося лічені дні, до нього знову прийшли Божі люди. А коли стали молитися за помираючого, то Бог відкрив пророчі уста і сказав: "Я нічого проти тебе не маю, але мати з тобою нічого не хочу "
Ображений брат одразу зрозумів чому йому сказані такі слова і звільнив своє серце від гіркого осаду на сусуда. Невдовзі після цього він пережив чудне Божественне зцілення.

"...бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам".Мт. 7:2
"Бо суд немилосердний на того, хто не вчинив милосердя" Як. 2:13




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>