Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:31




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39134
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2012, 17:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Verum написав:
А це по вашому не насмішка? Хай я не буду математиком, хай я не буду фізиком, але головно умова - не бути свідком Єгови! Тоді я зрозумію будь-яку вашу бредову ідею?
Пробачте мені, але таки чомусь "свідки", якщо не можуть зрозуміти чиюсь думку, відразу вдаються до образ і зневаги. Вас цьому спеціально навчають?
Ні нас цьому не навчають :) Ви всі чомусь дуже болісно реагуєте, якщо вказують на помилковість ваших поглядів і сприймаєте як особисту зневагу...
Сонячник написав:
Verum написав:
Якими силами зрівноважується мяч на поверхні води, ви взагалі вже верзете будь-що...

За законом Архімеда м'яч чи брусок тримається на воді, а якщо його втопити, то виштовхнеться на поверхню. Так само з льодовою оболонкою - сила тяжіння Землі на ту оболонку діє рівномірно довкола Землі, тобто сила тяжіння - компенсується і дорівнює нулю, а тиск повітря навколо оболонки також буде однаковий - це стан рівноваги. А якщо оболонку змістити в одну сторону, то за рахунок різниці тиску повітря на наближеному боці оболонки (там більший тиск, бо ближче до Землі) і на віддаленому боці (там розріджене повітря), вона як м'яч відскочить назад, і доводиться це аналогічно закону Архімеда. Ось для чого я привів цей приклад з м'ячем.

Все одно - це неправдоподібно. Крім того Місяць ніяк не буде впливати на таку модель? Ну а при потопі, чи встиг би цей лід розтанути при падінні на землю? Так що версію про паро-водяну оболонку, вважаю, більш обгрунтованою.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39135
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2012, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Verum написав:
Verum написав:
М-да-а, фізик з вас, звичайно... Скажіть, ви працюєте за спеціальністю?
Приклад з мячем зовсім не відповідає. А диск із шиною... Приклади зовсім не ті! Сонячнику вибачте, але... Тепер я розумію, чому в своїх постах ви часто суперечите самі собі. Вибачте, але в мене склалось таке враження, що диплом фізика у вас з'явився нечесним шляхом.
Ви всі чомусь дуже болісно реагуєте, якщо вказують на помилковість ваших поглядів і сприймаєте як особисту зневагу...
Хіба Ви тим вказуєте на помилковість моїх поглядів? Та це ж нагла зневага.
Verum написав:
Все одно - це неправдоподібно. Крім того Місяць ніяк не буде впливати на таку модель?
Якби не було Місяця і я би сказав, що Планета може триматися так близько Землі і тисячі років не падати на Землю, то за це ви би мабуть мене також назвали божевільним.
І звичайно, Місяць на оболонку впливав би так само як зараз впливає на відливи і приливи в океанах.
Verum написав:
Ну а при потопі, чи встиг би цей лід розтанути при падінні на землю? Так що версію про паро-водяну оболонку, вважаю, більш обгрунтованою.
По-перше, я не кажу, що був саме льодовий купол, але кажу про те, що таке могло бути, а по-друге, у Бога нема неможливої жодної речі, і Бог знав як відкрити підземні та небесні затвори, щоб зійшла вода на Землю. І я точно знаю, що це не було випадковим процесом, але Господь це вчинив через розріст беззаконня.
І цей Всесвітній Потоп був лише образом для нас, щоб ми пам'ятали про те, що подібно буде зруйнована нинішня Земля вогнем, і не випадково, а за присудом Божим. А далі, для одних буде вічне життя на новій Землі у новому Небі, а для інших вічне страждання в озері вогняному, де буде плач та скрегіт зубів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39160
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Якби не було Місяця і я би сказав, що Планета може триматися так близько Землі і тисячі років не падати на Землю, то за це ви би мабуть мене також назвали божевільним.

Сонячнику, ви теж слідкуйте за своїми словами, я ж вчора вибачився, чи може вам все-одно?
Місяць утримується поблизу Землі трохи іншим чином ніж ваша видумка!




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39164
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
І цей Всесвітній Потоп був лише образом для нас, щоб ми пам'ятали про те, що подібно буде зруйнована нинішня Земля вогнем

І що тоді була зруйнована Земля?
Сонячник написав:
А далі, для одних буде вічне життя на новій Землі у новому Небі, а для інших вічне страждання в озері вогняному, де буде плач та скрегіт зубів
Це взагалі не по темі. А по друге це лише домисли. Причому деякі з них видумали не тільки християни.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39168
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Verum написав:
Сонячник написав:
І цей Всесвітній Потоп був лише образом для нас, щоб ми пам'ятали про те, що подібно буде зруйнована нинішня Земля вогнем

І що тоді була зруйнована Земля?


І справді, якщо життя на землі було відновлене після потопу (за умови його Всесвітньості), то буде відновлено і після вогню очищального (якщо Потоп є прообразом, то він вказує що буде)... І тому буде Нове Небо і Нова Земля... А не тільки Нове Небо. Але вже Небо і Земля не будуть віддалені один від одного, і є єдиною кінцевою річчю - Царством Небесним.
Verum написав:
Сонячник написав:
А далі, для одних буде вічне життя на новій Землі у новому Небі, а для інших вічне страждання в озері вогняному, де буде плач та скрегіт зубів
Це взагалі не по темі. А по друге це лише домисли. Причому деякі з них видумали не тільки християни

Де тут домисли шановний Верум?

це слова з Біблії, причому деякі з них є прямиим цитуванням сказаного Ісусом Христом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39176
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2012, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Де тут домисли шановний Верум?

Я маю на увазі вічні муки, але це не в цій темі. Пекло, безсмертя душі, і т.д., були придумані ще до християнства, куди вони після відступництва перекочували.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39232
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Я вражена тим, що як це переважно й буває тут, на тему уже ніхто не зважає. Куди не поглянь - те саме. Для чого тоді створено тему? Щоб обговорювати (уже вкотре) про нові небо і землю. Невже вам ще бракує тем де ви про це уже говорили? Давайте звернемо увагу на докази, що можуть переконати тих, хто вірить у еволюцію.
http://znajpravdu.blogspot.com/2012/12/ ... st_23.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39646
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Verum написав:
Michail написав:
Де тут домисли шановний Верум?

Я маю на увазі вічні муки, але це не в цій темі. Пекло, безсмертя душі, і т.д., були придумані ще до християнства, куди вони після відступництва перекочували.

Усі ці речі є в Біблії, хочете поговорити про них, будь ласка, знову ж таки у відповідіні теми.


Цитата:


На цьому сайті є два розділи. 1. Чи виникло життя само по собі.

Звичайно ні. Само по собі воно не виникло. Бог свторив. Причому створив з неживої матерії, яку створив пеерд тим...

2. Міфи про еволюцію.

Дивіться які тут є софізми:

Цитата:
Міф 1. Мутації забезпечують первинний матеріал для виникнення нових видів.

"Вищезгадані факти наштовхують на роздуми. Якщо видатні вчені з допомогою штучних мутацій не спроможні створити нові види, то хіба сліпий випадок міг би привести до ліпших результатів? Коли досліди доводять, що шляхом мутацій один вид не може перетворитися в інший, то як же тоді відбувалася макроеволюція?"


По-перше, людина - не Бог, щоб виводити нові види з спонтанних мутацій. Людині дано конструювати планово. Тому можна виводити нові породи і сорти та штами з відомих, досліджених мутацій. Як відомо, корисних мутацій дуже мало. Тому великі фінансові затрати і не дали значних результатів. Це цілком логічно. Цього могли вчені і очікувати... Але в тому чи іншому випадку, вони вивели багато нових сортів і порід! І навіть підвидів, тому фінанси не були потрачені зовсім дарма.


Щодо видів... можливо колись з допомогою генетичної інженерії виведуть якийсь новий організм, який випробовуючи в навколишньому середовищі, можна буде назвати по критеріям біології новим видом, і який самостійно зможе існувати в довкіллі, боротись за совє виживання, давати плодюче потомство і прогресувати в підходязщих йому умовах.

Якщо олиь так станеться, все одно людина не буде творцем, але лише співторцем.... бо не може з нічого зробити щось, але лише з чогось. І такий факт довів би те, що існує еолюційний процес. Але він би довів, що існує еволюційний процес, керований Розумом.

І це було досягнення на рівні мікроеволюції - в межах роду... Як я гворив, креаціоністи (як Кент Ховінд, наприклад) і інші,не спростовують наявність мікроеволюції.

А до експериментальних (подібного роду) доказів макроеволюціїї вченим - як до Сонця.

Тому це залишається лише теорією, яка в науці має право на існування. В приницпі як має право на існування і науковий креаціонізм.

Тим часом Церква має право проповідувати те, що Бог створив світ.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
39655
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 23:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@ам був Сином Божим.
Звісно.Але чомусь те правило яке застосовують прихильники трійці,-"те що від Бога,є Богом" не спрацьовує у цьому випадку.Чому??--Тому, що Святе Письмо вказучє чітко, що Адам був створений, а Ісус Христос - Єдинородний (і ніде несказано, що Христос був створений).
Ага,то це правило не завжди спрацьовує.То так і кажіть.Щодо створений чи родженний.Хіба Адам був створенний?? :)
Ну й цікаво ,а як ви собі уявляєте родження Сина,перш усякого творива.Чому питаю про це ,бо хочу зрозуміти різницю між родженням і творенням з Божого погляду.Допоможете??

__________________________________________

Michail написав:
Я і не буду чітко стверджувати ні те , що людина з мавпи була виведене і ні те, що людина булазліплена з глини вручну.
Чому??Ви недовіряєте словам Бога??

Michail написав:
Взагалі є одна важлива річ: ні теорія еволюції ні теорія наукового креаціонізму не можуть достойно дати відповідь як все виникло і розвинулось. І взаагалі з науквої точки зору не можна стверджувати. З наукової точки зору можна лише "предполагать" і сумніватись на рахунок цього.
Тобто через наукову точку зору ви недовіряєте словам Бога??
Цитата:
Напротивагу цьому - віра. Віра Церкви в тому, що Бог усе створив. От і віримо саме в це, а не в те, як собі люди там думають на рахунок механізму створення.
Кажете віра??То чому її не видно по відношенню до слів Бога??____________________________________________________________

Michail написав:
На рахонок потопу. Є наукові відомості, що потоп міг бути. (З точки зору віри, Біблії я вірю що він був, а який він був, місцевий чи всесвітній, побачимо коли Бог покаже, себто на Небі).
А чому з точки зору Біблії невірите що він був всесвітнім




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
42583
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я довіряю словам Бога.
І наука ніяк не мішає мені вірити в те, що Бог спасає.
Також не заважає мені вірити, що був потоп, і також вірою приймати, що був всесвітній.

Але не з наукової точки зору. З наукової точки зору - якраз неможливо саме вірити, а треба провіряти, досліджувати, виходячи з фактів.
Такі пояснення креаціоністів наукових вважаю слабкими. В них стільки ж "дірок", як і в науковців, які відкидають потоп повністю...

Тому я і не вивчаю це питання з наукової точки зору (і еволюція теж не є моєю темою дослідження).

Я можу десь розмишляти про можливості (з наукової точки зору, якщо враховувати що існують і Біблійні та інші тексти про потоп): Потоп міг бути лише там, де були люди, Потоп міг бути глобальним... і т.д.

Оце одне з тих питань, які я залишив для дізнання у вічності.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
42802
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 12:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Я довіряю словам Бога.
З чого це видно??
Цитата:
І наука ніяк не мішає мені вірити в те, що Бог спасає.
Зараз мова не про спасіння та науку,а про Біблії і науку.З ваших сумнівів випливає що все ж наука мішає вам вірити словам Бога.

Цитата:
Також не заважає мені вірити, що був потоп, і також вірою приймати, що був всесвітній.
Незнаю коли ви пишете щиро,зараз чи вище.Очевидно що у вас є великі сумніви щодо всесвітнього потопу та походження людини.Тож будьте відвертим Михаїле.

Цитата:
Але не з наукової точки зору. З наукової точки зору - якраз неможливо саме вірити, а треба провіряти, досліджувати, виходячи з фактів.
А що випливає з наукової точки стосовно існування Бога.Чи можна якось науково довести існування Бога??Може ви і тут маєте сумніви через отой науковий підхід??

Цитата:
Такі пояснення креаціоністів наукових вважаю слабкими. В них стільки ж "дірок", як і в науковців, які відкидають потоп повністю... Тому я і не вивчаю це питання з наукової точки зору (і еволюція теж не є моєю темою дослідження).
Справа не у вашому дослідженні цього питання.Справа у вашій вірі в написане.Чому відкидаєте чи ставите під сумнів Божі слова??

Цитата:
Я можу десь розмишляти про можливості (з наукової точки зору, якщо враховувати що існують і Біблійні та інші тексти про потоп): Потоп міг бути лише там, де були люди, Потоп міг бути глобальним... і т.д.
Я й досі нерозумію,що є причиною вашого вагання в цих питаннях-позиція церкви чи щось особисте??Міг бути,а міг не бути))))Дуже дивно,хіба ні??.Те саме ж що- може є Бог,а може і нема))

Цитата:
Оце одне з тих питань, які я залишив для дізнання у вічності.
А що вам заважає розібратись у цьому питання сьогодні??Не боїтесь,що у вічності нематимете змоги це зясування через сьогоднішні сумніви???
Р.С Ну й незнаю де можу ще вас зустріти,аби запитати про це http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=42752#p42752.Що ви можете сказати про таке ставлення братів в Христі до ваших пап,які за вашими повірями є "намісниками Бога на землі"??Мабуть ніхто краще за католиків про це нерозкаже??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43026
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2013, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Справа не у вашому дослідженні цього питання.Справа у вашій вірі в написане.Чому відкидаєте чи ставите під сумнів Божі слова??"

Я не ставлю під сусмнів Божі слова. Я їх просто не тлумачу так ,як тлумачите Ви, чи креаціоністи. А там, де пояснити взагалі не можна, то я залишаю це щоб колись Бог відкрив мені.


"Не боїтесь,що у вічності нематимете змоги це зясування через сьогоднішні сумніви???"

Не боюсь, бо не сумніваюсь, що Бог створив світ і прийшов щоб світ спасти.

(Про Папу Римсьокого ов темі про Папу)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43078
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2013, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Справа не у вашому дослідженні цього питання.Справа у вашій вірі в написане.Чому відкидаєте чи ставите під сумнів Божі слова??"

Я не ставлю під сусмнів Божі слова. Я їх просто не тлумачу так ,як тлумачите Ви, чи креаціоністи. А там, де пояснити взагалі не можна, то я залишаю це щоб колись Бог відкрив мені.
Ну як же не ставите під сумнів коли невірите,або ж суміваетесь у тому що був потоп всесвітній як і про це написанно??Те саме і з походженням людини,чому ж сумніваєтесь у словах "і створив Бог людину з пороху земного"??Чому ставите це під сумнів??


Цитата:
"Не боїтесь,що у вічності нематимете змоги це зясування через сьогоднішні сумніви???"
---Не боюсь, бо не сумніваюсь, що Бог створив світ і прийшов щоб світ спасти.
Зрозуміло що хоч у цьому не сумніваєтесь,бо інакше ви б були атеїстом.Але сумніви щодо написанних під натхненям Божих слів,таки є очевидні.Тому як не крутіть,але це є явним.То тут проблема не в самій вірі в Бога,а в довірі Йому.Очевидно ви йому недовіряєте.Чи я помиляюсь??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43289
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Зрозуміло що хоч у цьому не сумніваєтесь,бо інакше ви б були атеїстом.Але сумніви щодо написанних під натхненям Божих слів,таки є очевидні."

Нічого не очевидне.

В Біблії є такі слова, що Бог створив Землю і вона не подвижиться.

То що, тепер не вірити що Земля рухається?

"що був потоп всесвітній"
Як Ви (СЄ) там кажете? Де в Біблії написано що є Трійця?
Так і я запитаю, де в Біблії написано словосполучення Всесвітній Потоп?

Нема. Але Ви так кажете. слово Триєдиний теж нема, але все вказує що є Бог: Отець і СИн і Святий Дух - істина, яку Ви не приймаєте, а мені закидуєте, що я не приймаю всесвітньості Потопу. Хоча я не неприймаю, а залишаю церозуміння для Царства Небесного. Можливо і був всесвітній, коли був єдиний материк Гондвана.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... BGIgxphQM4

От прогляньте відео і робіть висновки, хто був правий. (Обоє людей віруючі).

Всі слова Богом вдохновенні, але значення їх не завжди відповідає людським розумінням. Тобто Біблія написана не науковою мовою, а тому і дізнаємось все як було насправді в Царстві Небесному.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43323
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 03:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
В Біблії є такі слова, що Бог створив Землю і вона не подвижиться.

Михайле, ти мене дивуєш... А хіба Земля зрухалася зі своєї осі? Вона як крутилася круг сонця, так і крутиться!
А відео тут навіть коментувати не хочеться... Це рівень першокласників, або людей, які Біблії ніколи не читали. Де в Біблії написано про триох китів???




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>