Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:20




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Бог і еволюція
33772
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2011, 23:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Чув собі таку думку, і не знаю, чи правда воно - про несприйняття протестантами еволюції... Якщо це так, то хотів би почути думки з цього приводу.




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33773
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Чув собі таку думку, і не знаю, чи правда воно - про несприйняття протестантами еволюції...
Причому тут протестанти??? Наукою доведено, що все було створено одночасно. Я як науковець, як фізик за освітою це добре розумію. Зрештою, наукові обґрунтування досить поширені, і зараз немає проблем це дослідити та усвідомити.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33775
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 05:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Брат Сонячник, а чи не могли б ви детальніше описати вашу роботу як науковця? Освіта, публікаціі в наукових журналах і т.д.?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33776
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 08:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
чи правда воно - про несприйняття протестантами еволюції...

Чи то я не правильно зрозумів запитання, чи то католики приймають доктрину про еволюцію? :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33781
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 09:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Наукою доведено, що все було створено одночасно.

Факти в студію :)
Цитата:
Я як науковець, як фізик за освітою це добре розумію. Зрештою, наукові обґрунтування досить поширені, і зараз немає проблем це дослідити та усвідомити.
Власне, фізика до біологічної еволюції не має прямого відношення... Я, як медик, добре обізнаний у біології, можу довести протилежне.
Цитата:
Чи то я не правильно зрозумів запитання, чи то католики приймають доктрину про еволюцію?
Взагалі-то, еволюція не стосується спасіння, тож думка Церкви тут може мати виключно роль ключа в екзегетиці книги Буття...




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33782
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 09:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
То що людина пішла від мавпи?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33787
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 11:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Цитата:
Наукою доведено, що все було створено одночасно.

Факти в студію :)


20 І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю.
21 І створив Бог риби великі, і всяку душу живу плазуючу, що її вода вироїла за їх родом, і всяку пташину крилату за родом її. І Бог побачив, що добре воно.
24 І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так.
25 І вчинив Бог земну звірину за родом її, і худобу за родом її, і все земне плазуюче за родом його. І бачив Бог, що добре воно.
26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
(Бут.1:20,21,24,25,26)


Які Вам ще факти потрібні? Де тут описано, що одні види еволюційно пішли від інших. Сказано ж створив (вчинив) Бог... за родом її (його)!

Не відкидате Бога у своїх фантазіях.




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33808
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 13:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
dead man walking написав:
Брат Сонячник, а чи не могли б ви детальніше описати вашу роботу як науковця? Освіта, публікаціі в наукових журналах і т.д.?
Я вам відповів у ПП. Щодо еволюції, то я цим безпосередньо не займався, але достатньо добре розуміюся у темі, щоб довести, що еволюція - нонсенс.
Nazariusz написав:
Факти в студію :)
Ну для початку пропоную переглянути фільм, у якому науковці пробують пояснити абсурдність теорії еволюції:
http://vk.com/video-19040852_161225523
Nazariusz написав:
Я, як медик, добре обізнаний у біології, можу довести протилежне.
Наскільки я знаю, жодних доказів теорії еволюції не існує, і в принципі не можуть існувати. Хоча спробуйте довести - мені цікаво послухати вашу думку. Хоча ви як медик повинні були б знати про ДНК краще за мене. Без втручання Вищого розуму шляхом еволюції можлива лише мутація, але ніяк не формування нових видів.
Nazariusz написав:
Взагалі-то, еволюція не стосується спасіння, тож думка Церкви тут може мати виключно роль ключа в екзегетиці книги Буття...
Католицька церква - це не науковий заклад, а тому не дивно, що навіть геліоцентризм відкритий Коперником засудили як єресь (незважаючи на те, що сам Коперник був католицьким священиком). А прихильника геліоцентризму Галелея, який намагався переконати папську владу у помилковому трактуванні св.Письма, інквизиція проголосила єретиком і присудила до ув'язнення.
Дуже прикро, що й тепер серед католиків знаходяться прихильники таких псевдонаукових гіпотез як теорія еволюції, яку сучасною наукою визнано помилковою. Але ми повинні розуміти, що релігійні діячі можуть помилятися у питаннях науки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33821
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 20:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Які Вам ще факти потрібні? Де тут описано, що одні види еволюційно пішли від інших. Сказано ж створив (вчинив) Бог... за родом її (його)!

1. Там ніде не написано, що Бог створив все одночасно. І фраза "за родом його" означає зовсім інше.
2. Я мав на увазі дані сучасної науки.

Сонячник, на жаль, я не маю хорошого інтернету, щоб переглянути фільм... Будь-ласка, викладіть свої думки в текстовому вигляді.
Цитата:
Наскільки я знаю, жодних доказів теорії еволюції не існує, і в принципі не можуть існувати. Хоча спробуйте довести - мені цікаво послухати вашу думку. Хоча ви як медик повинні були б знати про ДНК краще за мене. Без втручання Вищого розуму шляхом еволюції можлива лише мутація, але ніяк не формування нових видів.

Еволюцію дуже просто прослідкувати, спостерігаючи за деякими сучасними істотами. Наприклад, бактерії: серотипи бактерії можуть змінюватись, внаслідок чого змінюються їхні патогенні властивості. Виведення порід - штучний відбір створює умови для зміни фенотипу у певну сторону. Я думаю, ви помічали, наскільки бульдог відрізняється від тер'єра - і це тільки ті зміни, які відбулись за якихось кілька сотень поколінь. Про механізми еволюції говорити не буду - в школах вчились, хтось може у вузі проходив, інтернет в руки і вперед. Тож можна сказати про такі підгрунтя еволюційної теорії як:
1. Генетична - генетичні закони самі собою доводять можливість дрейфу генів і пов'язаних із цим змін фенотипу.
2. Ембріологічна - мабуть, найпримітивніша. Відомо, що на певних етапах ембріонального розвитку організм виявляє деякі ознаки примітивніших предків. Приклад - хвіст у людини.
3. Палеонтологічна - викопні рештки більш ніж красномовно говорять про сувору реальність минулого планети. Якщо, згідно вашої думки, припустити, що колись на одній території співіснували буйволи і алозаври, то виникає логічна думка, чи це можливо. І ту нам допомагає такий момент як
4. Екологічний. Екологія чітко виявляє процеси конвергенції та дивергенції за рахунок впливу навколишнього середовища на природній відбір.
5. Метод порівняльної анатомії. Тут писати нічого не буду, хіба що самі забажаєте - занадто великий обсяг інформації.
6. Знову ж, порівняння - але тепер на молекулярному рівні. Локуси гомологічних генів, наприклад, людини і шимпанзе є ідентичними, тобто знаходяться в одних і тих самих хромосомах. В різноманітті тварин прослідковується спадкоємність біохімічної структури клітин, що аж ніяк не пояснює ваша теорія.

Суть гео- і геліоцентризму для Церкви полягає в іншому. І, до речі, має стосунок до протестантизму... Але у нас інша тема. Якщо бажаєте про це поговорити - в іншому місці.




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33823
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2011, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Nazariusz написав:
Цитата:
Які Вам ще факти потрібні? Де тут описано, що одні види еволюційно пішли від інших. Сказано ж створив (вчинив) Бог... за родом її (його)!

1. Там ніде не написано, що Бог створив все одночасно. І фраза "за родом його" означає зовсім інше.
2. Я мав на увазі дані сучасної науки.

Усе написане Вами свідчить проти Вас. Ви просто відкидаєте Слово Боже...




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33836
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2011, 09:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Виходить Англіканська Церква теж прийняла цю теорію, навіть вибачилася перед Дарвіном

http://www.newsru.com/world/11feb2009/darwin.html




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33844
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2011, 16:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
на жаль, я не маю хорошого інтернету, щоб переглянути фільм... Будь-ласка, викладіть свої думки в текстовому вигляді.
Вибачте, хоч вказаний вище фільм є також корисним, але він лише в загальному показує фальсифікацію теорії еволюції. А насправді я хотів порекомендувати дещо інший фільм: http://vk.com/video147421728_161065915 (він важить всього 265Мб), саме у ньому добре викладене наукове обґрунтування креаціонізму - заперечення гіпотези Дарвіна. У цьому відео вчені, в минулому переконані еволюціоністи, досліджуючи формування білків строго у відповідності до записів ДНК, прийшли до однозначного висновку, що теорія еволюції є утопічною (не може пояснити походження життя), а життя було створене і сплановане Вищом Розумом.
Проте я, на жаль, не маю часу все розписувати. Однак, як медику-еволюціоністу рекомендую проглянути.
Nazariusz написав:
Про механізми еволюції говорити не буду - в школах вчились, хтось може у вузі проходив, інтернет в руки і вперед.
:lol: Нам на першій лекції з фізики професор сказав: "Все що вас учили в школі - забудьте", бо більшість з того просто не відповідає дійсності. У школі вчать дітей так, щоб вони менше питань задавали, і думали, що вони вже щось знають.
Nazariusz написав:
Тож можна сказати про такі підгрунтя еволюційної теорії як...
Відверто кажучи, всі ці методи не змогли хоч якось обґрунтувати цю псевдо теорію, оскільки усі ці спроби легко спростовуються науковцями. Зміна фенотипу (відмінний колір очей чи волосся) не доказує можливість зміни форм, а лише здатність адаптації організму до навколишніх умов. Наприклад, є різні раси людей, але за їх ДНК можна встановити, що люди різних рас походять від одного Ноя, бо мають спільний корінь ДНК.

Важливо розуміти, що усе Боже творіння є унікальним і досконалим. А ці мутації, що ми спостерігаємо (наприклад, під впливом радіації) - це вже пошкоджені види досконалого творіння. Еволюціоністи єдине чого змогли добитися у своїх експериментах - це пошкодити Боже творіння, але аж ніяк не удосконалити Боже твориво. Тим більше не могло нічого створитися досконалим само собою, так само як не може створитися сам собою нехай найпростіший годинниковий механізм, навіть якщо для цього виділити мільйони років.

Знайдені рештки є черепами лише або людини, або мавпи, або вимерлих тварин під час Потопу, але нічого не було знайдено, що би свідчило про перехідний етап між формами, за винятком декількох фальсифікацій, які були розкриті.
Nazariusz написав:
Приклад - хвіст у людини.
Не бачив людини з хвостом... :lol:
Nazariusz написав:
Якщо, згідно вашої думки, припустити, що колись на одній території співіснували буйволи і алозаври, то виникає логічна думка, чи це можливо.
Звичайно, що це можливо. Адже нам відомо, що до потопу на планеті був зовсім інший сприятливий клімат та рослинність, а отже, й тварини не були хижаками.
Проблема в тому, що прихильники еволюційної гіпотези можливо не хочуть вірити у факт Всесвітнього Потопу і у спричинені ним радикальні зміни на Землі. Крім того, вони користуються помилковими методами для визначення віку астрономічних, геологічних чи біологічних об'єктів.
Nazariusz написав:
Локуси гомологічних генів, наприклад, людини і шимпанзе є ідентичними, тобто знаходяться в одних і тих самих хромосомах. В різноманітті тварин прослідковується спадкоємність біохімічної структури клітин, що аж ніяк не пояснює ваша теорія.
Опа! ;-D Чи не хочете ви сказати, що людина пішла від мавпи??? :lol:

Я не дивуюся атеїстам (їх же Біблія називає безумцями), що вірять у такі казочки, що все розвинулося само собою. Теорія еволюції знайшла підтримку лише тому, що більшість людей не хочуть вірити Богу і бояться усвідомити, що за свої вчинки доведеться платити. Тому плотська природа швидше буде ховатися за ширмою мавпячого походження, лиш би не визнати своє благородне походження.

Але відверто кажучи мене дуже дивує, що віруючі люди дають місце у своєму серці цим безпідставним гіпотезам. Навіть дитині зрозуміло, що такий складний механізм як годинник не міг появитися сам собою. А те що є подібні годинники або ідентичні внутрішні механізми зовсім не значить, що один годинник "пішов" від іншого. Чи не так? Це може лише свідчити про одного розробника і творця.

Подібно й з клітинами різних видів та організмів, які є значно складнішими системами за будь-який технічний пристрій. Те що у різних видів є ідентичні частини свідчить лише про те, що у них один Автор і один Творець.

Наприклад, я десь читав, що вчені виявили лише у людини (на відміну від мавп) шматок ДНК чоловічої хромосоми, що точно співпадає з жіночою хромосомою. Чи не свідчить це про те, що перша жінка Єва була сотворена на базі ДНК Адама? А що каже Біблія: І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце. І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. (Бут.2:21-22)

Науці вже відомо, що кожне живе творіння (усі необхідні для життя білки) формується виключно на основі закодованої в ДНК інформації - програми. Тобто будь-яке живе творіння починається з інформаційної програми, яка записана у стійкому ДНК. І я допускаю, що Господь міг творити одні види на базі інших, так як жінка була створена з ребра Адама. Подібно як сучасні програмісти пишучи нові унікальні програми використовують код вже готових програм чи окремих модулів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33873
UNREAD_POSTДодано: 02 грудня 2011, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
http://www.watchtower.org/u/20080101a/article_01.htm
http://www.watchtower.org/u/200609a/article_01.htm
http://www.watchtower.org/u/200912/article_02.htm




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33875
UNREAD_POSTДодано: 02 грудня 2011, 20:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
прийшли до однозначного висновку, що теорія еволюції є утопічною (не може пояснити походження життя)

Власне, завдання теорії є пояснити, як живі істоти розвиваються. Виникнення життя - це вже побічне і в тези цієї теорії не входять.
Цитата:
Нам на першій лекції з фізики професор сказав: "Все що вас учили в школі - забудьте", бо більшість з того просто не відповідає дійсності. У школі вчать дітей так, щоб вони менше питань задавали, і думали, що вони вже щось знають.
У школі закладають основи. Якщо у школі вас навчили трьох законів Ньютона - значить, так воно і є. Якщо ви цього не будете знати, далі вам рухатись нічого. Тому я не згоден з вашим професором. Мої викладачі про таке навіть не заїкалися.
Цитата:
Відверто кажучи, всі ці методи не змогли хоч якось обґрунтувати цю псевдо теорію, оскільки усі ці спроби легко спростовуються науковцями.
Доведіть.
Цитата:
Зміна фенотипу (відмінний колір очей чи волосся) не доказує можливість зміни форм, а лише здатність адаптації організму до навколишніх умов.
Зміна фенотипу не є зміною генотипу. Адаптація не зачіпає генетичного апарату. Вірогідність фенотипового прояву ознаки легко обчисляється за умови, якщо ви знаєте експресію відповідних генів. Тому ви тут, на жаль, чи, точніше, на щастя, помиляєтесь.
Цитата:
Наприклад, є різні раси людей, але за їх ДНК можна встановити, що люди різних рас походять від одного Ноя, бо мають спільний корінь ДНК.
Теорія еволюції це і не заперечує, а якраз пояснює. Хоча і не існує такого терміну як "спільний корінь ДНК".
Цитата:
А ці мутації, що ми спостерігаємо (наприклад, під впливом радіації) - це вже пошкоджені види досконалого творіння.
Мутації можуть бути не тільки шкідливими, а й корисними.
Цитата:
Еволюціоністи єдине чого змогли добитися у своїх експериментах - це пошкодити Боже творіння, але аж ніяк не удосконалити Боже твориво.
З їхньою допомогою ви, наприклад, тепер можете не боятися багатьох інфекцій. Це, мабуть, жахливий гріх?
Цитата:
Знайдені рештки є черепами лише або людини, або мавпи, або вимерлих тварин під час Потопу, але нічого не було знайдено, що би свідчило про перехідний етап між формами, за винятком декількох фальсифікацій, які були розкриті.
Дивно, як так можливо, якщо знайдено чимало черепів перехідних форм? Я б дуже хотів, щоб ви відповіли на поставлені вище мною питання, у попередньому пості.
Цитата:
Не бачив людини з хвостом...
Мушу вас засмутити, колись він у вас був. І навіть зараз залишається його рудимент у вигляді куприкових хребців. Існують також люди, які навіть народжуються з хвостом - це загальновідомий факт.
Цитата:
Звичайно, що це можливо. Адже нам відомо, що до потопу на планеті був зовсім інший сприятливий клімат та рослинність, а отже, й тварини не були хижаками.
Це спішно. Копроліти - закам'янілий послід тварин - свідчать про їхній раціон, форма зубів, скелету також можуть розказати про спосіб життя цих істот, геологічні дані і дані радіовуглецевого аналізу свідчать теж проти вас. Уже давно існує комплекс знань про періодичність клімату на планеті, про склад атмосфери і біосфери тощо. І ці всі дані ясно говорять, що спочатку з'явились риби, потім амфібії, потім рептилії, з яких спочатку утворились ссавці і трохи пізніше - птахи. Вони не жили одночасно. Одні вимирали, інші з'являлися. Клімат постійно змінювався. Всесвітнього потопу не було, був лише регіональний потоп в деяких областях, заселених людьми. Про це теж свідчить геологія.
Цитата:
Крім того, вони користуються помилковими методами для визначення віку астрономічних, геологічних чи біологічних об'єктів.
Доведіть.
Цитата:
Чи не хочете ви сказати, що людина пішла від мавпи???
Тіло - цілком можливо. Як і написано в Святому Письмі.
Цитата:
Наприклад, я десь читав, що вчені виявили лише у людини (на відміну від мавп) шматок ДНК чоловічої хромосоми, що точно співпадає з жіночою хромосомою. Чи не свідчить це про те, що перша жінка Єва була сотворена на базі ДНК Адама?
Це смішно. Не існує двох ідентичних ДНК. А те що ви чули - це лише роздута казочка, вирваний із контексту факт.
Цитата:
І я допускаю, що Господь міг творити одні види на базі інших, так як жінка була створена з ребра Адама. Подібно як сучасні програмісти пишучи нові унікальні програми використовують код вже готових програм чи окремих модулів.
Ага. Древні язичники теж уявляли Бога то гончаром, то скульптором. Вірити, що Він взяв у жменю глини, замісив, виліпив фігурку, подув - і вона пішла - це невігластво.




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
33881
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2011, 02:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nazariusz написав:
Власне, завдання теорії є пояснити, як живі істоти розвиваються.
Так власне, що наукою доведено, що нічого само собою не може розвиватися, а лише руйнуватися. Це беззаперечний і доведений факт. Саме тому еволюція як саморозвиток творіння - це казочка для дітей, яку ще досі викладають у школах.
Nazariusz написав:
Якщо у школі вас навчили трьох законів Ньютона - значить, так воно і є.
Насправді не так, закони Ньютона пояснюють лише спрощені закономірності фізичних тіл. Наприклад, Альберт Айнштайн запропонував свою теорію, яка є відмінною від законів Ньютона, і цим показав, що не кожній формулі чи аксіомі слід довіряти.
Nazariusz написав:
Мутації можуть бути не тільки шкідливими, а й корисними.
Корисними мутації можуть бути лише при розумному втручанні, але точно не випадковими.
Nazariusz написав:
Уже давно існує комплекс знань про періодичність клімату на планеті, про склад атмосфери і біосфери тощо. І ці всі дані ясно говорять, що спочатку з'явились риби, потім амфібії, потім рептилії, з яких спочатку утворились ссавці і трохи пізніше - птахи. Вони не жили одночасно. Одні вимирали, інші з'являлися.

Це не комплекс знань, а збірник казочок, вигадки, фальсифікації, фантазії, припущення, не більше.
Насправді до потопу не було ані пори року (зими-літа не було), ані дощів не було, а клімат був всюди помірно-теплий і вологий. Саме тому до потопу люди жили по декілька сотень років. Після всесвітнього потопу клімат різко змінився, також змінився рельєф землі. Після Потопу в небі з'явилася перша райдуга, і від тоді почалися зими з морозами, а дощі почали зрошувати землю.
Nazariusz написав:
Всесвітнього потопу не було, був лише регіональний потоп в деяких областях, заселених людьми. Про це теж свідчить геологія.
:shock: Ого! Ви тут також не праві, бо навіть якщо ви не вірите Біблії, то повірте науковим дослідженням, які підтверджують, що потоп був всесвітнім. Про це свідчить:
- знайдений ковчег у Араратських горах;
- наявність на планеті води, що може покрити Землю до 3 км;
- закриті моря (напр. Каспійське море) - як залишки від Потопу, у яких вода ще досі сходить;
- геологічні дослідження - знайдені залишки риб у горах у різних куточках Землі, тощо.
Nazariusz написав:
Тіло - цілком можливо. Як і написано в Святому Письмі.
:shock: Де саме написано, що тіло людини пішло від мавпи???
Nazariusz написав:
Не існує двох ідентичних ДНК.
Я ж писав про шматок ДНК, який містить близько 4 млн. ідентичних нуклеотидів. Саме за ідентичними шматками ДНК і можна встановити походження людини. Це і є той спільний ідентичний корінь ДНК, який мають всі люди Землі. І саме за ДНК вчені встановили, що всі чоловіки походять від одного Прабатька (Ноя) по чоловічій лінії, а також що всі жінки походять від Одної Праматері (імовірно Єви), яка на декілька десятків поколінь старша за Ноя. Це пояснює те, що по чоловічій хромосомі від потопу збереглися лише три нащадки від Ноя (три сина мали спільний корінь ДНК від Ноя), а по жіночій - їх дружини, що були дочками різних матерів, а тому їхня спільна праматір жила набагато раніше ніж Ной.
Nazariusz написав:
Сонячник написав:
Крім того, вони користуються помилковими методами для визначення віку астрономічних, геологічних чи біологічних об'єктів.
Доведіть.
Та хоча б тим, що неможливо довести те, що їх методи точні. Як правило еволюціоністи користуються умовними методами та умовними одиницями відліку, які не мають наукової цінності. Ніхто не може довести, що Земля існувала більше 10тис. років. І я переконаний, що принаймні 7 тис. років тому людини ще не було. Це теж можна доводити науковими методами, але я не фахівець у цій галузі. Є вчені, які цим займаються і доводять це. А якщо вас це цікавить, то можете дізнатися самі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>