Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:23




Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Чи має місце еволюція в Божому Промислі?
Так, звичайно. Все живе розвивається за цим законом. 21%  21%  [ 4 ]
Ні, Бог створив всі види одночасно. 79%  79%  [ 15 ]
Не знаю, ніколи не цікавився (-лась) 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43346
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 15:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Зрозуміло що хоч у цьому не сумніваєтесь,бо інакше ви б були атеїстом.Але сумніви щодо написанних під натхненям Божих слів,таки є очевидні."---Нічого не очевидне.В Біблії є такі слова, що Бог створив Землю і вона не подвижиться. То що, тепер не вірити що Земля рухається?
А чи відомо вам що ваша церква так і зробила??Саме через це Галілео стикнувся с сильним тиском вашої церкви.І це якраз вказує на те хто обекстивно підходить до розуміння слів біблії,а хто сліпо.Ті слова,на які ви зіслались щодо землі-" Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась",невже тут не зрозуміло суть цих простих слів??Тут абсолютно очевидно про що мова.А мова аж ніяк не про те що земля не рухається,а про те що не зійде(захитається) зі своїх основ-"Землю Ти вґрунтував на основах її".Тому тут небачу жодної дилеми між написанним та реальним.Ви ж таку дилему вносите,та й неодноразово,гадаючи або ж сумніваючись у тому, що написанне не відповідає реальності.Оце і є ваші сумніви в написанному.

Цитата:
"що був потоп всесвітній"
Як Ви (СЄ) там кажете? Де в Біблії написано що є Трійця?
Так і я запитаю, де в Біблії написано словосполучення Всесвітній Потоп?
Нема. Але Ви так кажете.
Так це ж очевидно що мова йде про всесвітній.але коли ви вирішили вчепитись до слова,то зішлімось на слова Біблії і будемо орудувати саме ними.Так от--" І дуже-дуже вода на землі прибула, і покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори.І вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина. Усе, що в ніздрях його дух життя, з усього, що на суходолі вимерло було. І винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було". Ось коротко як все було за словами Біблії.
Тож чи вірите ви що-- покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. ??.Чи все ж сумніваєтесь??
Чи вірите ви що-- вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина???Чи все ж сумніваєтесь??
Чи вірите ви що- винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було"??Чи все ж маєте сумніви??

Цитата:
слово Триєдиний теж нема, але все вказує що є Бог: Отець і СИн і Святий Дух - істина, яку Ви не приймаєте, а мені закидуєте, що я не приймаю всесвітньості Потопу. Хоча я не неприймаю, а залишаю церозуміння для Царства Небесного. Можливо і був всесвітній, коли був єдиний материк Гондвана.
Давайте не будемо і тут про тройцю.Є достатньо тем аби про це писати.Ви порівнюєте те що не порівнюється.Про потом,який очевидно зі слів на які я зіслався був всесвітнім, сказанно прямо та чітко.Про тройцю ж треба здогадуватись,та щей з допомогою багатьох фальшивих вставок(1Ів5:7;1Тим3:16) в Біблії чи неточно,субєктивно перекладенних віршів.Це зовсім різні речі.

Може Михаїле і самого ковчегу не було.Може і багато чого іншого про що пише Біблія,теж небуло??Як визначити що є а чого нема Михаїле??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43381
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2013, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
"Зрозуміло що хоч у цьому не сумніваєтесь,бо інакше ви б були атеїстом.Але сумніви щодо написанних під натхненям Божих слів,таки є очевидні."---Нічого не очевидне.В Біблії є такі слова, що Бог створив Землю і вона не подвижиться. То що, тепер не вірити що Земля рухається?
А чи відомо вам що ваша церква так і зробила??Саме через це Галілео стикнувся с сильним тиском вашої церкви.І це якраз вказує на те хто обекстивно підходить до розуміння слів біблії,а хто сліпо.Ті слова,на які ви зіслались щодо землі-" Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась",невже тут не зрозуміло суть цих простих слів??Тут абсолютно очевидно про що мова.А мова аж ніяк не про те що земля не рухається,а про те що не зійде(захитається) зі своїх основ-"Землю Ти вґрунтував на основах її".Тому тут небачу жодної дилеми між написанним та реальним.Ви ж таку дилему вносите,та й неодноразово,гадаючи або ж сумніваючись у тому, що написанне не відповідає реальності.Оце і є ваші сумніви в написанному.

Цитата:
"що був потоп всесвітній"
Як Ви (СЄ) там кажете? Де в Біблії написано що є Трійця?
Так і я запитаю, де в Біблії написано словосполучення Всесвітній Потоп?
Нема. Але Ви так кажете.
Так це ж очевидно що мова йде про всесвітній.але коли ви вирішили вчепитись до слова,то зішлімось на слова Біблії і будемо орудувати саме ними.Так от--" І дуже-дуже вода на землі прибула, і покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори.І вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина. Усе, що в ніздрях його дух життя, з усього, що на суходолі вимерло було. І винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було". Ось коротко як все було за словами Біблії.
Тож чи вірите ви що-- покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. ??.Чи все ж сумніваєтесь??
Чи вірите ви що-- вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина???Чи все ж сумніваєтесь??
Чи вірите ви що- винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було"??Чи все ж маєте сумніви??

Цитата:
слово Триєдиний теж нема, але все вказує що є Бог: Отець і СИн і Святий Дух - істина, яку Ви не приймаєте, а мені закидуєте, що я не приймаю всесвітньості Потопу. Хоча я не неприймаю, а залишаю церозуміння для Царства Небесного. Можливо і був всесвітній, коли був єдиний материк Гондвана.
Давайте не будемо і тут про тройцю.Є достатньо тем аби про це писати.Ви порівнюєте те що не порівнюється.Про потом,який очевидно зі слів на які я зіслався був всесвітнім, сказанно прямо та чітко.Про тройцю ж треба здогадуватись,та щей з допомогою багатьох фальшивих вставок(1Ів5:7;1Тим3:16) в Біблії чи неточно,субєктивно перекладенних віршів.Це зовсім різні речі.

Може Михаїле і самого ковчегу не було.Може і багато чого іншого про що пише Біблія,теж небуло??Як визначити що є а чого нема Михаїле??


Якщо науковці знайшли Ковчег, значить він був. А як визначати?
Науковці досліджують все у природі, в історії і культурі людини, теологи - у Святому Письмі. Протягом довгого часу все нововідкрите співставляється між собою і потроху відкриваються ті чи інші речі: таблчки різні древні, які описані в Святому письмі і багато багато іншого.


А що не може бути співставлено, то це тому, що багато чого в Біблії написано не науковою мовою, а поєтичною. Іноді Автор Святого Письма (Бог)використовував нанративи, які були в тиїх чи інших народів іноді алегорії і т.д...

Зостається тілки досліджувати і не відкидувати повністю. Тому я і не відкидую. Може і був потоп - де була залита вся територія.


У мене на Фейсбуку є один протестант-теолог. Ось сьогодні якраз написав так:

Anatoliy Denysenko
Ну откуда берутся такие доктора богословия, как Александр Болотников? Хотел бы я увидеть эти семинарии и университеты, в которых они учились. Я пойду и поклонюсь этим ВУЗам! Ну как можно не уяснить то, что Писание и наука не враждуют друг с другом, а говорят об одном и том же, но разными языками. Ну когда уже апологетика выйдет из своего средневековья, в котором она вела бои против великих открытий естественных наук? Неужели сложно понять, что люди, которые вопрошают: "что более правильное: теория эволюции или креационизм?" опять повторяют ошибку женщины самарянки, которая задала Иисусу вопрос о месте поклонения (на горе Герезим или в самом Иерсалиме)? Как мы видим из слов Христа Он как бы отвечает, что не там и не там. Он делает ударение не на "где", а на "как" (в духе и "истине"). Когда уже креационисты поймут, что они и изначально задают не правильный вопрос к тексту книги Бытия! Все, что им надо сделать так это понять, что текст на котором они пытаются построить "научную" теорию представляет собой собрание взаимодополняющих и переплетающихся древних нарративов и рассказов Месопотамии и Египта, через которое (автор) Бог, на уровне метафор, поэтическим (а не научным) языком, пытается рассказать читателю/слушателю то, зачем Он создал мир и человека. Вопрос о том, как Он это все создал, представляется второстепенным (это скорее фон/декорации) и не должен рассматриваться через призму современной науки. Да и разве не является основной задачей толкователя Библии выяснить изначальный замысел ее автора? А это подразумевает истолкование текста в соответствии с его литературным жанром! Поэтому вопрос не должен стоять: эволюция или креационизм? Первостепенный вопрос, совершенно с другой "области". Сперва надо разобраться с жанром! А с ним, как известно должны разбираться на первом курсе бакалавриата на таких предметах как Герменевтика и Введение в Ветхий Завет.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43382
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2013, 05:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю пітримую позицію що Писання і наука не ворогують, наука - це лише повільний шлях пізнання Писання. Віра - те саме що наука, лише швидкий шлях. Навіщо проводити коштовні і довготривалі досліди, якщо можна просто повірити Писанню, в якому все написано?
Лише одне не зрозуміло. З чого ви взяли, що Земля творилася еволюційним шляхом? Адже сама ж наука довела, що Земля існує близько 6 тисячоліть, а не мілліарди років, як це пишуть далекі від науки фантазери. Навіщо було Богу створювати амеби, щом через міллярд років появилася людина, якщо можна з таким же успіхом створити людину відразу? Та й сумніваюся, що через енну кількість мілярдів років, з амеби могла б постати риба, не те що людина.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43383
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2013, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Якщо науковці знайшли Ковчег, значить він був. А як визначати?
Науковці досліджують все у природі, в історії і культурі людини, теологи - у Святому Письмі. Протягом довгого часу все нововідкрите співставляється між собою і потроху відкриваються ті чи інші речі: таблчки різні древні, які описані в Святому письмі і багато багато іншого.


А що не може бути співставлено, то це тому, що багато чого в Біблії написано не науковою мовою, а поєтичною. Іноді Автор Святого Письма (Бог)використовував нанративи, які були в тиїх чи інших народів іноді алегорії і т.д...

Зостається тілки досліджувати і не відкидувати повністю. Тому я і не відкидую. Може і був потоп - де була залита вся територія.


У мене на Фейсбуку є один протестант-теолог. Ось сьогодні якраз написав так:

Anatoliy Denysenko
Ну откуда берутся такие доктора богословия, как Александр Болотников? Хотел бы я увидеть эти семинарии и университеты, в которых они учились. Я пойду и поклонюсь этим ВУЗам! Ну как можно не уяснить то, что Писание и наука не враждуют друг с другом, а говорят об одном и том же, но разными языками. Ну когда уже апологетика выйдет из своего средневековья, в котором она вела бои против великих открытий естественных наук? Неужели сложно понять, что люди, которые вопрошают: "что более правильное: теория эволюции или креационизм?" опять повторяют ошибку женщины самарянки, которая задала Иисусу вопрос о месте поклонения (на горе Герезим или в самом Иерсалиме)? Как мы видим из слов Христа Он как бы отвечает, что не там и не там. Он делает ударение не на "где", а на "как" (в духе и "истине"). Когда уже креационисты поймут, что они и изначально задают не правильный вопрос к тексту книги Бытия! Все, что им надо сделать так это понять, что текст на котором они пытаются построить "научную" теорию представляет собой собрание взаимодополняющих и переплетающихся древних нарративов и рассказов Месопотамии и Египта, через которое (автор) Бог, на уровне метафор, поэтическим (а не научным) языком, пытается рассказать читателю/слушателю то, зачем Он создал мир и человека. Вопрос о том, как Он это все создал, представляется второстепенным (это скорее фон/декорации) и не должен рассматриваться через призму современной науки. Да и разве не является основной задачей толкователя Библии выяснить изначальный замысел ее автора? А это подразумевает истолкование текста в соответствии с его литературным жанром! Поэтому вопрос не должен стоять: эволюция или креационизм? Первостепенный вопрос, совершенно с другой "области". Сперва надо разобраться с жанром! А с ним, как известно должны разбираться на первом курсе бакалавриата на таких предметах как Герменевтика и Введение в Ветхий Завет.
Михаїле,отож ви вірите в ковчег не тому що про це написанно в Біблії,а тому що його найшли науковці??А якби вони його не найшли,чи вірили б ви в це??Тепер якщо так,то для чого ж було будувати напротязі стількох років неповному десятку людей такий великий ковчег???Для чого ж було туди заганяти тварин??
Невже неможна було перечекати велику воду десь на суші,якої вода не торкнулась??Це так для роздумів.А тепер всеж відносно ваших вірувань.Ви так і невідповіли прямо на поставленні запитання--
1)Тож чи вірите ви що-- покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. ??.Чи все ж сумніваєтесь??
2)Чи вірите ви що-- вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина???Чи все ж сумніваєтесь??
3)Чи вірите ви що- винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було"??Чи все ж маєте сумніви??Будьте добрі не крутіть "сонцем")))




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43418
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2013, 14:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Михаїле,отож ви вірите в ковчег не тому що про це написанно в Біблії,а тому що його найшли науковці??А якби вони його не найшли,чи вірили б ви в це??Тепер якщо так,то для чого ж було будувати напротязі стількох років неповному десятку людей такий великий ковчег???Для чого ж було туди заганяти тварин??
Невже неможна було перечекати велику воду десь на суші,якої вода не торкнулась??Це так для роздумів.А тепер всеж відносно ваших вірувань.Ви так і невідповіли прямо на поставленні запитання--


Вірив би, та я і так вірив, що Ковчег був. До речі ніде я навіть в цій теміі не сказав, що не було.

Можна перечекати на суші, якщо вона не інший материк, наприклад Австралія.

На все інше я ж пишу, що не заперечую. Віра і довіра Богу, а також віра в те, що описано стосовно світобудови людською рукою, трохи відрізняється.

Віра і довіра Богу - безоговорочна. Коли людина відроджена Святим Духом, то вона має дар віри в Ісуса Христа, в дію Відкуплення і спасіння. Має довіру Спасителю в спасінні себе

А коли стосується світобудови - то віра людини - пізнавальна. Вона співставляє знання про світ з тим що написано. Це обовязково. Інакше в неї або сліпа віра, що може бути небезпечним, або вона просто не хоче нічого знати.
Так що на рахунок описаного потопу і фундаментального сприйняття Писання: просто не довіряю поясненням "накових креаціоністів". А писаннині атеїстичних еволюціоністів взагалі не вірю.

Все інше залишаю Богу, який відкриє все в Царстві Небесному. Бо тут бачимо ніби в недосконале дзеркало, а там побачимо все як було наяву.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43419
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2013, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Михаїле,отож ви вірите в ковчег не тому що про це написанно в Біблії,а тому що його найшли науковці??А якби вони його не найшли,чи вірили б ви в це??Тепер якщо так,то для чого ж було будувати напротязі стількох років неповному десятку людей такий великий ковчег???Для чого ж було туди заганяти тварин??
Невже неможна було перечекати велику воду десь на суші,якої вода не торкнулась??Це так для роздумів.А тепер всеж відносно ваших вірувань.Ви так і невідповіли прямо на поставленні запитання--


Вірив би, та я і так вірив, що Ковчег був. До речі ніде я навіть в цій теміі не сказав, що не було.
Гм,дивно))Чому ж би вірили в ковчег,попри відсутність такої знахідки??

Цитата:
Можна перечекати на суші, якщо вона не інший материк, наприклад Австралія.
Для цього слід мати факти того що такі материки існували в ту сиву давнину.Окрім того треба мати факти що на тих материках гори вищі ніж на тому котрий було затопленно.Ну а як відомо, на материку де жив Ной і очевидно був потоп,гори сьогодні найвищі.Тож Михаїле незрозуміло на що ви опираєтесь у своїх здогадках??Як поясните причину будування ковчегу на протязі стількох років,та збирання до нього тварин,коли важаєте що не вся суша була затопленною??Поясніть будьте добрі це??

Цитата:
На все інше я ж пишу, що не заперечую. Віра і довіра Богу, а також віра в те, що описано стосовно світобудови людською рукою, трохи відрізняється.
Я розумію що ви це категорично не заперечуєте.Тому й питав вас чи принаймні маєте сумніви,щодо тих слів на які я зіслався.Тому пршу дайте відповідь пряму і чітку-так або ні--
1)Тож чи вірите ви що-- покрились усі гори високі, що під небом усім. На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори. ??.Чи все ж сумніваєтесь??
2)Чи вірите ви що-- вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина???Чи все ж сумніваєтесь??
3)Чи вірите ви що- винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було"??Чи все ж маєте сумніви??
Чекаємо від вас вас простої відповіді-так маю сумніви у сповненні цих слів,або ні,немаю сумнівів у сповненні цих слів??

Цитата:
Віра і довіра Богу - безоговорочна. Коли людина відроджена Святим Духом, то вона має дар віри в Ісуса Христа, в дію Відкуплення і спасіння. Має довіру Спасителю в спасінні себе
А як же щодо довіри Божим словам,обітницям тощо??Невже для вас довіряти Богу не означає довіряти написанному в Божому слові??Мабуть що так,бо вже неодноразово в цьому переконувався коли розмовляв з вашими співвіруючими стосовно віри.В Бога всі кажуть віримо!!!,а от коли зачитуєш до прикладу Пс37:29- "Успадкують праведні землю, і повік будуть жити на ній",то відповідають-"та хто його знає",або ж "та ні,такого бути неможе".От така то у вас віра та довіра.Що й ви зараз яскраво демонструєте.

Цитата:
А коли стосується світобудови - то віра людини - пізнавальна. Вона співставляє знання про світ з тим що написано. Це обовязково. Інакше в неї або сліпа віра, що може бути небезпечним, або вона просто не хоче нічого знати.
Все це Михаїле повинне бути до певної міри,адже знання про світ у науки обмеженне,зачастую уявленя будуються на припущеннях і дуже часто те знання видозмінюється під натиском нових фактів,знахідок тощо.Якщо йти запропонованим вами шляхом так більшість того що написанно в Біблії є простими байками.Наука поки що невизнає жодних чудес.А у Писанні про них описанно дуже багато.Так що, аби невиглядало що у вас сліпа віра,слід відкинути оті всі розповіді про ті чудеса??Тай жоден науковий факт досі не підтвердив можливість воскресіння,оживлення людського тіла.Навпаки наука це заперечує.То як ваша віра в воскресіння людини -Ісуса Христа,співставляється з знаням про світ??Знання про світ такого не згадує.То виходить у вас і по цьому є сумніви??
Цитата:
Так що на рахунок описаного потопу і фундаментального сприйняття Писання: просто не довіряю поясненням "накових креаціоністів". А писаннині атеїстичних еволюціоністів взагалі не вірю.
Простіше кажучи ви сумніваєтесь у сповненні написанного в Бут 7 розд чи ні??

Цитата:
Все інше залишаю Богу, який відкриє все в Царстві Небесному. Бо тут бачимо ніби в недосконале дзеркало, а там побачимо все як було наяву.
Що ви маєте на увазі оте -Все інше???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43431
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2013, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"де жив Ной і очевидно був потоп,гори сьогодні найвищі"

Сьогодні, а тоді?

Під "все інше" маю нау увазі все, що було написано нижче в тому пості.

"Простіше кажучи ви сумніваєтесь у сповненні написанного в Бут 7 розд чи ні??"

Ні, не сумніваюсь. Воно має своє пояснення. Але яке посяснення, буде видно... (Сусмніваюсь у тому, як пояснюють "наукові креаціоністи").

Так само як колись писав ЮР, що в Бога є руки і очі, але вони не такі як ми уявляємо собі, що можуть бути руки і очі, бо Бог є Дух. Так само і сказане Богом може мати вищу суть, а не те, що собі уявляють наукові креаціоністи...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
43444
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2013, 10:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"де жив Ной і очевидно був потоп,гори сьогодні найвищі"--Сьогодні, а тоді?
Также і тоді.Чи ви маєте це чим заперечити??

Цитата:
Під "все інше" маю нау увазі все, що було написано нижче в тому пості.
То як щодо ковчегу та усього іншого??Навіщо він був??Що вам дає підстави вважати що за часу до потопу вже існували відділенні одні від одних материки??Нвіщо було збирати усіх тварин з материка на якому жив Ной??Невже через те що цих тварин не було на інших материках??
Михаїле,доносьте своє бачення за допомогою вичерпних відповідей)))

Цитата:
"Простіше кажучи ви сумніваєтесь у сповненні написанного в Бут 7 розд чи ні??"

Ні, не сумніваюсь. Воно має своє пояснення. Але яке посяснення, буде видно... (Сусмніваюсь у тому, як пояснюють "наукові креаціоністи").
Але чому оте ваше пояснення піддає сумніву що це відбулось так як і написанно- "покрились усі гори високі, що під небом усім".Зауважте,гори покрились водою під небом усім.Хіба тут не маються на увазі усі гори??
--винищив Бог усяку істоту на поверхні землі,І знову очевидно з ваших слів ваше пояснення,підає сумніву і ці слова.Але чому,коли тут написано про винищення усіх істот на поверхні землі??Якщо у цьому сумніватись то виходить спаслись не лише Ной і його сімя,а й інші люди які жили на інших материках де потоп не завдав тих катастрофічних наслідків яких він завдав там де жив Ной??Виходить так Михаїле згідно з ваших міркувань??Поясніть нам це,адже одне тягне за собою інше.

Цитата:
Так само як колись писав ЮР, що в Бога є руки і очі, але вони не такі як ми уявляємо собі, що можуть бути руки і очі, бо Бог є Дух. Так само і сказане Богом може мати вищу суть, а не те, що собі уявляють наукові креаціоністи...
Е,ні Михаїле.Не слід плутати описи видінь які бачили людичи описи небесного з описами реальних земних подій.Так не чесно.І я вас запитував про воскресіння Ісуса Христа.Чому ви в це вірите,адже наука це заперечує,як і заперечує потоп,або принаймні піддає це сумнівам??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
44202
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2013, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"не лише Ной і його сімя,а й інші люди які жили на інших материках де потоп не завдав тих катастрофічних наслідків яких він завдав там де жив Ной??Виходить так Михаїле згідно з ваших міркувань??Поясніть нам це,адже одне тягне за собою інше."
Якщо були ыншы материки...
Якщор люди жили на інших материках, то за моїми словами мав бути і там потоп.
І тому, або не було інших материків, або люди не жили на інших материках.

Наука не заперечує потоп. Наука взагалі лише досліджує. І поки що науково про Потоп лише доводиться що був. Є дані,Ю значить був. А чи був всесвітній потоп, поки що не доведено наукою.. .А натомість щодо його всесвітності то є положення, які суперечать цьому.

З іншого боку, як я з самого початку писав, не відкидуємо повністю всесвітності потопу. Наука так не робить.Щось відкидують лише якщо достовірно доведено, що воно фальш, неправдиве. А це питання наука просто досліджує. Так що в науці часто буває кілька теорій... Але нуковий креаціонізм і теорію еволюціїї (самостійної) як науковець я не берусь досліджувати ( з самого початку я Вам це і повідомляв, якщо памятаєте. Мені досить для віри те, що Бог все створив).

На рахунок створення світу, то я зустрів сьогодні свдіків (ваших коротше кажучи).
І вони видали таке, цитую "Бог не творив світ за короткий час... Він свторив світ за 44000 років".


"Так не чесно.І я вас запитував про воскресіння Ісуса Христа.Чому ви в це вірите,адже наука це заперечує,як і заперечує потоп,або принаймні піддає це сумнівам??"

Знову ж таки ,наука не заперечує Воскресіння Ісуса Христа. Вона просто це не досліджує, бо нема фактичних даних, оскільки Ісус вознісся з тілом, якеможна було і побачити іторкнутись.... То ж нічого досліджувати. Наука лише може сприйняти за факт наявність підтвердженб багатьох людей, записаних на документах - листках пергаменту...
(оригінали яких, нажаль, у великій більшості своїй не збереглись).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
44521
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2013, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
"не лише Ной і його сімя,а й інші люди які жили на інших материках де потоп не завдав тих катастрофічних наслідків яких він завдав там де жив Ной??Виходить так Михаїле згідно з ваших міркувань??Поясніть нам це,адже одне тягне за собою інше."

Якщо були ыншы материки...
Якщор люди жили на інших материках, то за моїми словами мав бути і там потоп.
Отож виходить таки потоп мав би бути всесвітнім?
Цитата:
І тому, або не було інших материків, або люди не жили на інших материках.
Якщо не було інших материків,то виходить територія суші яка за часу Ноя була цілісна мала б бути затопленна уся.Бо інакше який зміст будувати ковчег,збирати у нього тварин та й самому у ньому рятуватись,коли потоп не затопив усієї суші??Невже не було б простіше перечекати потоп на горах яким не зашкодила велика вода??

Цитата:
Наука не заперечує потоп. Наука взагалі лише досліджує. І поки що науково про Потоп лише доводиться що був. Є дані,Ю значить був. А чи був всесвітній потоп, поки що не доведено наукою..
Справа не в науці,а у вас Міхаїле.В даному випадку ви ставите під сумнів написане під натхненням Д.С щодо потопу який покрив усі гори на землі і від якого загинуло усе живе що було на землі,крім тих хто врятувався на ковчезі.Власне ви очевидно сумніваєтесь у цьому.Ви недовіряєте Богу??
Цитата:
А натомість щодо його всесвітності то є положення, які суперечать цьому.
Наука неодноразуво висувала положеня,які з часом змінювала.Але дивно що ви будучи католиком,які тут демонструють фанатично-сліпу та безапеляційну віру,сумніваєтесь у НАПИСАННОМУ. :shock: Якось ви дуже відрізняєтесь від католиків,або ж то вони відрізняються від вас.

Цитата:
З іншого боку, як я з самого початку писав, не відкидуємо повністю всесвітності потопу. Наука так не робить.Щось відкидують лише якщо достовірно доведено, що воно фальш, неправдиве. А це питання наука просто досліджує. Так що в науці часто буває кілька теорій... Але нуковий креаціонізм і теорію еволюціїї (самостійної) як науковець я не берусь досліджувати ( з самого початку я Вам це і повідомляв, якщо памятаєте. Мені досить для віри те, що Бог все створив).
Та я уже про це чув.Те що ви повністю не відкидаєте всесвітній потоп,нічого не міняє.Ви й повністю не вірите в Потоп всесвітній.А як писав Павло-"хто має сумніви,той подібний до морської хвилі яку кидає в різні боки" під дією вітрів лжевчень та припущень.Чому ви уподібнюєтесь до такої хвилі??

Цитата:
На рахунок створення світу, то я зустрів сьогодні свдіків (ваших коротше кажучи).
І вони видали таке, цитую "Бог не творив світ за короткий час... Він свторив світ за 44000 років".
:shock: Оце так новина. :D Вперше таке чую.Вас мабуть перестріли лжесвідки,бо сЄ ніколи ніде про таке не писали.Або ж ви самі це видумали.СЄ звісно не вірять у те що усе створилось за буквальних 6 днів,де день 24 год.На це у них є чіткі біблійні підстави,адже слово "день" в Біблії має різне значення-"довгий час", "час, коли відбувається... надзвичайна подія","невизначений період",тощо.(2Пет3:8). Ось як це побіжно поясненно у їхніх публікаціях----"Річ у тім, що єврейське слово, перекладене як "день",дійсно має різні значення. Воно може означати як дуже довгий період, так і буквальну добу з 24 годин. Наприклад, Мойсей говорив про всі шість днів творення як про один тривалий період — день (Буття 2:4, НС). До того ж у перший день "Бог назвав світло: “День”, а темряву назвав: “Ніч”» (Буття 1:5). Як бачимо, тут лише частина доби названа днем. Тому немає біблійних підстав стверджувати, що день творення складався з 24 годин.
Отже скільки часу тривали дні творення? Про це Біблія чітко не говорить, але з 1-го та 2-го розділів книги Буття видно, що ті дні тривали досить довго".
Так що я вас розчарую Міхаїле,то були не сЄ,а якісь самозванці.Адже самі бачите сЄ ні про які 44000 років нічого не пишуть.



Цитата:
"Так не чесно.І я вас запитував про воскресіння Ісуса Христа.Чому ви в це вірите,адже наука це заперечує,як і заперечує потоп,або принаймні піддає це сумнівам??"

Цитата:
Знову ж таки ,наука не заперечує Воскресіння Ісуса Христа. Вона просто це не досліджує, бо нема фактичних даних, оскільки Ісус вознісся з тілом, якеможна було і побачити іторкнутись.... То ж нічого досліджувати. Наука лише може сприйняти за факт наявність підтвердженб багатьох людей, записаних на документах - листках пергаменту...
(оригінали яких, нажаль, у великій більшості своїй не збереглись).
То що, наука вже сьогодні визнає над природнє воскресіння людини-Ісуса Христа??Чи все ж мяко кажучи має у цьому великі сумніви??
Ой нерозумію я вас Міхаїле)))) ;-D




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
44552
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2013, 09:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Наука не заперечує потоп. Наука взагалі лише досліджує. І поки що науково про Потоп лише доводиться що був. Є дані, значить був. А чи був всесвітній потоп, поки що не доведено наукою... А натомість щодо його всесвітності то є положення, які суперечать цьому.
Цікаво, а яке наукове припущення може суперечити, що Потоп був всесвітнім? Щось я не чув такої гіпотези.
Навпаки є наукові факти, які доводять, що Потоп був всесвітнім, а інакше яким чином появилися рибні скелети в горах? Яким чином Ноїв ковчег зупинився на висоті 4 км?

Але окрім науки ми ще віруємо Божому слову, яке чітко говорить про те, що Потоп був всесвітнім. Відверто кажучи, мені дивно, що католики не вірять написаному. Навіть СЄ це розуміють, але чому ж католики не приймають очевидного?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
44578
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2013, 18:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
як я вже писав, теорія теїстичної еволюції в КЦ є припущеням, але не більше. Науковий краціонізм в наш час не приймається теологами... Але щодо потопу то нічого не відкидується.
Але з точки зору віри католики вірять що бог створив світ і що Потоп був. Я і сам вірю що потоп був, і невідкидую що він міг бути Думаю що більшість простих вірників вірять що він був всесвітнім. Так що не переживайте сильно, бо прост це в Католицькій Церкві не доктрина, чи догмат.

Цитата:
"Навпаки є наукові факти, які доводять, що Потоп був всесвітнім, а інакше яким чином появилися рибні скелети в горах? "


Це не важке питання для відповіді теїстичних еволюціоністів: гори піднялись під дією вулканічних процесів і винесли наверх залишки тварин. Навіть Еверест.
Цитата:
"Яким чином Ноїв ковчег зупинився на висоті 4 км?"


Гіпотетично так само. З радістю проведу з Вами таку гіпотетичну дискусію, де Ви гіпотетично можете захищати гіпотезу наукових креаціоністів (саме гіптезу, оскільки вони претендують на науковість), а я - гіпотезу теїстичних еволюціоністів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
44654
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2013, 21:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
як я вже писав, теорія теїстичної еволюції в КЦ є припущеням, але не більше.
Ой не говоріть Міхаїле такого.Це вже для свідомих католиків, мабуть беззаперечний факт.Власне це тут демонстрував ваш брат католик Назаріуш.Окрім того,якщо для вас все ж це припущення,так все одно воно ставить під сумнів написанне у Божому Слові.Чому ви сумніваєтесь у написанному??Через оте припущення КЦ??

Цитата:
Науковий краціонізм в наш час не приймається теологами... Але щодо потопу то нічого не відкидується.
Але з точки зору віри католики вірять що бог створив світ і що Потоп був. Я і сам вірю що потоп був, і невідкидую що він міг бути Думаю що більшість простих вірників вірять що він був всесвітнім. Так що не переживайте сильно, бо прост це в Католицькій Церкві не доктрина, чи догмат.
І знову ви,кажучи "міг бути всесвітнім" неоднозначно про це висловлюєтесь,а отже явно сумніваєтесь у його всесвітності.Як так може бути з віруючою людиною котра каже що вірить в НАПИСАННЕ??Очевидно що не так вже й такі люди вірять в НАПИСАННЕ))) :???:

Цитата:
"Навпаки є наукові факти, які доводять, що Потоп був всесвітнім, а інакше яким чином появилися рибні скелети в горах? "
Цитата:
Це не важке питання для відповіді теїстичних еволюціоністів: гори піднялись під дією вулканічних процесів і винесли наверх залишки тварин. Навіть Еверест.
Оце і є припущення,може так а може і ні.Тобто ні ви, ні хто інший з людей не можете це стверджувати.А от про те що ці скелети все ж там зявились через потоп всесвітній,каже науково та історично точне джерело-Біблія.Як відомо ще в сиву давнину Біблія подавала такі наукові фати до яких вченні дійшли лишень "сьогодні".А от вчені ж часто допускаються помилок у своїх припущеннях.Чи знаєте чому??-бо обмеженні в знаннях.А от чи стосується це автора Біблії??Як гадаєте Міхаїле??
Цитата:
"Яким чином Ноїв ковчег зупинився на висоті 4 км?"

Цитата:
Гіпотетично так само. З радістю проведу з Вами таку гіпотетичну дискусію, де Ви гіпотетично можете захищати гіпотезу наукових креаціоністів (саме гіптезу, оскільки вони претендують на науковість), а я - гіпотезу теїстичних еволюціоністів.
Чи не виглядає це дивним що з мільонів квадратних км піднеслась саме та частина землі де стояв цей ковчег??Випадково,як і усі інші процеси еволюції??
І ще, цікаво,хіба за наявності таких вулканічних процесів може зберегтись деревяне судно таким яким воно було напочатку??Та й чи взагалі може залишитись деревяним чи судном??Просвітіть мене Міхаїле??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
45486
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2013, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Чи не виглядає це дивним що з мільонів квадратних км піднеслась саме та частина землі де стояв цей ковчег??Випадково,як і усі інші процеси еволюції??
І ще, цікаво,хіба за наявності таких вулканічних процесів може зберегтись деревяне судно таким яким воно було напочатку??Та й чи взагалі може залишитись деревяним чи судном??Просвітіть мене Міхаїле??"

Чому піднеслась суша з кораблем? Корабель опустився напіднесену сушу. І це не випадковість. Цеплан Божий.

Якщо еволюція йшла як Божий задум, тоді випадковості невипадкові.
Деревяне судно? Ви бачили залишки ковчегу? Якщо то ковчег, то навряд чи диервяні залишки. Може і скамянілі. Я бачив лише фотографії в інтернеті... по ним не розбереш який то матеріал.

Я, наприклад, не еволюціоніст і не "накуовий креаціоніст". ПРосто розглядаю ці чи ті птаня в світлі тієї іншофрмації яка мені відома. І те, що ВИ запитали цу цій цитаті, вказує, що Ви не хочете розглядати всі сторони проблематики ,про яку говорите.

А ця тема, яку ми тут розглядаємо, потребує набагато вищого інтелектуального пдіходу ніж ми тут можемо застосувати бо ні в мене ні у Вас для цього нема достатньо інформації.

Можна лише стверджувати що не все так просто було у створенні світу як би собі людина могла уявити, бо світ складний. Складний, означає що він мав бути під час створіння складений. Дні творіння теж не були днями у нашому уявленнями "добами зменими". 1 і 2 день не могли ьути ними бо там сказано що сонця не було і земля не освіяувалась і не затемнювалась при оберті з тої чи іншої своєї сторони. Та й ночі між днями не було ,якщо читаєте уважно текст Біблії. Був лише вечір... Це симовлічне попвідання про створення богом світу, а не наукове.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог і еволюція
45506
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2013, 14:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Помітною є одна річ. Ті, хто "за" еволюційне вчення, наводять приклаи, роблять експерименти, досліджуюбчи процеси мікровеволюції (яку не заперечують навіть креаціоністи), копають (палеонтологи), моделюють на компютерах іін. Ті хто проти еволюції - креаціоністи, базують свої докази на тому, що старються розбити докази еволюціоністів...

Щоб не було що Католицька Церква рийняла еволюцію як якусть чатсину вчення, додам тут відео програми католицької таке:

http://kyrios.org.ua/video/programs/103 ... tsiyi.html

Але все-таки добавлю що відкидуючи факти еволюції такі науковці не формують якусь наукову систему який міг би бути механізм створення...

Крім того слова що "нема доказів еволюції" це неточні вирази, бо мікроеволюційні процеси доведені (видозміни в серединівиду протягом тривалого часу).

Так що я лише бачу два протиставлені між собою табори які стараються привернути людей один на свій бік, а інший на свій.

От цікаво було б поглянути на ситуацію щодо цієї проблематики років через 150...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 282 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>