Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:03




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
33298
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2011, 01:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
А індуси, наприклад, коли виходять з коми, то пригадують свої попередні інкарнації. Буддисти потрапляють до нірвани, і тільки християнці з Одеси пощастило побачити пекло, хоч дехто твердить, що то не місце, а стан душі.
І ще питання: якщо християнки з Одеси, котра побувала у вічності: померла і через три дня вернулася в тіло, то як можна трактувати її повернення?
Як інкарнацію?
Як воскресіння? (тоді якою силою воно здійснилось?)
Як галюцинації, що виникли через брак надходження кисню до мозку?




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33304
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2011, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
А індуси, наприклад, коли виходять з коми, то пригадують свої попередні інкарнації. Буддисти потрапляють до нірвани, і тільки християнці з Одеси пощастило побачити пекло, хоч дехто твердить, що то не місце, а стан душі.
Ой так,це якось дуже заплутанно :( От цікаво чому є стільки протилежних поглядів у цьому??
Цитата:
І ще питання: якщо християнки з Одеси, котра побувала у вічності: померла і через три дня вернулася в тіло, то як можна трактувати її повернення?
Як інкарнацію?
Як воскресіння? (тоді якою силою воно здійснилось?)
Як галюцинації, що виникли через брак надходження кисню до мозку?
А дійсно,мабуть таки інкарнація чи ні?Гм :? ,таки галюцинація)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33306
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2011, 23:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Пропоную вашій увазі свідчення людини, християнки з Одеси, котра побувала у вічності: померла і через три дня вернулася в тіло. За цей час ангел Божий показав їй Небеса та пекло. Вона впізнала свого батька в раю та свою бабцю в пеклі, декотрих своїх знайомих. Це відео он-лайн на російській мові: http://clglife.org/index.php?option=com ... Itemid=171

Нє, де таке бачено, тут сенсація, а Ви ССС прискіпливо аналізуєте мого дописа!
Таж погляньте, що діється: людина-християнка з Одеси побувала у вічності три дні, але повернулася.
Мене дуже зацікавило те, що її спонукало повернутися?
І ще одне: чому ангел показав їй пекло? Хіба то не юрисдикція демонів?
Ні, ні - щось тут не так.
Скоріш за все то таки був брак кисню.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33315
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2011, 08:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Prawo написав:
Братик написав:
Пропоную вашій увазі свідчення людини, християнки з Одеси, котра побувала у вічності: померла і через три дня вернулася в тіло. За цей час ангел Божий показав їй Небеса та пекло. Вона впізнала свого батька в раю та свою бабцю в пеклі, декотрих своїх знайомих. Це відео он-лайн на російській мові: http://clglife.org/index.php?option=com ... Itemid=171

Нє, де таке бачено, тут сенсація, а Ви ССС прискіпливо аналізуєте мого дописа!
Таж погляньте, що діється: людина-християнка з Одеси побувала у вічності три дні, але повернулася.
Мене дуже зацікавило те, що її спонукало повернутися?
І ще одне: чому ангел показав їй пекло? Хіба то не юрисдикція демонів?
Ні, ні - щось тут не так.
Скоріш за все то таки був брак кисню.
Таки ви праві :yes: .Але чому більшість такій простій істині не ймуть віри??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33384
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2011, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Сонячнику нехай з тою ссилкою.От як гадаєш, чи могло таке дійсно відбутись??

Звісно може бути. От наприклад Писання говорить Лазарь був 4 дні як помер і воскрес. (Вiд Iвана 11 розділ).

Цитата:
Таки ви праві .Але чому більшість такій простій істині не ймуть віри??

Дивно від тебе таке чути, як виходить ти у те що пише від Iвана 11 розділі теж не віриш? Може Лазарю теж кисню забракло?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33392
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2011, 00:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
Звісно може бути. От наприклад Писання говорить Лазарь був 4 дні як помер і воскрес. (Вiд Iвана 11 розділ).

Ну це ж було в момент Ісуса Христа на землі. Тому сталось, можливо, таке чудо ;)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33397
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2011, 12:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Prawo написав:
...і тільки християнці з Одеси пощастило побачити пекло, хоч дехто твердить, що то не місце, а стан душі.
Я думаю, що пекло - це і місце, і стан душі. Тут немає суперечностей.
І не лише одній християнці з Одеси "пощастило" повернутися у тіло - таких свідчень є багато.
І Біблія про це неодноразово вказує, що душа живе поза тілом. Тіло - це лише наша тимчасова оболонка.
Як тільки людина помирає, то душа її оживає, і починається нове життя поза часом і простором - життя у вічності.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33398
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2011, 18:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Сонячнику нехай з тою ссилкою.От як гадаєш, чи могло таке дійсно відбутись??

Звісно може бути. От наприклад Писання говорить Лазарь був 4 дні як помер і воскрес. (Вiд Iвана 11 розділ).
Так з чого ти взяв що Лазар був отих 4дні у вічності та бачив пекло і рай???Як на мене він просто каже писання був мертвим тих 4 дні.Хіба ні?Тож поясни будь добрий свої домисли)))

Цитата:
Таки ви праві .Але чому більшість такій простій істині не ймуть віри??

Цитата:
Дивно від тебе таке чути, як виходить ти у те що пише від Iвана 11 розділі теж не віриш? Може Лазарю теж кисню забракло?
Та що тобі дивно Протестанте??Лазар просто помер і нічого не бачив,ні пекла ні раю.Одеситка щось бачила.От таке явище було наслідком того що мозок ще був живим,тобто біологічної смерті ще не настало.Лише клінічна.В таких випадках мозок працює в притупленному стані,як і писав Право через брак кисню.Тому люди бачуть в таких випадках галюцинації.Щось подібне відбуваєть коли ви бачите сновидіння під час сну.Це все фізіологічні процеси, всього лиш.Не робіть з цього якоїсь містики нерозуміючи її сутті.Це смішно)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33399
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2011, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Протестант написав:
Звісно може бути. От наприклад Писання говорить Лазарь був 4 дні як помер і воскрес. (Вiд Iвана 11 розділ).

Ну це ж було в момент Ісуса Христа на землі. Тому сталось, можливо, таке чудо ;)
Ви краще панове подумайте чому ж Ісус поступив так жорстоко з Лазарем повернувши його з вічності раю,до грішного немічного життя знову.Тай чому усі плакли за Лазарем коли він пішов до Раю у вічність??Чому всі раділи коли він повернувся з Раю до немочів земних??Хіба не навпаки повинно було це відбуватись??Щось таки тут не те ви придумуєте ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33404
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2011, 14:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так з чого ти взяв що Лазар був отих 4дні у вічності та бачив пекло і рай???Як на мене він просто каже писання був мертвим тих 4 дні.Хіба ні?Тож поясни будь добрий свої домисли)))

Ісус був сказав розпинаючому на хресті " ти будеш сьогодні зі Мною в раю". Значить людинапотрапляє або в пекло, або в рай.
sss написав:
Лазар просто помер і нічого не бачив,ні пекла ні раю.Одеситка щось бачила.От таке явище було наслідком того що мозок ще був живим,тобто біологічної смерті ще не настало.Лише клінічна.В таких випадках мозок працює в притупленному стані,як і писав Право через брак кисню.Тому люди бачуть в таких випадках галюцинації.Щось подібне відбуваєть коли ви бачите сновидіння під час сну.Це все фізіологічні процеси, всього лиш.Не робіть з цього якоїсь містики нерозуміючи її сутті.Це смішно)))

Запитаюся твоїми словами "Тож поясни будь добрий свої домисли)))"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33412
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2011, 18:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Так з чого ти взяв що Лазар був отих 4дні у вічності та бачив пекло і рай???Як на мене він просто каже писання був мертвим тих 4 дні.Хіба ні?Тож поясни будь добрий свої домисли)))

Ісус був сказав розпинаючому на хресті " ти будеш сьогодні зі Мною в раю". Значить людинапотрапляє або в пекло, або в рай.
А,,ти про це.Ну так це дійсно значущий аргумент.Проте ні про Лазаря воскресшого ні про пекло чи рай який він бачив у вічності,там не згаданно.Отакі то у вас доводи. :( М-да біда тай годі. :yes: .Цікаво,а якщо переставити кому в тому реченні на яке ти зіслався,чи не зміниться суть сказанного-"Кажу тобі сьогодні,ти будеш зі мною в раю"??Як гадаєш друже??
sss написав:
Лазар просто помер і нічого не бачив,ні пекла ні раю.Одеситка щось бачила.От таке явище було наслідком того що мозок ще був живим,тобто біологічної смерті ще не настало.Лише клінічна.В таких випадках мозок працює в притупленному стані,як і писав Право через брак кисню.Тому люди бачуть в таких випадках галюцинації.Щось подібне відбуваєть коли ви бачите сновидіння під час сну.Це все фізіологічні процеси, всього лиш.Не робіть з цього якоїсь містики нерозуміючи її сутті.Це смішно)))

Цитата:
Запитаюся твоїми словами "Тож поясни будь добрий свої домисли)))"?
Ти чогось не зрозумів??То питай що саме.Я тобі поясню. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33425
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2011, 23:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Не корисно хвалитись мені, бо я прийду до видінь і об'явлень Господніх.
Я знаю чоловіка в Христі, що він чотирнадцять років тому чи в тілі, не знаю, чи без тіла, не знаю, знає Бог був узятий до третього неба.
І чоловіка я знаю такого, чи в тілі, чи без тіла, не знаю, знає Бог,
що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.
Отаким похвалюся, а собою хвалитись не буду, хіба тільки своїми немочами.
(2Кор 12:1-5)

Як пояснити це видіння? Також через брак кисню Павлові показались галюцінації про рай, в якому чув невимовні слова. Легше всього, напевно, так написати. Ще можна згадати Петра, який бажав істи, через це в захопленні бачив посудину, що спускалась з неба. Також, напевне, галюцінації. Як говориться, через множество забот... Шановні, я виступаю не за те, що видіння цієї одеситки це - "так" і "амінь". Бо я й сам з осторогою ставлюсь до цих видінь, об"явлень. Надто багато таких історій доводилось чути. Просто я за те, що не треба бути таким категоричним, явно заперечувати у можливість такого та ще й з насмішливим тоном. Наше право сприймати, вірити чи не сприймати, не вірити у такі видіння. Але таке можливе у наш час, бо Бог не змінився і Він спроможний і в цей час воскрешати, говорити Своє слово через своїх пророків, давати видіння, об"явлення. І все це має служити на користь Церкві.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33432
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2011, 09:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Не корисно хвалитись мені, бо я прийду до видінь і об'явлень Господніх.
Я знаю чоловіка в Христі, що він чотирнадцять років тому чи в тілі, не знаю, чи без тіла, не знаю, знає Бог був узятий до третього неба.
І чоловіка я знаю такого, чи в тілі, чи без тіла, не знаю, знає Бог,
що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.
Отаким похвалюся, а собою хвалитись не буду, хіба тільки своїми немочами.
(2Кор 12:1-5)

Як пояснити це видіння? Також через брак кисню Павлові показались галюцінації про рай, в якому чув невимовні слова. Легше всього, напевно, так написати. Ще можна згадати Петра, який бажав істи, через це в захопленні бачив посудину, що спускалась з неба. Також, напевне, галюцінації. Як говориться, через множество забот... Шановні, я виступаю не за те, що видіння цієї одеситки це - "так" і "амінь". Бо я й сам з осторогою ставлюсь до цих видінь, об"явлень. Надто багато таких історій доводилось чути. Просто я за те, що не треба бути таким категоричним, явно заперечувати у можливість такого та ще й з насмішливим тоном. Наше право сприймати, вірити чи не сприймати, не вірити у такі видіння. Але таке можливе у наш час, бо Бог не змінився і Він спроможний і в цей час воскрешати, говорити Своє слово через своїх пророків, давати видіння, об"явлення. І все це має служити на користь Церкві.
Початківце,ти порівнює речі які непорівнюються.Про видіння апостолів чи інш Божих мужів описанно в Біблії,а про такі випадки як з одеситкою,переповідають люди.Більш,того там була мета,зміст видінь від Бога,а тут я небачу жодного.Ось в чому справа.Тому слід пояснити,що і як відбувається коли люди у комі можуть бачити тунелі і таке інш.Так само і сни.Іноді Бог втручався в цей фізіологічний процес і давав сновидіння з конкретною метою.але ж це не свідчить що усі сновидіння від Бога.Чи не так??Тож слід добре зважити це,перш ніж робити такі порівняння.)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33433
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2011, 10:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Початківець написав:
Не корисно хвалитись мені, бо я прийду до видінь і об'явлень Господніх.
Я знаю чоловіка в Христі, що він чотирнадцять років тому чи в тілі, не знаю, чи без тіла, не знаю, знає Бог був узятий до третього неба.
І чоловіка я знаю такого, чи в тілі, чи без тіла, не знаю, знає Бог,
що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.
Отаким похвалюся, а собою хвалитись не буду, хіба тільки своїми немочами.
(2Кор 12:1-5)
Як пояснити це видіння? Також через брак кисню Павлові показались галюцінації про рай, в якому чув невимовні слова. Легше всього, напевно, так написати. Ще можна згадати Петра, який бажав істи, через це в захопленні бачив посудину, що спускалась з неба. Також, напевне, галюцінації. Як говориться, через множество забот... Шановні, я виступаю не за те, що видіння цієї одеситки це - "так" і "амінь". Бо я й сам з осторогою ставлюсь до цих видінь, об"явлень. Надто багато таких історій доводилось чути. Просто я за те, що не треба бути таким категоричним, явно заперечувати у можливість такого та ще й з насмішливим тоном. Наше право сприймати, вірити чи не сприймати, не вірити у такі видіння. Але таке можливе у наш час, бо Бог не змінився і Він спроможний і в цей час воскрешати, говорити Своє слово через своїх пророків, давати видіння, об"явлення. І все це має служити на користь Церкві.
Початківце,ти порівнює речі які непорівнюються.Про видіння апостолів чи інш Божих мужів описанно в Біблії,а про такі випадки як з одеситкою,переповідають люди.Більш,того там була мета,зміст видінь від Бога,а тут я небачу жодного.Ось в чому справа.Тому слід пояснити,що і як відбувається коли люди у комі можуть бачити тунелі і таке інш.Так само і сни.Іноді Бог втручався в цей фізіологічний процес і давав сновидіння з конкретною метою.але ж це не свідчить що усі сновидіння від Бога.Чи не так??Тож слід добре зважити це,перш ніж робити такі порівняння.)))

Через брак часу, напевне, ти не встигаєш уважно прочитати суть написаного або просто й не вникаєш. Я ж сказав, що не борюсь за те,що видіння одеситки правдиве. Хіба в наш час не відбуваються чуда, чи видіння, чи відкриття? Читав Вілкерсона "Видіння", де описано події, які мають статись в майбутньому. Це видіння Вілкерсону данобуло ще 1974р. І вже багато яких подій, які написані були в тій книзі, збулись. Тоді получається що і це внаслідок галюцінацій чи як? Якщо там описані конкретні події, які мають відбутись і слугує як застереження для Церкви, яка перебуватиме в цей останній час на землі. А те що сьогодні часто-густо зустрічаються такі відкриття, видіння - то це факт. Тому й сам з осторогою ставлюсь до них. Особо не вникаю. Є Біблія - вірніше пророче слово, через яке ніколи не спіткнеся!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Людина, котра вернулась із вічності
33442
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2011, 18:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Через брак часу, напевне, ти не встигаєш уважно прочитати суть написаного або просто й не вникаєш. Я ж сказав, що не борюсь за те,що видіння одеситки правдиве. Хіба в наш час не відбуваються чуда, чи видіння, чи відкриття? Читав Вілкерсона "Видіння", де описано події, які мають статись в майбутньому. Це видіння Вілкерсону данобуло ще 1974р. І вже багато яких подій, які написані були в тій книзі, збулись. Тоді получається що і це внаслідок галюцінацій чи як? Якщо там описані конкретні події, які мають відбутись і слугує як застереження для Церкви, яка перебуватиме в цей останній час на землі. А те що сьогодні часто-густо зустрічаються такі відкриття, видіння - то це факт. Тому й сам з осторогою ставлюсь до них. Особо не вникаю. Є Біблія - вірніше пророче слово, через яке ніколи не спіткнеся!
Щодо Вілкерсона,то тут інше.Він у комі начебто не був і раю та пекла небачив.А щодо його передбачень,то і тут слід бути обережним,навіть коли дещо збувається.Як гадаєш,чи всі хто передбачає майбутнє є натхненні Богом??Хіба не достатньо пророцтв у Біблії?Виходить Бог допустив помилку,що закінчив написання Свого писаного Слова 2тис років тому.??Якщо і після завершення написання Біблії Бог і надалі надихає людей пророцтвами,то чому ж він не зробить так щоб і вони увіходили до Його Слова??Тоді б ніяких сумнівів ми б немали,так само як ми немаємо сумнівів щодо таких пророків як Ісая,Даниїл чи той же Петро??Прокоментуєш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>