Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:10




Створити нову тему Відповісти  [ 92 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4173
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 07:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Горнятко написав:
А як щодо того, що для світу ви немов неповноцінні?
Ти може маєш на увазі таке місце:
Цитата:
ми стали, як сміття те для світу, аж досі ми всім, як ті викидки!
1Кор.4:13.
В тому і вся суть цього комплексу, а точніше сказати пожадливостей: людині, яка поневолена пожадливостями, дуже важко смиритися, стати СМІТТЯМ, ВИКИДЬКОМ перед іншими.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4187
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 10:43 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Відносно СМІТТЯ та ВИКИДЬКІВ раджу спілкувтися з керівниками помісної церкви, союзу і подібними! Чому вони таки не стали смиренними перед іншими, а стали номенклатурним начальством?
Мабуть бог має такі подвійні цілі: одних робити вождями а інших СМІТТЯМ, ВИКИДЬКОМ перед іншими?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4200
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Відносно СМІТТЯ та ВИКИДЬКІВ раджу спілкувтися з керівниками помісної церкви, союзу і подібними! Чому вони таки не стали смиренними перед іншими, а стали номенклатурним начальством?
Мабуть бог має такі подвійні цілі: одних робити вождями а інших СМІТТЯМ, ВИКИДЬКОМ перед іншими?
Горнятко! Я з тобою згоден, що не всім Господь дає таку милість, щоб бути зневаженим, погордженим, незначним... як написано:
Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити... 1Кор.1:27-28
Тому якщо ми не станемо СМІТТЯМ та ВИКИДЬКОМ, ми можемо уподобитися вождям лицемірам, що перед людьми зачиняють Царство Небесне, бо й самі не входять, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускають! Матв.23:13
Але нам ніхто не давав права судити інших - Бог всім суддя. Якими не були б вожді, наша справа унижатися і смирятися, як і Христос!
Iс.53:3 Він погорджений був, Його люди покинули, страдник, знайомий з хоробами, і від Якого обличчя ховали, погорджений, і ми
не цінували Його...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4225
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 18:15 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Тому якщо ми не станемо СМІТТЯМ та ВИКИДЬКОМ, ми можемо уподобитися вождям лицемірам, що перед людьми зачиняють Царство Небесне, бо й самі не входять, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускають! Матв.23:13

То Ви Вже стали , чи як застережує Taj "поневолені пожадливостями?
Сонячник написав:
Але нам ніхто не давав права судити інших - Бог всім суддя. Якими не були б вожді, наша справа унижатися і смирятися, як і Христос!

А ми й не судимо, а розсуждаємо.
Саме перд вождями чомусь Христос не дуже змирявся, називав їх гробами крашеними і по іншому. Казав "Горе вам."
А щоб ми були смиренними та унижиними, та ідеологія вигідна вождям.
Для того вони і Бога обрали. Знову ж таки не в осудження а як моє розсудження.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4230
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 19:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
А щоб ми були смиренними та унижиними, та ідеологія вигідна вождям.
Найперше, ми повинні всім серцем, всією душею, всім розумом любити Бога і бути покірними у всьому Йому! Тут є окрема тема про смирення... Давайте будемо дивитися на те, що хоче Господь, а не на те, що хочуть вожді світу цього. Людина, смиренна перед Богом, ніколи не буде поклонятися вождям світу цього.
Саме тому у цій темі говориться про комплекс неповноцінності! Це і є той комплекс, який нам заваджає смиритися перед Богом! Це і є той комплекс, який нам показує, що є вожді і ми повинні бути не гіршими за них! Це і є той комплекс, який внушив дияволу стати на рівні Бога!
Але Богу потрібні саме смиренні серця, Йому потрібні вівці, які покірно йдуть за Ним.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4237
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 22:31 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Але Богу потрібні саме смиренні серця, Йому потрібні вівці, які покірно йдуть за Ним.

А я читав як Бог шукав саме ту вівцю, яка заблукала.
Невже вона заблукала, йдучи за Ним?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4243
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2006, 07:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та ні, йдучи за Христом - не заблукаєш. Це буває лише тоді, коли людина надимається своїм розумом, зневажає інших, насміхається над ними.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5372
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Не пам"ятаю, казала я це раніше чи ні, але нещодавно, роздумуючи над цією темою, я прийшла до висновку, що комплекс неповноцінності заважає реалізувати себе в служінні Богу...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5376
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вінслет! Я згоден, що комплекси (я би їх назвав лінь або гордість) заважають творити добрі справи.
Але на жаль, часто ми намагаємося НЕ ПОКОРИТИСЯ волі Божій, а реалізувати СЕБЕ нібито в служінні Богу. Ми інколи здатні робити те, чого Бог не вимагає і не хоче щоб ми це робили. Тому борячись з комплексами ми здатні піти проти нашої совісті, проти волі Господньої. Отут є небезпека!
Не моя воля нехай діється, а лише Божа воля... а я нікчемний раб! Я не реалізовую СЕБЕ, а лише намагаюся служити Богу, виконувати Його волю, бути у повній покорі Господу.
Так і ви, коли зробите все вам наказане, то кажіть: Ми нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні зробити були! (Лук.17:10)
А ще написано так: хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх! (Як.4:17)
Згадав я ще про раба лукавого і лінивого, який закопав даний паном талант, бо побоявся втратити те що йому ввірено.

Але якщо ми любимо Бога всім своїм серцем, всією душею і всім розумом своїм, то у нас не буде місця для комплексів... Я думаю, що головне - горіти любовю до Бога і виконувати Його Слово!

А іноді за комплексами справді стоїть заздрість або пожадливість! Наприклад, ми можемо позаздрити брату, що файно проповідує, що про нього всі мають гарну думку, а ми не такі... І тут сатана нам шепче, що ти маєш комплекс, ти не гірший за брата, ти можеш краще виглядати, ти можеш краще проповідувати, але ти маєш позбутися комплексу, тобі треба навчатися у біблійному інституті, ти маєш покращити майстерність висловлюватися тощо - тоді ти будеш мати похвалу! То чи потрібні Богу такі проповідники? Ні! Ми повинні віддати свої члени в жертву Богу, щоб через нас діяв Дух Святий, щоб у всьому прославлялося Ім'я Боже, а не наше!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5377
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Вінслет! Я згоден, що комплекси (я би їх назвав лінь або гордість) заважають творити добрі справи.

Комплекси - це не ЛІНЬ і не ГОРДІСТЬ, шановний Сонячнику, комплекси, я стомилася повторювати - це усвідомлення власної неповноцінності, причому хворобливе усвідомлення.

Сонячник написав:
Але на жаль, часто ми намагаємося НЕ ПОКОРИТИСЯ волі Божій, а реалізувати СЕБЕ нібито в служінні Богу...
Я не реалізовую СЕБЕ, а лише намагаюся служити Богу, виконувати Його волю, бути у повній покорі Господу.

Ти великий майстер чеплятися до слів. Але добре було б, якби ти ще намагався зрозуміти, що мається на увазі. Реалізувати СЕБЕ в служінні Богу - згідна, є християни, які це роблять тільки для того, щоб показати себе з кращої сторони перед навколишніми людьми. Але якщо християнин, як ти зазначив, "любить Бога всім своїм серцем, всією душею і всім розумом своїм", то у нього не буде місця для комплексів і відповідно - він усвідомить, що якщо він не потрібен людям, то Богу він завжди потрібен і служіння, яке він несе - не марне, і тому в своєму служінні буде процвітати і поступово духовно зростати.

Сонячник написав:
І тут сатана нам шепче, що ти маєш комплекс, ти не гірший за брата, ти можеш краще виглядати, ти можеш краще проповідувати, але ти маєш позбутися комплексу, тобі треба навчатися у біблійному інституті...

Ой... :D :D :D Вибач... :D :D можеш сказати, що я не поважаю твою думку (а це неправда :wink: ), але мені здається, що виділені місця - повний абсурд! Як щодо того, що сатана "ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого"? І пожерти зовсім не для того, щоб ми "краще проповідували" чи "навчалися в Біблійному інституті" :D :D :D , а для того, щоб віддалити нас від Бога! Ти думаєш, сатані угодно, щоб ми вірили в Бога, служили Йому і підіймалися вгору у своєму служінні? :D Та сатана тільки і шукає того моменту, коли у нас з"являться думки про марноту віри, марноту служіння, сумніви щодо існування Бога і палке бажання повернутися до минулого способу життя... :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5379
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вінслет, вибач, але я не хотів чеплятися до слів, а говорив, що можна так подумати... Просто застерігав. :)
Якраз сатана зводить неутверджених через лжевчителів, які, як правило, навчалися у біблійних інститутах та вміють улещувати слух!

Winslet написав:
Комплекси - це не ЛІНЬ і не ГОРДІСТЬ, шановний Сонячнику, комплекси, я стомилася повторювати - це усвідомлення власної неповноцінності, причому хворобливе усвідомлення.

А що таке усвідомлювати власну повноцінність? Хіба це не відносні поняття?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5381
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 17:05 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
А що таке усвідомлювати власну повноцінність? Хіба це не відносні поняття?

У християнських гуртах зустрічав товаришів трьох відносних понять.
1. Товариші усвідомлюючі власну повноцінність. З вчанням що вони - царі і цариці, бо вони діти Царя.
2. Товариші не усвідомлюючі власну повноцінність. З вчанням що вони - сама нікчемність і прах.
3. Товариші по недорозумінню, яких перші та другі вчать, виховують і в кінцевому випадку використовують: одні для власного ствердження у царизмі, другі для власного ствердження у нікчемності.
Врешті на мій розсуд без комплексів іно треті!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5392
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 14:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не хочу зараз зачіпати все те, що люди називають комплексами. Я думаю, що слід більше зосередитись на те, що називають "комплексом неповноцінності", бо теперішній світ комплексами називає і скромність, святість і інші речі.
Я згідний з Соняшником, що є небезпека неправильної боротьби з "комплексом неповноцінності". Але для того, щоб розглядати вирішення проблеми, треба спершу визнати, що така проблема є.
А така проблема справді є, і її коріння в диявольському страху, несвободі. Диявол через страх зв’язує людину. Ще одна причина в тому, що люди замість того, щоб перебувати в Христовій свободі, ходять не перед Богом, а перед людиною. Вихід із того, це не якісь людські зусилля, чи пошук самовираження, а покора Богові і зростання в любові до Бога. Досконала любов проганяє всякий страх, в тому числі і комплекс неповноцінності. Коли людина розуміє, що вона розіп’ята для світу, мертва для світу і диявола, тоді вона стає ходити перед Богом, і зникає страх перед людиною, бо для світу вона вже мертва, а мертві немають страху.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5743
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 17:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Тільки-но зайшла на сайт журналу "Благовісник", і в останньому номері за 2006-й рік натрапила на статтю-звіт про молодіжний табір у Малині. Ось випис з неї:

"... Ростислав Мурах, пастор церкви м. Кам’янця-Подільського, розповів про комплекси, які заважають жити повноцінним християнським життям, і розкрив секрет того, як від них звільнитися самим і допомогти зробити це іншим." :) :) :)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5873
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2006, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та саме про ці вчення, які сьогодні розповсюджують на різноманітних молодіжних конференціях, і йде мова. Я, звичайно, не знаю, що говорив Мурах в Малині, але чув доволі вже подібних "проповідей". Всі вони спрямовані не так проти комплексів, як проти смирення, яке є основним в житті християнина.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 92 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>