Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:33




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хто такі Єзавелі
31797
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2011, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
У пророчій та символічній книзі Об`явлення читаємо наступні слова: "Але маю на тебе, що жінці Єзавелі, яка каже, ніби вона пророкиня, ти попускаєш навчати та зводити рабів Моїх, чинити розпусту та їсти ідольські жертви. І Я дав був їй часу, щоб покаялася, та вона не схотіла покаятися в розпусті своїй." Одкр 2:20,21
Виникає питання: кого символізує ця Єзавель, що називає себе пророчицею і зводить навіть (!) Божих рабів. Я чула таку, що "Єзавелі" - це ті жінки, котрі є в довірливих стосунках із помазаниками Божими і фактично через них керують народом Господнім (пор.1 Царів 21:25: Бо ще не було такого, як Ахав, що запродався чинити зло в Господніх очах, що його намовила жінка його Єзавель.)
Може в кого є ще думки про послідовниць цієх жінки та шкоду від них у сучасних церквах :?:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
37676
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2012, 11:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 березня 2013, 19:01
Написано: 217
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
У пророчій та символічній книзі Об`явлення читаємо наступні слова: "Але маю на тебе, що жінці Єзавелі, яка каже, ніби вона пророкиня, ти попускаєш навчати та зводити рабів Моїх, чинити розпусту та їсти ідольські жертви. І Я дав був їй часу, щоб покаялася, та вона не схотіла покаятися в розпусті своїй." Одкр 2:20,21
Виникає питання: кого символізує ця Єзавель, що називає себе пророчицею і зводить навіть (!) Божих рабів. Я чула таку, що "Єзавелі" - це ті жінки, котрі є в довірливих стосунках із помазаниками Божими і фактично через них керують народом Господнім (пор.1 Царів 21:25: Бо ще не було такого, як Ахав, що запродався чинити зло в Господніх очах, що його намовила жінка його Єзавель.)
Може в кого є ще думки про послідовниць цієх жінки та шкоду від них у сучасних церквах :?:

для мене образ Езавелі асоціюється з образом підступной розпусної розфарбованої жінки. Але уявити таку жінку в нормальній церкві важко. Хоч зараз є псевдо церкви де дані риси на "належному рівні" розвиваються, і біди в цьому ніхто не бачить:((




Заплата за гріх- смерть. Заплата за СПАМ - бан ))
+1
(2-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
39009
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2012, 14:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідні :oops:




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
40168
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 20:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Спамер написав:
для мене образ Езавелі асоціюється з образом підступной розпусної розфарбованої жінки. Але уявити таку жінку в нормальній церкві важко. Хоч зараз є псевдо церкви де дані риси на "належному рівні" розвиваються, і біди в цьому ніхто не бачить:((

Я не можу погодитися з таким баченням/уявленням. Звісно, ми багато що можемо уявляти собі, підключивши власну фантазію. Але в Біблії говориться про конкретні духовні речі і не можна так легковажно підходити до цього. "Розпусна розфарбована жінка" - це впершу чергу духовний образ, який можна тлумачити на двох рівнях:
1. Єзавель як церква-блудниця, яка зваблює людей, обіцяє "спасіння", "зцілення" тощо і зводить, бо в основі лежить "блуд", цебто лжевчення.
2. Єзавель як образ конкретних жінок, які, як вже сказали сестрички "Єзавелі" - це ті жінки, котрі є в довірливих стосунках із помазаниками Божими і фактично через них керують народом Господнім.
До речі, детальне пояснення цього другого значення/ролі Єзавелі колись було опубліковане у журналі "Джерело".




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(1-1)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Спамер | 11 січня 2013, 21:29.
ДописДопис був видалений | видалив: Спамер | 11 січня 2013, 22:27.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
40191
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 березня 2013, 19:01
Написано: 217
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Спамер написав:
для мене образ Езавелі асоціюється з образом підступної розпусної розфарбованої жінки. Але уявити таку жінку в нормальній церкві важко. Хоч зараз є псевдо церкви де дані риси на "належному рівні" розвиваються, і біди в цьому ніхто не бачить:((

Я не можу погодитися з таким баченням/уявленням. Звісно, ми багато що можемо уявляти собі, підключивши власну фантазію. Але в Біблії говориться про конкретні духовні речі і не можна так легковажно підходити до цього. "Розпусна розфарбована жінка" - це впершу чергу духовний образ, який можна тлумачити на двох рівнях...
Згідний з вище написаним. Але помітно що ви самі неоднозначно сприймаєте особу Єзавелі виділивши два образи: 1. Образ лжецеркви. 2. Образ лжепророчиці. Чи не допускаєте ви думки що до Єзавеллі можна прирівняти розпутних жінок, ідолопоклониць, жінок що для досягнення власних амбіцій готові на обман і вбивство?... Помимо того що було написано вами.




Заплата за гріх- смерть. Заплата за СПАМ - бан ))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
45326
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2013, 17:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.2:20) Та маю трохи проти тебе, тому що ти попускаєш жінці Єзавелі, яка називає себе пророчицею, навчати і вводити в оману рабів Моїх, любодіяти і їсти ідоложертвенне.
Докір Церкві в Тіятирах Сина Божого, у Якого очі, наче полум’я огненне, і ноги подібні до міді.
Підступ і лукавство Єзавелі призвело до вбивства Навуфея, а виноградник його забрав її чоловік, цар Ізраїля Ахав, який сильно прагнув цього виноградника.
(Іс.5:7) Бо виноградник Господа Саваота то Ізраїлів дім, а муж Юди коханий Його саджанець.
(Ос.10:1) Ізраїль – гіллястий виноград…

Taj написав:
Єзавель як церква-блудниця, яка зваблює людей, обіцяє "спасіння", "зцілення" тощо і зводить, бо в основі лежить "блуд", цебто лжевчення.

А також присвоює собі те, що належить Ізраїлю.
(Об.2:22) Ось, Я кидаю її на одр і тих, що любодіяли з нею, у велику скорботу, якщо не покаються у ділах своїх.
Згідно цьго вірша, спільноти у яких присутні елементи Єзавелі понесуть тяготи Великої скорботи.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
45335
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Подібні думки я прочитав у ЄГ:
Цитата:
"коли Господь докоряв Самарії та Єрусалиму за відступництво і служіння ідолам сусідніх народів, то звертався до них, як до розпусних жінок. Що в Божих очах є характерним для блудниці? І Святого Письма дізнаємося, що серед іншого - і фарбування (Єз. 23:40)"

Подібне також пише і про Єзавель (в чому був правий Спамер): "І прийшов Єгу до Їзрееля, а Єзавель почула про це, і нафарбувала очі свої, і прикрасила голову свою, та й виглянула через вікно." 2Цар. 9:30
Інша думка із ЄГ, що інша Єзавель (із Об'явлення) пропонує свободу плоті в Церкві. І то є ще велика милість Божа, якщо Він дає їм час покаятися.
Цитата:
Єзавель називала себе пророчицею, а в Церкві чинила розпусту і навчала цього та зводила "рабів" Ісуса. Дух застерігає Церкви від "глибин сатани" (Об. 2:24). Адже ворог може під маскою пророка прикрити свою далекосяжну мету - внести розтління в Церкву і знеславити її. Тактика лукавого: через служителів та інших членів громад навчати християн розпусти: потурати світським звичаям; благословляти розлучених на нові одруження при ще живій половині з першого шлюбу, проводити для молодих окремі зібрання (чим пізніше - тим цікавіше, при свічках, наприклад), пропагувати похітливу зовнішність через "одежу чужинну" (Соф. 1:8), косметику, манери поведінки тощо.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
45336
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 14:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Taras 15 все про що ти написав в своєму дописі відносно опоганення членів наших спільнот дуже небезпечне і небажане, але небезпечнішим є те, що противник Божий, через Єзавелів і їх фальщиві пророцтва, хоче ввести в блуд Церкву і недопустити Їзраїля до увірування в Месію. Бо коли Ізраїль увірує в Господа то звершиться Божа таємниця і сатана програв.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто такі Єзавелі
45349
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 00:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тарасе, розпуста, яку чинила Єзавель має духовне значення. "Тай написав:
Єзавель як церква-блудниця, яка зваблює людей, обіцяє "спасіння", "зцілення" тощо і зводить, бо в основі лежить "блуд", цебто лжевчення."




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>