Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:24




Створити нову тему Відповісти  [ 86 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions.org
31713
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2011, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
На сайті з явно протестанським вченням, я знайшов цікаві речі.

http://www.gotquestions.org/Ukrainian/index.html
очу зробити такий аналіз: які вдповіді досконалы, які не враховують важливих Біблійних аргументів і фатків, і які можуть бути єрессю. .
Наприклад так зробимо аналіз:
Гілка питань
"Запитання про спасіння" http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... ation.html

Питання:

Що таке План Спасіння?
Правильно.

Чи можливе спасіння лише через віру, чи через віру і діла?
Вірно. Співпадає з вченням католиької Церкви по суті.

Цитата:
Спасенний одного разу – спасенний назавжди?
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... saved.html

В принципі правильно Хоча лише Богу відомо хто спасенний і витримає до кінця. (Потребує ще розяснень про свобідну волю і що це дійсне, якщо людина буде триматися у добрі вірі до кінця (зпогляду людського)


Запитання: Чи є концепція про «вічну безпеку» біблійною? http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... urity.html


Як я можу бути впевнений у своєму спасінні?http://www.gotquestions.org/Ukrainian/Ukrainian-assurance-salvation.html

Так само ці два в принципі правильні але з погляду Бога ,який все знає. З погляду людини вони потребують допояснень, що людина має свобідну волю і що поввинна по своїй обіцянці і свобідній волі триматись доброї віри і ніколи не відійти остаточно (по свобідній волі), такої віри яка описана тут: http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... alone.html
Якщо цього не буде пояснено, людина може розлінуватись у вірі!

Що таке заступницьке викуплення?
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... ement.html

Чисте і істинне вчення - основа християнства у всіх конесіях


Яким чином люди отримували спасіння до того, як Ісус помер за наші гріхи?http://www.gotquestions.org/Ukrainian/Ukrainian-before-Jesus.html
Правильно.

Цитата:
Що буде з тими, хто ніколи не чув про Ісуса? Чи засудить Бог людину, яка ніколи не чула про Нього?http://www.gotquestions.org/Ukrainian/Ukrainian-never-heard.html

З самого початку відповіді - намагання ухилитись від суті. Неправильна відповідь.
Люди. які не почули Євангелію вийняток. І, щоб зрозуміти, чи вони спасуться, треба уважно читати Новий Завіт (Римлянам, наприклад, де сказано, що люди можуть виконувати закон серця) і виходити в судженні про них не з цитатє, які стосуються саме відкинуввших Євангелію! а з Божого милосердя, з погляду Бога, який за цих людей віддав Сина Свого!

Цитата:
Якщо ми припустимо, що людям, які ніколи не чули Євангелія, дарується Боже прощення, то зіткнемося зі складною проблемою. Якщо ці люди отримують спасіння, тоді ми повинні зробити все можливе, щоб ніхто і ніколи більше не почув Євангелія. Бо ж найгірше, що ми можемо зробити, це поділитися Євангелієм з людиною і дати їй можливість відкинути його. Якби це сталося, вона буде засуджена… Люди, що не почули Євангелія, мають бути засудженими, інакше євангелизм є безцільним. Навіщо ризикувати тим, щоб люди – раніше спасенні, тому що ніколи не чули Євангелія – відкинули його, коли почули, і заслужили засудження.

Ніякий зміст Євангеліяя від цього вийнятку не втраититься.
А виділене жирним написала людина неспівчутлива.
В крайньому разі була б правильною вдповідь - це нам невідомо. Надіємось і на спасіння щирих серцем (хоч і не почувших Євангелію) людей і молимо про це Бога!

Як приблизно сказано в наступному питання "не знаємо..,"

Як Боже володарювання та свобода вибору людства поєднуються у спасінні?
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... -free.html


Тут не побоялись признатись в незнанні... Піддержали свободу волі! Правильна відповідь.

Чи не є вічна безпека «дозволом» грішити?
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... e-sin.html


Це мало б бути допопвнене в тих трьох питаннях про вічне спасіння. Хоча трохи у відповіді йде коливання туди-сюди... Я б постарався відповідь подати трохи в інакшій формі. З чітким висновком: Дозволу грішити від Бога не існує ніколи. Є лише прощеня за гріх. За вільний і свідомий - в покаянні, за несвідомий - Бог прощає щиро віруючого і так (бо той не усвідомлює що робить)


і так далі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31714
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2011, 17:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Михайле, сайт сайтом, але ми тут на форумі обговорюємо Біблійні питання, а не сайти. Було б краще, якби Ви вибрали найцікавіші питання і по кожному з них відкрили окрему тему, бо важко відповісти відразу на ці всі питання, особливо на ті, які вимагають дискусії або обговорення, такі як про спасіння, волю людини тощо. Мені здається вже є десь така тема про те, чи будуть спасені люди, котрі ніколи не чули про Бога. Давайте обговорювати не протистантські чи католицькі погляди, а Біблію і біблійні питання. Щодо кожного з питань у мене є своя думка, переконання, знання чи позиція, але обговорювати тут відпразу всі питання не бачу сенсу




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31737
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2011, 22:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions.org
Переглянув деякі сторінки цього сайту, і переконався, що це всього лиш один з єретичних сайтів. І я вже не раз наголошував, що немає протестантського вчення. І на тому сайті викладено всього лиш вчення якогось богослова, який може помилятися як і всі ми.

І я погоджуюсь з Братиком, що ми повинні досліджувати Біблію, а особливо слово Христове, а не думки всіляких філософів чи богословів.
Кол.2:8 Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31739
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 03:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, я не згідний, що це єретичний сайт. Принаймні з перелічених Михайлом питань і відповідей я не побачив там єресі. Думаю, що це сайт наших братів баптистів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31740
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 09:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Думаю, що це сайт наших братів баптистів.
Баптисти в основному мають більш здорове розуміння, і не видають своє вчення як єдине правильне. І наскільки я знаю, баптисти не дотримуються якогось вчення, а кожен досліджує Біблію в міру свого бачення.

А цей сайт містить надто багато єретичних тверджень, причому викладають їх немов це незаперечна істина.
Усі відповіді на сайті затверджуються президентом і засновником Майклом Гудманом, бо він має ступінь магістра в галузі християнської теології з Голгофської духовної семінарії та ступінь бакалавра в області біблеїстики з Голгофського Біблійного коледжу.
А фактично більшість протестантських навчальних закладів готують не християн, а так званих лідерів, які ведуть людей не до Христа, а прямісінько до пекла. Це частина плану Великого Вавилону.

Тому я думаю, що швидше всього це масонський сайт. Принаймні я не побачив там нічого християнського, а лише майстерне перекручування євангельських істин.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31741
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 16:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Но коментс... :???:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31794
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2011, 09:27 

Востаннє редаговано Michail 16 серпня 2011, 09:32 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Братик написав:
Думаю, що це сайт наших братів баптистів.
Баптисти в основному мають більш здорове розуміння, і не видають своє вчення як єдине правильне. І наскільки я знаю, баптисти не дотримуються якогось вчення, а кожен досліджує Біблію в міру свого бачення.

А цей сайт містить надто багато єретичних тверджень, причому викладають їх немов це незаперечна істина.
Усі відповіді на сайті затверджуються президентом і засновником Майклом Гудманом, бо він має ступінь магістра в галузі християнської теології з Голгофської духовної семінарії та ступінь бакалавра в області біблеїстики з Голгофського Біблійного коледжу.


Тому я думаю, що швидше всього це масонський сайт. Принаймні я не побачив там нічого християнського, а лише майстерне перекручування євангельських істин.



А я маю ступінь магістра по біології, і десь так на рівні ступеня бакалавра (офіційного в дипломі катехита не написано) по теології :)

Але до теми, то на багато питань які сформулювали на тому сайі, пятдесятники і баптисти відповідали б подібно. Принаймні коли з ними розмовляв, або й на форумах. Тому братик сказав, що в принципі сайт не єретичний.

Але як тоді спілкуватись на форумі, якщо кжен з ХВЄ буде мати свою думку?
Тут буде ціла купа думок. Звичайно що своя думка важлива, але ж має бути якась основа вчення... Чи якщо Церква має основу чіткого вчення, то це єресь?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31795
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2011, 09:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Тому я знайшов цей сайт, де є щось до основи подібне.
А Ви можете ввказувати, що за Вашим розумінням підходить, а що неправильно.

(Я показую, що за моїм розумінням при читанні Біблії (бо це біблійні питання)правильно а що ні).

А коли б ми дійшли до якоїсь сукупності правильного і ні, тоі можна окремі гілки розвивати.

Такий собі міні-екуменічний діалог.


Цитата:
А фактично більшість протестантських навчальних закладів готують не християн, а так званих лідерів, які ведуть людей не до Христа, а прямісінько до пекла. Це частина плану Великого Вавилону.


:) Великий план! Ливіться тут також є Генеральний план описаний.

http://www.traducionalist.info/blog/gen ... 05-11-1146

А я, слідкуючи за знаками часу, бачу багато гірших позицій плану, ніж видати якесь вчення:
1. Знищити сімю, як основу суспільства і Церкви (домашню Церкву)
http://www.kyrios.org.ua/church/church- ... uchen.html

2. Розвинути содомітство;
3. Легалізувати вбивство: в першу чергу невинних (аборти), дати людям в руки зрою... (є такий проповідник креаціонізму в Америці, який за це ратує, та й інших багато)... Розвивати продаж зброї в нерозвинених країнах, підтримувати всякі бунти і т.д.
4. Заселяти чим більше Європу мусульманами та іншими націями з третіх країн (що они мають часто агресію, що європейці на їх агресію, агресують). Поки їх ще небагато, це одне, а коли буде багато вильється в конфлікт. (Європейці самі від варварства кілька століть відходили);
5. Церкву звичайно також треба зесилити (дещо з того генплану - правда, а інше надумано, що також людей зневірити вКатолицькій Церкві та й у протестантських теж).

6. Для зневіри людей також озвивати страхітливі чутки чи-то про великий вавилон, чи-то про періодичні кінці світу!
7. Легалізувати ворожіння (бо астрологія вже давно легалізвана) і всяку іншу нгечисть.


Можна щеа багато описувати. Але це вже гниль.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31796
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2011, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Але як тоді спілкуватись на форумі, якщо кжен з ХВЄ буде мати свою думку?
Тут буде ціла купа думок. Звичайно що своя думка важлива, але ж має бути якась основа вчення... Чи якщо Церква має основу чіткого вчення, то це єресь?
Мати свою думку - це добре, але краще бути навченим від Бога. Так само, якщо вчення Церкви походить від Бога - це добре, а якщо від людей - то це дуже погано.
Найважливіше, отримати помазання від Бога, яке навчає розрізняти правду від неправди. Тому всі навчені від Бога приходять до єдиної думки, в міру пізнання Бога.
Michail написав:
Тому я знайшов цей сайт, де є щось до основи подібне.
А Ви можете ввказувати, що за Вашим розумінням підходить, а що неправильно.
Може я занадто різко охарактеризував цей сайт, але більшість відповідей мені не сподобалися, з багатьма твердженнями я не згоден. Горе людині, яка повірить у ті твердження, а не Христу. Христос залишив чисте євангеліє, а на тому сайті подають свої твердження, які не відповідають тому, що говорив Христос. Тобто є підміна понять, а тому я назвав цей сайт єретичним.
Michail написав:
:) Великий план! Дивіться тут також є Генеральний план описаний.

http://www.traducionalist.info/blog/gen ... 05-11-1146
Прочитав трохи. У мене склалася думка, що цей план написаний католиком, який просто хоче застерегти самих католиків від гіпотетичних впливів часу. Подібні плани можуть складатися по відношенню й до політичних партій чи інших релігійних напрямків чи чогось такого, що об'єднує людей, наприклад, "Генеральний план знищення української мови" - для того, щоб застерегти українців від впливу зовнішніх обставин.

Michail написав:
А я, слідкуючи за знаками часу, бачу багато гірших позицій плану, ніж видати якесь вчення:
Безумовно, що ворог має значно грандіозніші плани щодо знищення Церкви, і все це він реалізовує через своїх слуг.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31800
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/Ukrainian-angels-Bible.html
1. Ангели були створені як істоти більш високого порядку, ніж люди. Таким чином, вони від початку володіли більшими знаннями.
2. Ангели вивчають Біблію і світ більш докладно, ніж люди, й отримують від цього відповідні знання (Якова 2:19; Об’явлення 12:12).
3. Ангели здобувають знання від тривалого спостереження за людською діяльністю. На відміну від людей, в ангелів немає необхідності досліджувати минуле – вони його пережили.


Уже одні ці фрази вказують на відсутність богословської думки.
Напевно погоджуся з Сонячником.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31802
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 05:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Погоджусь з критикою щодо останньої цитати, але ж це не основоположне вчення віри.
З першим пунктом, втім, погоджуюсь.
В другому написана відверта дурниця, зовсім не підтверджена біблійними посиланнями, до яких вони апелюють.
Третій пункт - аналогічна дурниця.

Повертаючись до екуменічного (єдиного) вчення, то як бачите, кожна деномінація має своє розуміння Біблії, а подекуди (це особливо властиве 50-кам), і внутрі самої деномінації існують різні розуміння та вчення. Даний приклад (про ангелів) не принциповий, але наглядний. Суботники ніколи не погодяться святкувати неділю, хоч і це не принципове питання, і навпаки, всі решту не сприймуть соботи. Питання в тому, чи потрібна та екуменізація. Ви самі в попередньому пості застерегли від Плану знищення Церкви, де основним інструментом для знищення церкви є екуменізація: єдина вселенна церква, основана на любві до ближнього (і в дійсності такий план успішно впроваджується: під прапором терпимості один до одного, проповідується гомосексуалізм, фемінізм, неприпустимість покарання дітей).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31808
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 11:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Сонячник написав:
Michail написав:
Але як тоді спілкуватись на форумі, якщо кжен з ХВЄ буде мати свою думку?
Тут буде ціла купа думок. Звичайно що своя думка важлива, але ж має бути якась основа вчення... Чи якщо Церква має основу чіткого вчення, то це єресь?
Мати свою думку - це добре, але краще бути навченим від Бога. Так само, якщо вчення Церкви походить від Бога - це добре, а якщо від людей - то це дуже погано.


Цитата:
Якщо від таких людей, що мають знання выд Бога, тоды добре.
Michail написав:
Тому я знайшов цей сайт, де є щось до основи подібне.
А Ви можете ввказувати, що за Вашим розумінням підходить, а що неправильно.
Може я занадто різко охарактеризував цей сайт, але більшість відповідей мені не сподобалися, з багатьма твердженнями я не згоден. Горе людині, яка повірить у ті твердження, а не Христу.


Ви читали, що я написав? Давате покажіть які з них неправильні і не відповідаючть Біблійному вченню, якого притримується Ваша Церква. Адже якусь основу вона має мати. Це легко. Я приклад наводив.




Цитата:
Прочитав трохи. У мене склалася думка, що цей план написаний католиком, який просто хоче застерегти самих католиків від гіпотетичних впливів часу. Подібні плани можуть складатися по відношенню й до політичних партій чи інших релігійних напрямків чи чогось такого, що об'єднує людей, наприклад, "Генеральний план знищення української мови" - для того, щоб застерегти українців від впливу зовнішніх обставин.

У мене теж. Тому знизу я в дописах про це писав на тій сторінці.


От Юр написав, що вчення про ангелів не відповідне.
+1


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31809
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 11:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Ви самі в попередньому пості застерегли від Плану знищення Церкви, де основним інструментом для знищення церкви є екуменізація: єдина вселенна церква, основана на любві до ближнього (і в дійсності такий план успішно впроваджується: під прапором терпимості один до одного, проповідується гомосексуалізм, фемінізм, неприпустимість покарання дітей)


Тут помиляєтесь. Єдина вселенна Церква і є Христова. Він лиш одну Церкву створив. І якщо шляхом екуменії дійти до спільних і принятних для всіх конфесій рішень, то це добре. І як існувалаЦерква до розпаду 1054 року, до подібної органзації (видимої) можна повернути... Але то як Бог дасть.

А формальне обєднання - недобре.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31810
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Єдина вселенна Церква і є Христова. Він лиш одну Церкву створив. І якщо шляхом екуменії дійти до спільних і принятних для всіх конфесій рішень, то це добре.
Михайле, Церква складається не з організацій, а з людей, що народилися від Бога. Тому екуменія не може скласти Христову церкву, а лише земну організацію (тобто те саме формальне об'єднання)... яка швидше за все буде гонити справжніх віруючих, які не увійшли в цю систему.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Аналіз протестантського вчення з сайту www.gotquestions
31820
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2011, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Вірно. Співпадає з вченням католиької Церкви по суті.

Я думаю, що не від вчення своєї конфесії потрібно відштовхуватися, а від Писання, бо так ніколи не дійдемо до одного вчення яке побудоване на Писанню.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 86 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>