Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:32




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Риса характеру, що найбільш сприяє самітності? (на вашу думку)
Невміння спілкуватися з людьми, дружити 20%  20%  [ 8 ]
Надмірна гордість, зарозумілість 18%  18%  [ 7 ]
Сором'язливість 15%  15%  [ 6 ]
Все перелічене та дещо інше 48%  48%  [ 19 ]
Всього голосів : 40
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чому люди бувають самотніми?
1682
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 12:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Як ви вважаєте?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1686
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 13:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А як розуміти тут "самотність"? Як посадять в карцер - от і буде тобі самотність! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1688
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 13:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Таак, народ потребує пояснень. :D Ок, згідно словника Ожегова, одинокий (самотній) - відділений від інших подібних, без інших, подібних до себе, а самотність - то стан самотньої людини. :wink: Ну, звичайно, карцер також рахується :D , але я зовсім не те мала на увазі. Я мала на увазі положення людини в суспільстві. Біла ворона ... до стаї "чорних" ніяк не може приєднатися, тому що не така, як вони...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1695
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 17:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я не зміг проголосувати, не знаю як. Бо вже у самих запитаннях самотність подається як щось не дуже добре, якого треба би позбутися. Бо може бути таке, що самітність викликана не невмінням спілкуватися, а небажанням. Чи це вже слід трактувати як гордість? Чи соромвязливість?
Чи справді це так? Чи справді християнин обовязково мусить бути таким, як усі? Навіть інші віруючі?
Адже дуже часто порожні балачки опустошують серце людини. Для мене, наприклад, набагато краще щось почитати, аніж поговорити. Тому для мене стан самітності є природнім, в якому я дуже добре себе почуваю. Справді, я зустрічався з тим, що дехто сприймає це як гордість. Цікаво почути інші думки...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1700
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 18:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я б не назвав стан самотності позитивним станом. Спілкування - це природня потреба людини. Тому самотність я розглядаю як негативний стан. Адже як можна любити людей і при цьому замикатися в собі? Це не по християнськи. Варіанти відповідей перекликаються, наприклад, перший варіант може бути наслідком другого або третього. Я б обмежив голосування двома варіантами: самотність це є наслідком соромязливості, чи гордості?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1714
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2006, 23:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що самотність добре чи не добре залежить від обставин. Написано, що перша церква пробувала "в науці апостолів, ломанні хліба, спільноті братерській (по російськи в общении), та в молитвах". Тобто вони не були самотніми, не вели самотній спосіб життя. І сам Христос не вів самотній спосіб життя. Але є моменти, коли самотність людині просто необхідна. Написано, що Христос відіслав учнів в місце пустинне, щоб вони відпочили. Є моменти, особливо в тих хто трудиться з людьми, коли їм просто необхідний відпочинок на самоті.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1724
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2006, 06:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю, що самотність - це навіть не стан, а проблема. Але бути самотнім зовсім не означає бути наодинці. І навпаки, перебуваючи і великому колективі людей, також можна бути самотнім. Я вважаю, самотність - це відчуття відсутності або недостатності спілкування. Як сказав хтось, йому подобається самотність, значить у нього просто такий характер, і не можна сказати що він самотній. Самотність - це гостра недостача спілкування. Взагалі, віруючим легше пережити самотність, бо у них завжди є вірний друг, з яким можна поспілкуватися у скрутну хвилину - це Ісус Христос.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2630
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2006, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден з Тарасом, адже на шляху християнина обовязково настануть і часи спільності, і часи самотності!
Тарас написав:
...І сам Христос не вів самотній спосіб життя...

Але насправді і Христос перейшов через випробування самотності у пустелі. Окрім того, Христос часто залишався на одинці, щоб молитися Отцю!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2788
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2006, 09:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Люди можуть бути самотніми також тому, що просто втомилися від всіх і всього. Втомилися від "друзів", які на кожному кроці зраджують, втомилися від хитрості, лукавства, удавання інших. Можливо, втратили не любов до людей, а довіру - не можуть після гірких досвідів "дружби" близько підпустити когось до серця, комусь довірити свої таємні думки (звичайно, нікому, крім Бога)...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2799
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2006, 12:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
Люди можуть бути самотніми також тому, що просто втомилися від всіх і всього. Втомилися від "друзів", які на кожному кроці зраджують, втомилися від хитрості, лукавства, удавання інших. Можливо, втратили не любов до людей, а довіру - не можуть після гірких досвідів "дружби" близько підпустити когось до серця, комусь довірити свої таємні думки (звичайно, нікому, крім Бога)...

На те ми і є християни, що повинні всяке лукавство, всяку зневагу інших людей приймати без усякої образи. Але часто самотніми люди бувають через те, що не так люблять інших, як хочуть, щоб їх любили інші. А такої заповіді нам ніхто не давав. Любов до інших саме в тому і полягає, щоб ми любили не очікуючи взаємної любові. Бо якщо ми любимо тих, хто нас любить, то яка нам з того користь?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2902
UNREAD_POSTДодано: 23 червня 2006, 09:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо людина звикла бути самотньою, їй важко буде колись це змінити...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3436
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2006, 11:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Winslet написав:
Люди можуть бути самотніми також тому, що просто втомилися від всіх і всього. Втомилися від "друзів", які на кожному кроці зраджують, втомилися від хитрості, лукавства, удавання інших. Можливо, втратили не любов до людей, а довіру - не можуть після гірких досвідів "дружби" близько підпустити когось до серця, комусь довірити свої таємні думки (звичайно, нікому, крім Бога)...
Згідний з таким поясненням. І ще одна причина - це те, що дуже часто таке спілкування (наприкл. після зібрання) носить тілесний характер, порожні балачки, які не будують. Тому для християнина є природнім сторонитися ТАКОГО спілкування. Так робив Христос, так робив ап.Павло. Христос завжди прагнув уєдинитися на самоті з Отцем. Добре би було, щоби і ми мали такі ж прагнення.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3454
UNREAD_POSTДодано: 05 липня 2006, 09:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Звичайно, Христос мав час, коли Він і усамітнювася, але Він прийшов з метою послужити людям, тому Він багато часу пробував в служнні людям.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3591
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2006, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тут я думаю, що під самотністю кожен із нас розуміє щось своє.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3878
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2006, 22:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 липня 2006, 22:35
Написано: 4
Звідки: kyiv
Я частково знаю, що таке самотність

- це коли немає з ким поділитися своїми проблемами:(:(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>