Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:08




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Риса характеру, що найбільш сприяє самітності? (на вашу думку)
Невміння спілкуватися з людьми, дружити 20%  20%  [ 8 ]
Надмірна гордість, зарозумілість 18%  18%  [ 7 ]
Сором'язливість 15%  15%  [ 6 ]
Все перелічене та дещо інше 48%  48%  [ 19 ]
Всього голосів : 40
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3883
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2006, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
маленька написав:
Я частково знаю, що таке самотність

- це коли немає з ким поділитися своїми проблемами:(:(

Ага! Точно! Буває таке, що дуже хочеться з кимось поділитися своїм наболілим, але немає з ким... тобто немає таких близьких людей, кому ми довіряємо, кому можемо відкрити своє потаємне!

Але у цьому випадку ми приходимо до нашого Спасителя Ісуса Христа - нашого вірного Друга! І в молитві відкриваємо все, що нас хвилює, тривожить! Тому для християнина самотність людська завжди переноситься інакше, бо є найкращий Друг - Ісус Христос!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3907
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 07:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
маленька написав:
Я частково знаю, що таке самотність
- це коли немає з ким поділитися своїми проблемами:(:(

Ну, так. І як тут спишеш на соромязливість, чи гордість, чи не вміння спілкуватися з людьми????
Можна вміти спілкуватися, але не мати про що...
Коли ти бачиш, що тебе не зрозуміють ті чи інші люди, то навряд чи це можна назвати гордістю чи соромязливістю...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3914
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2006, 09:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Коли ти бачиш, що тебе не зрозуміють ті чи інші люди, то навряд чи це можна назвати гордістю чи соромязливістю...

Коли тебе не розуміють інші люди, то ти просто або не вмієш спілкуватися, або занадто гордий, що не хочеш сприймати чиюсь відмінну думку!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3956
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 10:44 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Winslet написав:
Таак, народ потребує пояснень.


а буває ще так "... друга і приятеля віддалив Ти від мене, знайомі мої - як та темрява!..." Пс. 88:19 (рос. 87:19).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4024
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 06:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Горнятко написав:
а буває ще так "... друга і приятеля віддалив Ти від мене, знайомі мої - як та темрява!..." Пс. 88:19 (рос. 87:19).

Ось так! Саме до цього я і веду!!! :D Є ще й інші подібні місця.
Тому голосування є дуже однобічним, шкода, що змінити його вже не можна. Тому я і не брав у ньому участь




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4045
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А як би ви прокоментували цей вірш? Ви хочете сказати, що Бог відбирає у нас друзів? Хоче, щоб ми були самотні?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4051
UNREAD_POSTДодано: 26 липня 2006, 13:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А ще написано: що дружба зо світом то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається.
А якщо згадати ще "силкуйтеся увійти тісними ворітьми", то й віруючих не так вже й багато. Згадаймо Ілью, який промовляв: Я був дуже горливий для Господа, Бога Саваота, бо Ізраїлеві сини покинули заповіта Твого та порозбивали жертівники твої, а пророків Твоїх повбивали мечем, і позостався я сам.
Тобто можна розуміти, що Богу вгодно, коли ми самі шукаємо Бога, щоб ми не блазнилися проступками наших братів, наших друзів, а самі направляли своє серце до Бога!

А Господь Іллі відказав: А в Ізраїлі Я позоставив сім тисяч, усі коліна, що не схилялися перед Ваалом, та всі уста, що не цілували його.
І Христос відказав був Свого часу: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує!
Тобто ми, християни, повинні йти за Христом навіть коли позостанемось самі! Але нашими друзями можуть бути лише ті, хто слухає і виконує Слово Боже!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4087
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2006, 09:25 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Тобто можна розуміти, що Богу вгодно, коли ми самі шукаємо Бога, щоб ми не блазнилися проступками наших братів, наших друзів, а самі направляли своє серце до Бога!

Таке враження що Ви шукаете, а Він ховається. А може таки ініциатива походить від Нього?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4203
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Горнятко написав:
Таке враження що Ви шукаете, а Він ховається. А може таки ініциатива походить від Нього?

Шукайте Мого лиця!
тому, Господи, буду шукати обличчя Твого: не ховай же від мене обличчя Свого, у гніві Свого раба не відкинь! Ти був мені поміч, не кидай мене, і не лишай мене, Боже спасіння мого...
Пс.26:8-9
Очевидно, коли ми согрішаємо, то Господь ховає Своє лице... Бо гріх є ненависним в Божих очах.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4238
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 22:35 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Пишук повторно, бо хтось ловко вирізає мої повідомлення.
Добре, згідний що Ви шукаєте Його лиця. Вдавалося знайти?
То яке воно?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4401
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2006, 15:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Насправді, люди у будь-якому віці, в любій епосі і культурі переживають моменти самотності...
Коли ми діти, нам самотньо, якщо батьки залишають нас в дит. садочку... коли ми дорослішаємо нас розриває почуття одинокості через глибокі переживання у нашому серці... нам дуже хочеть щоб той чи та звернули на нас увагу... нам здається, як би це разаз нас підтримало і допомогло.. і, що саме цікаве, шлюб - це також не є панацея від самотності... у шлюбі люди дуже часто переживають непорозуміння і нерозуміння... а отже самотність...
Але, насправді, дружба з Тим, який завжди зрозуміє.... назавжди звільняє людей від самотності і одинокості...

P.S. Відповідь не в контексті питання, але тема збережена... :D




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9603
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 18:35 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
От я відчуваю себе самотнім маючи друзів


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9620
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 08:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я вважаю, основна причина самотності і невміння дружити - це нещирість у спілкуванні, а також відмінність особистісних цінностей від цінностей середовища в якому працюєш, вчишся, живеш. Причиною всього цього може бути специфічне виховання, а також комплекс неповноцінності, успадкований в свою чергу від фізичних або розумових вад, або від обставин виховання чи якогось конкретного випадку у житті.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9631
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 11:31 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Я вмію дружити, дуже щирий і сейозних проблем з середовищем не маю


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Самотність
9673
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2007, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Сонячник написав:
А як розуміти тут "самотність"? Як посадять в карцер - от і буде тобі самотність! :)

Супер, Сонячнику!!! Так тримати!!!
Я до того веду що така людина вже тоді справді оцінить що таке справжня самотність . Бо це коли ти не чуєш ні звуків ні нічого, що повязано з присутністю цивілізації. Там ти не знатимеш навіть, чи ніч зараз чи день!
От тоді, коли опинишся серед людей після такого(!!!), то тоді вже ніяка "соромязливість" чи щось інше тобі не завадить, щоб подолати самотність. Можеш бути у цьому певен! :)




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>