Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:56




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Риса характеру, що найбільш сприяє самітності? (на вашу думку)
Невміння спілкуватися з людьми, дружити 20%  20%  [ 8 ]
Надмірна гордість, зарозумілість 18%  18%  [ 7 ]
Сором'язливість 15%  15%  [ 6 ]
Все перелічене та дещо інше 48%  48%  [ 19 ]
Всього голосів : 40
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди бувають самотніми?
46022
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2014, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Саме це, власне, я і мав на увазі, брате Тарасе. Самотність - це добра ознака духовного зросту, якщо при цьому хочеться спілкуватися з Христом, з Ним ділитися своїми переживаннями, думками.

та я б не сказав, що в мене є завжди таке бажання... інколи протибажання йду, і багато чого не розумію, знаю тільки одне, хто надіється і вдається до Бога - посоромленим не буде і ще "що Той Хто почав в мені цю справу звершить її до кінця". Це і потішає.
Taj написав:
Коли душа прагне до усамітнення - не хочеться спілкуватися з такою молоддю, яка шукає розваг, веселощів і пустоти - це дуже добре. Адже часто такі "гості" перетворюються у звичайну світську вечеринку, яка опустошає душу...

Я можливо десь не так виразився, але навпаки молодь нашої помісної церкви щира і трудиться для Бога і ближніх (звичайно я конкретно про кожного не можу сказати, бо не знаю їх сердець). Я думаю, що це добре коли разом трудяться і разом відпочивають, бо це молодь. (напр. новий рік після зібрання і тп.) І мене завжди запрошують з собою, а я відмовляюся або "морожуся". Тому, напевно, це зв*язано із надмірною сором*язливістю чи (вдаваною покорою) чи ще щось.. В мені проблема, а не в них.[/quote]
Taj написав:
... - тому прислухайся до голосу Духа Святого, який не дає тобі бажання туди йти - інакше будеш винним перед Богом.

а може це моя "встидливість" говорить чи тому подібне. Бо я знаю, що то не буде як "світська вечеринка" (надіюсь, що не буде), якби я то знав, я б зразу відмовився.
Taj написав:
Це нормально, коли ти уникаєш таких друзів - вони до добра не доведуть, якщо наслідком спілкування з ними душа стає порожньою. Це ти відчуваєш духом, але не можеш збагнути розумом - як це так, я просив Бога, щоб Він дав мені друзів, Він мені дає, а я їх уникаю.

в тому й справа, що я розумію, що навпаки, вони хороші... то я десь духовно відстаю
Taj написав:
Прислухайся до голосу Духа Святого - ніколи не помилишся. Прийде час - ти зустрінеш друга, якого "полюбиш як свою душу", бо він буде мати такі ж духовні переживання, як і ти, буде шукати Христа на самоті (як робив і сам Христос, віддаляючись у пустельні місця)

тільки б ще навчитися розрізняти голос Духа Святого від інших голосів... а так, дякую брате Тай за твій детальний пост і за підбадьорення.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>