Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:53




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Святість неділі не підтверджено
31048
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 22:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Католицький кардинал Джеймс Гіббонс був правий – в Святому Письмі немає тексту про святість неділі. Відпочивати в неділю можна, як і в будь-який інший день тижня, але святити неділю (вважати гріхом займатися звичайною роботою в цей день) не тільки не має ніякого сенсу у зв'язку з відсутністю біблійного підтвердження, але і є порушенням однієї із заповідей Десятислів’я “Пам'ятай день суботній, щоб святити його”.
Зображення
Нагадаємо, що 1 березня 2011 року на сайті Економічної правди було виставлено пропозицію чернівчанина Миколи Гунька священикам, які проводять богослужіння у храмах по неділях, підтвердити святість неділі біблійним текстом. І це повинен був бути не просто текст, в якому згаданий перший день тижня, але конкретний біблійний текст, в якому йде мова про святість неділі, як, наприклад, у книзі пророка Ісаї 58:13, 14 розповідається про святість суботи: “Якщо ради суботи ти стримаєш ногу свою, щоб не чинити своїх забаганок у день Мій святий, і будеш звати суботу приємністю, днем Господнім святим та шанованим, і її пошануєш, не підеш своїми дорогами, діла свого не шукатимеш та не будеш казати даремні слова, тоді в Господі розкошувати ти будеш”.

Через три місяці після розміщення даної пропозиції в інтернеті Микола подякував священикам і зробив підсумки:

"Хочу висловити особливу подяку тим священикам, хто протягом трьох місяців намагався підтвердити на підставі Біблії святість неділі, першого дня тижня. Як правило, священики посилалися на деякі тексти Нового Завіту, в яких нібито йде мова про святість неділі. Наприклад, в Діях Святих Апостолів, 20 розділі, 7 тексті написано: “А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба, Павло мав промову до них, бо вранці збирався відбути, і затягнув своє слово до півночі”. Всі ми знаємо, що перше причастя відбулося в четвер ввечері, але ця обставина не зробило святим ні четвер, ні п'ятницю. І в самому тексті не згадано про святість неділі. Наступним місцем Писання було перше послання апостола Павла до Коринтян 16:2, де написано: “А першого дня в тижні нехай кожен із вас відкладає собі та збирає, згідно з тим, як ведеться йому, щоб складок не робити тоді, аж коли я прийду”. Уважно читаючи, і співставивши різні переклади, не можна не помітити, що сказано відкладати не в церкві, а у себе вдома. І, нарешті, останнім місцем Священного Писання, на яке покладали надію священики, було Одкровення 1:10: “Я був у дусі Господнього дня”. Але й тут після уважного аналізу тексту виникли дві проблеми. По-перше, в грецькому оригіналі так і написано “Я був у дусі в день Господній”, а не недільний, як помилково переклали в російській синодальній Біблії, а з книги пророка Ісаї 58:13 відомо, який день сам Бог назвав днем Господнім. По-друге, в самому тексті знову ж таки нічого не сказано про святість дня.

Окремо мушу згадати представників п'ятидесятницької деномінації, які дуже старанно намагалися довести, що для них суббота – це неділя. Але ж Бог не сказав в четвертій заповіді “Відділи на власний розсуд день тижня, щоб святити його”, а “Пам'ятай день суботній, щоб святити його”.

Матеріал про грошову винагороду за біблійне підтвердження святості неділі, першого дня тижня, швидко розійшовся по мережі інтернету. Опублікували його спочатку релігійні ресурси, трохи пізніше такі провідні інформагенції, як Regions.ru та Інтерфакс, а також сотні інших сайтів. Багато коментарів було написано за цей час, але особливо хочу згадати слова Архімандрита Аввакума (УПЦ МП), який сказав наступне: “Проблема тут для серйозних дослідників Святого Письма дійсно є ... Християни продовжували святити суботу аж до 321 року. Недільний день встановлено для святкування в 321 році цивільним указом імператора Костянтина Великого. Якщо святкування суботи встановив Сам Бог в громах і блискавках теофанії (богоявлення) на Синаї, то недільний день встановила земна смертна людина, хай навіть і цар. І не було спеціального другого богоявлення на Синаї для скасування святості суботи. Так є”.

Отже, три місяці пошуку не підтвердили святості неділі. Теоретично пошук можна було б і продовжити, якби не одна обставина. Ще в XIX столітті католицький кардинал Джеймс Гіббонс, зробивши детальний біблійний аналіз звичаю святити неділю, опублікував висновок у книзі “Віра наших батьків” – в Святому Письмі немає жодного тексту про святість неділі, першого дня тижня. Сьогодні перевірити цю тезу досить легко, адже Біблія є в електронному варіанті, і задавши в пошуку словосполучення “святість першого дня тижня” можемо особисто переконатися у відсутності біблійного підтвердження святості неділі.

http://poglyad.te.ua/2011/06/svyatist-nedili-ne-pidtverdzheno/




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31050
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я уже місяць чекаю вашої відповіді на форумі РУСО, повторю свою відповідь.

Цитата:
Одкр. 1:10 не підходить. І ось чому - там написано: "Я був у дусі Господнього дня, і почув за собою голос гучний, немов сурми".

Не вірно ви тлумачите. Християнин найперше дивиться що Н.З. говорить, а не Старий.
1Кор.16:2 А першого дня в тижні нехай кожен із вас .....
Дiї.20:7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба,.......

Цитата:
Шукаємо далі.

Ви, вже знайшли де Н.З. говорить про обовязкове святкування суботу?

Писання Говорить що той хто прийняв Христа і охрестився у Нього, той нове творіння і не під Законом. Також говорить Павло що Закон Христос прибив на хресті.

І також, за не святкування суботи християн не можна судити, бо це тінь минулого.

Кол.2:11 Ви в Ньому були й обрізані нерукотворним обрізанням, скинувши людське тіло гріховне в Христовім обрізанні.
12 Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив.
13 І вас, що мертві були в гріхах та в необрізанні вашого тіла, Він оживив разом із Ним, простивши усі гріхи,
14 знищивши рукописання на нас, що наказами було проти нас, Він із середини взяв його та й прибив його на хресті,
15 роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!
16 Тож, хай ніхто вас не судить за їжу, чи за питво, чи за чергове свято, чи за новомісяччя, чи за суботи,
17 бо це тінь майбутнього, а тіло Христове.


P.S. Зле що на форумі РУСО псевдомін "Протестант" у Вас. А для чого вам тут ще один псевдомін cerkva?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31068
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 19:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Пам'ятай день суботній, щоб святити його - це одна з десяти Божих заповідей. Якщо ви вважаєте, що вони для нас відмінені, то крадіть, чиніть перелюб, вбивайте, святіть неділю, зневажайте батька й матір, обманюйте і очікуйте слів Ісуса Христа з Євангелії від Матвія 7:21-23.

Але є кращий шлях - визнайте перед Богом вчинені вами беззаконня і отримайте прощення і очищення від гріхів по Божій благодаті в Ісусі Христі!




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31069
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Пам'ятай день суботній, щоб святити його

Н.З. говорить глибше, щоб Господа святили у наших серцях.

Luther написав:
Якщо ви вважаєте, що вони для нас відмінені...

Християни не під Законом, а під благодаттю І.Х. Якщо в хочете виконувати Закон, то виконуйте увесь.

Luther написав:
то крадіть, чиніть перелюб, вбивайте, святіть неділю, зневажайте батька й матір,

Я б сказав інакше, чиніть обрізання, приносьте у жертву тварин, одним словом дотримуйтеся всього Закону.

Luther написав:
Але є кращий шлях - визнайте перед Богом вчинені вами беззаконня і отримайте прощення і очищення від гріхів по Божій благодаті в Ісусі Христі!

Ви не по адресу із цією пропозицією, я це уже давно вчинив.

P.S.Відповідь буде за запитання: Ви вже знайшли де Н.З. говорить про обовязкове святкування суботу? Це запитання теж варте мільйона.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31070
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 20:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Бог заповів: "Пам'ятай день суботній, щоб святити його". Якщо ми не слухаємось Бога - то і не святимо Його, не любимо Його, як сказав апостол Іван в першому посланні 5:3 "Бо то є любов до Бога, щоб ми додержували Його заповіді, Його ж заповіді не тяжкі."

Проаналізуйте своє життя - коли ви сповідали перед Богом гріх порушення четвертої заповіді? Коли ви каялися у вчиненому беззаконні за відмову святити суботу?

А кожен гріх має бути визнаний перед Богом, незалежно чи то вбивство, чи перелюб, чи обман, чи відмова святити суботу або шанувати батька й матір.

Божої благодаті достатньо, щоб простити й очистити вас від усякого гріха!




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31071
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 20:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Бачу знов отримую попередження від Модератора, але Luther, ви спілкуватися вмієте? Я задаю запитання, а ви як робот своє пишете, майте совість відповідайте на запитання, а то подумаю що ви загіпнотизовані.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31072
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2011, 20:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Luther написав:
Проаналізуйте своє життя - коли ви сповідали перед Богом гріх порушення четвертої заповіді? Коли ви каялися у вчиненому беззаконні за відмову святити суботу?


Кол.2:8 Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом,................16 Тож, хай ніхто вас не судить ....чи за суботи.........


Luther написав:
Божої благодаті достатньо, щоб простити й очистити вас від усякого гріха!

Для християн достатньо, а от із вами є проблеми. Гал.5:4 Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися без Христа, відпали від благодаті!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31131
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2011, 23:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
В Кол. 2:16-17 ключовою фразою є “тінь майбутнього”, і тут йде мова не про щотижневу суботу, а про річні свята, які в Левит 23:37,38 названі “вашими” суботами, які ізраїльтяни святили крім Господніх субот. Жодна з десяти Божих заповідей не була тінню майбутнього, у них інше призначення – ними пізнається гріх (Рим. 3:20, 7:7).


"Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Зовсім ні!" (Рим. 6:15).

Чи станемо брехати, красти, чинити перелюб, святити неділю, зневажати батьків, бо ми не під Законом, а під благодаттю? Ні, і ще раз ні. Бо порушення заповідей Божих - це беззаконня.

А Христос попередив, що багато ХРИСТИЯН не ввійдуть в Царство Боже через беззаконня: "Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Євангеліє від Матвія 7:21-23).

В беззаконні потрібно каятись - як в перелюбі чи брехні, так і в відмові святити суботу. "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої" (1 Ів.1:9).




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Святість неділі не підтверджено
31133
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2011, 09:35 

Востаннє редаговано Протестант 15 червня 2011, 10:02 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Luther написав:
В Кол. 2:16-17 ключовою фразою є “тінь майбутнього”, і тут йде мова не про щотижневу суботу, а про річні свята, які в Левит 23:37,38 названі “вашими” суботами, які ізраїльтяни святили крім Господніх субот.

В Левитах 23 говориться про свято Очищення, Що Павло підкреслює "чи за чергове свято" в цей день має бути такий самий спокій як у день суботній. Тобто корінь є субота, а не день Очищення.

А окремо Павло підкреслює "чи за суботи" і також говорить це тінь майбутнього.

Але тут ще одна цікава фраза "не судить за їжу, чи за питво" якщо Ви спираєтеся на 10 Заповідів, то яке відношення має то того їжа?

Luther написав:
"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.

То що ж є воля Отця?
1Сол.4:3 Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, 4 щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі, 5 а не в пристрасній похоті, як і погани, що Бога не знають.
У того Матвія написано Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! , а дальше написано що мається на увазі 24 Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх.... Думаю ясно що мова йде про Заповіді і слова Христа.
1Іван.3:23 І оце Його заповідь, 1. щоб ми вірували в Імья Сина Його Ісуса Христа, 2. і щоб любили один одного, як Він нам заповідь дав!

Luther написав:
Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!"
То ж хто Царства Божого не вспадкує? 1Кор.6:10 і Гал.5:21 навіть близько немає сказано що за не святкування суботи Царства Божого не вспадкуємо.

Мав би мільйон теж би поставив таку ставку, тож прошу відповіді, повторяю.
P.S.Відповідь буде на запитання: Ви вже знайшли де Н.З. говорить про обовязкове святкування суботу?

Luther, я пошукав в інеті ваш АДС сайт із цієї темою і не знайшов, можете дати силку щоб я там задав це запитання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Протестант | 15 червня 2011, 09:36.
Причина: повтор
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>