Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:57




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42300
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 05:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ще одне питання з цієї ж глави. Читаємо дальше: "Та що каже Писання? Прожени рабиню й сина її, бо не буде спадкувати син рабині разом із сином вільної." (Гал. 4:30)
Чи означає це, що ми повинні проганяти законників із нашого середовища? У даному випадку (на форумі) це стосується між іншим ссс.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42307
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Ще одне питання з цієї ж глави. Читаємо дальше: "Та що каже Писання? Прожени рабиню й сина її, бо не буде спадкувати син рабині разом із сином вільної." (Гал. 4:30)
Чи означає це, що ми повинні проганяти законників із нашого середовища? У даному випадку (на форумі) це стосується між іншим ссс.

І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік(Ів. 8:35). Думаю, то не наша справа проганяти, головне щоб ми як сини, залишились




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42310
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 19:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В цій цитаті про Христа говориться. Писання дає нам пряму вказівку: "Прожени рабиню та сина її"! Чи це стосується нашого Батька а не нас? А далі в наступному розділі читаємо: "А хто вас непокоїть (законники), осуджений буде, хто б він не був!" і далі: "О, коли б були навіть відрізані ті, що підбурюють вас!"




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42328
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2013, 18:07 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
В цій цитаті про Христа говориться. Писання дає нам пряму вказівку: "Прожени рабиню та сина її"! Чи це стосується нашого Батька а не нас?
Так, я це мала на увазі, мабуть пояснила неправильно.
Братик написав:
А далі в наступному розділі читаємо: "А хто вас непокоїть (законники), осуджений буде, хто б він не був!" і далі: "О, коли б були навіть відрізані ті, що підбурюють вас!"

Ось, подивилась по ссилці в Біблії, і знайшла 1 Кор. 5:13
А чужих судить Бог. Тож вилучіть лукавого з-поміж себе самих моя думка така, що це стосується церкви(окремо), а щодо того, хто є тут на форумі, ..., думаю ні




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42492
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 00:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
"І заповіді Мої будете додержувати, і будете виконувати їх. Я - Господь!" Левит 22:31




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42571
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2013, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
"І заповіді Мої будете додержувати, і будете виконувати їх. Я - Господь!" Левит 22:31

Я певний того, що той хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Ісуса Христа - так сказав ап. Павло до филип'ян(1:6) він щоправда говорив про їхню участь у Євангелії, але нам добре було б так само зберігати і заповіді, тобто виконати їх до кінця.

А ось віршик, який привернув сьогодні нашу увагу: Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Ангели, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любові Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім! (Рим. 8:38-39)
Слава Богу, за Його безмірну любов до нас!




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42643
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 06:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, цей вірш розбиває багато стріл лукавого! Слава Иому!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Біблію
42690
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2013, 23:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього, бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає 1Тим.4:16 у російському синодальному перекладі цей віршик трохи чіткіший: Вникай в себя и в учение, занимайся сим постоянно: ибо так поступая и себя спасешь, и слушающих тебя. Ось ми і стараємось це робити, і допомагає нам у цьому навіть ця тема. Дуже сподобалось, як один проповідник зауважив що потрібно одночасно і в себе вникати і в науку, бо якщо, наприклад ти вникаєш лиш в себе, то можеш думати"та я не такий і грішний, інші більше грішать"; вникаючи лиш у саму науку будеш бачити себе настільки зіпсованим, що не зможеш вірити, а коли вникаєш і в себе і в науку, то зможеш спасти і себе і тих, хто тебе слухає.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42757
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 19:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи означає це, що ми повинні проганяти законників із нашого середовища?
Вас виженуть із синагог. Прийде навіть година, коли кожен, хто вам смерть заподіє, то думатиме, ніби службу приносить він Богові! (Iван.16:2)
Ось з таким міркуванням дійдуть навіть до того, що й смерть заподіять тим, хто додержує Божі заповіді.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42764
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Вас виженуть із синагог. Прийде навіть година, коли кожен, хто вам смерть заподіє, то думатиме, ніби службу приносить він Богові! (Iван.16:2)
Ось з таким міркуванням дійдуть навіть до того, що й смерть заподіять тим, хто додержує Божі заповіді.

Це дуже схоже на міркування Савла. Але чи зупиняться вони, як це Савл зробив? Чи почують вони голос Божий? :(




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42788
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 02:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Мова йшла про законників, а не тих, хто додержує Божі заповіді!




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42828
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2013, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Випробуй, Боже, мене, - і пізнай моє серце, досліди Ти мене, - і пізнай мої задуми, і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь! Пс.138:23-24 Хай допоможе нам Господь розуміти волю Його, поступати так, як Йому любо і йти тою вузькою дорогою, на яку Він нас поставив.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42975
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2013, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
24''Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже! 25 Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе! 26 Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир!'' Числа 6:24-26 Які чудові слова благословіння............Дав би Бог, щоб у нашому житті, ми частіше їх використовували......




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42987
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 03:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Він же промовив до них: Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка.Лк.10:18
Що мав на увазі Христос?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Читаючи Біблію
42989
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2013, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Він же промовив до них: Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка.Лк.10:18
Що мав на увазі Христос?

Я думаю, що тут мається на увазі, що сатана колись служив Богу, але через непослух і через те що він возгордів, його і анголів, які збутнувалися, Бог скинув на землю. "І сталась на небі війна: Михаїл та його Анголи вчинили зо змієм війну. І змій воював та його анголи, та не втрималися, і вже не знайшлося їм місця на небі. І скинений був змій великий, вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт, і скинений був він додолу, а з ним і його анголи були скинені." Об'явлення 12:7-9
Св. апостол Павло згадує, про те, що сатана панує саме в світі, не з неба, а в повітрі над землею: "в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних" Еф. 2:2
І ще одне місце із того самого послання: "Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби." Еф. 6:12
Ще є хороше місце в книзі пророка Єзекіїля, де в образі тирського царя описується походження і кінець сатани: "Ти пробував ув Едені, садку Божому: усякий дорогий камінь на одежі твоїй: карнеоль, топаз і яспіс, хризоліт, согам, і онікс, сапфір, рубін і смарагд, і золото; знаряддя бубнів твоїх та сопілок твоїх були в тебе що дня, коли був ти створений, були вони наготовлені. 14 Ти помазаний Херувим хоронитель, і Я дав тебе на святу гору Божу, ти ходив посеред огнистого каміння. 15 Ти був бездоганний у своїх дорогах від дня твого створення, аж поки не знайшлася на тобі несправедливість. 16 Через велику торгівлю твою твоє нутро переповнилось насиллям, і ти прогрішив. Тому Я зневажив тебе, щоб не був ти на Божій горі, і погубив тебе, хоронителю Херувиме, з середини огнистого каміння. 17 Стало високим твоє серце через красу твою, ти занапастив свою мудрість через свою красу. Кинув Я тебе на землю, дав тебе перед царями, щоб дивились на тебе." Єзек. 28:13-17




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>