Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:07




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30314
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А в чому заключається суть цієї правди? Що поганого у тому об’єднанні?
Я мав на увазі, що я ще не чув, щоб когось вилучили за обговорення чи навіть за докір пресвітера. Такі поодинокі випадки можуть бути, але не у всіх церквах.

Щодо ВРЦІРО, то поки що я не бачу як воно впливає на помісні церкви. Теоретично я згоден, що це об'єднання є фундаментом для Вавилону - ми про це вже говорили.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30322
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ, а яке ваше ставлення до Ради євангельських протестантських церков України?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30323
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 14:57 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ, а яке ваше ставлення до Ради євангельських протестантських церков України?


Відверто кажучи я про таку раду чую вперше, а тому не можу нічого сказати.

А тепер щодо ВРЦІРО. Як відомо в цій раді є юдеї (які називають Христа самозванцем), і мусульмани (які називають Ісуса "малим" пророком ).
А тепер для тих хто хоче по суті. Уявіть собі таку картину створили Апостоли Христові щось на подобі ВРЦІРО разом з фарисеями, зилотами, книжниками... Такого навіть уявити неможливо! В сьогоднішньому Ізраілі християнин в "кошерному" кварталі це все одно що труп, вбють на місці! Про це знаю зі слів двох сестер в Господі які там були. А в мусульманських країнах (почитайте статистику) мої брати і сестри в Господі терплять тортури, їм відрізають голови, вішають... Отже, за таких (мучителів) треба молитись, прощати (бо не відають що роблять, бо сліпі духовно), але радити раду і створювати вигляд що нічого не відбувається...
Я би міг ще говорити але це або розумієш або ні. І не смійтесь з мене що ніби я бачу а ви ні. Я не говорю що тут хтось сліпий, я говорю про те що я бачу, і насміхатись з нікого не буду, адже головний насмішник це сатана! Отож і вам раджу не насміхайтесь, бо понесете на собі осудження за гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30324
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 15:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Протестант написав:
Щодо ВРЦІРО, то поки що я не бачу як воно впливає на помісні церкви. Теоретично я згоден, що це об'єднання є фундаментом для Вавилону - ми про це вже говорили.


Де ми про це говорили? Про те що ВРЦІРО є Вавілон покищо прямо сказав я один, чи може я щось пропустив?
Хто ще сказав що ВРЦІРО є Вавілоном?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30325
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
В сьогоднішньому Ізраілі християнин в "кошерному" кварталі це все одно що труп, вбють на місці! Про це знаю зі слів двох сестер в Господі які там були. А в мусульманських країнах (почитайте статистику) мої брати і сестри в Господі терплять тортури, їм відрізають голови, вішають... Отже, за таких (мучителів) треба молитись, прощати (бо не відають що роблять, бо сліпі духовно), але радити раду і створювати вигляд що нічого не відбувається...

Значить із ортодоксалами не спілкуємося і з деякими конфесіями протестантів, бо вони теж убивали християн у Господі?
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Отож і вам раджу не насміхайтесь

Тут ніхто не з кого не насміхається. Кожен має власну думку на це питання, а ви хочете щоб всі думали як ви, от і все.

P.S. Ви обіцяли: Якщо цю тему залишать на цьому форумі то я обов’язково поділюся всім що про це знаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30326
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 17:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Значить із ортодоксалами не спілкуємося і з деякими конфесіями протестантів, бо вони теж убивали християн у Господі?

Тут ніхто не з кого не насміхається. Кожен має власну думку на це питання, а ви хочете щоб всі думали як ви, от і все.

P.S. Ви обіцяли: Якщо цю тему залишать на цьому форумі то я обов’язково поділюся всім що про це знаю.


1 Я не говорю про звичайне спілкування. Я говорю про єднання, тобто екуменію, зокрема ВРЦІРО.
2 Те що насміхаєшся -правда, я вмію читати і мову смайликів розумію.
3 Те що я хочу щоб всі діти Божі думали як і я про те що ВРЦІРО - Вавілон, то це правда.
4 Так і є я вже кілька сторінок підряд ділюся, і не розумію, невже я такий не зрозумілий?
Одним словом пане Протестанте єднайся з ким хочеш і думай як хочеш це твій вибір і тебе я не збираюсь припрошувати мене вислухати. Не подобається йди далі! Не затримуйся! Таких як ти я не переконую бо це для мене неможливо, це той випадок де я безсилий. І не говори неправду, ти не пятидесятник! Справжні пятидесятники це люди миру, а ти тільки те і робиш що вставляєш палки в колеса. Ще раз говорю, не подобається ця тема - йди далі!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30327
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Де ми про це говорили? Про те що ВРЦІРО є Вавілон покищо прямо сказав я один, чи може я щось пропустив?
Хто ще сказав що ВРЦІРО є Вавілоном?
Ми не говорили конкретно про ВРЦІРО - я про це об'єднання вперше від Вас почув. Але ми говорили про екуменічний рух:
Екуменічний рух
Великий Вавилон: духовне значення




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30328
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2011, 22:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
3 Те що я хочу щоб всі діти Божі думали як і я про те що ВРЦІРО - Вавілон, то це правда.

Я не погоджуюся.
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Не подобається йди далі! Не затримуйся!

А чому я маю йти.... я маю свою думку, треба комусь ваше не правильне ставлення до ВРЦІРО спростувати.
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
І не говори неправду, ти не пятидесятник!

Діло ваше, відповів вашими словами: Таких як ти я не переконую бо це для мене неможливо, це той випадок де я безсилий.
А як виглядають справжні пятидесятники?
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Я говорю про єднання, тобто екуменію, зокрема ВРЦІРО.

Ви чомусь постійно від запитань втікаєте, нехай.... .я прихильник єднання християн, бо Біблія так говорить, але в наш час це не можливо, читайте відповідні теми, Сонячник їх навів і інші.
То ви скажете на кінець що поганого ВРЦІРО? Що поганого вона зробила? Бо я бачу тільки позитивне, навіть із ваших повідомлень.
Цитата:
Одним словом пане Протестанте

Значить я не брат, бо думаю по інакшому?


P.S. А можливо на форумі чат створити, щоб всяке не по темі не писати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30378
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2011, 17:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
То ви скажете на кінець що поганого ВРЦІРО? Що поганого вона зробила? Бо я бачу тільки позитивне, навіть із ваших повідомлень.

Ти обманщик, тому що я жодного слова позитивного про ВРЦІРО не сказав! Я не можу хвалити сатану.

Протестант написав:
Значить я не брат, бо думаю по інакшому?

Ти не брат тому що єднання з антихристами вважаєш добром. А Ісус вчить що той хто має єднання з Отцем той має єднання і з Сином. Отже той хто має єднання з антихристами, той не має єднання з Ісусом. А той хто не має єднання з Ісусом не є моїм братом. Тому ще раз тобі кажу відчепися!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30379
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2011, 17:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Протестант написав:
То ви скажете на кінець що поганого ВРЦІРО? Що поганого вона зробила? Бо я бачу тільки позитивне, навіть із ваших повідомлень.
Ти обманщик, тому що я жодного слова позитивного про ВРЦІРО не сказав! Я не можу хвалити сатану.

Ну ви хоч читаєте те що цитуєте?
viewtopic.php?p=30267#p30267
2. Рада утворюється з метою об'єднання зусиль релігійних організацій.........здійснення колективних заходів добродійного характеру.

Рада не втручається у внутрішні справи релігійних і громадських організацій.

6. Основні завдання Ради:
обговорення актуальних питань релігійного життя та підготовка взаємоузгоджених пропозицій по вдосконаленню чинного законодавства щодо свободи совісті та релігійних організацій;
об'єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності;
сприяння міжконфесійному взаємопорозумінню та злагоді;
активізація участі релігійних організацій у духовному відродженні України, зміцненні гуманістичних засад суспільства;
організація та проведення конференцій, семінарів, нарад тощо з питань духовності, застосування і додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації;
сприяння всебічному висвітленню релігійного життя в Україні засобами масової інформації.

viewtopic.php?p=30268#p30268

Протягом 2006 – 2007 років відбулося 4 засідання ВРЦіРО, 13 засідань Секретаріату ВРЦіРО, 5 засідань Комісії з соціальних питань та 3 прес-конференції. Протягом зазначеного періоду відбулися зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Президентом України В.Ющенко, Головою Верховної Ради України О.Морозом, керівництвом парламентських фракцій Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів, на яких було обговорено актуальні питання державно-конфесійних відносин та захисту суспільної моралі в Україні.

Останнє засідання ВРЦіРО відбулось 15 травня 2007 року, на якому окрім вирішення поточних питань державно-конфесійних відносин було затверджено:
Декларацію ВРЦіРО проти легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств);
Звернення ВРЦіРО до керівництва Республіки Польща з приводу підтримки і подяки за позицію Республіки Польща у справі відстоювання високих моральних цінностей у європейській спільноті.


А тепер може дасте відповідь, уже не знаю який раз питаюся: То ви скажете на кінець що поганого ВРЦІРО? Що поганого вона зробила? Бо я бачу тільки позитивне, навіть із ваших повідомлень.

А що особисто ви зробили на рівні держави? Я нічого, бо немає такої можливості як в цій організації.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30380
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2011, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Протестант написав:
Значить я не брат, бо думаю по інакшому?
Ти не брат тому що єднання з антихристами вважаєш добром. А Ісус вчить що той хто має єднання з Отцем той має єднання і з Сином. Отже той хто має єднання з антихристами, той не має єднання з Ісусом. А той хто не має єднання з Ісусом не є моїм братом.

Бачу ви і Писання не знаєте, бо Ісус так не говорив. Перше щоб мати єднання з Отцем потрібно мати єднання із Сином, а не наоборот. Це приблизно говорив це Іван:
1Iван.2:23 Кожен, хто відрікається Сина, не має Отця; хто визнає Сина, той має Отця.

2Iван.1:9 Кожен, хто робить переступ та не пробуває в науці Христовій, той Бога не має. А хто пробуває в науці Його, той має і Отця, і Сина.


За антихристів написано так:
1Iван.2:22 Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус є Христос? Це антихрист, що відрікається Отця й Сина!
1Iван.4:3 А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що
йде, а тепер уже він у світі.
2Iван.1:7 Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий
то обманець та антихрист!

То як це відноситься до мене і до Паночка і до всіх християн?


Цитата:
Тому ще раз тобі кажу відчепися!

А це хто так вчив говорити?
1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.
Бачите в цей список входжу і я.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30389
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2011, 15:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Чому світ ненавидить християн? Давид Вількерсон
Знаходиться тут http://www.evgolos.com.ua/selected.php


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30400
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2011, 16:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Єднання з релігійними течіями, громадами і т.д. - це є єднання зі світом




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30401
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2011, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Єднання з релігійними течіями, громадами і т.д. - це є єднання зі світом

Тобто, пропустимо, ти в одному союзі ХВЄ, а я в другому, то хтось із на "світ"?
А ВРЦіРО це не єднання, а мають спільні інтереси. Бо ви що думаєте мусульмани теж би із нами єдналися?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30404
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2011, 11:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Єднання з релігійними течіями, громадами і т.д. - це є єднання зі світом

З релігійними течіями можуть єднатися тільки релігійні течії, але не серця віруючих. Це не те єднання зі світом про яке попереджає Бог. Єднання зі світом починається з серця віруючого, коли любов Божу витісняє любов до того, що велике в людей, а мерзота перед Господом. А потім як наслідок уже йде єднання на рівні громад.На такому рівні це ніби гілки, а коріння єднання в дусі людському. Я вважаю, що не повинно бути ні того, ні іншого єднання, хоча буває по допущенню Божому перебувати в якійсь організації, не погоджуючись із її політикою. Але виривати кукіль з - поміж пшениці то не завдання Церкви. Їй важливіше встояти в істині. Та це моя суб`єктивна думка.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>