Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:03




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30405
UNREAD_POSTДодано: 26 березня 2011, 06:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все це релігійна політика




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
30604
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2011, 07:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Віктор Янукович відзначив високий рівень співпраці між різними релігійними організаціями в Україні і, передусім, провідну роль у цьому Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

http://risu.org.ua/ua/index/expert_thou ... nts/42113/




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31207
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2011, 15:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
[i]Віктор Янукович відзначив високий рівень співпраці між різними релігійними організаціями в Україні і, передусім, провідну роль у цьому Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.


Ще би! Світ любить світське, в тому числі і світські церкви які ще й змішані в одну масу.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31208
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2011, 16:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Світ любить світське

Конкретніше, що Ви побачили у цій зустрічі світського?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31209
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2011, 17:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ні, що Ви?! Це ж була зустріч християн з братом Вітьою, обговорювали виключно біблійні питання, та перебували в постійній молитві. :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31210
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2011, 18:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Та ні, що Ви?! Це ж була зустріч християн з братом Вітьою, обговорювали виключно біблійні питання, та перебували в постійній молитві. :lol:

І що ти хочеш тим сказати? :shock:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31245
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2011, 13:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Та ні, що Ви?! Це ж була зустріч християн з братом Вітьою, обговорювали виключно біблійні питання, та перебували в постійній молитві. :lol:


Воістину це була сходка, братва рішала вопроси внатурі, чіста канкрєтна...
А з Протестантом не сперечайся бо "протест" це його стан душі. Протестує завжди, а любе пояснення все одно опротестує.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31249
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2011, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
Воістину це була сходка, братва рішала вопроси внатурі, чіста канкрєтна...


Ваші слова Світ любить світське я бачу хто є світ, от ви точно є, бо це світ такі слова використовує.

Друге, не знаю чому із вами погоджуються. Напевно теж Біблію під себе викоростовують. Тоді питання до всіх 1. що є світ? . 2. що в даному випадку ця організація зробила світського?
Ця «братва» рішає, те що ви ніколи не рішите. От скажіть ваша «братва» що для країни зробили, чи для інших християн, чи ви тільки в себе сидите і Богу молитися в тишині?


ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
А з Протестантом не сперечайся бо "протест" це його стан душі. Протестує завжди, а любе пояснення все одно опротестує.

Мій протест протів таких як ви, що голосно всіх грішниками обзиваєте, а самі нічого доброго не зробили. А конкретніше тут ви постійно протестуєте проти всього. ТО вам вікна б’ють, то ВРЦіРО не подобається.

Та й не треба тут народ протів мене настроювати краще відповідь дайте Конкретніше, що Ви побачили у цій зустрічі світського?

Само слово протестант имеет следующее значение: "pro" - быть за что-то, быть согласным с чем-то, "testari" - нести свидетельство. Поэтому протестант - это свидетель, несущий истину.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31262
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 04:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестанте, ми ж пожартували. Невже ти не помітив іронії у моїх словах? Я не проти діалогу зі світом, і Павло виступав у сенедріоні, але нам потрібно чітко усвідомити, що владні церкви є світом, з ними не можна заігрувати, зі світом не можна іти на компроміс. Чисто організаційні питання, звичайно, можна з ними вирішувати. Невже ти не бачиш, куди рухається світ? Ціль диявола - це створити єдину церкву, яка буде підконтрольна світові, тобто йому. Ми про це багато говорили.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31264
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 10:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Протестанте, ми ж пожартували. Невже ти не помітив іронії у моїх словах? .

Я то помітив, але ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ за істинну прийняв і від неї відштовхнувся. Тому і говорю треба знати коли жартувати, я теж люблю жарти, але не у розмові із ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ.

Братик написав:
Невже ти не бачиш, куди рухається світ? Ціль диявола - це створити єдину церкву, яка буде підконтрольна світові, тобто йому. Ми про це багато говорили.

Не тільки бачу куди рухається світ, але і Церкви. Але у даному випадку в тій організації немає нічого поганого. Бо якщо уже так думати тоді треба відказуватися від індефікаційних кодів, від банківських карточок, а у вас є ще штука (забув її назву) коли набрати код про тебе усе відоме. Це все робиться до того щоб об’єднати держави, об’єднати Церкви. Але не треба бути сліпим, коли ця організація робить користь Церквам і державі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31272
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2011, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Не тільки бачу куди рухається світ, але і Церкви. Але у даному випадку в тій організації немає нічого поганого... Це все робиться до того щоб об’єднати держави, об’єднати Церкви. Але не треба бути сліпим, коли ця організація робить користь Церквам і державі.
Тут справедливо сказати, що ВРЦіРО є важелем державної влади, хоч немає відношення до Церкви Христової, але це не означає, що потрібно протестувати проти цього органу. Адже як Павло писав:
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе... (Рим.13:1-2)
Я тут згідний, що все це робиться у світі заради миру, щоб не було якоїсь міжконфесійної чи міжнаціональної різні. Але це все робиться у світі заради того, щоб ми провадили життя в мирі та спокою.
Ще Павло пише: над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. (1Тим.2:1-2)
То ж добре навіть молитися за ВРЦіРО, щоб Бог давав їм мудрості у співпраці з органами державної влади. Це Бог так зробив і допустив, щоб ВРЦіРО трудилося на благо простих християн, і за це треба дякувати Богу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31287
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2011, 15:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 травня 2012, 13:01
Написано: 32
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Протестанте, ми ж пожартували. Невже ти не помітив іронії у моїх словах? Я не проти діалогу зі світом, і Павло виступав у сенедріоні, але нам потрібно чітко усвідомити, що владні церкви є світом, з ними не можна заігрувати, зі світом не можна іти на компроміс. Чисто організаційні питання, звичайно, можна з ними вирішувати. Невже ти не бачиш, куди рухається світ? Ціль диявола - це створити єдину церкву, яка буде підконтрольна світові, тобто йому. Ми про це багато говорили.


Я теж говорив Братик з іронією. З твоїм баченням в цьому питанні згідний бо думаю про це так само, але як бачиш світ і церква в Україні тісно взаємозвязані і вони вже не заігрують, а ідуть однією дорогою. А ВРЦіРО це середовище де губиться таке поняття як святість церкви бо туди без компромісів зі світом ніхто нікого не приймає. А слова-жаргонізми використані мною в моїй іронії стосовно зустрічі Януковича і ВРЦіРО я в повсякденному житті не використовую хоча я думаю що ти про це здогадався. А реакцію інших ти бачиш сам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31305
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 17:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Не тільки бачу куди рухається світ, але і Церкви. Але у даному випадку в тій організації немає нічого поганого. Бо якщо уже так думати тоді треба відказуватися від індефікаційних кодів, від банківських карточок, а у вас є ще штука (забув її назву) коли набрати код про тебе усе відоме. Це все робиться до того щоб об’єднати держави, об’єднати Церкви. Але не треба бути сліпим, коли ця організація робить користь Церквам і державі.

Подумай, яку користь земна організація може приносити Церкві? Державі, можливо. Церквам можливо. Але не Церкві Христовій! Чи Христос зробив недостатньо для Невісти, Його Церкви, що ми маємо потребу у світських організаціях?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31308
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 18:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Подумай, яку користь
земна організація може
приносити Церкві?
Державі, можливо.
Церквам можливо. Але
не Церкві Христовій! Чи
Христос зробив
недостатньо для Невісти,
Його Церкви, що ми
маємо потребу у
світських організаціях?

Згоден з Братиком. Світ не повинен проникати в Церкву, вносячи якісь свої доповнення. Навпаки, Церква повинна мати вплив на цей аморально-розбещений світ.
Коли на цих з'їздах буде рішатись якесь антихристиянське питання - я не думаю, що наші старійшини матимуть в подальшому якусь спільність з цією організацією. Така моя думка.єю організацією. Така моя думка.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ВРЦіРО (Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організац
31311
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2011, 19:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А як Церква повинна впливати на аморальний світ? Проводити демонстрації? Проштовхувати своїх людей у політику? Ми маємо набагато надійнішу зброю - це молитва. Ми самі нічого не можемо, але наш Бог - все може!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>