Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 09:55




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
43691
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2013, 04:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А що тебе цікавить по темі? Я вже сказав, що націоналізм - це негативне явище. Війни також. Мій висновок по цій темі такий: Бог дивиться на серце. Як ти сам сказав: можна працювати на військовому заводі і бути далеким від націоналізму. Хоча, не тільки націоналізм призводить до воєн, але й патріотизм, ідеологія (релігіина або політична)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
43820
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2013, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
А що тебе цікавить по темі?
Те про що тут йшла мова.Чи не буде для християнина гріхом участь у політиці націоналізму??

Цитата:
Я вже сказав, що націоналізм - це негативне явище. Війни також. Мій висновок по цій темі такий: Бог дивиться на серце. Як ти сам сказав: можна працювати на військовому заводі і бути далеким від націоналізму. Хоча, не тільки націоналізм призводить до воєн, але й патріотизм, ідеологія (релігіина або політична)
Ти якийсь не однозначний у своїх висновках.Начебто це негативне явище,али чи слід християнину від нього дистанціюватись чи навпаки брати активну участь у розбудові нації???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
43864
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2013, 02:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Наша Вітчизна на Небесах, а не тут.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
43976
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2013, 12:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Наша Вітчизна на Небесах, а не тут.
Тож націоналізм для вас є неприпустимий??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46473
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2014, 23:54 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
13 квітня 2014, 20:11
Написано: 2
Віровизнання: невіруючий
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46476
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2014, 17:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
delenn написав:
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем
Цікаво,а чому раніше ви плутали націоналізм з фашизмом?Ну і все ж як гадаєте,чи допустимо християнину бути націоналістом.Яку позицію повинні займати справжні християни у цьому питанні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46515
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2014, 20:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
sss написав:
delenn написав:
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем
Цікаво,а чому раніше ви плутали націоналізм з фашизмом?Ну і все ж як гадаєте,чи допустимо християнину бути націоналістом.Яку позицію повинні займати справжні християни у цьому питанні??
Я думаю що Христос не боронив людям любити свою батьківщину.Люди з його народу були націоналістами,чи ні?То певно і сьогодні бути націоналістом непротиворічить ідеям християнства.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46516
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2014, 20:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
Миколай написав:
sss написав:
delenn написав:
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем
Цікаво,а чому раніше ви плутали націоналізм з фашизмом?Ну і все ж як гадаєте,чи допустимо християнину бути націоналістом.Яку позицію повинні займати справжні християни у цьому питанні??
Я думаю що Христос не боронив людям любити свою батьківщину.Люди з його народу були націоналістами,чи ні?То певно і сьогодні бути націоналістом непротиворічить ідеям християнства.
Ну і цікаво що ви СЄ думаєте про це??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46522
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2014, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
sss написав:
delenn написав:
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем
Цікаво,а чому раніше ви плутали націоналізм з фашизмом?Ну і все ж як гадаєте,чи допустимо християнину бути націоналістом.Яку позицію повинні займати справжні християни у цьому питанні??
Я думаю що Христос не боронив людям любити свою батьківщину.Люди з його народу були націоналістами,чи ні?То певно і сьогодні бути націоналістом непротиворічить ідеям християнства.
Христос та люди з його народу,це два різні світи.Тому гадаю не слід їх зводити до купи.Адже народ не завжди мав подібні погляди що й Христос.Тому хоча євреї могли бути націоналістами,але це не означає що і Ісус будучи євреєм обовязково повинен був бути націоналістом.А те що він начебто не боронив людям любити свою батьківщину не вказує на те що він був сторонником націоналізму.Адже націоналізм,за визначенням деяких словників словників, — це "ідеологія й політика, яка проповідує зверхність національних інтересів над загальнолюдськими, панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої".Націоналізм по сутті поділяє людей на непримиримі групи. Саме тому люди мислять у першу чергу по-американськи, по-російськи, по-китайськи, по-українськи і тільки потім, якщо вони взагалі це роблять,— по-людськи. «Власне дуже багато сучасних проблем виникають через неправильні погляди, які ми непомітно для себе переймаємо від інших. Наприклад, дехто дотримується таких націоналістичних ідей, що його держава завжди права, хоч би що вона робила.І це як ніколи явно вираженно у сучасних стосунках Росії та України.Чи не так??А давайте на противагу цьому звернемось до Біблії)))
То щож каже Біблія? -"Бог так полюбив світ [усе людство], що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне" (Івана 3:16). "Бог дійсно неупереджений і в кожному народі йому до вподоби той, хто боїться його та чинить праведність" (Дії 10:34, 35). Тому запитайте себе:- "Якщо Бог неупереджено ставиться до усіх народів, то хіба я, не повинен поводитись так само?От вам і буде відповідь на ваше запитання пане Миколаю))
Окрім того Ісус просив у Отця -"Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого.
Не від світу вони, як і Я не від світу". Як бачимо у цих словах міститься начебто чітке розмежування християн та світу в якому вони живуть.Тому ідеї які панують у світі,зоокрема і націоналізм не повинні впливати на християн,яким слід залишатись осторонь цих ідей.Хіба ні???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46529
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2014, 22:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
sss написав:
Миколай написав:
sss написав:
delenn написав:
Я раніше плутала фашизм з націоналізмом.Подивилася в інтернеті, виявилося,що це різні речі:Націоналізм-це любов до свого народу.Що таке націоназім ми можемо бачити на прикладі Америки.Але, мабудь, націоналізм,це теж не зовсім добро.Інакше у нас не було стільки проблем
Цікаво,а чому раніше ви плутали націоналізм з фашизмом?Ну і все ж як гадаєте,чи допустимо християнину бути націоналістом.Яку позицію повинні займати справжні християни у цьому питанні??
Я думаю що Христос не боронив людям любити свою батьківщину.Люди з його народу були націоналістами,чи ні?То певно і сьогодні бути націоналістом непротиворічить ідеям християнства.
Христос та люди з його народу,це два різні світи.Тому гадаю не слід їх зводити до купи.Адже народ не завжди мав подібні погляди що й Христос.Тому хоча євреї могли бути націоналістами,але це не означає що і Ісус будучи євреєм обовязково повинен був бути націоналістом.А те що він начебто не боронив людям любити свою батьківщину не вказує на те що він був сторонником націоналізму.Адже націоналізм,за визначенням деяких словників словників, — це "ідеологія й політика, яка проповідує зверхність національних інтересів над загальнолюдськими, панування однієї нації за рахунок пригнічення іншої".Націоналізм по сутті поділяє людей на непримиримі групи. Саме тому люди мислять у першу чергу по-американськи, по-російськи, по-китайськи, по-українськи і тільки потім, якщо вони взагалі це роблять,— по-людськи. «Власне дуже багато сучасних проблем виникають через неправильні погляди, які ми непомітно для себе переймаємо від інших. Наприклад, дехто дотримується таких націоналістичних ідей, що його держава завжди права, хоч би що вона робила.І це як ніколи явно вираженно у сучасних стосунках Росії та України.Чи не так??А давайте на противагу цьому звернемось до Біблії)))
То щож каже Біблія? -"Бог так полюбив світ [усе людство], що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне" (Івана 3:16). "Бог дійсно неупереджений і в кожному народі йому до вподоби той, хто боїться його та чинить праведність" (Дії 10:34, 35). Тому запитайте себе:- "Якщо Бог неупереджено ставиться до усіх народів, то хіба я, не повинен поводитись так само?От вам і буде відповідь на ваше запитання пане Миколаю))
Окрім того Ісус просив у Отця -"Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого.
Не від світу вони, як і Я не від світу". Як бачимо у цих словах міститься начебто чітке розмежування християн та світу в якому вони живуть.Тому ідеї які панують у світі,зоокрема і націоналізм не повинні впливати на християн,яким слід залишатись осторонь цих ідей.Хіба ні???
Дякую вам пане ССС за ваше пояснення.Все ж воно мене не докінця переконує,адже Христос хоча й не був прихильником націоналізму, таки не боронив людині любити батьківщину.Чи ж не так?Та й взагалі поняття НАЦІОНАЛІЗМУ все таки є різним.Ви самі висловились, що те визначення "націоналізму" яке ви навели є лишень в деяких словниках.А отже в інших воно інше.З одним погодитись можу,-вивищувати свою націю перед іншою,таки недобре.Ну а мислити по українськи,то нічого в цьому недоброго небачу.А ви??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46550
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
Дякую вам пане ССС за ваше пояснення.Все ж воно мене не докінця переконує,адже Христос хоча й не був прихильником націоналізму, таки не боронив людині любити батьківщину.Чи ж не так?

Ну перш за все Христос казав "Любити Бога".Щодо батьківщини,так,він незгадував нічого.Але це неозначає що тут ми вільні в своїх діях,бо в Писанні містяться інші принципи котрі стосуються цього питання.Я вже згадував стосовно слів Христа "Ви не від світу,як і я не від світу".Цей світ за словами Христа є тимчасовим місцем нашого перебування,тому ми повинні залишатись нейтральними щодо цьогосвітніх справ.Подібно як такими є приходьки в чужій землі,або посли в інших країнах.Окрім цього ми повинні розуміти що поділити землю на країни та території не входило до наміру Бога.Людство це зробило саме без на те волі Бога та щей після гріхопадіння.Тому тут очевидно- ми повинні керуватись волею Бога,в яку не входив поділ землі на країни,а отже не слід себе відмежовувати від інших кордонами.

Цитата:
Та й взагалі поняття НАЦІОНАЛІЗМУ все таки є різним.Ви самі висловились, що те визначення "націоналізму" яке ви навели є лишень в деяких словниках.А отже в інших воно інше.З одним погодитись можу,-вивищувати свою націю перед іншою,таки недобре.Ну а мислити по українськи,то нічого в цьому недоброго небачу.А ви??
Різне,воно таки різне,але не в своїй основі.А основа це нація,яка і породжує любов де неї,провокуючи нелюбов до інакших людей.Моя думка-християнин повинен бути космополітом і думати перш за все по-людськи.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46555
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2014, 14:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 липня 2014, 22:38
Написано: 33
Віровизнання: просто вірю в Бога
sss написав:
Миколай написав:
Дякую вам пане ССС за ваше пояснення.Все ж воно мене не докінця переконує,адже Христос хоча й не був прихильником націоналізму, таки не боронив людині любити батьківщину.Чи ж не так?

Ну перш за все Христос казав "Любити Бога".Щодо батьківщини,так,він незгадував нічого.Але це неозначає що тут ми вільні в своїх діях,бо в Писанні містяться інші принципи котрі стосуються цього питання.Я вже згадував стосовно слів Христа "Ви не від світу,як і я не від світу".Цей світ за словами Христа є тимчасовим місцем нашого перебування,тому ми повинні залишатись нейтральними щодо цьогосвітніх справ.Подібно як такими є приходьки в чужій землі,або посли в інших країнах.Окрім цього ми повинні розуміти що поділити землю на країни та території не входило до наміру Бога.Людство це зробило саме без на те волі Бога та щей після гріхопадіння.Тому тут очевидно- ми повинні керуватись волею Бога,в яку не входив поділ землі на країни,а отже не слід себе відмежовувати від інших кордонами.

Цитата:
Та й взагалі поняття НАЦІОНАЛІЗМУ все таки є різним.Ви самі висловились, що те визначення "націоналізму" яке ви навели є лишень в деяких словниках.А отже в інших воно інше.З одним погодитись можу,-вивищувати свою націю перед іншою,таки недобре.Ну а мислити по українськи,то нічого в цьому недоброго небачу.А ви??
Різне,воно таки різне,але не в своїй основі.А основа це нація,яка і породжує любов де неї,провокуючи нелюбов до інакших людей.Моя думка-християнин повинен бути космополітом і думати перш за все по-людськи.
Гаразд,переконали.Воно можливе коли б усі християни були космополітами.але як бачите зараз в Україні така ситуація де християни Росії недуже то переслідують ідеї космополітизму.то як бути християнам України??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Націоналізм
46565
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2014, 11:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Миколай написав:
sss написав:
Миколай написав:
Дякую вам пане ССС за ваше пояснення.Все ж воно мене не докінця переконує,адже Христос хоча й не був прихильником націоналізму, таки не боронив людині любити батьківщину.Чи ж не так?

Ну перш за все Христос казав "Любити Бога".Щодо батьківщини,так,він незгадував нічого.Але це неозначає що тут ми вільні в своїх діях,бо в Писанні містяться інші принципи котрі стосуються цього питання.Я вже згадував стосовно слів Христа "Ви не від світу,як і я не від світу".Цей світ за словами Христа є тимчасовим місцем нашого перебування,тому ми повинні залишатись нейтральними щодо цьогосвітніх справ.Подібно як такими є приходьки в чужій землі,або посли в інших країнах.Окрім цього ми повинні розуміти що поділити землю на країни та території не входило до наміру Бога.Людство це зробило саме без на те волі Бога та щей після гріхопадіння.Тому тут очевидно- ми повинні керуватись волею Бога,в яку не входив поділ землі на країни,а отже не слід себе відмежовувати від інших кордонами.

Цитата:
Та й взагалі поняття НАЦІОНАЛІЗМУ все таки є різним.Ви самі висловились, що те визначення "націоналізму" яке ви навели є лишень в деяких словниках.А отже в інших воно інше.З одним погодитись можу,-вивищувати свою націю перед іншою,таки недобре.Ну а мислити по українськи,то нічого в цьому недоброго небачу.А ви??
Різне,воно таки різне,але не в своїй основі.А основа це нація,яка і породжує любов де неї,провокуючи нелюбов до інакших людей.Моя думка-християнин повинен бути космополітом і думати перш за все по-людськи.
Гаразд,переконали.Воно можливе коли б усі християни були космополітами.але як бачите зараз в Україні така ситуація де християни Росії недуже то переслідують ідеї космополітизму.то як бути християнам України??
Християни не повинні ділитись на христин Рос чи Укр.Їх не повинні розєднувати земні кордони.Коли людина вдається до таких розділень то вона насправді не є християнином,бо християнин це той,хто наслідує(йде слідами) Христа,тобто є послідовником Ісуса.А як же християни Рос чи Укр чи інш держави наслідують Христа,коли діють не згідно з тим як наказував та й як сам поводився Христос.Ніяк,тому мови про якесь християнство серед таких людей бути не може.Тому християнам чи то Укр чи то Рос,чи інш, слід завжди залишатись політично нейтральними,бо "вони як і Христос не від світу цього".Гадаю я зрозуміло висловлююсь??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>