Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:12




Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Перегляд християнських телеканалів
29489
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 17:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Питання до християн протестантського віросповідання (чи-то євангельського, чи неопротестантського). А Ви канал СНЛ дивитесь?
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?

Мені не дуже. Не поєднується Слово Боже із задоволенням від того, що пристрелив гарну дику тварину, типу серни і тим вихваляєшся.

Мисливство потрібне, я проти цього не маю нічого. Деякі люди ним кормляться. Але вбивати тварин лише заради егоїстичної насолоди...? Навіть якщо другорядним буде використання її мя’са, шкіри та рогів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29504
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2011, 01:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?

Якщо так питання стоїть то ми тоді протестанти, Sola Scriptura– “Библия и только Библия”. Як можна на християнському каналі вбивство тварин показувати, має бути проповідь Писання і все. Нагадався як ССС говорив що на рибалку збираються і Спомин звершують.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29736
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Питання до християн протестантського віросповідання (чи-то євангельського, чи неопротестантського). А Ви канал СНЛ дивитесь?
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?
Особисто я нікому не рекомендую дивитися цей канал. Хоча вони продають частину ефіру добрим передачам, але на мій погляд, це - антихристиянський канал під християнською вивіскою.

А щодо відношення людини до природи, то іноді я думаю про тварин як про Божих творінь, які своєю сутністю прославляють нашого Творця! Так, тварини сотворені для людей, і не лише для споживання, але головним чином для подяки Богові за них.
Бо що ще так прославляє нашого Творця як оті чудові тварини і рослини? Боже твориво найбільше свідчить людям, що є над нами Всемогутній Господь - Творець всього видимого і невидимого.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29737
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Щодо каналів. То які тоді добре дивитись?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29740
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Питання до християн протестантського віросповідання (чи-то євангельського, чи неопротестантського). А Ви канал СНЛ дивитесь?
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?
Та це канал створений і спонсорується масонами, котрі готують світ до приходу антихриста. Не раджу дивитись, бо там розбавлене Слово Боже.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29742
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 15:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Цитата:
Питання до християн протестантського віросповідання (чи-то євангельського, чи неопротестантського). А Ви канал СНЛ дивитесь?
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?
Та це канал створений і спонсорується масонами, котрі готують світ до приходу антихриста. Не раджу дивитись, бо там розбавлене Слово Боже.


А ТБН? (Бо з християнських у мене быльше нема, хыба що дитячий канал "Усмішка дитини"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29747
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Підсніжник написав:
Цитата:
Питання до християн протестантського віросповідання (чи-то євангельського, чи неопротестантського). А Ви канал СНЛ дивитесь?
Там показують спортивне мисливство, в поєднанні з проповідуванням Слова Божого. Як Вам?
Та це канал створений і спонсорується масонами, котрі готують світ до приходу антихриста. Не раджу дивитись, бо там розбавлене Слово Боже.

А ТБН? (Бо з християнських у мене быльше нема, хыба що дитячий канал "Усмішка дитини"
А ТБН також масонський канал, супутник CNL.
Там і там є багато добрих передач, але це щоб заманити віруючих у пастку.
Michail написав:
Щодо каналів. То які тоді добре дивитись?

Невже Ви думаєте, що Бог буде показувати Правду через витвір сатани? І хіба Ви не знаєте, що є одне джерело Правди - це Слово Боже?!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29753
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 18:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ну взагалі-тоє ще одне джерело пізнання Бога - Природа. (Про передання не пишу, самі знаєте чого, хоча в кожній конфеії є передання)...

То що нема християнського каналу, який би можна дивитися?
Бо якщо є джерело правди Біблія, то нащо я Ваші пости читаю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29760
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я якось був у друга подивився один із цих каналів. Там Деніс Ренер ( вроді так) проповідувала. Здивувало:
1. Вона - пастир Церкви.
2 Була одягнута так, що перше всього звертаєш як вона одягнута. То я уже подумав краще нехай ряси носять, ніж так вдягатися.

Ще одного разу бачив як у мікрофон один віяння Д.С. робив.

То тепер розумію чому думають що всі євангельські християни м’яко кажучи не нормальні.

P.S. Може перенести це у окрему тему???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29768
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 07:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
У даній темі автор зачепив два питання:
1. Чи доцільно християнському каналу показувати спорт, яке, в свою чергу, можна розбити на два питання:
а)чи доцільно дивитися християнські канали;
б)чи доцільно займатися спортом.
2. Ставлення до тварин, чи можна тварин вбивати заради розваги.

Стосовно того, що християнські, або як їх Підсніжник з Сонячником називають "масонські", канали дивитися не можна, я б не був таким категоричним. Казав Павло, чи щиро, чи нещиро проповідується Євангеліє, я і тому радуюсь. А Єремія говорив про потребу, вміння вибирати "дорогоцінне з "нечтожного" (вибачайте, цитую по пам"яті).
Спортом, я вважаю, займатися потрібно і корисно, хоч Павло каже, що вправи тілесні дають мало користі, але всетаки дають, причому не тільки для тіла, а ле й для душі. Як кажуть, в здоровому тілі - здоровий дух. Але ми вже цю тему обговорювали в іншому розділі.
До тварин, природи ми, звичайно, повинні ставитися шанобливо. Але це не означає, що вбивати їх не личить християнам. В межах розумного звичайно, наприклад, якщо тварина не записана до Червоної Книги. А якщо звірі ще й шкодять сільському господарству, то вбивати їх ще й корисно. Так що в полюванні на кабанів чи зайців не бачу абсолютно нічого поганого і природі полювання на них шкоди не завдає.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог-Людина-Створіння (природа)
29769
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
У даній темі автор зачепив два питання:
1. Чи доцільно християнському каналу показувати спорт, яке, в свою чергу, можна розбити на два питання:
а)чи доцільно дивитися християнські канали;
б)чи доцільно займатися спортом.
2. Ставлення до тварин, чи можна тварин вбивати заради розваги.

Стосовно того, що християнські, або як їх Підсніжник з Сонячником називають "масонські", канали дивитися не можна, я б не був таким категоричним. Казав Павло, чи щиро, чи нещиро проповідується Євангеліє, я і тому радуюсь. А Єремія говорив про потребу, вміння вибирати "дорогоцінне з "нечтожного" (вибачайте, цитую по пам"яті).
Спортом, я вважаю, займатися потрібно і корисно, хоч Павло каже, що вправи тілесні дають мало користі, але всетаки дають, причому не тільки для тіла, а ле й для душі. Як кажуть, в здоровому тілі - здоровий дух. Але ми вже цю тему обговорювали в іншому розділі.
До тварин, природи ми, звичайно, повинні ставитися шанобливо. Але це не означає, що вбивати їх не личить християнам. В межах розумного звичайно, наприклад, якщо тварина не записана до Червоної Книги. А якщо звірі ще й шкодять сільському господарству, то вбивати їх ще й корисно. Так що в полюванні на кабанів чи зайців не бачу абсолютно нічого поганого і природі полювання на них шкоди не завдає.



Скажу закарпатським діалектом:

"Иппен то, шо я і казав" :)


Цитата:
"Невже Ви думаєте, що Бог буде показувати Правду через витвір сатани? "


Це вже трохи "мракобісся".
Сатанане вмієтворит... Він лише партачити вміє.
А що саме "витвір"? Телебачення чи канали?

Колись печатні книги також таким "витвором" вважали,поки не перебороли в собі мракобісся.

А отнормальний хриистиянський канал потрібен. Є ж аудіобіблії. То і відео Біблії добрі були б.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнське телебачення
29777
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 15:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
"Иппен то, шо я і казав"

Попрошу не виражатися! :lol: Переклади :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнське телебачення
29857
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Стосовно того, що християнські канали дивитися не можна, я б не був таким категоричним. Казав Павло, чи щиро, чи нещиро проповідується Євангеліє, я і тому радуюсь. А Єремія говорив про потребу, вміння вибирати "дорогоцінне з "нечтожного" (вибачайте, цитую по пам"яті).
Категоричність це трохи інше, взагалі-то. А дивитися "не не можна", а "не раджу", особливо тим, хто ще незрілий духовно і не вміє звичкою розрізняти де погане, а де хороше вчення (Євр.5:14). Та я не розумію навіщо порпатися у купі всякої всячини з надією знайти щось хороше . А Єремії Бог, на мою думку, говорив, щоб брати уроки мудрості з життєвих негараздів.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнське телебачення
29861
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Цитата:
"Иппен то, шо я і казав"

Попрошу не виражатися! :lol: Переклади :)



Легко: Те ж саме, що я й мав на увазі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 10 лютого 2011, 20:25.
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 25 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>