Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:45




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29907
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Де виступає проти?

Проти чого ми повинні виступати? Щось не можу зрозуміти що ви хочете тим сказати.

романм написав:
А, ні, Протестантські церкви побудовані на скелі. З якого року?

15-16 ст. та які тут проблеми, хіба я говорю що наше конфесія із 1 ст. Та й ваше не з першого. Тим більше ви один одного по вилучали від Церкви.

романм написав:
Приводжу тобі чорним по білому написане,що вчили і усно. Ати говориш, що ні. І стверджуєш, що тільки Писання. Але 2. Сол 2.15 Тож стійте, брати, і тримайтеся передань, яких від нас навчилися чи то усно, а чи листовно.

Та я теж пишу чорним по білому, покажи мені апостольське передання письмове, чи усне? Я ж говорю мова саме скоріше про листи йде апостолів до різних церков, а ті листи переписували і читали кожен у себе. Бо тоді Церкви були незалежні, але жили дружно і всі називалися "католицька", що малось на увазі всіх тих хто вірить у Христа, а не тих хто підчиняється папству, чи потім частково імператору.
романм написав:
Діти - одне, а преємство суть інше.

По Писанню, приємниство це ті що вірять у Христа, тобто перейняли їхню віру, а ви про букву говорите, я не претендую на букву, які проблеми, ваша конфесія появилася скоріше.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29908
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Були не "просто християни", а ті хто з перших вікі носив назву ἡ Καθολικὴ Εκκλησία - Католицька Церква (Ігнатій Антіохійський до Смирнян).

Прочитав, щось я нічого не замітив такого що рахувало нас за єретиків.
Где будет епископ, там должен быть и народ, так же, как где Иисус Христос, там и кафолическая Церковь. Які мають бути по твоєму ознаки істинної Церкви, де є присутній І.Х.?

До речі, я з тобою згідний що треба вивчити що пишуть ранні християни. Правда прогрес у мене.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
29910
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 08:51 

Востаннє редаговано романм 11 лютого 2011, 14:26 (всього 1 раз).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
1.
Протестант написав:
Проти чого ми повинні виступати? Щось не можу зрозуміти що ви хочете тим сказати.
Та не проти нічого. Залишмо це. Біблія пише, що раби хай коряться своїм панам, то хай так і буде.
романм написав:
А, ні, Протестантські церкви побудовані на скелі. З якого року?
Цитата:
15-16 ст. та які тут проблеми, хіба я говорю що наше конфесія із 1 ст. Та й ваше не з першого. Тим більше ви один одного по вилучали від Церкви.
Зверни увагу. Ти мені говориш про Православних і Католиків. Май на увазі!!!!Що для мене Православні не такі як і Католики. Отож Говорити, що відлучали одні від одних - не канає. Бо не "одні одних", а одні самі відлучилися. Не з першого? :lol: Хто тобі таке сказав? Св.Писання? Виходить, якщо так. То ми з тобою обидва, в глибокій ямі. Бо якщо і не моя і не твоя (15.16ст)конфесії від Христа, то значиться, що на якомусь відрізку та Церква, про яку говорилося,що ворота пекла її не здолають - пропала.
Цитата:
Та я теж пишу чорним по білому, покажи мені апостольське передання письмове, чи усне? Я ж говорю мова саме скоріше про листи йде апостолів до різних церков, а ті листи переписували і читали кожен у себе. Бо тоді Церкви були незалежні, але жили дружно і всі називалися "католицька", що малось на увазі всіх тих хто вірить у Христа, а не тих хто підчиняється папству, чи потім частково імператору.
То ти так говориш, що "скоріше всього", а якщо не "скоріше"? Біблія пише що вчили усно? Здається, що так.2.Сол2.15 Тож стійте, брати, і тримайтеся передань, яких від нас навчилися чи то усно, а чи листовно. Чому ви це відкидаєте? І звідси зовсім не виходить, що вірні вивчали усно те, що ми зараз читаємо. При чому тут політика? Серед апостолів тоже був зрадник, то тепер ви через те не визнаєте їх приємників? Як ти можеш щось трактувати поза св.Письмом? Не протирічиш сам собі? Письмове передання, це те, що до нас дійшло написанним, а також те, що св. Дух зберіг і усно. Якщо ти дослідник св. Письма, то напевно знаєш як писався той же С.З. і Новий також.
Відкрию тобі секрет, і зараз "католицька" - всесвітня, а не та яка підчиняється Папі.Бо якюи ти хоть трішки знав про устрій К.Ц.то не повторяв би глупих фраз (чиїхось, точно не твої), щодо К.Ц.
Навіть самі апостоли вживали ГОЛОСОВЕ передання, в своїх листах:2.Тим.3. 8 Як Янній та Ямврій противились були Мойсеєві, так ці противляться правді, - люди зіпсованого розуму та невипробувані у вірі.- Дивися, що і Павло вживає передання, а не тільки пише те, що ще десь було написано :) То, звичацно буде проблємка дослідити тільки по св.Писанню, хто то такі. Але, напевно цього вам і не потрібно, хоча це дуже важливий аспект.
романм написав:
Діти - одне, а преємство суть інше.

Цитата:
По Писанню, приємниство це ті що вірять у Христа, тобто перейняли їхню віру, а ви про букву говорите, я не претендую на букву, які проблеми, ваша конфесія появилася скоріше.

Звичайно, діти Божі.Тільки річ про інше. Не зміщуй акценти.

Щож, ще раз йдемо по кругу: Значиться, твоє висловлювання відноситься зовсім до іншого. Віра не можез явитися просто так, з нічого. Бо Христос навчав і апостолів ВИБИРАВ. Зверни на це увагу. Не кожен хто хотів став апостолом, а Ісус сам ВИБРАВ. і ПІСЛАВ їх навчати! Не кожен сам пішов.

Дії 15. 24 Через те, що ми чули, як деякі з нас, вийшовши без нашого доручення, потурбували вас словами та схвилювали ваші душі, 25 то ми й постановили однодушно вибрати мужів і їх до вас послати разом з любим нам Варнавою та Павлом.

Тут нарід вибирає, чи апостоли? Видно ясно , що Єрусалимська спільнота з апостолами та пресвітерами не приймає те, що деякі християни... “…деякі з нас…” пішли проповідувати без авторизації цих апостолів і старійшин, ще більш того, з помилками, так що навіть ті, хто слухали були стурбовані.
Читаємо дальше “…без нашого доручення…” тут ясно написано, що пастирство чи проповідництво не являються наслідками бачень, чи чиєїсь особистої доброї волі, але мало бути надане від апостолів чи пресвітерів. Ось і читаємо, в словах Писання, явне засудження тих, хто проповідував не отримавши на це мандат від апостолів чи старійшин. Потім, о чудо, бачимо що тільки апостоли вибирали людей щоби посилати їх євангелізувати.
Читайте і порівнюйте самі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
29913
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 12:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
2/
Ів. 21.25 Є багато ще й іншого, що сподіяв Ісус, - та якби оте все поодинці записати, то, гадаю, і самий світ не змістив би написаних книг. Амінь. Іван коли пише про - .....багато іншого, що сподіяв Ісус.... - можливо має наувазі різного роду дурниці які не мають ніякого значення? Я не вірю, що Ісус робив банальні речі, або які немали ніякого значення для розвитку подальшої доктрини. Агіографи не могли видати енциклопедію на гора, а синтезували основне християнського вченнчя. І зробили це під натхненням Бога, пишучи Н.З. І це не відбирає ваги тим речам, які зробив Ісус і які не були забуті а були передані від християна до християна.


Отож Біблія не відкидає Усну Традицію. Христос критикував єврейську традицію, а не християнську яка ще ненародилася. Маймо наувазі, що Н.З. не був написаним в часи перших християн, (не мали його так як ми зараз), а навчалися через усні перекази. По писанню контролювали мессіянство пророцтв С.З., і св. Писання, для перших християн, було лише С.З.

Значиться коли говоримо що : 2.Тим. 3.15 і вже змалку знаєш Святе Письмо, яке вірою у Христа Ісуса може тобі дати мудрість на спасіння. 16 Все Писання - надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, ....."Святе Письмо"... значить С.З., бо в часи коли Тимотей був дитиною, був лише С.З., та й зараз(часи Павла) Н.З. як такого ще немає, він лише формується, бо Павло ще пише.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
29915
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 12:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
3.
Тоді чому Євангелисти написали Н.З.? Ів.20. 31 А ції -списано, щоб увірували ви, що Ісус - Христос, Син Божий, а вірувавши, - щоб мали життя в його ім'я.
Якщо уважно прочитаємо, то побачимо що Іван , говорить тільки про МОТИВ, через який написав своє Євангеліє: переконує читачів, що Ісус є Христос. Тільки це. І якщо дамо значення євангелії, таким макаром як дають наші брати - протестанти св. Письму, то це значило би відкинути автоматично усі інші Євангелія. А також були би непотрібні усі писання апостолів. Прийшли би до такого, що Sola Joannem, тобто навіть ніякого писання взагалі непотрібно!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
29917
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 13:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
4
Цитата:
Та я теж пишу чорним по білому, покажи мені апостольське передання письмове, чи усне? Я ж говорю мова саме скоріше про листи йде апостолів до різних церков, а ті листи переписували і читали кожен у себе.

Коли ап. Павло євангелізував Верійських юдеїв, написано Дії 17.11 Ці були благородніші від солунян: вони прийняли слово з повним запалом, щодня досліджували Писання, чи так воно є.

Щоби зрозуміти цей текст, потрібно повернутися назад, на декілька стихів. І ось що ми бачимо: - як зазвича[й, Павло прийшов до Солунян, і три суботи дискутує, відштовхуючись від св. Писання, відстоюючи те, що Христос мусів терпіти і воскреснути ....."і що цей власне є Христос, - той Ісус, якого я вам звіщаю... "

Є 2 фундаментальних моменти:
1. похвала Верійцям, які є "благородніші від солунян".
2. їх поведінка ( кожень день досліджували св. Писання)

Чому Верійцям похвала? Точно не через те, що досліджували Писання. Солуняни робили це саме. Зверніть увагу на попередній стих: 2 За своїм звичаєм, Павло ввійшов до них і змагався з ними три суботи про Писання,Солуняни слухають проповідь Павла, не відкидають його, не в першу ні в другу суботу, а тільки на третю після дискусії з ним. Порівнюючи те, що проповідував Павло і Писання, утвердилися в тому, що Павло помиляється.
Висновок: Верійці суть "благородніші", тому, що прийняли проповідь Павла і також знайшли це написано в С.З.

Заперечення: Верійці шукали лише те, в С.З.Що підходило під слова ап. Павла.

Відповідь:
це заперечення немає під собою ніякої бази. тому, що маючи Верійці тільки С.З., і порівнюючи його з навчанням Павла, могли знайти багато протиріч: як то " око за око", "зуб за зуб" проти "Люби твого ворога"або цитата Второзаконня 21.23, написана також в Гал.2,13“Проклят усякий, хто висить на дереві”
Практично Верійці прийняли усне вчення в додатку до св. Писання. Тобто вони побачили, що Павло відкрив те, що було закрито.

Ось, щодо передання усного через приємників.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
29922
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2011, 00:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 грудня 2021, 18:55
Написано: 6
" ... ви бо печать мого апостольства в Господі." 1 Кор. 9.2


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
30036
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 22:45 

Востаннє редаговано Протестант 17 лютого 2011, 23:30 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Хто тобі таке сказав? Св.Писання? Виходить, якщо так. То ми з тобою обидва, в глибокій ямі. Бо якщо і не моя і не твоя (15.16ст)конфесії від Христа, то значиться, що на якомусь відрізку та Церква, про яку говорилося,що ворота пекла її не здолають - пропала.

Скажу свою думку. Я признаю що по поколіннях наша конфесія пішла від вашої. Я теж не скажу що Христа не було у вашій конфесії. Але перед усіма конфесіями були просто християни, можна сказати і так: всесвітня Церква/або католицька.

романм написав:
Цитата:
Та я теж пишу чорним по білому, покажи мені апостольське передання письмове, чи усне? Я ж говорю мова саме скоріше про листи йде апостолів до різних церков, а ті листи переписували і читали кожен у себе. Бо тоді Церкви були незалежні, але жили дружно і всі називалися "католицька", що малось на увазі всіх тих хто вірить у Христа, а не тих хто підчиняється папству, чи потім частково імператору.
То ти так говориш, що "скоріше всього", а якщо не "скоріше"? Біблія пише що вчили усно? Здається, що так.2.Сол2.15 Тож стійте, брати, і тримайтеся передань, яких від нас навчилися чи то усно, а чи листовно. Чому ви це відкидаєте?

Добре буду писати твердіше. Я вважаю що "передання" це і є послання апостолів до Церков, а сьогодні це називається Писання/Біблія. Тому ми нічого усного, чи письмового не відкидаємо.

романм написав:
І звідси зовсім не виходить, що вірні вивчали усно те, що ми зараз читаємо. При чому тут політика? Серед апостолів тоже був зрадник, то тепер ви через те не визнаєте їх приємників?

То покажи у передані/Біблії про приємників. Написано що потрібно на апостольському вчені будувати, а ти мені пропонуєш десь реконструкцію зробити на четвертому поверсі і почати будівництво. А хочу на фундаменті будувати. Тобто, наші доктрини потрібно будувати на С.П., яке залишили апостоли і на наріжному камені І.Х., а не десь із 4 ст. починати. Якщо я не помиляюся то ваші доктрини складані на вченню Августина?
Цитата:
Як ти можеш щось трактувати поза св.Письмом? Не протирічиш сам собі? Письмове передання, це те, що до нас дійшло написанним, а також те, що св. Дух зберіг і усно.

А які я доктрини говорю базуючись крім С.П.? Я взагалі стараюся дальше за Писання не виходити.
То ти скажеш мені що апостоли усно заповідали?
Цитата:
Якщо ти дослідник св. Письма, то напевно знаєш як писався той же С.З. і Новий також.

Звісно що знаю, а що ти хочеш тим сказати?
романм написав:
Відкрию тобі секрет, і зараз "католицька" - всесвітня, а не та яка підчиняється Папі.Бо якюи ти хоть трішки знав про устрій К.Ц.то не повторяв би глупих фраз (чиїхось, точно не твої), щодо К.Ц.

Ну я ж по конфесії я не католик, звідки можу все знати, ти ж все не знаєш про нас. Але думка цікава, можна силочку на устрій К.Ц. .
А висловом: "католицька" - всесвітня, а не та яка підчиняється Папі.; мені ця думка сподобалася.

романм написав:
Навіть самі апостоли вживали ГОЛОСОВЕ передання, в своїх листах:2.Тим.3. 8 Як Янній та Ямврій противились були Мойсеєві, так ці противляться правді, - люди зіпсованого розуму та невипробувані у вірі.- Дивися, що і Павло вживає передання, а не тільки пише те, що ще десь було написано :) То, звичацно буде проблємка дослідити тільки по св.Писанню, хто то такі. Але, напевно цього вам і не потрібно, хоча це дуже важливий аспект.

Ну Христос так сказав: Матв.15:3 А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бачиш ти теж всього не знаєш про нас. Бо в нас говорять усним переданням: Все передання що суперечить Писанню треба відкидати. І в нас є багато того що залиши від ортодоксальних конфесій. ну от наприклад: символ вірую; читав які слова проголошували при хрещені http://mystudies.narod.ru/library/h/hip ... itions.htm майже у нас так само проголошують.
21. О предании святого крещения
Диакон тоже пусть спустится с [крещаемым] таким образом в воду. Когда крещаемый войдет в воду, то совершающий крещение пусть возложит на него руку, говоря так:

"Веруешь ли ты в Бога Отца Всемогущего?" И тот, кто крещается, пусть говорит:

"Верую". И тотчас имеющий руку на голове его пусть погружает его один раз. И после этого пусть он говорит:

"Веруешь ли ты в Иисуса Христа, Сына Божия, рожденного от Духа Святого и от Девы Марии, распятого при Понтии Пилате, и умершего, [и погребенного], и воскресшего в третий день живым из мертвых, и вознесшегося на небеса, и сидящего одесную Отца, и паки [снова] грядущего судить живых и мертвых?" И когда он ответит: "Верую", то пусть погружает его во второй раз и пусть снова скажет:

"Веруешь ли ты в Духа Святого и во Святую Церковь и в воскресение плоти?"

И крещаемый пусть говорит: "Верую".

И тогда пусть погружает его в третий раз.


А ви от наприклад відкидаєте важливу постанову Церкви - канон Писання бо на Карфагенському соборі (397 рік н. е.) було сказано що Святого Писання входить тільки 66 книг, а 67 - і дальше... не може додаватися більше книг, хоч ми знайшлися інші достовірні послання апостолів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30037
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 22:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
2/
Ів. 21.25 Є багато ще й іншого, що сподіяв Ісус, - та якби оте все поодинці записати, то, гадаю, і самий світ не змістив би написаних книг. Амінь. Іван коли пише про - .....багато іншого, що сподіяв Ісус.... - можливо має наувазі різного роду дурниці які не мають ніякого значення? Я не вірю, що Ісус робив банальні речі, або які немали ніякого значення для розвитку подальшої доктрини.

До речі, текст говорить про те що Ісус був ще щось зробив, але воно не записано, чи щось навчив, але не записано?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30038
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
3.
Тоді чому Євангелисти написали Н.З.? Ів.20. 31 А ції -списано, щоб увірували ви, що Ісус - Христос, Син Божий, а вірувавши, - щоб мали життя в його ім'я.
Якщо уважно прочитаємо, то побачимо що Іван , говорить тільки про МОТИВ, через який написав своє Євангеліє: переконує читачів, що Ісус є Христос. Тільки це. І якщо дамо значення євангелії, таким макаром як дають наші брати - протестанти св. Письму, то це значило би відкинути автоматично усі інші Євангелія. А також були би непотрібні усі писання апостолів. Прийшли би до такого, що Sola Joannem, тобто навіть ніякого писання взагалі непотрібно!

Брати, ти що! Ти про яких протестантів говориш. Хто так думає як ти пишеш? Або я тебе не зрозумів :-?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30039
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
4
Відповідь:[/b]це заперечення немає під собою ніякої бази. тому, що маючи Верійці тільки С.З., і порівнюючи його з навчанням Павла, могли знайти багато протиріч: як то " око за око", "зуб за зуб" проти "Люби твого ворога"або цитата Второзаконня 21.23, написана також в Гал.2,13“Проклят усякий, хто висить на дереві”
Практично Верійці прийняли усне вчення в додатку до св. Писання. Тобто вони побачили, що Павло відкрив те, що було закрито.

Ось, щодо передання усного через приємників.

Та я не маю нічого проти, головне щоб ті приємники будували Церкву на вченню апостольському, а не на отцях Церкви, бо вони часто помилялися. Реформація тому і була, бо відійшли від апостольського вчення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30065
UNREAD_POSTДодано: 18 лютого 2011, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Хто скаже із католиків Св. Ипполит Римский вважається істинним християнином і чи є він отцем Церкви?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: апостольське приємство
30073
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2011, 23:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Скажу свою думку. Я признаю що по поколіннях наша конфесія пішла від вашої. Я теж не скажу що Христа не було у вашій конфесії. Але перед усіма конфесіями були просто християни, можна сказати і так: всесвітня Церква/або католицька.
:? ок.
Цитата:
Добре буду писати твердіше. Я вважаю що "передання" це і є послання апостолів до Церков, а сьогодні це називається Писання/Біблія. Тому ми нічого усного, чи письмового не відкидаємо.
Володя, ну не починай. Хіба я подібний на ідіота?
Цитата:
То покажи у передані/Біблії про приємників. Написано що потрібно на апостольському вчені будувати, а ти мені пропонуєш десь реконструкцію зробити на четвертому поверсі і почати будівництво. А хочу на фундаменті будувати. Тобто, наші доктрини потрібно будувати на С.П., яке залишили апостоли і на наріжному камені І.Х.,
А я що роблю. Але див вище. Спочатку нам потрібно дійти до спільного знаменника щодо усного передання. А потім підемо дальше. А то так діло не піде.
Цитата:
а не десь із 4 ст. починати. Якщо я не помиляюся то ваші доктрини складані на вченню Августина?
Ооо, знову "перл". Помиляєшся.
Цитата:
А які я доктрини говорю базуючись крім С.П.? Я взагалі стараюся дальше за Писання не виходити.
=топогано якшо так. То велика проблема. Бо диявол(див. спокушування) також не виходив від нього.
Цитата:
То ти скажеш мені що апостоли усно заповідали?
- див повідомлення щодо усного передання і згоди щодо цього.
Цитата:
Звісно що знаю, а що ти хочеш тим сказати?
-Євангеліє від Марка, написав Марко?
Цитата:
Ну я ж по конфесії я не католик, звідки можу все знати, ти ж все не знаєш про нас. Але думка цікава, можна силочку на устрій К.Ц. .
А висловом: "католицька" - всесвітня, а не та яка підчиняється Папі.; мені ця думка сподобалася.
під рукою не маю. Знайду, дам. Нпр УгкЦ підчиняється своєму главі(видимому).
Цитата:
А ви от наприклад відкидаєте важливу постанову Церкви - канон Писання бо на Карфагенському соборі (397 рік н. е.) було сказано що Святого Писання входить тільки 66 книг, а 67 - і дальше... не може додаватися більше книг, хоч ми знайшлися інші достовірні послання апостолів.
- Давай не будемо флудити. Йде розмова про преємство. Про канон поговоримо в іншоій темі.
Цитата:
До речі, текст говорить про те що Ісус був ще щось зробив, але воно не записано, чи щось навчив, але не записано?
-а яка різниця. Чи в Ісуса слова розбігалися з ділами?
Цитата:
Брати, ти що! Ти про яких протестантів говориш. Хто так думає як ти пишеш? Або я тебе не зрозумів
-нпр. ти. Підпис твій, хіба не це говорить?
Цитата:
Та я не маю нічого проти, головне щоб ті приємники будували Церкву на вченню апостольському, а не на отцях Церкви, бо вони часто помилялися. Реформація тому і була, бо відійшли від апостольського вчення.
- апостоли не помилялися? :)
Цитата:
Хто скаже із католиків Св. Ипполит Римский вважається істинним християнином і чи є він отцем Церкви?
- не є отцем.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30074
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2011, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Але див вище. Спочатку нам потрібно дійти до спільного знаменника щодо усного передання. А потім підемо дальше.

То як найти той спільний знаменник?
романм написав:
Євангеліє від Марка, написав Марко?

Так.
романм написав:
-а яка різниця. Чи в Ісуса слова розбігалися з ділами?

Ні. Але тим місцем жонглюєте. Видаєте ваші усні слова за Христові.
романм написав:
-нпр. ти. Підпис твій, хіба не це говорить?

Мій підпис говорить про все Писання, а не за одну євангелію.
романм написав:
- апостоли не помилялися?

У посланнях які визнали канонічними -ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Апостольське приємство
30075
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2011, 23:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
романм написав:
-а яка різниця. Чи в Ісуса слова розбігалися з ділами?

Цитата:
Ні. Але тим місцем жонглюєте. Видаєте ваші усні слова за Христові.
-ну то докажи :)2Пт.1.19" І маємо ще сильніше пророче слово. Ви добре робите, вважаючи на нього як на світильник, який світить у темнім місці, аж поки почне розвиднятись, і рання зоря зійде в серцях ваших"
СЛОВО, а не тільки ПИСАННЯ.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>