Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:26




Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29680
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 06:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Це називається Божою відповідью на їхнє прохання. Вони не могли раптово стати шизофреніками, вони не займалися медитацєю, вони просто молилися Живому Богу і в молитві поставили конкретне прохання пережити очищення вогнем. Причому у кожного горіло то, що потребувало очищення в найбільшій мірі.
Постає питання, очистившись як ви кажете вогнем, вони що стали безгрішними, святими, чи може їхні тіла перестали бути таким, що болять, смердять і помирають?.
Після вогню ж, нічого нечистого не позостається.

Братик написав:
Ти можеш пережити це саме, якщо з вірою і з серйозним наміром помолишся Богу, адже і ти і я потребуємо очищення.
На землі людина очищується Духом Святим.
Ті, хто не зуміли повністю освятитися переходять через очищення вогнем після своєї фізичної смерти у Чистилищі. Фізичні муки, котрі можуть виникати під час духовних пережиттів, можуть бути Божим знаменням того, що очікує душу людини після її фізичної смерти, коли вона не зуміє очиститися Духом Святим ще за життя на землі.

Братик написав:
І цю третю частину введу на огонь, і очищу їх, як очищається срібло, і їх випробую, як випробовується оте золото. Він кликати буде Ймення Моє, і Я йому відповім і скажу: Це народ Мій, а він скаже: Господь то мій Бог!
(Зах 13:9)
Як розтоплюється срібло в середині горна, так будете розтоплені ви в середині його, і пізнаєте, що Я, Господь, вилив гнів Свій на вас!... (Єзекіїля 22:22)

бо Ти, Боже, нас випробовував, Ти нас перетопив, як срібло перетоплюється... (Псалом 66:10)

І на тебе Я руку Свою оберну, і твою жужелицю немов лугом витоплю, і все твоє оливо повідкидаю! (Ісая 1:25)

І Він сяде топити та чистити срібло, і очистить синів Левія, і їх перечистить, як золото й срібло, і будуть для Господа жертву приносити в правді. (Малахія 3:3)

Бо ось наступає той день, що палає, як піч, і стануть всі пишні та кожен, хто чинить безбожне, соломою, і спалить їх день той, який наступає, говорить Господь Саваот, Який не позоставить їм кореня, ані галузки. (Малахії 4:1)

Для срібла топильна посудина, а горно для золота, Господь же серця випробовує. (Притчі 17:3)

щоб досвідчення вашої віри було дорогоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з'явленні Ісуса Христа. (1-е Петра 1:7)

А коли хто на цій основі будує з золота, срібла, дорогоцінного каміння, із дерева, сіна, соломи,
то буде виявлене діло кожного, бо виявить день, тому що він огнем об'являється, і огонь діло кожного випробує, яке воно є.
І коли чиє діло, яке збудував хто, устоїть, то той нагороду одержить;
коли ж діло згорить, той матиме шкоду, та сам він спасеться, але так, як через огонь. (1-е Кор. 3:12-15)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29681
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 13:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Це називається шизофренія, а такі як Ерло Штеген шарлатани.

Побійтеся Бога: я Штегена знаю добре, і можу засвідчити, що з ним є Бог.
Чи не таке ж пережив Ісая, коли побачив славу Господню?
Ісая також тоді вигукнув: "Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота!"
А далі читаємо:
І прилетів до мене один з Серафимів, а в руці його вугіль розпалений, якого він узяв щипцями з-над жертівника. І він доторкнувся до уст моїх та й сказав: Ось доторкнулося це твоїх уст, і відійшло беззаконня твоє, і гріх твій окуплений. (Iс.6:5-7)
Сьогодні Господь не змінився.
Yur написав:
Фізичні муки, котрі можуть виникати під час духовних пережиттів, можуть бути Божим знаменням того, що очікує душу людини після її фізичної смерти, коли вона не зуміє очиститися Духом Святим ще за життя на землі.
Згоден з цим. Саме ці муки пережили ті віруючі, що молилися, і Господь їм показав пекельні муки за їхні діла, якщо вони не покаються. І саме через те переживання вогню вони й покаялися. Я сам уві сні в дитинстві пережив пекельні муки, що опісля спонукало мене шукати Бога.
Yur написав:
На землі людина очищується Духом Святим.
Так, це також правда, але як Ви це розумієте?
Я переживав на собі очищення Духом Святим. Зазвичай, всі ми високої думки про себе. Ми вважаємо себе правильними і достойними, і думаємо, що Господь задоволений нами, порівнюючи себе з безбожниками (нам здається, що ми біленькі на чорному тлі). Але коли я сповняюся Духом Святим, то мої очі немов відкриваються, і я починаю бачити себе на білому фоні - порівнюючи себе з Божими стандартами святості та чистоти. О тоді я бачу, що я ще не такий праведний як Господь, не такий святий як Господь, і падаю ниць перед Богом в сльозах, визнаючи ті гріхи, які здавалися раніше незначними. І тоді Господь прощає, і душа наповняється великою радістю і любов'ю. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29684
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Це називається шизофренія, а такі як Ерло Штеген шарлатани.
Побійтеся Бога: я Штегена знаю добре
Вибачте, можливо тут я погарячкував.

Сонячник написав:
Yur написав:
На землі людина очищується Духом Святим.
Так, це також правда, але як Ви це розумієте?
Пережиття без акцентації на тілесні відчуття, тим більше на проблеми з кінцівками.
Вияв смирення і терпіння передусім.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29690
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 15:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Постає питання, очистившись як ви кажете вогнем, вони що стали безгрішними, святими, чи може їхні тіла перестали бути таким, що болять, смердять і помирають?.
Після вогню ж, нічого нечистого не позостається.

Горіли не матеріальні тіла, а духовні. Це ще раз доводить, що в людини існує крім матеріального, духовне тіло, причому уже тут на землі ми маємо два тіла. На цей момент після очистки, вони дійсно стали чистими. Але ми живемо серед зла, тому з часом наша біла чиста одіжь має здатність знову забруднюватись. Немає такого мила, після якого руки залишаються чистими назавжди.
Цитата:
На землі людина очищується Духом Святим.
Ті, хто не зуміли повністю освятитися переходять через очищення вогнем після своєї фізичної смерти у Чистилищі. Фізичні муки, котрі можуть виникати під час духовних пережиттів, можуть бути Божим знаменням того, що очікує душу людини після її фізичної смерти, коли вона не зуміє очиститися Духом Святим ще за життя на землі.

Правильно ти сказав - на землі людина очищається Духом Святим. Дух Святий очищає тіло духовне. Вогнем Дух Святий теж очищає вже ткт на землі, а не в неіснуючому "чистилищі". Так, самі такі муки і будуть люди відчувати у пеклі, де вічно будуть горіти духовні тіла без фізичного (матеріального) вогня.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29692
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 15:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Вияв смирення і терпіння передусім.
Смирення та терпіння - це вже плоди, наслідки пережиття очищення Духом Святим. А без нього, це не плоди, а маски, лицемірство.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29695
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 03:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Горіли не матеріальні тіла, а духовні.
А мештами тоді навіщо було жбурляти :)

Братик написав:
Вогнем Дух Святий теж очищає вже ткт на землі, а не в неіснуючому "чистилищі". Так, самі такі муки і будуть люди відчувати у пеклі, де вічно будуть горіти духовні тіла без фізичного (матеріального) вогня.
Повірте, без Чистилища ніяк не обійтись. Пекельний вогонь, де людина приречена на вічні муки і очищуючий вогонь, це різні речі.
Це окрема тема, до речі найскладніша в усій богословській науці.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29717
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Постає питання, очистившись як ви кажете вогнем, вони що стали безгрішними, святими, чи може їхні тіла перестали бути таким, що болять, смердять і помирають?.Після вогню ж, нічого нечистого не позостається.


Цитата:
На землі людина очищується Духом Святим.


Юра, не розумію вашої логіки, то в те що очищаємося С.Д. вірите, а очищення вогнем тепер вірите?
Після смерті у чистилище вірите, а зараз, що існує чистилище при житті ні?

А як ви пояснюєте ці слова Лук.3:16 Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення в Христа
29732
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 02:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Юра, не розумію вашої логіки, то в те що очищаємося С.Д. вірите, а очищення вогнем тепер вірите?
Після смерті у чистилище вірите, а зараз, що існує чистилище при житті ні?
Логіка євангельська і така, що опирається на здоровий глузд.
Посудіть самі, нам для того аби відродитися у Дусі Святому не обов'язково відчувати опіки, галасувати і жбурялтися мештами, по-крайній мірі таких випадків дуже мало. Натомість знаємо багато достойників, що обходилися без полум'я.
Дія Духу Святого в першу чергу для душевнеого відродження. Тілесні відчуття необов'язкові.

Протестант написав:
А як ви пояснюєте ці слова Лук.3:16 Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем!
Так і пояснюю, на землі Святим Духом, якщо доведеться, вогнем у Чистилищі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення вогнем
29733
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 07:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якби чистилище існувало, то про нього б пів Біблії було написано. А придумали "святі отці" чистилище "опираючись на здоровий глузд", через те, що вони не відчували себе святими. Бо ніхто на землі не може сказати, що він святий і заслуговує нагороду. Але це інша тема.
Стосовно того, що не обов"язково переживати тілесного відчуття вогню від хрещення Святим Духом, в якісь мірі теж правильно. Але Ви плутаєте дві різні речі: хрещення Духом Святим, та хрещення вогнем, або очищення. Хрещення Духом Святим звичайно відбувається без тілесних страждань, але для того, щоб наша віра була загартована, потрібні страждання, очищення. Я не кажу, що всім нам потрібно просити Бога, щоб Він вилив на нас вогонь, можливо без цього можна обійтись, але Бог показав їм, що таке хрещення вогнем. Бо написано, Бог - є вогонь поядающий. Бог - святий і перед Ним не встоїть нічого нечисте. Бог казав, хто мене побачить - той помре. Чому? Тому, що грішна людина не могла дивитися на святого Бога. Ми навіть на сонце не можемо дивитися, не кажучи про Бога. Так само і людина, коли входить в Божу присутність, вона не може встояти і горить. Але як горить - це вже залежить як близько людина єднається з Богом. Якщо присутність Божа очевидна, то нема нічого дивного, що у людини загорілася нога (духовно), чи очі, чи рука. Спробуй-но дивитися на сонце деякий час, чи не загоряться вони. Вогня не буде, але пекти точно буде.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення вогнем
29758
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2011, 21:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
А як ви пояснюєте ці слова Лук.3:16 Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем!
Так і пояснюю, на землі Святим Духом, якщо доведеться, вогнем у Чистилищі.

Ну що ж це ваше право так думати, я із вами не погоджуюся. Бо я розумію Біблія для живих написана, а не те що буде діятися наше очищення після смерті. Смислу дальше немає продовжувати розвивати цю думку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення вогнем
29854
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 12:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Вогонь, як і вода мають очищувальні властивості "Кожну річ, що видержить в огні, перепровадите через огонь, і стане чиста, тільки перше очищальною водою очиститься; а все, що не видержує огню, перепровадите через воду." Чис.31:23. Тут видно прообраз водного хрищення та охрищення вогнем. А ще вогонь завжди сходив на прийняту Богом жертву (пор Мрк.9:49) Чи не так само діється, коли ми віддаємо свої члени на службу Богу й внаслідок цього Бог починє посилати нам Свій очищувальний вогонь.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрещення вогнем
45368
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 18:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Писала для цієї теми, а допис помилково розмістила ось тут:
viewtopic.php?p=45224#p45224




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>