Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:49




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2004
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
:) Дійсно, про яке хрещення говориться? Оскільки в той момент ще не відбулося злиття Святого Духа, то виходить що Христос говорив про водне хрещення...
:) А твій висновок теж не є вірним - бо навіть Іван Хреститель ще до того, як Христос про це говорив, свідчив:
Цитата:
Я хрещу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він хреститиме вас Святим Духом й огнем! Лук.3:16

А що стосується твоєї, Братику, репліки "а хто не увірує - засуджений буде" (а не хто не охреститься)" - то тут потрібно ширше розуміти значення слова "увірує" (якщо ти не увіруєш навіть у першу частину речення, то засуджений будеш!).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2018
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 18:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
1) Іван говорив про духовне хрещення яке має статися в майбутньому, Христос же говорив до учнів в теперішньому часі (а не в майбутньому)
2) Там не написано "хто не увірує в першу частину речення", а під словом "увірувати" мається на увазі увірувати в Ісуса Христа




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2024
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, адже увірувати в Ісуса Христа - значить увірувати у Слово Боже! ;) Чи не так?
Я взагалі не розумію, чому ви намагаєтесь довести, що щось є необов'язковим (зокрема хрещення Духом Святим)? Зрештою спробуйте! Але таким же чином довести можна, що завгодно!
Тому чи не краще допевнятися, що Богу приємне?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2028
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 23:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я хочу тобі, це довести, бо я вважаю, що таке вчить Писання. Доречі, всяка річ стверджується устами двох чи трьох свідків. Ти покищо крутишся навколо одного і того ж місця. До того ж Духом Святим хрестять не апостоли, а Бог, а водне хрещення можуть звершати безпосередньо апостоли. При чому, в тому місці, коли темничний сторож питав Павла і Силу, що йому робити, щоб спастися, то вони йому сказали, щоб він вірував Господа Ісуса Христа.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2030
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Я хочу тобі, це довести, бо я вважаю, що таке вчить Писання...

Тарасе, я думаю, що цього довести ніхто не зможе, та й цього робити не потрібно... бо твоє розуміння може виявитися небезпечним для християн, які ще не мають Духа Святого! Чи ти вважаєш, що хрещення Духом Святим є взагалі непотрібним для християн?
Вибач, але мені це нагадує, коли атеїсти намагаються довести, що Бога нема... на що виникає питання: а що буде, коли виявиться для невіруючого раптом що Бог - є! То чи не краще відразу повірити в Бога?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2033
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
При чому, в тому місці, коли темничний сторож питав Павла і Силу, що йому робити, щоб спастися, то вони йому сказали, щоб він вірував Господа Ісуса Христа.

Правильно Тарасе! Але увірувати в Ісуса Христа - це також включає виконання усіх Його заповідей, а також і хрещення Духом Святим з ознакою інших мов! Бо написано й так:
Цитата:
А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: говоритимуть мовами новими... Мар.16:17

Інакше, якщо ми не виконуватимемо Слова Божого, ми просто самі себе будемо обманювати, думаючи, що ми віруємо в Ісуса Христа!
Бо й демони вірують в Ісуса Христа!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2038
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Сонячнику, вибачаюсь якщо трохи не конкретно з теми дискусії
Щось подібне нещодавно з"явилося на ісус.ру, я там написав, і тут повторюся, як те саме виходить:

до римлян 10:6-7
А про праведність, що від віри, говорить так: "Не кажи в своїм серці:Хто вийде на небо" цебто звести додолу Христа
Або: "Хто зійде в безодню" цебто вивести з мертвих Христа




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2039
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Лайт, а до чого це? Вибач, що не зрозумів :oops:
Ти про віру без діл?
Цитата:
Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?Як.2:20




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2041
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячнику, я думаю, що твоє розуміння є більш небезпечним, бо я вважаю, будучи хрещений Святим Духом, що духовного хрещення люди мають прагнути не під впливом неправильної теорії про те, що без хрещення Святим Духом немає спасіння, а розуміючи те, що це Божа обітниця для них, що це справді необхідно для духовного росту, що Дух Святий помагає і дає силу для духовної боротьби, що Він наставляє. А то може виникнути таке, що людина прагне Духа Святого під страхом смерті, і ось... получила. Все мети досягнуто, я спасенний, можна зупинитись, і тому люди холонуть духовно.
А щодо місця, яке ти процитував, то там перед мовами, стоїть - будуть вигонити демонів. Згідно твого розуміння, якщо цього нема, то ми не виконуєм заповідь Христа. А в тебе це є?
Там Христос говорить про ознаки, які будуть супроводжувати увірувавших. Але це зовсім не означає, що всі ознаки супроводжуватимуть кожного віруючого. А щодо Святого Духа - то це обітниця Отча для кожного віруючого, треба всього лиш прагнути і просити Його в Бога.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2042
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 00:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Конкретно про те, про що йдеться в цих віршах, щоб ми не вирішували, хто спасений, а хто ні, хто народжений, а хто ні, хто піде на небеса, а хто ні...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2044
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 01:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Лайт, ти знов підтягнув місце з Писання, до свого розуміння. Прочитай його в контексті. Доречі, ми не вирішуєм про конкретних людей, хто спасенний, а хто ні, а лише роздумуєм над тим, що каже Слово Боже про умови спасіння. Воно нам їх відкриває, інакше як ми могли б проповідувати вістку про спасіння іншим, якби самі не знали, хто спасенний, а хто ні.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2047
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 07:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
:D




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2055
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2006, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
... що це Божа обітниця для них, що це справді необхідно для духовного росту, що Дух Святий помагає і дає силу для духовної боротьби, що Він наставляє.
Тут з тобою, Тарасе, згоден. Саме тому Дух Святий і потрібен для спасіння наших душ! Бо якщо ми не маємо Духа Святого, то ми не живемо в Христі, тобто ненароджені згори. Без Духа Святого ми лише зародки. І лише при хрещенні Духом Святим - ми народжуємося духовно! Тоді ми можемо і зростати духовно!
Тарас написав:
А то може виникнути таке, що людина прагне Духа Святого під страхом смерті, і ось... получила. Все мети досягнуто, я спасенний, можна зупинитись, і тому люди холонуть духовно.

А тут не згоден! Коли Бог нас хрестить Духом Святим, то це зовсім не означає, що ми маємо більші привілеї перед тими, хто не хрещений! Ми лише народжуємося духовно! І на цьому в жодному випадку не можна зупинятися! Ми повинні зростати духовно, досягати досконалости!
Тарас написав:
А щодо місця, яке ти процитував, то там перед мовами, стоїть - будуть вигонити демонів. Згідно твого розуміння, якщо цього нема, то ми не виконуєм заповідь Христа. А в тебе це є? Там Христос говорить про ознаки, які будуть супроводжувати увірувавших. Але це зовсім не означає, що всі ознаки супроводжуватимуть кожного віруючого.

Що стосується вигонення демонів - це не заповідь, а одна із ознак, яка може супроводжувати увірувавших! Дякувати Богові, мені не доводилося! ;) Власне це місце я привів лише для того, щоб показати, що віруючих повинні супроводжувати і діла (якщо наша віра чимось відрізняється від віри демонів :))
Тарас написав:
А щодо Святого Духа - то це обітниця Отча для кожного віруючого, треба всього лиш прагнути і просити Його в Бога.
Звичайно, Тарасе! Так як людина у пустелі не може без води, так само жоден віруючий не зможе пройти дорогу християнина без Духа Святого! Тому ми повинні прагнути і просити у Бога, Який дає кожному, хто просить!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2080
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2006, 01:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ти не пояснив жодного з тих місць, які я тобі навів. В цьому ти подібний на свідків, тому що ти вдало зходиш з теми. Я це відчуваю. До того ж, мені цікаво як після фрази:
Що стосується вигонення демонів... Дякувати Богові, мені не доводилося!
Як ти після цієї фрази можеш стверджуват, що сповідуєш повне євангеліє. До речі я написав вже тобі, що говоріння мовами (про які ти говориш, що це заповідь Христа, виконаня його повелінь) стоїть в одному ряду, навіть після вигнання демонів. Часто ми просто вміло вмієм виривати ті місця, що нам треба.
Ще одне місце: А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його Ів.1:12.
Чому ніде в цих місцях не згадується НЕОБХІДНА (на твою думку) умова хрещення Святим Духом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2087
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2006, 06:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Взагалі, порядок і основні етапи, які повинна пройти людина на шляху до спасіння, вказує нам ап. Петро в день пятидесятниці. Він дає відповідь на питання людей, які шукали спасіння:
"Як почули ж оце, вони серцем розжалобились, та й сказали Петрові та іншим апостолам: Що ж ми маємо робити, мужі-браття? А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете!" (Дії 2:37,38).
Тобто, якщо людина йде євангельським шляхом, то обовязково буде хрещена Духом Святим.
Але не моє це право судити тих, які не хрещені Святим Духом. Тут я більше згідний з Лайтом. Не нам встановлювати для Бога якісь рамки, кого Він має спасти, а кого - ні. Головне - це бути нам на євангельському шляху, вникати у Біблію, а як бути далі - Він нам покаже. Бо те, що ми хрещені Духом Святим - це добре, але дуже мало. А скільки ще вимагає від нас Господь?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>