Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:05




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2091
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2006, 10:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Ти не пояснив жодного з тих місць, які я тобі навів. В цьому ти подібний на свідків, тому що ти вдало зходиш з теми. Я це відчуваю. До того ж, мені цікаво як після фрази:
Що стосується вигонення демонів... Дякувати Богові, мені не доводилося!
Як ти після цієї фрази можеш стверджуват, що сповідуєш повне євангеліє. До речі я написав вже тобі, що говоріння мовами (про які ти говориш, що це заповідь Христа, виконаня його повелінь) стоїть в одному ряду, навіть після вигнання демонів. Часто ми просто вміло вмієм виривати ті місця, що нам треба.
Тарасе, вибач мені, якщо чимось образив тебе - бо я людина недосконала, часто помиляюся... Але я не пригадую, щоб я десь писав, що говоріння мовами - то є заповідь Христа, бо це обітниця для всіх увіровавших! Ну а що стосується того вірша, що я вирвав з контексту, дуже прошу вибачення (бо думав, що всі пам'ятають це місце)... тому подаю це місце повніше:
Цитата:
16 Хто увірує й охреститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. 17 А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, 18 братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих, і добре їм буде! (Мар.16:16-18)
Звичайно, це не означає, що кожен увірувавший повинен мати справу з демонами, брати змій, пити отруту, щоб довести, що вони увірували! Але якщо б стався такий прикрий випадок, то Господь збереже і допоможе, якщо ми серцем увірували, а не лише словами. Тому я і писав "Дякувати Богу, мені не доводилося!" ;)
Тарас написав:
Ще одне місце: А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його Ів.1:12.
Чому ніде в цих місцях не згадується НЕОБХІДНА (на твою думку) умова хрещення Святим Духом.
Тому що всі, хто вірять у Ймення Його - вони або вже хрещенні Духом Святим або обов'язково будуть хрещеними Духом Святим (бо вірять!).
Взагалі, що стосується віри - це окреме питання, яке потребує окремої теми для обговорення.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2113
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2006, 00:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вже писав у іншій темі, що не ображаюся, тому за це можеш не переживати. (Вибач якщо можливо моя репліка звучала ображеним тоном, я зовсім не хотів, щоб так вийшло). А відносно того, що ти кажеш, що ти не писав, що це заповідь Христа, ти справді не писав, але з твоїх слів таке випливало (принаймі для мене). Я вважаю, що віруючих повинна супроводжувати не тільки якась одна ознака, а всі. Я маю на увазі віруючих загалом. По-друге, я вважаю, що вигнання демонів не є нещасним випадком, це була практика учнів Христа.
При чому, зрозумій, що я не кажу що нетреба хрещення Святим Духом, чи применшую маловажність, але я і досі вважаю, що воно не є необхідною умовою спасіння. Ну подумай, коли відбувається прощення гріхів людини (думаю що не будеш заперечувати, що при покаянні). Коли відбувається те, що Бог каже заберу серце камінне і дам серце плотяне (думаю, теж не заперечиш, що при покаянні). Тому що всі люди, які щиро покаялися, їм стає огидним гріх. Про що це свідчить - про те, що Бог змінив їхню природу, вони пережили народження до нового життя. В мене є друзі, які ще не хрещені Святим Духом (вони цього прагнуть), але вони живуть святим життям, їм противний гріх, видний духовний ріст. Чи можеш ти стверджувати (на основі твого розуміння), що вони не спасенні. Я вважаю, що такі люди пережили народження згори. Тому що людина сама по собі не може жити святим життям без духовного народження до нового життя. Бог міняє серце людини, дає сили жити святим життям, без Бога це неможливо.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2121
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2006, 01:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Тому що всі люди, які щиро покаялися, їм стає огидним гріх. Про що це свідчить - про те, що Бог змінив їхню природу, вони пережили народження до нового життя. В мене є друзі, які ще не хрещені Святим Духом (вони цього прагнуть), але вони живуть святим життям, їм противний гріх, видний духовний ріст. Чи можеш ти стверджувати (на основі твого розуміння), що вони не спасенні.

Звичайно, Бог міняє людину!!! Слава Йому за це!!! Я також добре пам'ятаю переживання Божого благословіння, коли я ще не був хрещений (а я довший час був членом Церкви, але не був хрещений Духом Святим). Я добре пам'ятаю як Господь неодноразово мене торкався, а я прагнув бути з Богом! Я умертвляв у собі всяку пожадливість, я боровся з гріхом, але тим не менше - я відчував Бога лише зовні! Без Духа Святого я почував себе пустою людиною! І лише коли Ісус Христос хрестив мене Духом Святим - я відчув присутність Бога в собі самому!
Можна вважати, що народження згори починається від часу покаяння до моменту хрещення Духом Святим! Так і народження дитини починається від запліднення до першого крику! Чи не так буває і в духовному народженні!
Погоджуюся в цьому з Тайом:
taj написав:
якщо людина йде євангельським шляхом, то обовязково буде хрещена Духом Святим... те, що ми хрещені Духом Святим - це добре, але дуже мало. А скільки ще вимагає від нас Господь?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2130
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2006, 09:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але зміна в напрямку життя людини відбувається моментально, переродження відбувається моментально, людина після щирого покаяння стає новою людиною, тоді і має місце народження згори, тому я не згідний з тим, що народження відбувається від покаяння, до хрещення Святим Духом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2138
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2006, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ну, не знаю... можливо що дехто моментально народжується, а декому для цього пів земного життя потрібно (мабуть у кожного по-різному буває).
Я особисто не пам'ятаю такого моменту, коли я покаявся. :( Але пам'ятаю багато випадків, коли Господь стукав до мого серця... (ще в ранньому дитинстві) і часто я навертався до Бога... але щоб отак враз і остаточно - не пам'ятаю такого :(
Можливо, це було коли я водне хрещення приймав... І після цього Господь мені давав розуміти, що я ще не повністю умертвив свої тілесні пожадливості! І зараз також навчає... навіть через цей форум!
Але Дух Святий в мені живе після хрещення! Чи не так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2140
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2006, 13:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Так, Дух Святий в тобі живе після хрещення Святим Духом.
Христос каже, цитую: "... Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він".
Дух Святий є з людиною, коли вона кається, народжується згори. Але поселяється в ній Він при хрещенні Святим Духом. Тому Христос каже, що Святий Дух є з віруючою, відродженою людиною, але Божа воля ще й щоб Він в нас був.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2453
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2006, 09:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Можна вважати, що народження згори починається від часу покаяння до моменту хрещення Духом Святим! Так і народження дитини починається від запліднення до першого крику! Чи не так буває і в духовному народженні!

Це ти щось нове придумав! Народжується дитина моментально, так само і духовно людина народжується моментально. Написано, коли грішник кається - все Небо радіє! Мова йде про момент покаяння - народження згори! А запліднення дитини - це запліднення Слова Божого, яке було посіяне в наших серцях, у нашій вірі. :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2521
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 10:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідний.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2534
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 10:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Це ти щось нове придумав! Народжується дитина моментально, так само і духовно людина народжується моментально. Написано, коли грішник кається - все Небо радіє! Мова йде про момент покаяння - народження згори! А запліднення дитини - це запліднення Слова Божого, яке було посіяне в наших серцях, у нашій вірі.

Згоден, що народження є моментом, що якраз відбувається в момент хрещення Духом Святим...
Я це пишу не для того, щоб сперечатися, а лише для того, щоб показати, що окремі місця зі Слова Божого можна розуміти по-різному - як кому Бог відкриває. Буває, що спочатку ми розуміємо по-простому, а потім розуміємо більш глибше. Головне, щоб нам не будувати свої теорії спираючись на окремі місця з Біблії!
Важливо допевнятися, що є приємним для Бога!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2536
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 10:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але Бог не може на одні і ті самі істини давати різні пояснення людям. Мені здається що я достатньо написав, щоб зрозуміти мою думку. Я не хочу когось придушувати своїм розумінням, чи насильно його нав’язувати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2539
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 11:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарасе, твою думку я відразу зрозумів, а також зрозумів, чому саме так ти думаєш... І ти, звісно, маєш право мати свою думку і висловити її. Так само і я маю право на свою думку. Але Біблія каже:
Цитата:
1 Не багато-хто ставайте, брати мої, учителями, знавши, що більший осуд приймемо. 2 Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2557
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 01:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені цікаво, що ти зрозумів відносно того, чому я так думаю.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2564
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 08:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячнику, мені здається ти висловлюєш свою думку аж надто категорично і навіть повчально. Коли ти висловлюєш свою думку то так і пиши "на мою думку так і так" а не так як це єдиноправильне твердження. Я твою точку зору вже зрозумів, бракує лише аргументів з Біблії, які б її довели.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2595
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2006, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Мені цікаво, що ти зрозумів відносно того, чому я так думаю.
Ну ти ж сам писав, що достатньо написав, щоб тебе зрозуміти! :) А взагалі, ця теорія є загальноприйнятною (це стандартне баптистське пояснення) - я колись теж так вважав...
Братик написав:
Сонячнику, мені здається ти висловлюєш свою думку аж надто категорично і навіть повчально. Коли ти висловлюєш свою думку то так і пиши "на мою думку так і так" а не так як це єдиноправильне твердження.
А що саме здалося тобі категоричним? Якщо ти десь таке помітив, то вибач і скажи де саме - я поправлюся...;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2610
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 06:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Коли ти висуваєш думку яка суперечить загальноприйнятій, то коректніше було б висловлювати свої сумніви...
Тим більше, коли люди переживають народження згори, та хрещення Духом Святим як дві різні події... Хрещення на те і хрещення що не народження. Якби це було б народженням, то воно б так і називалося: народження від Духа Святого. Але народження і хрещення - це два різних поняття. Наприклад, є народження від води, а є хрещення водою. Чи ти не бачиш різниці між цими подіями?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>