Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:35




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2618
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2006, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братику! Я вважаю, що народження згори включає і запліднення від Слова Божого, і покаяння, і водне хрещення, і духовне хрещення! На мою думку, це все є необхідним для початку духовного життя і росту.
Хрещення водою і народження від води - я розумію як дію і наслідок.
А хрещення Духом і народження від Духа - чи воно є те саме? Не знаю... Але так буває з кожним, хто хрещений Духом Святим:
Iван.3:8 Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, відкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає "народитися згори"?
16501
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2009, 03:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Я вважаю, що народження згори включає і запліднення від Слова Божого, і покаяння, і водне хрещення, і духовне хрещення! На мою думку, це все є необхідним для початку духовного життя і росту.

Все ж таки, неможна змішувати усі поняття в одне, кожне слово у Біблії має своє значення. Запліднення від Слова Божого - це слухання і прийняття людиною Слова Божого. Покаяння - це плід, який приносить зерно віри, посіяне в серці, це народження від Слова, тобто власне і є народженням згори. Це є центральна подія у житті людини, умова життя вічного. Водне хрещення і духовне хрещення це є скоріше символом, заповітом з Богом, у першому випадку - засвідченням покаяння та початком нового життя, в іншому - ознака прийняття нами Духа Святого. В першому випадку свідчимо ми, в іншому - Бог нам. Як бачимо усі чотири події - абсолютно різні і займають свої місця.
Однак, я не даремно поставив питання у цій темі, бо знаю, що є різні розуміння і, що цікаво, ніхто з поміж тих, з ким я розмовляв, не описують ці дві події (народження згори та духовне хрещення) як два різних памятних для них момента, що портясли їхнє життя. Одні говорять із захватом про день покаяння як про день народження згори, інші ж про день хрещення Духом Святим, причому описуючи цей день подібними переживаннями, початком нового життя тощо. Можливо ми всі говоримо про одне і те ж? Чи може хтось засвідчити про ці дві події як про два окремих явищах на прикладі свого пережиття?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає "народитися згори"?
46076
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2014, 18:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Цілком погоджуюся з Тарасом. Бо це істина. Важливо свої переконання базувати не на тлумаченнях богослов!в,а на в!дкриттях в!д Бога!На Христителя д!яв старозав!тн!й закон?
Розб!йник на хрест! вийняток,чи "побачив" в!н Боже царство,боХристос це зробив ради народу як! були на голгоф!?
Для кого написано досл!джувати писання,для богослов!в чи для вс!х?Сам чув як м!н!мум 6 р!зних тлумачень по ц!й тем!..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає "народитися згори"?
46091
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2014, 11:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Я народжений з гори, але ще не хрещений Духом Святим. Детально пам'ятаю своє народження, пам'ятаю як любов Божа влилася Духом Святим в моє серце. Моє народження відбулося в 24.Я бачу великий контраст між тілесним і духовним. Це факт,якому не суперечить жодне місце з писання! Зараз я молюся до Отця, щоб Христос дав мені такий привілей, отримати дар і звіщати Слово зі "сміливістю"(без жаби в горлі) а також отримати силу.Мені це потрібно для служіння Богу.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>