Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:09




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ознаки антихриста
29341
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікава тема, давно хотів почати.

Michail написав:
Есхатологи католицькі також припускають що в святому смісці буде нечисть запустіння. Але це не означає ще, що тепер треба підозрювати протестантів чи католиків.Якщо хочете знати детальніше, що кажуть есхатологи, то десь пізнішеможемо поспілкуватись на ту тему. Бо ознаки антихриста відомі. Поки що вони не підходять для теперішніх лідерів...



Сонячник написав:
Michail написав:
Папську академію наук очолив протестант... Що скажете брати протестанти?
Що тут дивного. Я навіть допускаю, що головним антихристом буде так званий протестант. :cry:
А як інакше створити єдину християнську церкву, якій дано владу зводити християн (мешканців землі), щоб ті вклонилися першій звірині (що з моря - себто зі світу)? Хіба інакше виконаються слова з Об'явлення:
11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. (Об.13:11-14)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29343
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Дивився один фільм Вальтера Вайса, він говорить що Папа це антихрист, і всі реформатори про це говорили.

2-е до солунян 2 1 Благаємо ж, браття, ми вас, щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього, 2 щоб ви не хвилювалися зараз умом та не жахались ані через духа, ані через слово, ані через листа, що він ніби від нас, ніби вже настав день Господній. 3 Хай ніхто жадним способом вас не зведе! Бо той день не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник, призначений на погибіль, 4 що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме.

В цьому місці багато що вказує на Папу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29344
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
першій звірині (що з моря - себто зі світу)?

Богослови пояснюють що із моря то це із народів, із четвертої звірини, а точніше із Риму. Римські Царі були Понтифіки, а цей титул перейняв Папа. А звірина із землі, це якраз із світу, мова йде про Америку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29345
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Антихрист означає не проти Христа, а замість Христа. Іншими словами антихрист - це той, хто видає себе намісником Христа, але спотворює євангельське вчення.

Відразу є питання: антихрист - один, чи їх багато?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29346
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Богослови пояснюють що із моря то це із народів, із четвертої звірини, а точніше із Риму. Римські Царі були Понтифіки, а цей титул перейняв Папа. А звірина із землі, це якраз із світу, мова йде про Америку.
Це пояснення не богословське, а політичне.
Я розумію, що земля символізує твердиню, народ Божий, церкву; а море - символізує стихії світу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29353
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 06:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
В цьому місці багато що вказує на Папу.
На якого саме?
Цитата:
А звірина із землі, це якраз із світу, мова йде про Америку.
Цікаво, а чому саме про Америку? :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29358
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 10:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Протестант написав:
Богослови пояснюють що із моря то це із народів, із четвертої звірини, а точніше із Риму. Римські Царі були Понтифіки, а цей титул перейняв Папа. А звірина із землі, це якраз із світу, мова йде про Америку.
Це пояснення не богословське, а політичне.
Я розумію, що земля символізує твердиню, народ Божий, церкву; а море - символізує стихії світу.

Я будує свою думку на цьому місці, а ти на якому?
1 І я бачив звірину, що виходила з моря, яка мала десять рогів та сім голів, а на рогах її було десять вінців, а на її головах богозневажні імена. 2 А звірина, що я її бачив, подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику. 3 А одна з її голів була ніби забита на смерть, але рана смертельна її вздоровилась.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29359
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 11:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Протестант написав:
В цьому місці багато що вказує на Папу.
На якого саме?

Мова йде про папську систему, а не про одного чоловіка.

Братик написав:
Протестант написав:
А звірина із землі, це якраз із світу, мова йде про Америку.
Цікаво, а чому саме про Америку? :)

Об.13:11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій.
Пояснюють що ця звірина почало своє панування, після того як перша була мертва. Точно не скажу, трохи забув. У 1798 забрали владу у папства, і в той же рік заснована була Америка.
Якщо щось історично не так, то скажи, тоді подивлюся ще раз.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29365
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 17:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Америка була заснована на 20 років раніше, але то немає значення, бо та звірина - це не Америка. Я більше схиляюся до думки, що ця звірина вийде з церкви, бо мала роги, подібні на ягнячі (символ Церкви). Можливо один ріг символізує католицьку церкву, а інший - харизматичну. Обидві церкви в даний момент рухаються до об"єднання і вони приймуть антихриста. "Та говорила, як змій" - це їхнє лжевчення, направлене на "обольщение" народів.
Стосовно першої звирини, то більшість богословів схиляється до думки, що це СРСР, одну голову було поранено смертельно (розпад СРСР у 1991 році), але вона ожила, так що всі дивувались (можливість відродження СРСР, до чого зараз іде).
Інша версія, що це Євросоюз. Але поки, що невідомо, чи голова уже була поранена, чи ще ні. Існує версія, що голова поранена - це розгром фашистської Німеччини у 1945 році, а зараз ми переживаємо оживлення тієї голови і Європа знову повертається до тієї, про яку мріяв Гітлер. Іншими словами, те, що не получилося зробити Гітлеру, це успішно робиться зараз, тільки під моральним покривалом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29366
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 17:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Мова йде про папську систему, а не про одного чоловіка.

А в Біблії мова іде про одну людину.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29392
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Якщо хочете знати детальніше, що кажуть есхатологи, то десь пізнішеможемо поспілкуватись на ту тему. Бо ознаки антихриста відомі.


Михайло, напишіть як на це питання дивиться КЦ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29439
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2011, 02:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Я будую свою думку на цьому місці, а ти на якому?
1 І я бачив звірину, що виходила з моря, яка мала десять рогів та сім голів, а на рогах її було десять вінців, а на її головах богозневажні імена. 2 А звірина, що я її бачив, подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику. 3 А одна з її голів була ніби забита на смерть, але рана смертельна її вздоровилась.
Звірина з моря
Власне, я розумію так, що звірина, що виходить з моря - це новий світовий порядок, на якому сидить блудниця. Змій (диявол) дає владу велику цій звірині.
Бо ще про цю звірину читаємо у 12 розділі Об'явлення: ось змій червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців. Його хвіст змів третину зір із Неба та й кинув додолу... (Об.12:3-4) Тобто сатана змів третину ангелів додолу - а це падші ангели.
А також у 17 розділі: І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині, переповненій іменами богозневажними, яка мала сім голів і десять рогів. (Об.17:3)
Я скажу тобі таємницю жінки й звірини, яка носить її, яка має сім голів і десять рогів. 8 Звірина, яку бачив я, була і нема, і має вийти з безодні і піде вона на погибіль. А мешканці землі, що їхні імена не записані в книгу життя від закладин світу, дивуватися будуть, як побачать, що звірина була і нема, і з'явиться. 9 Тут розум, що має він мудрість. Сім голів це сім гір, що на них сидить жінка. І сім царів, 10 п'ять їх упало, один є, другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути. 11 І звірина, що була і нема, і вона сама восьма й з сімох, і йде на погибіль. 12 А десять тих рогів, що бачив ти їх, то десять царів, що ще не прийняли царства, але приймуть владу царську із звіриною на одну годину. 13 Вони мають одну думку, а силу та владу свою віддадуть звірині. (Об.17:8-13)
Я допускаю, що це може бути новий світовий порядок, в основі якого будуть десять союзів.
Але проблема в тому, що багато хто повстане проти світового порядку, і вони будуть страчені. Коли хто мечем убиває, такий мусить сам бути вбитий мечем! Отут терпеливість та віра святих! (Об.13:10)

Звірина із землі
11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. (Об.13:11-14)
Я розумію, що тут власне говориться про те, що з церкви Божої (з землі) вийде друга звірина, яка прикривається іменем Христа (подібна Агнцю), але говорить не те, що говорив Христос (говорить як змій). І дано їй чинити великі ознаки, й огонь зводить з неба перед людьми. І спокушає звірина християн (мешканців землі) через ознаки, намовляючи їх жити за світськими пожадливостями.
Бо повстануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити ознаки та чуда, щоб спокусити, як можна, і вибраних. Але ви стережіться! (Мар.13:22-23)
...виявиться беззаконник, призначений на погибіль, що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме... Його прихід за чином сатани буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами, і з усякою обманою неправди між тими, хто гине, бо любови правди вони не прийняли, щоб їм спастися. (2Сол.2:3-4,9-10)
Сьогодні це збувається. Лідери харизматичних церков проповідують, що вони - боги, сини божі, помазанники тощо, і несуться над святощами, називаючи віруючих законниками, релігійниками, та іншими зневажливими іменами.

Нехай Господь нас береже!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29459
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2011, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Лідери харизматичних церков проповідують, що вони - боги, сини божі, помазанники тощо

А також багато з них прагнуть чудес і "любови правди вони не прийняли" і того легко звести таких "неправдивими чудами"




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29461
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2011, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Лідери харизматичних церков проповідують, що вони - боги, сини божі, помазанники тощо

Ну якщо про це мова пішла, то католики теж так вважають, навіть тема у нас така є viewtopic.php?t=753




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29464
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2011, 01:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
А також багато з них прагнуть чудес і "любови правди вони не прийняли" і того легко звести таких "неправдивими чудами"
Я недавно натрапив на пророцтво антихриста на 2011 рік, яке дуже популяризується харизматами. То там є такі слова:
Цитата:
...в этом году моя сила будет явлена намного более реально и могущественно, чем в предыдущее время... Я изливаю свою силу как никогда ранее... Такого еще не было прежде. Это новое время для вас.
И мой дух несет дары, которые еще даже не были прежде проявлены на земле. Дары... захлестнут Церковь.
Но, многие в моем теле восстанут против этого, не понимая, с кем они воюют. Прошлое хождение и прошлый опыт со мной, будут держать людей от того, чтобы уразуметь происходящее и принять эти дары и их проявления. И даже более будет. Будут такие, кто восстанут против своих братьев, говоря, что это не от Бога. Некоторые будут поступать так вполне искренне, не будучи способными увидеть что это я двигаюсь и творю чудеса. Некоторые же будут поступать так из-за зависти, не входя в происходящее сами, и не пуская других войти, и вкусить как благ господь.
Я даю эти дары, потому что я ревную и жажду прославить Мою Церковь...
Вот, я сказал вам наперед о том, что будет происходить. Уже буквально в течение 3-х месяцев вы увидите изменение в вашей духовной жизни. Изберите мой путь и не сворачивайте на обочину. И дары, что будут изливаться мной – они не есть цель, цель – принести мою любовь и славу мою на эту землю, потому что именно там, в сверхъестественном присутствии моем будут происходить колоссальные изменения, которые повлияют на всю планету.
[04.01.2011] http://news.invictory.org/issue32290.html

Його прихід за чином сатани буде з усякою силою й знаками та з неправдивими чудами, і з усякою обманою неправди між тими, хто гине... (2Сол.2:9)
Ці слова вже збуваються.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>