Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 19:01




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29990
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 16:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Братик написав:
Чи може віра, шолом спасіння присипати християн? Та аж ніяк ні! Вірою ми спасаємось не кажучи вже про те, що віра і тільки віра дає нам сили добігти докінця переможцем!

Так віра дає перемогу якщо вона є не втрачена, не проміняна на людські нездорові науки! Якщо вона проявляється у послуху Богові, вірності Йому в усьому до дрібниць. Випробовуйте самих себе, чи ви в вірі, пізнавайте самих себе. Хіба ви не знаєте самих себе, що Ісус Христос у вас? Хіба тільки, що ви не такі, якими мали б бути. 2Кор. 13:5



Добре, але віра стосується конкретно чогось. А саме віра в Слово Боже (Біблію).
А Слово Боже - Це Христос і також наука Божа.


"не проміняна на людські нездорові науки!"

Які кокоетно?

Я думаю, що ап. Павло говорив про філософії....
Наприклад, математика - нормальна здорова наука.
Є навіть вчені, що математично доводять можливість існування Бога.
Математично ж заперечити не можна....


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29992
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2011, 18:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Парадокс у тому, що існування Бога - очевидне, але жодна наука не може цього довести. Математика тим більше. Хоча все творіння Боже працює по законах фізики, математики і так далі. Бо наука вівчає лише творіння Бога, а не самого Творця.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
30133
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2011, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А Слово Боже - Це Христос і також наука Божа.


"не проміняна на людські нездорові науки!"

Які конкретно?

Я думаю, що ап. Павло говорив про філософії....

Та ні, не про людські природничі науки малося на увазі. А про такі, які не відповідають Христовому вченню і не докоряють людей, що не живуть згідно Його істини. Про критерії здорової християнської науки багато написано у т. зв. пастирських посланнях ап. Павла до Тимофія та Тита. Тут ніби порівнюються слова наук з їжею. Подібно як нездорова їжа псує здоровля.
"А коли хто навчає інакше, і не приступає до здорових слів Господа нашого Ісуса Христа та до науки, що вона за правдивою вірою"… 1Тим 6:3; "Ради цієї причини докоряй їм суворо, щоб у вірі здорові були". Тит 1:13




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
32951
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2011, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
08 грудня 2011, 13:15
Написано: 162
Віровизнання: християнин
Цитата:
Дивився один фільм Вальтера Вайса, він говорить що Папа це антихрист, і всі реформатори про це говорили
Не дуже заглиблювався в цю тему. Але як може бути така кількість антихристів. Католики в реінкарнацію не вірять, як буддисти. В них, далай-лама перероджується. Тобто переходить реінкарнацію. Завжди один і той самий. Ну, ми в таке не віримо :) До слова скажу, що цей адвентист про інших теж говорить, як про одержимих. Бо, по його словам, виходить, що Єлена Вайт правдивий пророк :) і тільки адвентисти праві.
Дерік Принс казав, що "харизмати" приготують шлях антихристу.




Господь моя сила та пісня моя, став Він спасінням мені! (Пс.117:14)
WWJD
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
33041
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2011, 22:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Воно так і відбувається. Щодо антихриста, то він не один, їх багато.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34718
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2012, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
CЄ пишуть слово"Бог" з маленької, бо то загальна назва, а "сатана" з великої, бо то власна назва?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34728
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2012, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
CЄ пишуть слово"Бог" з маленької, бо то загальна назва, а "сатана" з великої, бо то власна назва?
І що,неправильно роблять??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34730
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2012, 01:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
CЄ пишуть слово"Бог" з маленької, бо то загальна назва, а "сатана" з великої, бо то власна назва?
І що,неправильно роблять??


Та що самі підтверджуєте, що Бог є лише один! Тому з великої букви треба писати, коли говорите саме про нього - універсального Бога! Коли істота є лише одна в своєму роді, тобто унікальна, то навіть її назва пишеться з великої букви.

Та взагалі правила української мови дивіться: "З великої літери, але без лапок пишуться назви культових книг: Апостол, Біблія, Євангеліє, Коран, Псалтир, Часослов, а також назви релігійних понять: Бог (але бог Перун тощо), Божа Матір, Син Божий, Святий Дух та інші"

"боги", можете писати і з малої, або якщо йдеться про якогось "бога" з міфології грецької то теж. Бо таких - видуманих - є багато... Видумані істоти не пишуться з великої букви.

А сатана втратив можливість називатись з великої букви. Та й взагалі, ангели найвищого порядку (князі), які не впали, а зостались з Богом, мають закнічення -їл. Рафаїл, Уриїл, Михаїл, Гавриїл.

А сатана цю приставку точно втратив.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34761
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2012, 15:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
CЄ пишуть слово"Бог" з маленької, бо то загальна назва, а "сатана" з великої, бо то власна назва?
І що,неправильно роблять??

"боги", можете писати і з малої, або якщо йдеться про якогось "бога" з міфології грецької то теж. Бо таких - видуманих - є багато... Видумані істоти не пишуться з великої букви
.Та чому можете??Ви ж самі пишете подібно.От до прикладу коли мова йде про суддів ізраїля,їх теж названно богами і написанно з молої букви.Ну й мабуть ви погодитесь що вони були не вигаданими та не з грец міфології богами.Сам Ісус навів ці слова "ви боги".То чому ви написали їх з малої??І взагалі яке значення передає слово бог??Чому попри те що Бог каже що він один і нема крім нього іншого Бога він називає інших богами??Бог же один??Можете це пояснити пане катехите??
Цитата:
А сатана втратив можливість називатись з великої букви. Та й взагалі, ангели найвищого порядку (князі), які не впали, а зостались з Богом, мають закнічення -їл. Рафаїл, Уриїл, Михаїл, Гавриїл.
А сатана цю приставку точно втратив.
:lol: :lol: Сміх курам.Ну ви Михаїле й видумуєте.Як це Сатана втратив можливість називатись з великої буки??Він що раніше називався Сатаною з великої??Поясніть :)Ну й про оту приставку,виходить він раніше називася не лише з великої букви,а й з тою приставкою Сатанаїл?? :D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34782
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2012, 21:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сатана "свідками" пишеться з великої, бо він їхній бог.
Тому й використовується в правописі "Бог" і "бог", щоб показати різницю між їх значенням. Бог - один і Він Вседержитель, а богів багато і вони видумані, тобто "бог" - це не справжній Бог, а лжебог.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34784
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2012, 01:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ιωνας написав:
Не дуже заглиблювався в цю тему. Але як може бути така кількість антихристів.

Насправді, антихристів є багато.
А що чули були, що антихрист іде, а тепер з'явилось багато антихристів, з цього ми пізнаємо, що остання година настала! (1Iван.2:18)
Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий то обманець та антихрист! (2Iван.1:7)
Фраза "Не визнають Ісуса Христа, що прийшов у тілі" означає, що не наслідують життя Христа у тілі.

Антихристи - це кожен, хто водиться злим духом. Справді, антихрист - це сатана, а його слуги складають тіло антихриста.
Ιωνας написав:
Дерік Принс казав, що "харизмати" приготують шлях антихристу.
Ну, харизмати самі є антихристами, бо фактично виконують волю антихриста.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34793
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2012, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Сатана "свідками" пишеться з великої, бо він їхній бог.
Та ні Браттіку,не слухай людей які таке тобі говорять.Богом для СЄ є --"Бог Авраама,Ісака та Якова".І імя його-Єгова.Згідно з словами Павла-"та для нас один Бог-Отець",очевидно що і для християн тогочасних, Богом був також Отець Ісуса Христа.Ну й звісно що імя його не змінилось.Тому ти не зводь наклепів на сЄ.Розумію що хочеться якось відігратись за ті ляпаси які ти отримуєш у інших темах,але ж не так ганебно Браттіку.СЄ пишуть слово "Сатана" по відношенні до збунтовавшогося ангела з великої букви бо трохи більше від тебе розуміються у правописі укр слів.Якщо тобі більш до вподоби писати "статана" з малої то пиши.Це лишень вказуватиме на твоє неуцтво.
Цитата:
Тому й використовується в правописі "Бог" і "бог", щоб показати різницю між їх значенням. Бог - один і Він Вседержитель, а богів багато і вони видумані, тобто "бог" - це не справжній Бог, а лжебог.
Тобто ізраїльські судді були вигаданними богами??Хто ж їх тоді вигадав??Хто їх так назвав??Та й взагалі ти якось забув написати що озн слово "бог"???Напишеш???Тільки будь ввічливим Браттіку-"Як хочете щоб вам люди чинили ,так робіть їм і ви".Невже тобі хочеться щоб на тебе зводили постійно ганебні наклепи про те що твоїм Богом є Сатана??)))
Ну й до Сонячника-що саме вас спонукало поставити плюс Братіку щодо цього дописа??Його ганебна манера спілкування чи щось інше??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34794
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2012, 03:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В жодному разі не намагався образити "свідків" чи "відігратися за ті ляпаси" :)
Просто дійсно так вважаю. Ну і звідки я міг знати, що моє твердження вас образить, адже ви з пошаною пишете ім"я цієї істоти, яке навіть не хочетьс згадувати? Те, що ви служите сатані, це ітак всім зрозуміло, я не відкрив Америки. Питання тільки в тому, чи свідомо.
Цікаво, "свідки" свої правила правопису придумали? Як же ж тоді пояснити, що тільки ви пишете слово "сатана" з великої літери? Мають краще розуміються у правописі, ніж філологи, чи не так?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34795
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2012, 03:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Щодо слова "бог" і Бог", то залежно з якої літери це слово написати, змінюється його значення. Коли ми пишемо "Бог", то зрозуміло, що йдеться про єдиного Бога, а не про суддів. Коли пишемо "бог", то тут це слово має широке значення: сюди підходять і судді, і придумані боги і лжебоги.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34806
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2012, 15:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
В жодному разі не намагався образити "свідків" чи "відігратися за ті ляпаси" :)
Не обманюй.
Цитата:
Просто дійсно так вважаю.
На чому основанні твої вважання??На тому що сЄ пишуть Сатана з великої букви?? :lol: Це ж смішно Браттіку.Ти або клоуна з себе хочеш тут показати або ти дійсно невіглас який незнає правил правопису укр імен.Імена укр мові пишуться з великої букви.І немає різниці чиє це імя.До прикладу,як ти пишеш "Адольф Гітлер",з малої чи з великої??
Цитата:
Ну і звідки я міг знати, що моє твердження вас образить, адже ви з пошаною пишете ім"я цієї істоти, яке навіть не хочетьс згадувати?
Написання будь чиєго імені з великої букви не вказує на його пошану.Це лишень просте дотримання правил правопису.Я сподівався що тобі пора уже це знати.Мабуть таки я помилився у своїх сподіваннях. :)
Цитата:
Те, що ви служите сатані, це ітак всім зрозуміло, я не відкрив Америки.
З чого це зрозуміло?? :shock: З того що ми відкриваємо людям імя Бога,яке ви чомусь приховуєте та усуваєте зі своїх перекладів??Може з того що лишень ми слухаєм наказу Христа-"йдіть і навчіть всі народи"??Може з того що вам нічим обстоювати свою брехню в розмовах з нами??
Цитата:
Цікаво, "свідки" свої правила правопису придумали? Як же ж тоді пояснити, що тільки ви пишете слово "сатана" з великої літери? Мають краще розуміються у правописі, ніж філологи, чи не так?
Не знаю хто пише імя Сатани з малою букви та яким правилом правопису він керується.Може ти підскажеш??Свої доводи я виклав.Чекаю на твої,якщо ти не клоун :) .




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>