Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 квітня 2024, 06:36




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
34807
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2012, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Щодо слова "бог" і Бог", то залежно з якої літери це слово написати, змінюється його значення. Коли ми пишемо "Бог", то зрозуміло, що йдеться про єдиного Бога, а не про суддів. Коли пишемо "бог", то тут це слово має широке значення: сюди підходять і судді, і придумані боги і лжебоги.
Чому до значення слова бог підходять судді??Ну і знову ти пропустив ряд інших запитань.Нагадую тобі-ізраїльські судді були вигаданними богами??Хто ж їх тоді вигадав??Хто їх так назвав??Та й взагалі ти якось забув написати що озн слово "бог"???Напишеш???Тільки будь ввічливим Браттіку-"Як хочете щоб вам люди чинили ,так робіть їм і ви".Невже тобі хочеться щоб на тебе зводили постійно ганебні наклепи про те що твоїм Богом є Сатана??))) Чому ти невідповів Братіку??Тобі соромно???Що то у вас за манера невідповідати на питання співбесідника??Чи може то не манера а закономірність?? :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35027
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2012, 02:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Не знаю хто пише імя Сатани з малою букви та яким правилом правопису він керується.
Семантика слова сатана, як противник, наклепник. http://slovari.yandex.ru/%D0%A1%D0%B0%D ... 0/~990482/
Й хоч сам павший ангел спочатку таким не був, його ім'я вказує на те, що він собою представляє. Гадаю можна писати і з великої літери, як власне ім'я, і з маленької, як саму сутність.
==============================================================

Як ся маєте, пане sss, що за казявка з'явилася на вашій аватарці, ніяк не можу второпати :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35071
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2012, 17:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Не знаю хто пише імя Сатани з малою букви та яким правилом правопису він керується.
Семантика слова сатана, як противник, наклепник. http://slovari.yandex.ru/%D0%A1%D0%B0%D ... 0/~990482/
Й хоч сам павший ангел спочатку таким не був, його ім'я вказує на те, що він собою представляє. Гадаю можна писати і з великої літери, як власне ім'я, і з маленької, як саму сутність.
Тут немає що гадати.Слід просто про це знати.Шкода що люди у нас чомусь позбавленні отого простого знання,що власне часто чомусь додає ім пихи,як видно з тих закидів сЄ щодо написання слова Сатана.Тому помудрійте шановні,аби мені не доводилось кожного разу спростовувати ваші плоди незнаня елементарного.
==============================================================

Цитата:
Як ся маєте, пане sss, що за казявка з'явилася на вашій аватарці, ніяк не можу второпати :)
Хо-хо славний пан зявився.Де ж ви пропадали Юрку,ой пардон Юр,уркаїнська звичка бере верх :sorry: Я маюся файно.На аватарці не казявка.Придивіться ближче до цього.Ну і аби вам легше було второпати зверніться по допомогу до пана Йони.Аватарка це подарунок від нього.Запитайте його він вам доступніше це пояснить.Нам чомусь ніяк з вами не виходило порозумітися.До речі у мене не тільки цікава аватарка,невже ви не помітили мого підпису.Придивіться і до нього,може й він вас зацікавить.Бувайте здорові пане Юр, ваш давній друг ССС))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35145
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2012, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Хо-хо славний пан зявився.Де ж ви пропадали Юрку,ой пардон Юр,уркаїнська звичка бере верх :sorry: Я маюся файно.
Й дякувати Богу, що файно, от тільки звичкою своєю заінтригували ... :?
sss написав:
На аватарці не казявка.Придивіться ближче до цього.Ну і аби вам легше було второпати зверніться по допомогу до пана Йони.Аватарка це подарунок від нього.Запитайте його він вам доступніше це пояснить.Нам чомусь ніяк з вами не виходило порозумітися.До речі у мене не тільки цікава аватарка,невже ви не помітили мого підпису.
Ще б не помітити підпису, де фігурує слово Vat - Ватикан? Розкажіть.
З охотою послухаю про походження аватарки, пане Йоно, якщо ваша ласка.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35210
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2012, 13:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Хо-хо славний пан зявився.Де ж ви пропадали Юрку,ой пардон Юр,уркаїнська звичка бере верх :sorry: Я маюся файно.
Й дякувати Богу, що файно, от тільки звичкою своєю заінтригували ... :?
В чому ж інтрига?? :)
sss написав:
На аватарці не казявка.Придивіться ближче до цього.Ну і аби вам легше було второпати зверніться по допомогу до пана Йони.Аватарка це подарунок від нього.Запитайте його він вам доступніше це пояснить.Нам чомусь ніяк з вами не виходило порозумітися.До речі у мене не тільки цікава аватарка,невже ви не помітили мого підпису.
Цитата:
Ще б не помітити підпису, де фігурує слово Vat - Ватикан? Розкажіть.
Я сподівався ви самі до цього дійдете.Чи бува я не помилився у своїх сподіваннях пане Юр.
До речі ,чи бува не є вашою заслугою що сьогодні тут з нами не має славного католика Михаїла,з котрим ви колись так гаряче дискутували??Чи не зустрічали ви десь його інше??Якщо так,то як там у нього справи??Тут нам його дуже бракує.Та й вас також.Розмови наші не такі ж обєктивні як це було колись.Тож що там у вас трапилось що вас так довго тут не було??Чи бува вас хтось не образив??А може то модератори вас обмежили у спілкуванні тут??Розкажіть,коли на це ваша ласка пане Юр)))
Цитата:
З охотою послухаю про походження аватарки, пане Йоно, якщо ваша ласка.
Мабуть тут він вас не почує.Також вже й його слід простиг.Пробуйте у ПП може там почує.На все добре пане Юр,ваш друг ССС))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35216
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2012, 20:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Хо-хо славний пан зявився.Де ж ви пропадали Юрку,ой пардон Юр,уркаїнська звичка бере верх :sorry: Я маюся файно.
Й дякувати Богу, що файно, от тільки звичкою своєю заінтригували ... :?
В чому ж інтрига?? :)
Ну, інтрига звичайно в уркаїнській звичці, тому й виділив, бо думав що це описка, а тепер ще більша інтрига ... :? :?

sss написав:
Yur написав:
sss написав:
До речі у мене не тільки цікава аватарка,невже ви не помітили мого підпису.
Ще б не помітити підпису, де фігурує слово Vat - Ватикан? Розкажіть.
Я сподівався ви самі до цього дійдете.Чи бува я не помилився у своїх сподіваннях пане Юр.
А я сподівався, що розкажете :)

sss написав:
До речі ,чи бува не є вашою заслугою що сьогодні тут з нами не має славного католика Михаїла,з котрим ви колись так гаряче дискутували??Чи не зустрічали ви десь його інше??Якщо так,то як там у нього справи??Тут нам його дуже бракує.Та й вас також.Розмови наші не такі ж обєктивні як це було колись.Тож що там у вас трапилось що вас так довго тут не було??Чи бува вас хтось не образив??А може то модератори вас обмежили у спілкуванні тут??Розкажіть,коли на це ваша ласка пане Юр)))
О ні, треба визнати що цей протестанський форум один з найтерпиміших і найгостинніших. Довший час я не дописував на жодному із форумів, потім відновив участь на грекокатолицьких форумах, хоча, як і сказано "нема пророка без пошани, - як тільки у своїй країні". Пан Михайло теж дописує на одному з них.
А за Джерело я завжди пам'ятаю і за вас, пане sss, теж. Просто у даний час не знаходжу у собі достатньої кількості пального. Може після Свят ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
35223
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2012, 12:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Хо-хо славний пан зявився.Де ж ви пропадали Юрку,ой пардон Юр,уркаїнська звичка бере верх :sorry: Я маюся файно.
Й дякувати Богу, що файно, от тільки звичкою своєю заінтригували ... :?
В чому ж інтрига?? :)
Ну, інтрига звичайно в уркаїнській звичці, тому й виділив, бо думав що це описка, а тепер ще більша інтрига ... :? :?
А он воно що.Неберіть собі до голови.Там дійсно описка,бо я мав на увазі українська,як я і колись уже вам про це згадував.Могли б просто смикути без отих зайвих інтриг з перепитуваннями.

sss написав:
Yur написав:
sss написав:
До речі у мене не тільки цікава аватарка,невже ви не помітили мого підпису.
Ще б не помітити підпису, де фігурує слово Vat - Ватикан? Розкажіть.
Я сподівався ви самі до цього дійдете.Чи бува я не помилився у своїх сподіваннях пане Юр.
Цитата:
А я сподівався, що розкажете :)
Хочу все ж вас спонукати самому до цього дійти.От перше слово розшифрували Ват-Ватикан :lol: .Не лінивтесь та спробуйте такий же метод щодо двох інших.Вірю вам вийде)))
sss написав:
До речі ,чи бува не є вашою заслугою що сьогодні тут з нами не має славного католика Михаїла,з котрим ви колись так гаряче дискутували??Чи не зустрічали ви десь його інше??Якщо так,то як там у нього справи??Тут нам його дуже бракує.Та й вас також.Розмови наші не такі ж обєктивні як це було колись.Тож що там у вас трапилось що вас так довго тут не було??Чи бува вас хтось не образив??А може то модератори вас обмежили у спілкуванні тут??Розкажіть,коли на це ваша ласка пане Юр)))
Цитата:
О ні, треба визнати що цей протестанський форум один з найтерпиміших і найгостинніших. Довший час я не дописував на жодному із форумів,
Дозвольте поцікавитись,з якої ж причини??Того пального забракло??Чи може сумніви почали зявлятись під натиском "пердл" :) ??

Цитата:
потім відновив участь на грекокатолицьких форумах, хоча, як і сказано "нема пророка без пошани, - як тільки у своїй країні". Пан Михайло теж дописує на одному з них.
Ага он як.То при нагоді як його знову зустрінете,передавайте йому палкий привіт.Я тут теж дуже як за ним так і за його "білібердою" сумую :) .
Цитата:
А за Джерело я завжди пам'ятаю і за вас, пане sss, теж. Просто у даний час не знаходжу у собі достатньої кількості пального. Може після Свят ..
Ну що ж я радий.Поповнюйте свої запаси і до діла.Цікаво а про які такі свята ви пишете??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43044
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2013, 18:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
єдиний демографічний реєстр




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43053
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2013, 05:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це лише частина світового реєстру. Такий реєстр буде запроваджений у всьому світі. До речі, в Росії здається з 17-го року відміняється паперовий паспорт. Натомість вводиться карточка з чіпом. Чіп в карточці - це попередник чіпа в тілі. Коли вся система буде налагоджено працювати, тоді перенесуть чіп в тіло людини, ніби для того, щоб запобігти кражі та підробки. Єдиний демографічний реєстр - це плацдарм для жорсткого тоталітарного управління людьми, при якому фашизм буде здаватися гуманним. Як тільки система запрацює, вони знімлять ширму демократії, бо боятися їм буде уже нічого: ніхто не зможе чинити опір.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43339
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Це лише частина світового реєстру. Такий реєстр буде запроваджений у всьому світі. До речі, в Росії здається з 17-го року відміняється паперовий паспорт. Натомість вводиться карточка з чіпом. Чіп в карточці - це попередник чіпа в тілі. Коли вся система буде налагоджено працювати, тоді перенесуть чіп в тіло людини, ніби для того, щоб запобігти кражі та підробки. Єдиний демографічний реєстр - це плацдарм для жорсткого тоталітарного управління людьми, при якому фашизм буде здаватися гуманним. Як тільки система запрацює, вони знімлять ширму демократії, бо боятися їм буде уже нічого: ніхто не зможе чинити опір.
Чому ніхто незможе чинити опір в такому разі??Та як саме християнин повинен чинити цьому опір??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43496
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2013, 04:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Християни навряд чи будуть чинити опір. Вони бояться не християн, а натовпу, людей. Сьогодні такі радикальні дії викликали б масові протести, тому вони хочуть спочатку ввести чіпи, щоб мати тотальний контроль над людьми. До речі, ця підготовка уже діє давно: вирощується нове покоління людей, в яких пригнічується здоровий глузд і здоров"я через всілякі харчові домішки і лікарські препарати, особливо антидепресанти. Тобто виростає нове покоління зомбованих людей особливо в Америці та Європі. Решту світу вони примусять це зробити фінансово. Коли люди приймуть чіп, ними можна буде контролювати. Є різні версії, кажуть навіть про те, що насправді чіпи будуть не пасивними, а активними, тобто будуть впливати на мозок і посилати різні сигнали, які будуть спонукати до дії. Це не з області фантастики, а цілком реальна річ. Уже зараз у деяких європейських країнах застусовують певну частоту звуку для рзгону демонстрацій. Також за 30 доларів в магазині можна купити звуковий відлякувач тварин-паразитів. Найбільш гуманна версія - це людям, які були в районі демонстрації, будуть відключати можливість купити, або зніматимуть автоматично штраф.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43501
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2013, 14:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Християни навряд чи будуть чинити опір. Вони бояться не християн, а натовпу, людей. Сьогодні такі радикальні дії викликали б масові протести, тому вони хочуть спочатку ввести чіпи, щоб мати тотальний контроль над людьми. До речі, ця підготовка уже діє давно: вирощується нове покоління людей, в яких пригнічується здоровий глузд і здоров"я через всілякі харчові домішки і лікарські препарати, особливо антидепресанти. Тобто виростає нове покоління зомбованих людей особливо в Америці та Європі. Решту світу вони примусять це зробити фінансово. Коли люди приймуть чіп, ними можна буде контролювати. Є різні версії, кажуть навіть про те, що насправді чіпи будуть не пасивними, а активними, тобто будуть впливати на мозок і посилати різні сигнали, які будуть спонукати до дії. Це не з області фантастики, а цілком реальна річ. Уже зараз у деяких європейських країнах застусовують певну частоту звуку для рзгону демонстрацій. Також за 30 доларів в магазині можна купити звуковий відлякувач тварин-паразитів. Найбільш гуманна версія - це людям, які були в районі демонстрації, будуть відключати можливість купити, або зніматимуть автоматично штраф.
Тобто хтось, тебе і твоїх співвіруючих примусить прийняти чіп??Чому ж ти не зможеш від цього відмовитись??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43560
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2013, 03:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Думаю, що заставляти не будуть нікого. В тім числі і ваших колег по вашій організації :)
Але зроблять так, що хто не має чіпа не зможе ні купити, ні продати (Біблія)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43596
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Думаю, що заставляти не будуть нікого. В тім числі і ваших колег по вашій організації :)
Але зроблять так, що хто не має чіпа не зможе ні купити, ні продати (Біблія)
Прям якась фантастика.Як це буде виглядати??Ти йдеш на базар купити шось,а тобі те, продавець Микола не продасть,бо в твоєму тілі нема чіпа??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
43620
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2013, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Прям якась фантастика.Як це буде виглядати??Ти йдеш на базар купити шось,а тобі те, продавець Микола не продасть,бо в твоєму тілі нема чіпа??

Останнім часом вже розраховуються карточками. Щоб простіше не буде паперових грошей і ти не зможеш купити у Миколи нічого і Микола не зможе продавати, бо буде не в законі, та й клієнтів не буде. Хіба що бартер буде ходити. Гроші будуть електроні. А щоб не змогли викрадати карточків, то перенесуть цей чіп на тіло. І це буде виглядати дуже гуманно, не законних операцій не буде, всі будуть платити податки.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>