Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:11




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29623
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 15:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
ЕШЛ ,або краще - ЄШЛ, мабуть Євангельська школа лідерів. Ведуть протестанти..
Та ці курси не відповідають своїй назві, бо на лідерів там нікого не вчать. Курс має іншу, відповіднішу назву "Від серця до серця" і спрямований на вивчення (теоретично та практично) плану спасіння для людства (іншими словами "духовного молока"). Головними перевагами цих курсів є те, що вони мають неконфесійний характер і допомагають на ділі навчитися свідчити про Христа невіруючим. А звідки назва така ЄШЛ, мабуть хтось придумав як рекламу :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29624
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 15:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Лідерство - це одна з явних ознак антихриста. Лідер - це той, хто веде народ за собою, а не за Христом. Христос про таких каже: Залишіть ви їх: це сліпі поводатарі для сліпих. А коли сліпий водить сліпого, обоє до ями впадуть... (Матв.15:14)

Це не зовсім так. "Лідер" - означає ведучий, або той, хто веде. І не обов"язково за собою. Наприклад, апостолів теж можна було назвати лідерами. Хоча, в цілому, в теперішньому розумінні цього слова, воно більше притаманне харизматичним церквам.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29626
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 15:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Цитата:
ЕШЛ ,або краще - ЄШЛ, мабуть Євангельська школа лідерів. Ведуть протестанти..
Та ці курси не відповідають своїй назві, бо на лідерів там нікого не вчать. Курс має іншу, відповіднішу назву "Від серця до серця" і спрямований на вивчення (теоретично та практично) плану спасіння для людства (іншими словами "духовного молока"). Головними перевагами цих курсів є те, що вони мають неконфесійний характер і допомагають на ділі навчитися свідчити про Христа невіруючим. А звідки назва така ЄШЛ, мабуть хтось придумав як рекламу :)

Чи не являються ці курси планом екуменізації? Відносно назви згоден: не може бути школа лідерів євангельською.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29628
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи не являються ці курси планом екуменізації? Відносно назви згоден: не може бути школа лідерів євангельською.

Ні, вони не є такими, я була колись там. Екуменізацією навіть не пахне. Все навчання спрямоване на вивчення згідно Біблії плану спасіння для людства . А назва невлучну хтось потім придумав.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29633
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 16:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
То може у Вас є посібник ЕШЛ? Я б зрадістю почитав!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29635
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 18:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Братик написав:
Чи не являються ці курси планом екуменізації? Відносно назви згоден: не може бути школа лідерів євангельською.

Ні, вони не є такими, я була колись там. Екуменізацією навіть не пахне. Все навчання спрямоване на вивчення згідно Біблії плану спасіння для людства . А назва невлучну хтось потім придумав.

Хіба спасіння залежить від вивчення його плану? Якщо нас вчить Дух Святий, то що вчать у цій школі такого, чого нас не вчить Дух Святий?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29637
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Відносно назви згоден: не може бути школа лідерів євангельською.

Якщо судити по назві, то, наприклад, харизмати дуже обдравані та благословенні християни. Бо їхня назва говорить про це. Справа не у назві, а в тому чи вона відповідає собі.
Цитата:
Хіба спасіння залежить від вивчення його плану? Якщо нас вчить Дух Святий, то що вчать у цій школі такого, чого нас не вчить Дух Святий?
Та ні, спасіння наше не залежить тільки від вивчення Біблії. А от спасіння інших залежить у певній мірі від того чи ми їм розкажемо і покажемо Христа. Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений. Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?Рим. 10:13-14.
Курс дає базові знання із Біблії про Божий план спасіння для того, щоб розказувати його невіруючим. Я думаю, що Дух Святий надихнув когось на ідею цього проекту, бо однією з ознак сповнення Духом Святим є свідкування Слова Божого тим, хто не знає. "Як вони ж помолились, затряслося те місце, де зібрались були, і переповнилися всі Святим Духом, і зачали говорити Слово Боже з сміливістю" Дії 3:31. Згідна, що Дух Святий може і при особистому вивченні Біблії чи ще якимось чином навчити нас того всього (не нам ставити Йому рамки: тут діє, а тут - ні). Головне особисто дати місце Його керівництву, щоб Він брав у свій уділ уста, вкладаючи сміливість у серце. А якщо християни сидять усвоїй церкві, як у герметично закритій посудині, нікому не свідкуючи про Христа, то їм далеко до біблійних стандартів перших християн.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29638
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Де в Біблії написано про систему, чи групу людей? Був Христос - одна особа і буде Лже Христос - одна людина.

Взагалі то в об`явленні прослідковується "антихристова трійця" , бо так як є Бог у трьох особах, то й ворожа підробка теж подібна.Це : змій (диявол), котрий є автором системи антихриста "І вклонилися змієві, що дав владу звірині." Об. 13:4, потім антихрист чи перша звірина, далі його лжепророк чи друга звірина "І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними звів тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її. Обоє вони були вкинені живими до огняного озера, що сіркою горіло." Об. 19:20




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29641
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2011, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Протестант написав:
Сонячник написав:
Але я переконаний, що антихрист вже сьогодні явився в образі євангельських лідерів.

О це точно огоооо...все, треба йти до католиків або православних. А ортодоксали можуть спати спокійно.

Що ти маєш на увазі? Чи не хочеш ти перейти в іншу конфесію? Думаю тобі там будуть раді :) Між іншим, ортодоксали - це і є православні.


Цитата:
Що ти маєш на увазі?

Та ж Сонячник сказав що антихристи з’явиться із євангельських християн... то як можна залишати тут?

Цитата:
Чи не хочеш ти перейти в іншу конфесію?

Як говорять ортодоксали: " Я в ній народився та й в ній помру". Я взагалі не сприймаю біганини по Церквах/конфесіях.

Цитата:
Думаю тобі там будуть раді :)

Ти про що?

Цитата:
Між іншим, ортодоксали - це і є православні.

І католики.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29642
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
ЕШЛ ,або краще - ЄШЛ, мабуть Євангельська школа лідерів. Ведуть протестанти...
Тільки видуть не протистанти, а неопротистанти. Або лжепротистанти. Бо вони явно не ті, які були за часів Лютерачи ...

Ти напевно все не читаєш, ми теж не такі як за часів Лютера.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29646
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 06:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Взагалі то в об`явленні прослідковується "антихристова трійця" , бо так як є Бог у трьох особах, то й ворожа підробка теж подібна.Це : змій (диявол), котрий є автором системи антихриста "І вклонилися змієві, що дав владу звірині." Об. 13:4, потім антихрист чи перша звірина, далі його лжепророк чи друга звірина "І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними звів тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її. Обоє вони були вкинені живими до огняного озера, що сіркою горіло." Об. 19:20

Я вже про це писав у якійсь темі у дискусії з шановним ссс. Так дійсно, є сатанинська трійця: сам сатана (отець), антихрист, який зійде на землю (син) та тайна беззаконня (злий дух). Це не моє визначння, я десь про це чув, але згідний з цим.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29689
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Підсніжник написав:
Братик написав:
Відносно назви згоден: не може бути школа лідерів євангельською.

Якщо судити по назві, то, наприклад, харизмати дуже обдравані та благословенні християни. Бо їхня назва говорить про це. Справа не у назві, а в тому чи вона відповідає собі.
Цитата:
Хіба спасіння залежить від вивчення його плану? Якщо нас вчить Дух Святий, то що вчать у цій школі такого, чого нас не вчить Дух Святий?
Та ні, спасіння наше не залежить тільки від вивчення Біблії. А от спасіння інших залежить у певній мірі від того чи ми їм розкажемо і покажемо Христа. Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений. Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?Рим. 10:13-14.
Курс дає базові знання із Біблії про Божий план спасіння для того, щоб розказувати його невіруючим. Я думаю, що Дух Святий надихнув когось на ідею цього проекту, бо однією з ознак сповнення Духом Святим є свідкування Слова Божого тим, хто не знає. "Як вони ж помолились, затряслося те місце, де зібрались були, і переповнилися всі Святим Духом, і зачали говорити Слово Боже з сміливістю" Дії 3:31. Згідна, що Дух Святий може і при особистому вивченні Біблії чи ще якимось чином навчити нас того всього (не нам ставити Йому рамки: тут діє, а тут - ні). Головне особисто дати місце Його керівництву, щоб Він брав у свій уділ уста, вкладаючи сміливість у серце. А якщо християни сидять усвоїй церкві, як у герметично закритій посудині, нікому не свідкуючи про Христа, то їм далеко до біблійних стандартів перших християн.



Ця школа ЕШЛ не для того, щоб спасти себе, а для того, щоб інших до Бога навертати.
Бо не кожен може євангелизувати, але деякі такий дар мають і тому їм потрібно його розвивати.

А як на рахунок примірника книги ЕШЛ? Я бхоч переглянув...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29691
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А на рахунок звідки прийде антипко...
Не знаю, але католицька Церква хоч стабільна у своєму вченні про мораль, на відміну від багатьох протестантівКатолики и протестанты Германии имеют разные взгляды на этические проблемы

← к предыдущей новости ↑ к началу к следующей новости →
В Германии на фоне проводимой экуменической "Недели молитвы о христианском единстве" назрело крупное противоречие между Католической и Евангелическо-лютеранской Церквями. Причиной послужило изменение отношения лютеран к предимплантационной генетической диагностике. Это поставило под вопрос проведение другой ежегодной акции — "Надели за жизнь".

Предимплантационная генетическая диагностика (ПГД) заключается в том, что на 3-й день после искусственного оплодотворения у зародыша берется одна клетка. Ее проверяют на наличие генетических мутаций и аномалий хромосом. Если анализ показывает наличие возможных отклонений, зародыш может быть уничтожен. ПГД производится по желанию родителей, которые сами страдают наследственными заболеваниями.

Противники ПГД отмечают, что даже после искусственного оплодотворения речь идет о человеческой жизни, находящейся под защитой конституции.

До лета прошлого года ПГД в Германии оставалась "серой" юридической зоной и поэтому проводилась редко. Она была фактически узаконена в июле, когда Федеральный суд признал, что в случае опасений проявления серьезных отклонений в развитии плода выбор супружескими парами здорового эмбриона не противоречит законам Германии. После этого некоторые представители Христианско-демократического союза (ХДС), который объединяет представителей католиков и протестантов, высказались за пересмотр законодательства. Канцлер Германии глава ХДС Ангела Меркель выступает за запрет ПГД, так как крайне сложно определить, когда и какая болезнь может ограничивать право на жизнь. В настоящее время в Бундестаге идут дискуссии об изменении закона о запрете ПГД.

Католическая Церковь никогда не признавала процедуру ПГД. В то же время новый глава совета Евангелических церквей Германии (ЕЦГ) пастор Николаус Шнайдер в течение нескольких последних недель неоднократно высказывался за пересмотр отношения протестантов Германии к запрету на ПГД.

Архиепископ Кельна Иоахим Мейснер заявил о назревшем в Германии "серьезном кризисе экуменизма" и призвал Совет евангелических церквей к сотрудничеству в защите жизни. Однако ПГД — не единственный камень преткновения между немецкими католиками и протестантами. В вопросе об отношении к гомосексуализму и некоторым другим этическим проблемам тоже не удается прийти к общему мнению.

Це новини з Седьмицы.

А коли вчення не міняється, це добре.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29693
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2011, 15:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
То чому ж католицька церква змінила вчення про спалення єретиків? Папа непомильний, значить потрібно спалювати єретиків і зараз, та й вчення про те, що земля кргугла - теє єресь і всіх хто так думає - потрібно спалити.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
29711
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2011, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Бо то не було вченням..., а помилковою вказівкою.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>