Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:01




Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45271
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2013, 01:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
На мою думку, любити ближнього без Бога можна, але любити Бога без любові до ближнього - ні.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45272
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2013, 01:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Богуслав написав:
Звір з моря і звір з землі це не особистості, а доктрини - одна душевна, друга тілесна.

Чим ці дві доктрини відрізняються? Або чим відрізняється душевне від тілесного?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45275
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2013, 11:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
для глибших роздумів приведені цитати нижче.
Нічого не зрозумів, що ви хотіли сказати цими цитатами.
Богуслав написав:
Звір з моря і звір з землі це не особистості, а доктрини - одна душевна, друга тілесна.
Зрозуміло, що це не особистості, але не ясно що це за душевна та тілесна, і чому ви так вважаєте. Я розумів це так, що звір з моря - це світська система цінностей, а звір з землі - це церковна система цінностей. Погоджуюсь з тим, що звір з землі - тобто з середини церкви через спотворені доктрини (подібно до Агнця) буде готувати людей, щоб вони вклонилися світським цінностям.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45280
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2013, 15:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Яким чином? Хіба безбожник не може любити ближнього безкористно? Хіба не віддають, наприклад, японські матері свого життя заради благополуччя дітей, чи у цьому бачать якусь користь?

Може не заперечую.
(Ри.5:7) Бо навряд чи помре хто за праведника, ще бо за доброго може хто й відважиться вмерти.
(Рим.5:8) А Бог доводить Свою любов (άγάπην доб.мною) до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками.
(Мт.10:37) Хто більш, як Мене, любить (φιλέω доб.мною) батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить (φιλέω доб.мною) сина чи дочку, той Мене недостойний.
Братик написав:
Чим ці дві доктрини відрізняються? Або чим відрізняється душевне від тілесного?

Тілесне:
(Мт.19:21) Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною.
(Мт.19:22) Почувши ж юнак таке слово, відійшов, зажурившись, бо великі маєтки він мав.
Душевне:
(2Тим.3:2) Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні,
(2Тим.3:3) нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра,
(2Тим.3:4) зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,
(Ів.12:43) Бо любили вони славу людську (душевну доб.мною) більше, аніж славу Божу.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45346
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 23:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну добре, а з чого ви взяли що ці звірі означають саме це?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45367
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2013, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Мт.4:1) Потому Ісус був поведений Духом у пустиню, щоб диявол Його спокушав.
Диявол спокушав Ісуса Христа: 1-щоб камінь став хлібом; 2.-кинутися з наріжника храму; 3.-через багатства і славу світу поклонитись йому, тобто дияволу. Христос подолав всі ті спокуси словами написаними в Писанню.
Диявол знає, що Церква це тіло Господа, і спокуси для Церкви будуть аналогічними – тілесними і душевними, тому дві звірини.
Попереду душевних випробувань йдуть тілесні.
Детальніше про зіруну з моря в темі «Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?»




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45405
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2013, 10:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Богуслав написав:
Звір з моря і звір з землі це не особистості, а доктрини - одна душевна, друга тілесна.
Детальніше в дописі Підсніжника.

Хай благословить тебе Господь!
Даруйте добродію,але чому ви вважаєте що ці звірі це якісь доктрини??Чому для них підібранні такі символи??З допису Підсніжника не дуже зрозумів що то за докртини.Якщо ваша ласка,то поясніть і це.Що то за душевна та що то за тілесна доктрина??Ну і взагалі хочеться вернутись до тих цитат на які ви зіслались незрозуміло для чого.Давайте детальніше їх розглянемо.Так от-Об.13:11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій..По вашому виходить ця звірина є якоюсь доктриною.Нехай.Чому ж вона виходить з землі?Що то за два роги?Чому подібні до ягнячих??Чому вона говорить як змій??Ну і як це так що вона говорить,коли вона не є кимось,а чимось??
Далі-Об.13:12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна.Тут згаданно і про першу звіринну та те що у неї була рана смертельна.Тож що то за звірина перша та що то за рана така смертельна у неї?Як вона ця рана була вздоровленна??Що то за море з якого вона вийшла??Пане Богуславе цікаво дізнатись що ви припускаєте по цьому та чому власне припускаєте таке??З нетерпінням хотів би дізнатись про це)))
Спробую і ще раз нагадати свої запитаня по стті того що тут висвітлювали деякі обізнані люди у цих питаннях.Прошу вас не знехтуйте моїм проханням і розкажіть мені про те що питаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
45433
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2013, 19:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В своєму дописі ви задали 15 запитань. На більшість запитань я відповів у своїх попередніх дописах, не тільки у цій темі, а й у інших темах. При бажанні познайомтесь будь ласка з цими дописами, інші питання, як Господь позволить і благословить, буду висвітлювати в послідуючих дописах.
Я ділюся з учасниками Форуму тими знаннями і тим розумінням, яке мені Господь дає по великій Своїй милості. Кожний, роздумавши і звіривши з Писанням ці дописи, вправі прийняти, або відкинути їх. (Тита 3:9)




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
47307
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2014, 01:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Про біометричні паспорти:
Слава Богу допоки що даватимуть на вибір паспорт без чіпа:

"Законодавець передбачає три варіанти документа: паспорт з біометричними даними, паспорт з наявністю безконтактного електронного носія, але без внесення туди біометричних даних, а також, у разі відмови особи надавати свої біометричні дані, паспорт без електронного носія. Тобто, варіантів є три, і людина має право або погодитись, або відмовитись від котрогось із варіантів."

http://zaxid.net/news/showNews.do?16_fa ... Id=1331808


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
47381
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2015, 16:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Богуслав написав:
В своєму дописі ви задали 15 запитань. На більшість запитань я відповів у своїх попередніх дописах, не тільки у цій темі, а й у інших темах. При бажанні познайомтесь будь ласка з цими дописами, інші питання, як Господь позволить і благословить, буду висвітлювати в послідуючих дописах.
Даруйте,але не хотілося б розпорошувати свою увагу по усьому сайті щоб отримати відповіді на поставленні запитаня.Я сподівався що ви власне тут на них відповісьте.
Цитата:
Я ділюся з учасниками Форуму тими знаннями і тим розумінням, яке мені Господь дає по великій Своїй милості. Кожний, роздумавши і звіривши з Писанням ці дописи, вправі прийняти, або відкинути їх. (Тита 3:9)
А чи не могли б розказати детальніше,яким чином вам Бог дає оте знання та розуміння цих речей.Також цікаво з якою метою ві ділитесь тут своїми знаннями таких глибоких символів??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
47973
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2015, 18:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 вересня 2016, 18:20
Написано: 12
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
Антихрист означає не проти Христа, а замість Христа. Іншими словами антихрист - це той, хто видає себе намісником Христа, але спотворює євангельське вчення.

Відразу є питання: антихрист - один, чи їх багато?

"Антихрист" - протилежність Христа - викривлене до протилежного уявлення про Христа.
Христос реальний - Помазаний (наділений)Богом Вчитель.
Антихрист - непомазаний, нерозумний та немудрий агнець, вмираючий за чужі гріхи.
Апостол Іван називає антихристами всіх, хто сповідує Іісуса як агнця, тим заперечуючи його як Помазаника.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки антихриста
47995
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2015, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
tsimbora написав:
Сонячник написав:
Антихрист означає не проти Христа, а замість Христа. Іншими словами антихрист - це той, хто видає себе намісником Христа, але спотворює євангельське вчення.

Відразу є питання: антихрист - один, чи їх багато?

"Антихрист" - протилежність Христа - викривлене до протилежного уявлення про Христа.
Христос реальний - Помазаний (наділений)Богом Вчитель.
Антихрист - непомазаний, нерозумний та немудрий агнець, вмираючий за чужі гріхи.
Апостол Іван називає антихристами всіх, хто сповідує Іісуса як агнця, тим заперечуючи його як Помазаника.
Якась дивна інтерпритація у вас добродію.В чому відмінність між Ісусом агнцем та Ісусом Помазацем,тобто Христом??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 147 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>