Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:42




Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Папську академію наук очолив протестант
29229
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
http://www.credo-ua.org/2011/01/39246

Що скажете брати простестанти?

Та ще й медик. Клас.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29238
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А в чому заключається його робота у цій академії?

Michail написав:
простестанти

До речі, тут дехто каже що ми не протестанти, а неопротестанти. :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29316
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Папську академію наук очолив протестант... Що скажете брати протестанти?
Що тут дивного. Я навіть допускаю, що головним антихристом буде так званий протестант. :cry:
А як інакше створити єдину християнську церкву, якій дано владу зводити християн (мешканців землі), щоб ті вклонилися першій звірині (що з моря - себто зі світу)? Хіба інакше виконаються слова з Об'явлення:
11 І бачив я іншу звірину, що виходила з землі. І вона мала два роги, подібні ягнячим, та говорила, як змій. 12 І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна. 13 І чинить вона великі ознаки, так що й огонь зводить з неба додолу перед людьми. 14 І зводить вона мешканців землі через ознаки, що їх дано їй чинити перед звіриною, намовляючи мешканців землі зробити образа звірини, що має рану від меча, та живе. (Об.13:11-14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29320
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 14:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Есхатологи католицькі також припускають що в святому смісці буде нечисть запустіння. Але це не означає ще, що тепер треба підозрювати протестантів чи католиків.

Якщо хочете знати детальніше, що кажуть есхатологи, то десь пізнішеможемо поспілкуватись на ту тему. Бо ознаки антихриста відомі. Поки що вони не підходять для теперішніх лідерів...

Що той протестант робить? Продвигає християнську науку в академії, адмініструє :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29325
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 16:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Бо ознаки антихриста відомі. Поки що вони не підходять для теперішніх лідерів...

А це правда, що Папа Бенедикт XVI закликав лідерів держав до створення "світової політичної влади", видавши енцикліку (а це вища форма папського звернення) під назвою "Милосердя в істині", де заявляється про нагальну потребу у створенні справжньої світової політичної влади?

Цю інформацію опублікувала газета «Експрес» від 25-27 червня 2010 року:
Цитата:
Завданням нової світової політичної влади буде керувати світовою економікою, ураженою кризою, уникнути погіршення поточної кризи і ще більшого дисбалансу, що може дуже погано вплинути на ситуацію у світі. Така влада буде гарантувати також захист навколишнього середовища.
Папа сказав, що бажає побачити утворення такого громадського порядку, який би відповідав моральним засадам. Він підкреслив потребу у внутрішніх зв'язках між моральною та соціальною сферами, а також між політикою, економікою та громадською сферою, як це передбачено у хартії ООН.
Кому належить головувати у "світовому уряді", Бенедикт не зазначив, однак запевнив, що це рішення мають ухвалювати спільно представники всіх країн планети.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29334
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 17:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Michail написав:
http://www.credo-ua.org/2011/01/39246

Що скажете брати простестанти?

Та ще й медик. Клас.

А чому ти радієш? Що серед катликів не знайшлося розумної людини очолити академію наук? :D




Хай благословить тебе Господь!
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29340
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Що серед катликів не знайшлося розумної людини очолити академію наук?

Дивне твоє запитання, тобто кожен нехай у своїй хаті сидить. Як були всі такі як Михайло то християнський світ змінився в кращу сторону, включно із протестантами. І Лютер не відділявся від КЦ, а зробив би внутрішню реформу.
Та й для чого із Михайла сміятися, із його постів видно що він щиро пише, і до крові не сперечається, що в них все правильно, визнає свої помилки.
От питання чи ми будемо прислуховуватися до наших помилок як нам говоритимуть!!!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29350
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 06:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А з чого ти взяв, що я насміхаюся з Михайла?? :shock: Просто настрій хороший був, і мені смішно стало, чтого це Михайло так тішиться з тої події, мені було б соромно за протистантів, якби католик очолив протистанський науковий заклад.
А твій погляд мене ще більше здивував. Невже нам потрібно змінювати християнський світ? Невже Лютер намагався лише покращити католицьку церкву? Чи ти також підтримуєш екуменічний рух?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29356
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 10:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А з чого ти взяв, що я насміхаюся з Михайла?? Просто настрій хороший був, і мені смішно стало, чтого це Михайло так тішиться з тої події, мені було б соромно за протистантів, якби католик очолив протистанський науковий заклад.

Сам задав питання і дав відповідь на своє запитання. Настрій не повинен впливати на відношення до людей. Як ти думаєш, Михайло теж був у хорошому настрій після твого посту?
А Михайло саме скоріше цю тему створив, бо у його теж був хороший настрій.

Цей пост що по твоєму? Ти навіть постав :D
Цитата:
Що серед катликів не знайшлося розумної людини очолити академію наук? :D


Братик написав:
А чому ти радієш?

А чому ти не радієш, що у КЦ працює протестант? Як ти думаєш кого перше послухають простого протестанта, чи того що у них працює? Звісно якщо він на своєму місці.

Братик написав:
Невже нам потрібно змінювати християнський світ?

А хіба ні? Хочеш сказати що у християн усе нормально. Якщо ти не бачиш проблем, то чому скільки різних доктрин, до речі ти про це запитайся у атеїстів, чи мусульман.
Братик написав:
Невже Лютер намагався лише покращити католицьку церкву?

А що хотів поділити Церкву? Звісно хотів щоб тодішня КЦ І Протестанська Ц. було народжена із гори, щоб на вернулася до Писання. А в поділенні більше Папство винувате, і це зрозуміло чому.
Братик написав:
Чи ти також підтримуєш екуменічний рух?

Звісно що підтримую, хіба це не було видно із моїх попередніх постів. Тільки я не за те щоб всіх зігнати в "одну церкву", а щоб це об’єднання відбулося навколо Писання і тільки на Писанню. Тим мене теж дивуєш, що ти за поділення, Христос навіть за це молився, щоб Церква була одна (ів. 17 розділ)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29369
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 17:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не бачу потреби об"єднювати глину та золото, що спільного може бути у світла з темрявою? Я за єдність Христової Церкви, а не християнських церков з антихристиянськими. А те, що католицька церква - антихристянська, це і виявив Лютер, і я сумніваюся, що він був поборником змінити католицьку церкву.
Цитата:
Настрій не повинен впливати на відношення до людей.
Невже ми не повинні позитивно впливати на людей? Я думаю, нам усім потрібно старатися підняти настрій оточуючим. До Михайла у мене немає жодних притензій і мій сміх був дружнім до нього. І чому це ти так переживаєш за Михайла? Хай Михайло сам напише, якщо я його образив, я готовий просити у нього пробачення.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29375
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 19:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
І чому це ти так переживаєш за Михайла?

Бо він хороший брат, хоч і католик. Я на його місці образився і теж мовчав би.... бо він в гостях, можна так сказати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29384
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 06:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А ось я теж думаю, що він хороша людина, тому й не образився, а просто рідко заходить.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29398
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Бо ознаки антихриста відомі. Поки що вони не підходять для теперішніх лідерів...

А це правда, що Папа Бенедикт XVI закликав лідерів держав до створення "світової політичної влади", видавши енцикліку (а це вища форма папського звернення) під назвою "Милосердя в істині", де заявляється про нагальну потребу у створенні справжньої світової політичної влади?

Цю інформацію опублікувала газета «Експрес» від 25-27 червня 2010 року:
Цитата:
Завданням нової світової політичної влади буде керувати світовою економікою, ураженою кризою, уникнути погіршення поточної кризи і ще більшого дисбалансу, що може дуже погано вплинути на ситуацію у світі. Така влада буде гарантувати також захист навколишнього середовища.
Папа сказав, що бажає побачити утворення такого громадського порядку, який би відповідав моральним засадам. Він підкреслив потребу у внутрішніх зв'язках між моральною та соціальною сферами, а також між політикою, економікою та громадською сферою, як це передбачено у хартії ООН.
Кому належить головувати у "світовому уряді", Бенедикт не зазначив, однак запевнив, що це рішення мають ухвалювати спільно представники всіх країн планети.

Світова політична влада це в принципі нормально (якщо кожна країна буде мати автономну внутрішню владу, добре розвинене громадянське суспільство з релігійними свободами і не будуь порушуватись права людини). Ненормально, якщо почне до влади рватись один напівєврей з надзвичайними здібностями..., який спочатку покаже себе типу з хорошої сторони... але далі все таємне стає явним.

Том Папа так заяву міг зробити. Адже Церква за своєю властивістю також соборна і вселенська.

Чи Ви думаєте, що перешкоджаючи утворенню єдиної політичної влади ми зупинимо те, що має статися?
Чи відтягнемо?

Навіть без офіційної світової політичної влади антипко може організувати неофіційну...

Тобто ця заява ще не ознака...


Я теж за екуменічний рух, але без якихось адміністративних сполучень відмінних конфесій. Конфесії в молитві, а найголовніше в любові через діалог мають дійти до спільної істини в основних питаннях, щоб бути єднісною. (В другорядних питаннях Церква єднісною не може бути: в питаннях форми влади світської тої чи іншої країни, в багатьох обрядових питаннях і т.д.) та це й не важливо. Навпаки різнорідність обрядових, традиційних думок збагачує Церкву.
Але в моральних основах та догматичних мала б бути єдність.

Так як казав хтось з Вас, що основні правди віри і інші питання катехизису, які я наводив в одному з форумів, нормально приймаються всім конфесіями...



Інакше екуменія не вдасться.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29399
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Братик написав:
І чому це ти так переживаєш за Михайла?

Бо він хороший брат, хоч і католик. Я на його місці образився і теж мовчав би.... бо він в гостях, можна так сказати.


Дякую. Рідко заходжу, бо на роботі много не попишеш.
З Богом!
Чому я радий що очолив академію протестант? Просто протестанти тримаються біблійних форм і висловів вираження віри. Від цьоготрадиційні Церкви трохи відійшли. Але це потрібно, бо Слово Боже лікує.
Тим більше той протестант лікар, тобтомає добре знати біологію, медицину, а це в Церкві дуже потрібно!
Адже Бог створив життя. А земні істоти - біологічні.
А ще Бог дав лікаря (записано в Старому Завіті)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Папську академію наук очолив протестант
29403
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
Я не бачу потреби об"єднювати глину та золото, що спільного може бути у світла з темрявою? Я за єдність Христової Церкви, а не християнських церков з антихристиянськими. А те, що католицька церква - антихристянська, це і виявив Лютер, і я сумніваюся, що він був поборником змінити католицьку церкву.
Цитата:
Настрій не повинен впливати на відношення до людей.
Невже ми не повинні позитивно впливати на людей? Я думаю, нам усім потрібно старатися підняти настрій оточуючим. До Михайла у мене немає жодних притензій і мій сміх був дружнім до нього. І чому це ти так переживаєш за Михайла? Хай Михайло сам напише, якщо я його образив, я готовий просити у нього пробачення.




Ну Ви на католицьку Церкву так не женіть, бо Лютер виявив в першу чергу зловживання церковною наукою. Якби індульгенції не продавали, якби допомагали бідним, підтримували ніжденних, проповідували про відкуплення Христово крою, давали людям надію, а ще й освіту для бідних безплатну організували, він би не збунтувався.

Золото і глину змішувати не треба, але ще й правильно знайти треба де золото, а де глина. А це можна побачити в Церкві в першу чергу по справам, а не по висловах чи думках...

І не образили Ви мене.. Та й образити мене не легко буквами чи словами в форумі. Навіть Юра цьго не зміг зробити... Хіба що мені неприємно, коли хтось свої думки за вчення Цееркви видає; або неврівноважено висловлюється щодо інших у спілкуванні то мені неприємно (але це не образа). Я коли маю власну думку, кажу, що Церква вчить так (щодо другорядних питань, тобто не догматів), а я думаю, що може бути ще так... (враховуючи Біблійні цитати, думки теологів).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>