Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:06




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Історія Католицької церкви
28504
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Чому католики себе відносять до правдивих християн? Що у КЦ є спільного із апостолами? Чому читаючи Н.З. бачимо, що КЦ зовсім не така як апостольська церква? Коли утворилася КЦ?

Прошу відповіді.


Востаннє редаговано jerelo 29 грудня 2010, 23:03 (всього 2 разів).
Виправлено назву теми і постановку питань. Прохання у першому дописі завжди коротко і чітко формулювати суть теми.


Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
28535
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 02:05 

Востаннє редаговано Yur 30 грудня 2010, 14:32 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Чому католики себе відносять до правдивих християн? Що у КЦ є спільного із апостолами? Чому читаючи Н.З. бачимо, що КЦ зовсім не така як апостольська церква? Коли утворилася КЦ?
Прошу відповіді.
Мені здається започаткована тема носить доволі таки провокативний характер. При бажанні на нетівських сторінках можна відшукати усю потрібну інформацію про Католицьку Церкву, хто хоче може почитати КАТЕХИЗМ http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Розумію, що де-кого мужуть дратувати окремі вияви, що мають місце навколо Католицької Церкви. Від цього нікуди не дітися. Сама Церква й говорить про труднощі, котрі доводиться перживати.

671 Присутнє вже у Його Церкві, Царство Христа ще, однак, не завершилося «з силою і славою великою» (Лк. 21,27; Пор. Мт. 25,31.) приходом Царя на землю. Царство це зазнає ще нападів злих сил (Пор. 2 Сол. 2, 7.)
675 Перед приходом Христа Церква має пройти через останнє випробування, яке захитає віру багатьох віруючих (Пор, Лк. 18, 8; Мт. 24, 12.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Також маємо завжди пам'ятати, що диявол діє там, де може найбільше нашкодити.

Гадаю для усіх християн некатоликів Католицька Церква насамперед мала б бути її вченням. Тож навколо богословських питань й пропоную зосередити нашу увагу. Адже порозуміння між усіма нами можливе лише в Слові Божому.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
28544
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 14:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Все що можна написати, починаючи з істориків церкви, таких як Лука, Феодорит, Євсевій, Єваргій та інші, Ви, Протестанте, неодмінно оціните за звичним прикладом
Цитата:
То покажи хоч одне із Писання, бо Писання це раніші слова ніж деяких слова отців. Якщо уже почалося відступлення, то для чого мені ці читати, бери із Джерела.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=760&start=75 І це всупереч написаному, теж, Вами:
Цитата:
Основними стовпами Церкви були Апостоли: Петро, Іван, Павло, Яків, Андрій, а також їхні учні – отці Полікарп, Ігнатій, Іоанн Златоуст та інші. Майже всі вони померли мученицькою смертю.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1149&start=45
Що можна довести людині, яка сама собі суперечить, і приймає позицію в залежності від власної вигоди!?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
28562
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 17:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Все що можна написати, починаючи з істориків церкви, таких як Лука, Феодорит, Євсевій, Єваргій та інші, Ви, Протестанте, неодмінно оціните за звичним прикладом
Цитата:
То покажи хоч одне із Писання, бо Писання це раніші слова ніж деяких слова отців. Якщо уже почалося відступлення, то для чого мені ці читати, бери із Джерела.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=760&start=75 І це всупереч написаному, теж, Вами:
Цитата:
Основними стовпами Церкви були Апостоли: Петро, Іван, Павло, Яків, Андрій, а також їхні учні – отці Полікарп, Ігнатій, Іоанн Златоуст та інші. Майже всі вони померли мученицькою смертю.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1149&start=45
Що можна довести людині, яка сама собі суперечить, і приймає позицію в залежності від власної вигоди!?
Так,так цього ніяк не можливо приховати.А от цікаво ознакою чого це є??? :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
28568
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2010, 22:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Що можна довести людині, яка сама собі суперечить, і приймає позицію в залежності від власної вигоди!?

І де Ви побачили суперечення? Якщо немає що сказати по темі, то для відходити від теми.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29843
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2011, 09:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
К.Ц. є Церкво започаткованою Христом. В якій Він і перебуває до сих пір. Що тут ще писати?
Назва теми не дуже зрозуміла.

Говоримо про світську історію, людей які можуть бути грішними- помилятися? Це одне
Коли ж говоримо про інше( апостольське преємство), то і тєма тут зовсім інша.

Я, наприклад, коли , також читаю Біблію, бачу, що Протестантизм далеко відійшов від "Соля скріптура". Ну і що ? :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29860
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Я, наприклад, коли , також читаю Біблію, бачу, що Протестантизм далеко відійшов від "Соля скріптура". Ну і що ?

Наприклад....

романм написав:
К.Ц. є Церкво започаткованою Христом. В якій Він і перебуває до сих пір.

Початкова назва "католицька" мало зовсім інакше розуміння.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29862
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
А яке значення або розуміння мала "початкова назва"?
Наприклад: "Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я... (Як.5:14)" і всім відоме: "Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає! А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові! (1Кор.14:27,28)". Це до прикладу, а є й інше.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29871
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 15:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
романм написав:
Я, наприклад, коли , також читаю Біблію, бачу, що Протестантизм далеко відійшов від "Соля скріптура". Ну і що ?

Цитата:
Наприклад....


Якщо Сола Скріптура і стверджуєте, що все є в Біблії, то чому відкидаєте те, що є добре для апостолів? Вже не перший раз питаю :) Павло пише, що раб має бути рабом і не говорить, що рабство - погано. Ви виступаєте за повернення рабства? Чи привидети мені якесь паралельне місце в якому буде написано протилежне?

Мені здається, що раз ви не виступаєте за рабство= не виконуєте Писання. Значить відступили від Сола скріптура.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29886
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2011, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Я, наприклад, коли , також читаю Біблію, бачу, що Протестантизм далеко відійшов від "Соля скріптура". Ну і що ?

Роман вроді він мову що ми: далеко відійшов... але ти навів цитати трохи інакше, думав ти про гомосексуалізм будеш писати …. нагадаєш мені.
Nurono написав:
А яке значення або розуміння мала "початкова назва"?Наприклад: "Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я... (Як.5:14)"

Не зрозумів.... та ти говориш що добре знаєш. Ти про що?
Nurono написав:
і всім відоме: "Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає! А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові! (1Кор.14:27,28)".

Ну ж я із тобою погодився був. ...Але це не відступ, а відсутність всі дарів. Треба ревнувати про всі.

Якесь у тебе дивне пояснення що відійшли...а у вас що по першому і що по другому взагалі мало є. То це по твоєму не відступ?

Цитата:
Це до прикладу, а є й інше.

Давай ще інші.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29887
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2011, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Якщо Сола Скріптура і стверджуєте, що все є в Біблії, то чому відкидаєте те, що є добре для апостолів? Вже не перший раз питаю Павло пише, що раб має бути рабом і не говорить, що рабство - погано. Ви виступаєте за повернення рабства? Чи привидети мені якесь паралельне місце в якому буде написано протилежне? Мені здається, що раз ви не виступаєте за рабство= не виконуєте Писання. Значить відступили від Сола скріптура.

Мене перший раз.
А ви хіба зараз не раб цієї системи. Чи ви самі собі керуєте... хочете ходите на роботу, а хочете ні... і т.д. А із другого кварталу у нас(Україні) взагалі сплошне рабство настає.
А де Павло виступав за рабство?Він говорив 1Кор.7:21 Чи покликаний був ти
рабом? Не турбуйся про те. Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це.

Тим більше ви повинні розуміти що рабство у наш час це працівник.
А де Писання говорить, що раб завжди має залишатися рабом? Навіть у Ст. З. вроді написано про звільнення від рабства.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
29911
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2011, 09:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Мене перший раз.
А ви хіба зараз не раб цієї системи. Чи ви самі собі керуєте... хочете ходите на роботу, а хочете ні... і т.д. А із другого кварталу у нас(Україні) взагалі сплошне рабство настає.
А де Павло виступав за рабство?Він говорив 1Кор.7:21 Чи покликаний був ти
рабом? Не турбуйся про те. Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це.

Тим більше ви повинні розуміти що рабство у наш час це працівник.
А де Писання говорить, що раб завжди має залишатися рабом? Навіть у Ст. З. вроді написано про звільнення від рабства.


Стоп, стоп. Хлопці. Мова йде чітко про те, що раби повинні КОРИТИСЯ своїм панам. Про яке рабство любови? А, зрозумів, це ви так пояснюєте св. Писання, св. Писанням
:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
30041
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2011, 23:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Стоп, стоп. Хлопці. Мова йде чітко про те, що раби повинні КОРИТИСЯ своїм панам. Про яке рабство любови? А, зрозумів, це ви так пояснюєте св. Писання, св. Писанням
:)

Не зрозумів, де ти витягнув із моїх слів " рабство любові"? Я говорю що рабство = працівник, а ти що розумієш що рабство і зараз = рабство?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
31805
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 11:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 серпня 2011, 22:25
Написано: 5
Віровизнання: греко-католик
Колись рабами були ті хто нічого не мав, тепер навпаки рабами стають ті хто щось має і є залежними від майна матеріального


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Історія Католицької церкви
31813
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2011, 20:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
lozenko100500 написав:
Колись рабами були ті хто нічого не мав, тепер навпаки рабами стають ті хто щось має і є залежними від майна матеріального

На скільки я зрозумів, мова тут йшла про тілесне рабство, а не духовне. Хоч слушну думку ви навели!
Цитата:
Якщо Сола Скріптура і стверджуєте, що все є в Біблії, то чому відкидаєте те, що є добре для апостолів? Вже не перший раз питаю Павло пише, що раб має бути рабом і не говорить, що рабство - погано. Ви виступаєте за повернення рабства? Чи привидети мені якесь паралельне місце в якому буде написано протилежне?

Мені здається, що раз ви не виступаєте за рабство= не виконуєте Писання. Значить відступили від Сола скріптура.

:shock: Я щось взагалі вперше про таке чую. П`ятидесятники такої науки не ведуть. принаймні я про це не чув.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>