Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:42




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
31856
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2011, 20:07 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 серпня 2011, 21:22
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Слава Ісусу Христу, дорогі форумці! хочу розказати вам про чудо яке сталося цього року з моєю сім'єю. Минулого року моїй мамі лікарі повідомили про хворобу, яка лікується тільки за допомогою хірургічного втручання. Коли я почула цю звістку, то на мене напала паніка, бо мама для мене найдорожча людина на світі. Я почала молитися до Святого Шарбеля, про благополучне розв'язання цієї проблеми, обіцяючи розказати людям про чудо. Цього року мамі зробили операцію, яка тривала дуже довго, і була, за словами лікарів, надзвичайно складною, але мама витримала її, більше того швидко оговталася після цього. Цьому чуду я завдячую Святому Шарбелю, який є заступником у важкиж хворобах. Моліться, дорогі друзі, бо все що попросите - дасться вам.


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
31857
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2011, 21:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
мар написав:
Я почала молитися до Святого Шарбеля, про благополучне розв'язання цієї проблеми, обіцяючи розказати людям про чудо. Цього року мамі зробили операцію, яка тривала дуже довго, і була, за словами лікарів, надзвичайно складною, але мама витримала її, більше того швидко оговталася після цього. Цьому чуду я завдячую Святому Шарбелю
Слава навіки Богу! Бог благословив руки лікарів, і завдячувати слід Богу.
Святий Шарбель був свого часу святим, а зараз він спочиває. Молитися до святих - це великий гріх, бо відтак ви надію покладаєте не на Бога, а на духа людського. Бог нікому не велів турбувати духів, а навіть заборонив це робити:
Нехай не знайдеться між тобою такий... хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою. (Повт.18:10-11)

Згадаймо, коли Бог через апостола Павла оздоровив каліку, то люди стали обожнювати апостолів, і хотіли їм жертви приносити.
Та коли про це почули апостоли Варнава й Павло, то роздерли одежі свої, та й кинулися між народ, кричачи та говорячи: Що це робите, люди? Таж і ми такі самі смертельні, подібні вам люди, і благовістимо вам, від оцих ось марнот навернутись до Бога Живого, що створив небо й землю, і море, і все, що в них є...
І, говорячи це, заледве спинили народ не приносити їм жертов.
(Дiї.14:14-18)

Одному Богу воздаваймо хвалу!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+7
(7-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
47329
UNREAD_POSTДодано: 04 січня 2015, 22:01 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 січня 2015, 00:20
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Незнаю чи сюди попала. Мене мучить одне питання, чи варто брати участь у сценці Маланка віруючому християнину? Ця Маланка несе щось негативне?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
47330
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2015, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Набрала в інтернеті історія свята Маланка. Ось вам і перший результат (Вікіпедія): "У давнину святкове переодягання виконувало важливі релігійно-магічні функції, але з часом цей звичай перетворився на веселу розвагу, маскарад..." Як ти думаєш, Олька, оці "магічні функції" мають зв'язок з християнством?




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
47338
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2015, 20:14 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 січня 2015, 00:20
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Це раніше люди це все виконували і вірили в різні сили магічні, а зараз це просто як комедійна вистава без підтексту. Але чи варто, чи не личить?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
47342
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2015, 09:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олька Бараболька написав:
Але чи варто, чи не личить?
Не знаю, що то за сценка, але якщо це питання мучить - то точно не варто) Господь часто говорить нам через сумління, і до цього треба прислухатися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Загальна кімната
47345
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2015, 18:54 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 січня 2015, 00:20
Написано: 8
Віровизнання: християнин
Дійсно, це мабудь Господь говорить через сумління....я таки відмовилась від участі бо трапилась ще інша причина. Дякую друзі


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>