Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:28




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
28993
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 12:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я більше схильний до того що Петро не пройшов випробування, бо ще не мав сили Д.С., а коли отримав, то він уже сміло звіщав про Христа.

Сонячник написав:
Так, ап. Петро тоді лише декларував свою вірність Христу, а коли прийшли випробування, то він побачив, що його віра була нищівна.

Із цією думкою ніяк не погоджуюся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
28995
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Я більше схильний до того що Петро не пройшов випробування, бо ще не мав сили Д.С., а коли отримав, то він уже сміло звіщав про Христа
Якщо це так, то Спаситель не сказав би Петру слова, котрі передбачили крах покладання на себе з подальшим виправленням : І промовив Господь: Симоне, Симоне, ось сатана жадав вас, щоб вас пересіяти, мов ту пшеницю. Я ж молився за тебе, щоб не зменшилась віра твоя; ти ж колись, як навернешся, зміцни браттю свою! Лк. 22:31-32. То від чого навернувся Петро: від того, що не мав сили Д. С . чи від самонадіяності та сміливості не в Бозі (коли мечем хотів боронити Ісуса в саду)? ;)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29027
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2011, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
То від чого навернувся Петро: від того, що не мав сили Д. С . чи від самонадіяності та сміливості не в Бозі (коли мечем хотів боронити Ісуса в саду)?

Петро навернувся від свого відречення від Христа, я взагалі не можу зрозуміти до чого тут меч?
А зі словами Сонячника що Петро лише декларував свою віру ви погоджуєтеся?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29028
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Так, ап. Петро тоді лише декларував свою вірність Христу, а коли прийшли випробування, то він побачив, що його віра була нищівна.
Із цією думкою ніяк не погоджуюся.
Нічого поганого немає у декларації віри.
Декларація - це проголошення чогось без достатнього доказу.
Увірувавши у Христа як Божого Сина, віруючий перш за все декларує віру - визнає перед людьми Ісуса Христа за Господа, але потім ця віра випробовується на ділі, як це буває, коли утиск або переслідування наступає за слово, вони спокушаються зараз..., або клопоти цьогосвітні й омана багатства та різні бажання ввіходять, та й заглушують слово, і плоду воно не дає. (Мар.4:17,19)

Ап.Павло говорив про декларування віри так: Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння. (Рим.10:9-10)

І Христос говорив такі слова: Бо хто буде Мене та Моєї науки соромитися в роді цім перелюбнім та грішнім, того посоромиться також Син Людський, як прийде у славі Свого Отця з Анголами святими. (Мар.8:38)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29029
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Петро навернувся від свого відречення від Христа, я взагалі не можу зрозуміти до чого тут меч?
А зі словами Сонячника що Петро лише декларував свою віру ви погоджуєтеся?

Випадок з мечем я навела, щою проілюструвати, що Петро був сміливим і до отримання сили від С. Д (як Ви вище писали). Я згідна з думкою, що Петро мав лише правильне розуміння, не знаючи, що не має справжньої любові, щоб залишитися вірним до кінця. І не дивно, бо ж надіявся на себе самого, не. А написано: "Знання ж надимає, а любов збудовує"! 1Кор. 8:1




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29037
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Нічого поганого немає у декларації віри.Декларація - це проголошення чогось без достатнього доказу.

Підсніжник написав:
Я згідна з думкою, що Петро мав лише правильне розуміння....

Та яка це декларація, сам Христос підтвердив:А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.

Із ваших слів виходить що ніхто тепер не є віруючий, ніхто не народжений із гори, ніхто не є істинним християнином, аж доки...???

Сонячник написав:
Нічого поганого немає у декларації віри.

Якось дивно від тебе таке чути.
Сонячник написав:
Ап.Павло говорив про декларування віри так: Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння. (Рим.10:9-10)

Хіба це декларування??? Петро своїми устами не визнав Христа це із твоїх слів декларування, а тут говориться про визнання своїми устами Христа, а ти все одно говориш що це декларування віри. Як із цього місця можна говорити що це декларування? То де у тебе границя?

Сонячник написав:
І Христос говорив такі слова: Бо хто буде Мене та Моєї науки соромитися в роді цім перелюбнім та грішнім, того посоромиться також Син Людський, як прийде у славі Свого Отця з Анголами святими. (Мар.8:38)

То це він говорив про народжених із гори, чи про тих що декларують? То як відрізнити тих що декларують від тих що не декларують віру у Христа?

Підсніжник написав:
Випадок з мечем я навела, щою проілюструвати, що Петро був сміливим і до отримання сили від С. Д

То від коли він почав визнавати Христа? Хіба не від того моменту коли був хрещений Д.С.? І ще Петро і апостоли були народжені із гори, чи ні ? Де той переломний момент настав що він/вони народилися із гори?

Підсніжник написав:
Я згідна з думкою, що Петро мав лише правильне розуміння, не знаючи, що не має справжньої любові, щоб залишитися вірним до кінця. І не дивно, бо ж надіявся на себе самого

Любові що чого/до кого? Тобто щоб бути вірним потрібна любов? Як це зрозуміти?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29039
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Хіба це декларування??? Петро своїми устами не визнав Христа це із твоїх слів декларування, а тут говориться про визнання своїми устами Христа, а ти все одно говориш що це декларування віри. Як із цього місця можна говорити що це декларування? То де у тебе границя?
А як ти розумієш слово "декларування"? Для мене декларувати віру і визнавати віру - це синоніми.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29041
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 14:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А як ти розумієш слово "декларування"?

Я розумію, що " говорю одне, а роблю друге".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29042
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 15:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Сонячник написав:
А як ти розумієш слово "декларування"?

Я розумію, що " говорю одне, а роблю друге".
Ні, я дивився у словник, то там написано, що декларування - це "объявлять о чем-либо, провозглашать что-л., не подкрепляя достаточными доказательствами". Іншими словами це і є наше визнання.

Декларувати - це чесно визнавати, а не обманювати. Наприклад, ми декларуємо наші доходи перед державою, чи декларуємо товар, який перевозимо через митницю. Але хто сьогодні чесно декларує? Можливо саме тому в народі так повелося, що декларувати - значить обманювати. :D




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29043
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тепер все зрозуміло. Все залежило від розуміння одного слова " декларація". :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29044
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2011, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Але залишається питання, як можна відрізнити чи я декларую свою віру, чи я живу вірою? Напевно тільки випробуванням.
23 Випробуй, Боже, мене,
і пізнай моє серце, досліди Ти мене,
і пізнай мої задуми,
24 і побач, чи не йду я дорогою злою,
і на вічну дорогу мене попровадь!

(Пс.138:23,24)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто є Ісус Христос?
29130
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Випадок з мечем я навела, щою проілюструвати, що Петро був сміливим і до отримання сили від С. Д

То від коли він почав визнавати Христа? Хіба не від того моменту коли був хрещений Д.С.? І ще Петро і апостоли були народжені із гори, чи ні ? Де той переломний момент настав що він/вони народилися із гори?

Петро ще до хрещення у Святому Дусі почав визнавати Христа за Божого Сина. А коли він народився згори, то не знаю точно. Та народженні згори теж можуть терпіти провали, коли вповають на себе самих, про що вже говорилося вище.
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Я згідна з думкою, що Петро мав лише правильне розуміння, не знаючи, що не має справжньої любові, щоб залишитися вірним до кінця. І не дивно, бо ж надіявся на себе самого

Любові що чого/до кого? Тобто щоб бути вірним потрібна любов? Як це зрозуміти?

Любов до Бога та Його слова підтверджується вірністю у виконанні Його заповідей. Цієї любові (агапе) не мав Петро, коли отримав відкриття про Його божественність. І про цю любов до Себе пізніше спитав найперше Петра Спаситель, відновлюючи стосунки з ним.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 27 березня 2011, 21:10.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 31 березня 2011, 20:57.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Визнання Ісуса Христа
31151
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 15:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
Я більше схильний до
того що Петро не
пройшов випробування,
бо ще не мав сили Д.С., а
коли отримав, то він уже
сміло звіщав про Христа.

Я чомусь також схильний до цієї думки. Судячи зі всього, Петро по своїй природі був дуже імпульсивна, енергійна людина. Ну як в народі кажуть "вискочка". Але це ніяк не говорить про те, що Петро мав більшу віру від ін. апостолів. Хоч, я думаю, що такі люди як Петро не можуть бути теплими. Він або холодний, або гарячий. І це прекрасно знав Ісус, Який назвав Петра Скелею, на якій збудує Церкву! Хоч яка ж це скеля, коли він відрікся від Христа перед служницею?! Але Бог пильнує над словом Своїм! Як сказав - так і буде! Особисто я не осуджую Петра. Просто через свою "гарячу" природу, неоднократно попадав в неприємні ситуації, тим самим залишивши приклади нам. :lol:




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>