Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:22




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про совість
35855
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2012, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 листопада 2014, 12:00
Написано: 59
Віровизнання: християнин
Bohdan написав:
Діно, що ж таке гріх?:


Вибачте, немаю при собі української Біблії, тому цитую з російської:"Всякий, делающий грех, делает и беззаконие; и грех есть беззаконие" 1-е Иоанна 3:4




Хочеш змінити світ, зміни себе!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про совість
47312
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2014, 19:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Гріх - це те, що не подобається Богу. Якщо людина не вірить в Його існування, то відповідно, що їй важко визнавати дані Ним закони, а тим більше підкорятися.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про совість
47425
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 09:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Bohdan написав:
Воля - вседозволеність.

Мене аж розсмішило таке розуміння, хоча й соромно відразу стало, бо не можна з безумців сміятися (ще раз переконуюсь, що недаремно Біблія безбожників називає безумцями).
Як би це доступніше пояснити? Наприклад, вседозволеність - це їздити на червоне світло світлофора. Можна деякий час хвалитися: ось який я герой, все мені можна, не те, що ці обмежені, закомплексовані, затуркані люди, що покірно стоять на червоне світло, чекаючи зеленого. Мабуть, не варто й продовжувати... довго така вседозволеність не залишиться безкарною. Хоча якийсь час будуть лунати зневажливі вигуки.
Совість чи сумління Бог дав усім людям (як віруючим, так і безбожникам) як внутрішній голос, який дає змогу їм розрізняти "червоне" і "зелене" світло, добро і зло. Можна заглушити "голос совісті" і гонорово "їздити на червоне", чинити зло, але сумління все одно буде говорити: вночі через сон, зранку після пробудки, у хвилину самотності. Воно буде промовляти і до тих, які заперечують його існування, які намагаються заглушити його голос, втопити у горілці, забутися. Голос Сумління як голос Божий насамперед промовляє до тих, хто не знає Бога - щоб не було їм виправдання, що вони не знали, не бачили, не розуміли.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>