Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:36




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Спорт
27865
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 09:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
"В здоровому тілі-здоровий дух". Я погоджуюся з цим висловом. Спортом потрібно займатися заради власного здоров'я,бо тіло наше-храм Божий,який потрібно берегти. Не розумію людей,які проти спорту:може краще курити? Ранкова зарядка ще нікому не помішала,і не обов'язково займатися спортом професійно. Я вважаю,хай краще будуються спортзали,ніж пивні бари. Треба думати про наших дітей,і краще прищепити в них любов до професійного спорту,ніж губити себе по нічних барах.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
27867
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Геннадій написав:
"В здоровому тілі-здоровий дух"
Це мудрий вислів, але насправді все навпаки. Написано так: ...бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі. (1Петр.4:1-2) А також: Усяка кара в теперішній час не здається потіхою, але смутком, та згодом для навчених нею приносить мирний плід праведности! (Євр.12:11)
Потрібно починати з очищення душі, а тоді буде й здорове тіло, якщо Бог захоче.

Геннадій написав:
Спортом потрібно займатися заради власного здоров'я,бо тіло наше-храм Божий,який потрібно берегти. Не розумію людей,які проти спорту:може краще курити? Ранкова зарядка ще нікому не помішала,і не обов'язково займатися спортом професійно.
Так, тут Ви праві, і Павло так писав: Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває? Як хто нівечить Божого храма, того знівечить Бог, бо храм Божий святий, а храм той то ви! (1Кор.3:16-17) Але й тут потрібно мати міру: ...догодження тілу не обертайте на пожадливість! (Рим.13:14)

Геннадій написав:
Я вважаю,хай краще будуються спортзали,ніж пивні бари. Треба думати про наших дітей,і краще прищепити в них любов до професійного спорту,ніж губити себе по нічних барах.
З суспільної точки зору Ви праві, але найкраще дітям прищепити любов до вічності, аніж лише до дочасного земного.
Тому й Павло так писав: Бо вправа тілесна мало корисна, а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього. (1Тим.4:8)

То ж тілесна вправа теж корисна, але у порівнянні з вічністю як крапля в морі. Це важливо розуміти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
27877
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 18:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Цікаво,коли з'явився термін "спорт"? І що він означає? Я розумію це як активний спосіб життя. А,працюючи на будівництві,людина не займається спортом? Можна по-різному мислити. Різниця є,якщо це професійний спорт,бо,практично,користі людству від нього нема. А від будівельників-очевидна. Та 20 хвилин в день на фіз.вправи не віднімуть багато часу,тим більше,що між розумовою працею теж необхідно робити перерви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
27895
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Геннадій написав:
А,працюючи на будівництві,людина не займається спортом?

Чи я вас не правильно зрозумів..... що то за будівельна професія що там мало руху. Та після такої роботи уже спорту точно не хочеться.
Цитата:
Різниця є,якщо це професійний спорт,бо,практично,користі людству від нього нема.

Для них це робота, або улюблене хобі, за яке ще гроші платять. А для нас це розвага.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
27994
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 08:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Це мудрий вислів, але насправді все навпаки. Написано так: ...бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі. (1Петр.4:1-2) А також: Усяка кара в теперішній час не здається потіхою, але смутком, та згодом для навчених нею приносить мирний плід праведности! (Євр.12:11)
Потрібно починати з очищення душі, а тоді буде й здорове тіло, якщо Бог захоче.


Ну, по-перше, Бог завжди хоче, щоб у нас було здорове тіло. По-друге, спортом потрібно займатися хоча б тому, що незаймаючись ним, ми догоджаємо плоті. Плоть спорту противиться! Я розумію, що тобі ліньки зранку побігати, зробити зарядку, щоб в тілі був бадьорий дух і щоб зміг потім користь людям принести. Бо плоті цього не хочеться, плотяці хочеться зранку встати і включити компютер, а потім ще й піти на форум і покормити свою гордість. А це все плоди які, духовні чи плотські?
А ти попробуй хоча б день в компютер не заходити, встань зранку, зроби зарядку, побігай, усміри свою плотяку, то може ще й мамі по господарству допоможеш і зробиш щось корисне. І замість того, щоб на форумі вихвалятися своїми "ділами віри" та "виконанням волі Божої", ти дійсно виконаєш Божу волю! :yes:




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
28001
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 09:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Братик,не треба все так конкретизувати! Нас ніхто не ставить перед вибором! Можна і поєднати ці два заняття. Та,зрозуміло,що духовний розвиток в сто крат важливіший,і не треба про це забувати. Думаю,людина з хворим тілом зможе менше наробити біди(нагрішити),ніж людина з хворою душею. Але в поєднанні цих двох справ користь подвоюється. Спорт не для лінивих людей. А фізичною працею можна багато людям добра принести. Допоможи самотній бабці дрова порубати чи скласти-чим не зарядка для тіла? Вчинивши так,совість точно тебе не буде мучити,тому що ти вчинив добро. Ініціативою тут буде багатий духовний світ,виконавцем-тіло. Проблема,якщо людина шукає користі для себе,а це вже проблема,яку варто вирішувати на духовному рівні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
28016
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 17:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Думаю,людина з хворим тілом зможе менше наробити біди(нагрішити),ніж людина з хворою душею.

Воно то так, але і користі від хворої людини ніякої. Оскільки ми розсуджуємо над користю спорту для нас, тобто для віруючих, то я не думаю що потрібно себе робити хворим, щоб менше зла принести. Треба думатипро те, щоб побільше добра принести людям, це наша місія. Як будемо здоровими в тілі, то не тільки дрова нарубаємо, а ще й помолимося за хворих і немічних. А коли будемо сидіти цілими днями за компютером, то звідки у нас зявиться сила молитви?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31007
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2011, 13:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Геннадій написав:
Цікаво,коли з'явився термін "спорт"? І що він означає? Я розумію це як активний спосіб життя. А,працюючи на будівництві,людина не займається спортом? Можна по-різному мислити. Різниця є,якщо це професійний спорт,бо,практично,користі людству від нього нема. А від будівельників-очевидна. Та 20 хвилин в день на фіз.вправи не віднімуть багато часу,тим більше,що між розумовою працею теж необхідно робити перерви.

Геннадій написав:
Для них це робота

Я теж згідна,що для професійних спортсменів спорт-це їхня робота.Інша річ аматорський спорт-тут люди віддають багато часу і коштів інколи задля задоволення,а часто і заради азарту.Я думаю,що рух-корисний,так, та і спорт напевно в якійсь мірі теж,але потрібно пам'ятати слова :"Усе мені можна,але ніщо не повинно володіти мною","Усе мені можна ,але будує не все".Я думаю заняття деякими видами спорту без фанатизму-корисне(напр.плавання,верхова їзда,велоспорт,біг і т.д),або хоча б зарядка якась ,чи просто ранкова пробіжка-це просто фізкультура.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31016
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2011, 16:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Вільний Вітер написав:
Я думаю заняття деякими видами спорту без фанатизму-корисне(.......верхова їзда.......

А ЧИМ КОРИСНА ВЕРХОВА ЇЗДА? Я ОТ ЛЮБЛЮ ФУТБОЛ, ШАХМАТИ ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ КОРЕСНЕ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31041
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 17:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Будь-який вид спорту корисний. Ну майже. Щодо шахматів, якраз, є сумніви. Колись в дитинстві нам батьки взагалі забороняли шахмати грати. Зрештою, шахмати - це гра, ане спорт.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31046
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Щодо шахматів, якраз, є сумніви.

Шахмати не грають, бо головою треба думати, в основному мозги варяться у всіх. А я люблю і користь якраз у тому що розвивається мислення. От шашки згідний, там паль-валь, майже не думається.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31054
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
А ЧИМ КОРИСНА ВЕРХОВА ЇЗДА?

ну ось,можете поцікавитись. :)
http://kavaleria.org.ua/books-and-artic ... udyny.html
http://www.epochtimes.com.ua/health/hea ... 13712.html




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31057
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2011, 23:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Щодо шахматів, якраз, є сумніви.

Скористаюся хорошою відповіддю Вільний Вітер відповім так же
http://tinystudy.ru/page/chomu-korisno- ... ti-v-shahi
http://sportorg.info/index.php?o=75&l=2




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31091
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2011, 17:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я не виступаю проти шахматів, як і проти будь-якої іншої гри, аби лише вона не стала нашим захопленням і азартом. Пограти можна у будь-яку гру для розслаблення, або для розминки мозку, але якщо ми граємо ігри кілька годин, то це вже манія. І, між іншим, давайте говорити про шахмати в іншій темі. Ми тут обговорюємо спорт. :) Все ж, наполягаю, спорт корисніший за шахмати!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
31101
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2011, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Все ж, наполягаю, спорт корисніший за шахмати!

Для тіла корисніше фізичне навантаження, а шахмати - корисно для розуму, але шахмати теж є спорт.

Та й не можна любити всім одні ігри, одні люблять одне, другі - друге. Я взагалі мало знаю тих хто грає у шахмати, в основному відмазка тим що від цієї гри перегрівається розум, бо там потрібно постійно думати, пам’ятати всі ходи.

А ти хоч знаєш як грати у шахи?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>