Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:02




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29317
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Протестант написав:
Воно то логічно, але тоді ті релігії і конфесії які можуть існувати і навіть століття є духовно живі, так?
Не зовсім зрозуміла питання. Але те, що якісь конфесії існують довший час - не ознака того, що до них належать люди, котрі померли для гріха та воскресли для нового життя в Бозі. По-моєму, конфесії не можуть бути духовно живими чи мертвими, тому що поділ на конфесії умовний, належість до них не дає духовного Життя. Живою є Церква Христова, як Його тіло, котре складається з людей народжених згори, тобто живих. Хто ж не відроджений - той не належить до Христової Церкви.
Але ж ці люди(народжені згори), які складають церкву Христову повинні бути обєднаними в одну видиму отару,стадо за яким повинні наглядати єпископи та пасти яку мають пастирі.Умовна єдність народжених згори, нагляд за отарою робить неможливим.Мету та зміст пастирів та наглядачів у церкві, такий погляд робить беззмістовною.Тому шановні "народженні звисоти" всеж коментуйте ті закиди які висвітлюють абсурдність ваших поглядів.Тож яка мета пастирів та наглядачів??Кого вони мають пасти та за ким наглядати,якщо ви не складаєте видимої отари,а порозкидуванні по різних доменаціях(отарах)??Виходить Христос даремно доручив Петру "паси овець моїх".??Виходить Петро даремно наказував "пасіть доручену вам отару не з примусу"??Кого пасти,за ким наглядати??Де ваша отара?Як пастирі від Христа можуть вас пасти та наглядати??.Сподіваюсь всеж,хоч хтось з вас відроджених, дасть ствердні відповіді на це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29328
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 16:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти тому цього не розумієш, що розглядаєш духовні речі матеріальними категоріями. Твої духовні побратими, атеїсти, уже хотіли знищити Церкву Христову... знищуючи церкви матеріальні і самих віруючих. Але знищити Церкву Христову вам не вдасться ні фізично, ні морально.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29378
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ти тому цього не розумієш, що розглядаєш духовні речі матеріальними категоріями. Твої духовні побратими, атеїсти, уже хотіли знищити Церкву Христову... знищуючи церкви матеріальні і самих віруючих. Але знищити Церкву Христову вам не вдасться ні фізично, ні морально.

Виглядає,що ти помалу втрачаєш здоровий глузд.Атеїсти духовні побратими сЄ. :shock: СЄ хочуть знищити церкву Христову :shock: .Шо ти плетеш хлопче??Церква Христова це не християни "відродженні" з різних конфесій,а поєднанні одною наукою,розумінням та думкою божі люди які виявляють віру у Христа і які складають одну видиму всесвітню християнську спільноту.Якщо ти ще невстиг по молодості прочитати ось ці слова,то я тобі повторю ЇХ. Павло висловився під натхненням духа так-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він".Ти добре бачиш шо написанно??Пасти Божу церкву поставленні єпископи та пастирі.То як оті поставленні духом єпископи можуть пасти порозкиданих по різним конфесіям "відроджених" християн,які по вашому складають невидиму Божу церкву??.Ще раз-"пильнуйте всю отару"!!!Як,якщо ця отара ,не є отарою??То ти разом з братом своїм Сонячником можеш чітко висловити свою думку стосовно поставленного питання.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29382
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 02:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ти добре бачиш шо написанно??Пасти Божу церкву поставленні єпископи та пастирі.

Ось що сказав Господь Духом Святим (подаю вибірково):
...Згадайте, що сказав Я: Я один вам Учитель і нікого більше не називайте вчителем. Я один вам Наставник і нікого більше не називайте наставником.
Скільки ж у вас вчителів і наставників?...

Пресвітера ж тільки ті, через яких за допомогою одкровень Моїх Я веду Церкву - Наречену Мою - її готую. Слово Моє через пресвітера будує, наставляє, вчить. Тільки через одкровення Мої відбувається пресвітерство.
Але ви скажете: Ось Павло ставив пресвітерів?
А Я вам кажу, що Павло ставив їх, за неуцтво сердець багатьох, тому, що не вміли слухати Мене, та й Євангеліє було усним, не друкованим, от і несли вони його Церквам, хто як міг. Нині ж у Церквах Божих нікому Мене слухати. Пресвітера стали начальниками, кажуть: нас слухайтеся, і говорять від упалих [духів], і ставлять на служіння таких же, як самі...

...Нині Я помазанням Своїм ставлю пресвітерів, і ви відразу впізнаєте їх, тому що через них Я говорю до народу Свого, і говорять вони тільки від Мене, і Моїм Словом. Інші ж - це служителі сатани - самі не знають, що робити і іншим очі затуляють...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29387
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 07:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тихо ссс, заспокойся, все нормально. :) Атеїстів назвав твоїми побратимами, бо вони теж матеріалісти, як і ти. А розумом пізнати Бога неможливо, тому атеїсти розумніші, бо вони розумом стараються заперечити існування Бога, а ви намагаєтесь довести Його існування, значить у вас в науці є схиби. Свідки Єгови - це не до кінця обізнані атеїсти. Тому атеїстам легко переконати свідків Єгова, що Бога нема.
"Свідки" намагаються знищити Церкву Христову лжевченням, а не так як комуністи. Але ці спроби даремні, бо від виноградника відколяться хіба сухі гіляччя.
Про "пасти отару", то в чому ти бачиш протиріччя? Так, є поняття Церкви Христової в глобальному масштабі, і так пише Біблія, а є поняття "помісних церков". Пастиром глобальної Церкви - є сам Христос. Пастирями помісних церков, є просвітера, які відповідають за порядок у церкві, а також за духовний ріст, за здорову науку. Так в чому проблема?




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29388
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Ти добре бачиш шо написанно??Пасти Божу церкву поставленні єпископи та пастирі.
Ось що сказав Господь Духом Святим (подаю вибірково):
...Згадайте, що сказав Я: Я один вам Учитель і нікого більше не називайте вчителем. Я один вам Наставник і нікого більше не називайте наставником.Скільки ж у вас вчителів і наставників?...
І що ці слова заперечують Божий устрій щодо єпископів чи пастирів??Неможна подавати вібіркові слова з писання і ними заперечувати інші слова Писання.Якщо подивитись у Біблію у те місце де Христос про те говорив,то ми бачимо що він застерігав щоб не[b] називатись вчителем,як це полюбляли робити лицемірні євреї-" і щоб звали їх люди: Учителю!"(Мт23:7).Тож слова Христа про одного вчителя,аж ніяк нескасовують Божого устрою теократії.Хіба у Писанні не написанно,-"інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, ".Бачите добре як написнно.-"Бог поставив у церкві вчителів".Тож ніхто неможе цього відмінити.Отож де Бог поставив вчителів??-У церкві.А що таке церква??Порозкидані по різних конфесіях "відроженні" християни".Ну і як оті поставлені від Бога вчителі навчатимуть тих овець,ту церкву,якщо їх і під мікроскопом не знайдеш.Адже самі кажете що церква Христова є умовною та невидимою.Вертаємось до того про що я запитував попередньо.Як оті поставленні Богом вчителі повинні виконувати свої обовязки в церкві,якщо ця церква це так звані "відроджені" християни які належуть до різних конфесій??
Цитата:
Пресвітера ж тільки ті, через яких за допомогою одкровень Моїх Я веду Церкву - Наречену Мою - її готую. Слово Моє через пресвітера будує, наставляє, вчить. Тільки через одкровення Мої відбувається пресвітерство
Мг,-Слово Моє через пресвітера будує, наставляє, вчить.Кого??Одні визнають того пресвітера через якого начебто Слово будує, інші ні,бо належуть до інших напрямків.То як через пресвтера Слово будуватиме тих хто поділений.
Цитата:
Але ви скажете: Ось Павло ставив пресвітерів?
А Я вам кажу, що Павло ставив їх, за неуцтво сердець багатьох, тому, що не вміли слухати Мене, та й Євангеліє було усним, не друкованим, от і несли вони його Церквам, хто як міг. Нині ж у Церквах Божих нікому Мене слухати. Пресвітера стали начальниками, кажуть: нас слухайтеся, і говорять від упалих [духів], і ставлять на служіння таких же, як самі...
Не путай грішне з праведним
Цитата:
....Нині Я помазанням Своїм ставлю пресвітерів, і ви відразу впізнаєте їх, тому що через них Я говорю до народу Свого, і говорять вони тільки від Мене, і Моїм Словом. Інші ж - це служителі сатани - самі не знають, що робити і іншим очі затуляють...[/b]
Мг-"Я помазанням Своїм ставлю пресвітерів"-де??В твоїй Сонячнику спільноті??,
- через них Я говорю до народу Свого-А де цей народ серед якого є ті пресвітери через яких говориться до народу??Може це ті пресвітери що є в твоїй Сонячнику общині??
Ой хлопці,як неприємно чути від вас таке.Як ви можете заперечувати написанні слова??Сонячнику,як бути з цими словами-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??Закреслити??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29390
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Сонячнику,як бути з цими словами-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??

Якщо Бог поставив єпископом, то не лише поставив, але й доручив вести тих ягнят, яких Бог привів до пресвітера, Богом поставленого. Що тут не зрозуміло?

Якщо ти покаєшся і станеш овечкою Ісуса Христа, то й тебе Господь приведе до одної отари, бо ти будеш чути голос Божий і відрізнятимеш Божий голос від голосів чужих.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29391
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 14:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??Закреслити??

А де ти бачиш протиріччя? От приклад як Д.С. покликав Павло і Варнаву
Дiї.13:2 Як служили ж вони Господеві та постили, прорік Святий Дух: Відділіть Варнаву та Савла для Мене на справу, до якої покликав Я їх!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29393
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Тихо ссс, заспокойся, все нормально. :) Атеїстів назвав твоїми побратимами, бо вони теж матеріалісти, як і ти.
Але між нами велика різниця,бо ми визнаємо існування вищого розуму Творця,а вони ні.Ця відмінність ну ніяк не вказує на нашу спільність.А те що ми хочемо використовувати дарований нам розум подібно як це роблять атеїсти,то це вказує на те що ми люди,а не тварини.Тому й сЄ хочуть поклонятись тому кого вони знають та кого вони розуміють,а не рожевому і одночасно невидимому.
Цитата:
А розумом пізнати Бога неможливо, тому атеїсти розумніші, бо вони розумом стараються заперечити існування Бога, а ви намагаєтесь довести Його існування, значить у вас в науці є схиби.
Бога неможливо пізнати розумом лише тим хто ненавчився його правильно використовувати.Мабуть поклонники незнати кого(тройці) належуть до таких.А те що атеїсти заперечують існування Бога,неозначає що вони розумніші.Адже щоб заперечвати існування Бога,потрібна більша віра,ніж щоб визнавати його існування.Тому вони такі ж глибоко віруючі люди, як і ви "віруючі".Слово побратими скоріше повязує їх з вами.Щодо сЄ то як і говорить перша і найбільша заповідь-"люби Богоа свого усім своїм серцем,душею,силою та розумом".Ти знаєш про існування такої заповіді.Тож виконуй її люблячи Бога також і своїм розумом.А якщо ти його не використовуєш у своїх стосунках з Богом,то твоя віра мертва-без діл розуму.Одному католику уже наводив ,ще наведу і тобі ці слова Пр2:3,5-"якщо до розсудку ти кликати будеш, до розуму кликатимеш своїм голосом,...,тоді зрозумієш страх Господній, і знайдеш ти Богопізнання" .То мабуть тобі стане зрозуміло після цих слів ,що Богопізнання можна знайти саме завдяки розуму та розсудку.Тому непереч їм,бо так ти стаєш противником Божим подібно до того змія стародавнього. ;-D
Цитата:
Свідки Єгови - це не до кінця обізнані атеїсти. Тому атеїстам легко переконати свідків Єгова, що Бога нема.
Братіку,ти як завжди пишеш нісенітницю.Власне атеїсти найшвидше стають сЄ,бо здатні мислити,а не навпаки.Ну а сЄ немають такої сильної віри як атеїсти в неіснування Творця,тому атеїстами стати неможуть,бо бракує віри в це??Розум же не заперечує існування Вищого розуму,а навпаки це підтверджує.Просто тобі це невідомо.Тому пише про те що знаєш,а то пожаліюсь та щей тобі мінус вліплю.
Цитата:
"Свідки" намагаються знищити Церкву Христову лжевченням, а не так як комуністи. Але ці спроби даремні, бо від виноградника відколяться хіба сухі гіляччя.
Шо ж ти кажеш.А де та церква Христова?В тебе чи в Сонячника чи може в баптиста який тут виступав проти вас називаючи вас біснуватими??
Цитата:
Про "пасти отару", то в чому ти бачиш протиріччя? Так, є поняття Церкви Христової в глобальному масштабі, і так пише Біблія, а є поняття "помісних церков". Пастиром глобальної Церкви - є сам Христос
Заперечую.Сам Христос безпосередньо свою церкву непасе,бо доручив це колись апостолам.Наприклад сказав Петрові-"паси вівці мої".Потім апостоли це доручили іншим пресвітерам.Приміром коли повстало питання про обрізання,то некожен собі вирішував як хотів.А це питання вирішувалось на раді апостолів та прсесвітерів у Єрусалимі.Ну й зрозуміло що вони не самі вирішили це питання,а саме Христос через св дух дав правильне розуміння цього.Тому й Павло каже до пресвітерів та єпископів-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??Для чого поставленні духом Єпископи?-щоб пасти церкву Божу.Хіба ні??То тут церква Божа це помісна церква,чи глобальна,всесвітня??
Цитата:
Пастирями помісних церков, є просвітера, які відповідають за порядок у церкві, а також за духовний ріст, за здорову науку. Так в чому проблема?
Проблема у тому що ти не докінця тямиш те що пишеш.Якщо можеш,то переконай мене у протилежному.Питання я поставив.Якщо маєш що відповісти,то пиши,але по суті та з Біблією у руках. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29394
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:15 

Востаннє редаговано sss 22 січня 2011, 15:30 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Сонячнику,як бути з цими словами-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??
Якщо Бог поставив єпископом, то не лише поставив, але й доручив вести тих ягнят, яких Бог привів до пресвітера, Богом поставленого.
Так а де ті ягнята??-У конфесіях,помісних церквах??Так ти писав що це Вавилон.Хіба Бог у Вавилоні поставить пресвтера чи єпископа??
Цитата:
Що тут не зрозуміло?Якщо ти покаєшся і станеш овечкою Ісуса Христа, то й тебе Господь приведе до одної отари, бо ти будеш чути голос Божий і відрізнятимеш Божий голос від голосів чужих
Ти маєш на увазі до "однієї отари" тієї яка себе ототжнює з нереєстрованними 50-ками?? чи знову ж таки до умовної "однієї отари",яка складається з поділенних "відроджених" християн,які належать до різних конфесій і часто обзивають одні одних біснуватими??
А взагалі не добре так непомічати найголовнішого що я виділив великим текстом.Мабуть свідомо зміщуєте акценти на другорядне.Тож питаю ще раз-"Як оті поставленні Богом вчителі повинні виконувати свої обовязки в церкві,якщо ця церква це так звані "відроджені" християни які належуть до різних конфесій??.Як можна пасти тих хто не є однією отарою(церквою чи конфесією).Яким чином їх навчати,давати їм поради,словом пильнувати за їхньою духовністю???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29396
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
-"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу"??Закреслити??

А де ти бачиш протиріччя? От приклад як Д.С. покликав Павло і Варнаву
Дiї.13:2 Як служили ж вони Господеві та постили, прорік Святий Дух: Відділіть Варнаву та Савла для Мене на справу, до якої покликав Я їх!
І ти Протестанте чомусь не дочитуєш усе,а вибірково подаєш.От поясни як оте дух святий прорік??Як?-усі почули голос з неба чи як??Тай якось ти не ловиш сутті іншого питання.Св дух поставив єпископів пасти Божу церкву,отару,яку вони теж повинні пильнувати.То якщо ця отара Божа не є на землі одною та єдиною,то як вони можуть її пильнувати та пасти??Протиріччя у тому що ви називаєте Божу отару(церкву) -людьми які не мають нічого спільного з одною отарою(церквою).Таким чином нагляд за такими людьми є неможливим.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29397
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
От поясни як оте дух святий прорік??Як?-усі почули голос з неба чи як??

Дивно, таке питаєшся :shock: В даному випадку через пророків.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29412
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
От поясни як оте дух святий прорік??Як?-усі почули голос з неба чи як??
Дивно, таке питаєшся :shock: В даному випадку через пророків.
Чому дивне.Ти просто дивно наводиш слова.Звісно що через пророків,які були у церкві яка була "одно(єдиною),яку пасли пастирі,вчили вчителі,у якій також і були пророки через яких дух промовляв.Тож церква 1 ст як і сьогодні не була умовною.Керівництво у ній здійснював Христос через поставленних людей-апостолів,пророків,вчителів,тощо.Так само і сьогодні Христос здійснює нагляд за церквою через призначенних чоловіків.Тому якщо у цій церкві як і колись були призначенні божі чоловіки для нагляду за церквою,вона не може бути умовною-десь там трохи ,десь там.Розумієте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29415
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Так само і сьогодні Христос здійснює нагляд за церквою через призначенних чоловіків

І де та церква?

Стосовно розумом пізнати Бога, то пізнати Його неможливо розумом, бо наш розум обмежений, як можна обмеженим досягнути необмежене? Але я вже про це писав. Стосовно того, що розум не заперечує існування Бога, то тут я з тобою згідний. Розумом ми можемо лише зрозуміти, що Бог існує. Наприклад, тварина усвідомлює, що люди існують. Але зрозуміти людей, пізнати їх, вони не можуть. Відносно атеїстів, ти правий, приношу свої вибачення. Атеїсти - це не до кінця обізнані "свідки". Але дивує, чому атеїстам так легко переконати "свідків". До речі, мені дуже сильно схожі і одні і другі: і "свідки" і атеїсти дуже моральні люди, чесні (принаймні таке враження складають) і інтилігентні. Мій висновок я зробив на основі знайомих мені людей, тих котрих доводилось зустрічати: викладачі в університеті (атеїсти), "свідки" на вулицях, в поїзді, в квартирі. Пам"ятаю нам викладач атеїст говорив: ось я в Бога не вірю, але ніколи не поцуплю чиюсь річ. Шкода вас...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 22 березня 2011, 17:29.
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>