Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 06:48




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26985
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
чому це помазання навчає по різному навіть в одній помісній спільноті п'ятидесятників? В одній і ті ж общині один каже про Дух Святий як свідки Єгови, а інший як католики... прикладів досить!
Помазання не може навчати по-різному: воно єдине і непомильне, бо походить від Отця. Інша справа, що у більшості церквах помазання не навчає, бо це лише формальні церкви, у яких вже давно не діє Д.С., хоча можуть називатися п'ятидесятницькою церквою. А якщо в церкві нема Бога, то доводиться придумавати власні догми і навчати їх інших прихожан. І це є, і це факт. Тому я й кажу, що багато п'ятидесятницьких церков стали подібними до баптистської чи харизматичної, а навіть вже є такі що подібні до католицької чи православної церкви.
Nurono написав:
А ще, якщо Дух особисто навчає кожного, для чого вчителі і пресвітери в церкві.
Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом, а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом, а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов. А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче. Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос. (1Кор.12:8-12)
Nurono написав:
:shock: чому "помазання" навчило одних реєструватись а інших ні :shock: невже Дух суперечить сам собі?
Я не вірю, що якась церква реєструвалася через одкровення Д.С. :)
На мою думку, реєстрація і всілякі союзи - це власна ініціатива активістів церкви (а в часи СССР у тому була ініціатива НКВД і КҐБ через власних аґентів, які проникли у церкву та завербували деяких членів церкви, і таким чином очолили реєстровані церкви і союзи, а також були спроби очолити деякі нереєстровані церкви). Через це й відбулося розділення п'ятидесятників на нереєстрованих (яким Д.С. явно відкривав аґентів КҐБ) і реєстрованих (які не бачили нічого поганого, бо не було в них Помазання).
Nurono написав:
Конкретніше про книги, якщо можна?
Можете прочитати "Просила Россия дождя у Господа" Франчук В.И. - я чув що там є про історію п'ятидесятників, хоча сам не читав.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26987
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Історія церкви

Історія нашої церкви починається в 33 році після Різдва Христового, коли на Апостолів в день П’ятидесятниці зійшов Святий Дух (Дії Апостолів 2). П’ятидесятниця має декілька значень:
ясно...
Протестант написав:
До V ст. нашої ери існувала тільки одна євангельська церква (на той час назв католики чи православні не було). Вона перебувала у гоніннях і практично не мала храмів.
то храми були...
Протестант написав:
Основними стовпами Церкви були Апостоли: Петро, Іван, Павло, Яків, Андрій, а також їхні учні – отці Полікарп, Ігнатій, Іоанн Златоуст та інші. Майже всі вони померли мученицькою смертю.
Можна я буду цитувати отців....

Протестант написав:
З V ст. до релігійної влади прийшло папство і Церква поступово стала розділятися на три напрямки: католицька (західна), православна (східна)
історики кажуть, що це сталось 1054р. Звідки взялось 5 століття????
Протестант написав:
і євангельська, яка майже на тисячу років пішла у глибоке підпілля.
О-го, християни-партизани. Хтось казав:
Протестант написав:
Тільки одне не можу зрозуміти із твоїх слів для чого світло ховати, це ж не християнство...
Ти змінив думку? Назви імена підпільників, дати, якісь події...
Протестант написав:
За цей час інквізицією було спалено і закатовано сотні тисяч істинних вірних християн.
В пятому столітті її не було!!!!
Протестант написав:
Джон Вікліф, Ян Гус, Мартін Лютер, Жан Кальвін, Іван Вишенський, Іван Смера – ось неповний список служителів та сподвижників євангельської церкви.
Це правда :shock:
Уікліф... Гус... Лютер... Кальвін... - вони п'ятидесятники? :shock:
Але ж ти не дотримуєш (на приклад) вчення Лютера! То чому пишеш як про свого?

Протестант написав:
З ХV ст. нашої ери завдяки періоду Ренесансу євангельська церква поступово почала виходити з підпілля.
Це хто вийшов з підпілля? Невідомі і міфічні...
Протестант написав:
богомольцями.
І не "богомольцями" а "богомілами". Ти ще скажи, що катари теж з того "підпілля".

Протестант написав:
Той хто це написав, зробив погану послугу... чим ти це все підтвердиш? Це ж слова без фактів.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26990
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
чому це помазання навчає по різному навіть в одній помісній спільноті п'ятидесятників? В одній і ті ж общині один каже про Дух Святий як свідки Єгови, а інший як католики...
Можете прочитати "Просила Россия дождя у Господа" Франчук В.И. - я чув що там є про історію п'ятидесятників, хоча сам не читав.

Як відрізнити коли навчає справжнє "помазання"?
За книгу - дякую.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26993
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Як відрізнити коли навчає справжнє "помазання"?

:) Щоб відрізнити, потрібно стати овечкою Ісуса Христа, Який говорив так: 1 Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. 2 А хто входить дверима, той вівцям пастух. 3 Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. 4 А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. 5 За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. (Ів.10:1-5)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26996
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Всі кажуть що вони вівці Ісуса.
Як відрізни справжню вівцю?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
26997
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
До V ст. нашої ери існувала тільки одна євангельська церква (на той час назв католики чи православні не було). Вона перебувала у гоніннях і практично не мала храмів. Основними стовпами Церкви були Апостоли: Петро, Іван, Павло, Яків, Андрій, а також їхні учні – отці Полікарп, Ігнатій, Іоанн Златоуст та інші. Майже всі вони померли мученицькою смертю.

Брехня, як і все тобою переписане з того посилання... ти б хоч перевірив.
католическая доктрина Троицы с тех пор более сообразуется с его "бессмертным" именем, чем с любым другим в истории церкви и Христианского богословия.
(Афанасий Александрийский (296-373) О ВОПЛОЩЕНИИ )
"Росла и крепла всегда неизменная, сияющая Церковь, вселенская и единая истинная, озаряющая всех - и греков, и варваров - светом Божественного устроения..."
(Евсевий Кесарийский / История Церкви кн.4)
"Вселенская Церковь предала в исповедании веры веровать во единаго Духа Святаго, Утешителя, глаголавшаго в Пророках..."
(КИРИЛЛ ИЕРУСАЛИМСКИЙ кн.3 ПОУЧЕНИЯ ОГЛАСИТЕЛЬНЫЕ ИЛИ ТАЙНОВОДСТВЕННЫЕ)
"Все последуйте епископу, как Иисус Христос Отцу, а пресвитерству, как апостолам. Дьяконов же почитайте как заповедь Божью. Без епископа никто не делай ничего, относящегося до Церкви. Только та евхаристия должна, почитаться истинною, которая совершается епископом, или тем, кому он сам предоставит это. Где будет епископ, там должен быть и народ, так же, как где Иисус Христос, там и кафолическая Церковь. Не позволительно без епископа ни крестить, ни совершать вечерю любви; напротив, что одобрит Он, то и Богу приятно, чтобы всякое дело было твердо и несомненно."
(Ігнатій Антіохійський, помер 117р)
"И вся вселенская Церковь подтверждает силу этого закона, в точности соблюдая его..."
(Йоан Златоуст / про дитинство)
Думаю досить, що б розвіяти сумніви і довести що це, що ти переписав брехня!
Як перекладається слово "католицька" ти знаєш!
То як там з невідомими підпільниками?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27001
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 17:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Всі кажуть що вони вівці Ісуса. Як відрізнити справжню вівцю?
Це не наша справа відрізняти: Залишіть, хай разом обоє ростуть аж до жнив; а в жнива накажу я женцям: Зберіть перше кукіль і його пов'яжіть у снопки, щоб їх попалити; пшеницю ж спровадьте до клуні моєї. (Матв.13:30)
І це зробить Христос: Коли ж прийде Син Людський у славі Своїй, і всі Анголи з Ним, тоді Він засяде на престолі слави Своєї. І перед Ним усі народи зберуться, і Він відділить одного від одного їх, як відділяє вівчар овець від козлів. І поставить Він вівці праворуч Себе, а козлята ліворуч... І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:31-33,46)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27004
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 18:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Протестант написав:
Сонячник написав:
По-перше, п'ятидесятницька церква немає обласних єпископів,

та ні, у нас є. Якщо він за нашу конфесію вів.
Цитата:
І що значить "виконуючий обов'язки пресвітера"? :???: Такого теж нема..

такого точно немає, він або єпископ, або ні.
Та є... це в тім місці "помазання" інше...
Браво :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27011
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
...моєю метою є виявлення "лукавих" бо є написано: і не беріть участі в неплідних ділах темряви але краще виявляйте.
Нема такого. ;-D Ап.Павло писав: А розпуста та нечисть усяка й зажерливість нехай навіть не згадуються поміж вами, як личить святим... Допевняйтеся, що приємне для Господа, і не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте. Бо соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно! (Еф.5:3,11-12)
Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це! (Фил.4:8)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27013
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Почитай 12 розділ до коринтян, даю один вірш 1Кор.12:25 щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного. Писання говорить що всі рівні, але кожен має своє призначення.
Всі це християни - церква одна як народ без поділу на етнічні групи. Але ж має бути влада ... хоч якась. Читаємо Коринтян дальше: "А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями... (1Кор.12:28)" (Ну вчителів вам не потрібно, як я зрозумів Сонячника - "навчає помазання")[/quote]
Ти або в одну крайність, або в другу йдеш. Звісно що потрібно вчителі, пророки.
Апостоли сьогодні є? Чому на Папу говорить апостол, якщо він зовсім не нього не схожий, та й по пунктах як вибиралися апостоли не проходить.
Цитата:
Протестант написав:
Апостол і єпископ це різні служіння
А я казав що одне?
Що ж до титулу, то ти відповів, іншого і не треба.
А "незалежно думати" це як? Думати в угоду комусь?

я почитав в інтернеті трохи історії, так як ти думаєш, тільки католики думають, навіть православні по інакше пишуть історію.

Цитата:
- і називати католиків грішниками і відступниками?

по плодам впізнають учнів Христових!

Протестант написав:
Дiї.2:16 а це те, що пророк Йоіл передрік:17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого[/b] чому тут сказано "останніми днями" якщо мислити як ти, то тут помилка.
То де точка виконання пророцтва? Чи не в часи апостолів?

Цитата:
Протестант написав:
ти покажи тоді ранню історію де про єпископа римського говориться що це Папа. Перші єпископи були єпископами, а не папами...
І
Протестант написав:
Перекладається як батько, отець, але я думав ти будеш не залежно думати, але ти по католицькому мислиш. В перших століттях всіх єпископів називали так. Але цю назву залишив за собою пізніше тільки римський єпископ. Римський єпископ взяв зверхність над усіма єпископами.
Ти сам себе заперечуєш. Чому?

Та й ж сказав був, всіх єпископів називали "папами", а оскільки римський жив у центрі риму приватизував собі і заборонив всіх так називати. Тоді скажи чому ви тільки до римського папи говорите папа, а не до всіх? чому православні не говорять "папа"?
Зверхність римського єпископа це одна із причин поділу церкви.

Цитата:
Як вірш Об. 3:20 показує нам відродження церкви??????

Від чого відродження? від відступлення .
Об.3:16 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст... Хто такі теплі? це хіба не віруючі? чи віруючі? чи якраз такі собі християни, трохи Богу, трохи світу..... ( анекдот) свічку і Богу поставлю і сатані.


Цитата:
Протестант написав:
почав Лютер, бо попередній убили
Nurono написав:
Якщо так - то чому ви не тримаєтеся вчення Лютера?

Протестант написав:
Ми тримаємося вчення апостолів.
А Лютер його тримався?
Виходить - вчення Лютера ви не тримаєтесь, отже ви не протестанти - ви нові(нео)протестанти!

Лютер почав відродження. Чи ти одразу як народився все одразу знав і розумів.
Та як хочеш так і називай, по історії це правильна назва. Нехай будемо неопротестанти, аби тільки бути дитиною Божою.

Цитата:
Протестант написав:
Церква там де збираються В Ім’я І.Х.
але, з ваших слів, не серед католиків!

Із ваших.. це не із моїх. Якщо Христос є народжений у серці, той Він і буде у храмі.
Цитата:
Протестант написав:
Церква це не конфесія, а особисті стосунки із Богом. Чи ти думаєш що колективно Бог спасає? Чи " я католик" значить я спасенний, а ти ХВЄ значить ні?
Ну для чого це? Мова про істрію.

А я про що, якщо ми не церква, то хто ми? Якщо тільки спасіння йде через Папу, значить наша віра даремна?

Цитата:
Цитата:
А якщо ти почав, то ви ж і твердите "католики це блудниця, спасіння їм нема".
Позаминулого літа мені одна п'ятидесятника доводила що католики не вірять в Ісуса Христа.

Якщо брати що у вірі мають бути плоди, то хіба вона помилилася? Ісус сказав "хто любить Мене, той заповіді Мої збереже" .
Я говорю завжди про одну особу, а не колектив. Якщо католик істинно віруючий, то я із тим не спорю, навіть якщо ми різно невченні, а якщо п’ятидесятник немає плодів, то хіба він спасеться?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27015
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ОЛЕГ САМБІРСЬКИЙ написав:
5 Ні в якому разі моєю метою не є опорочнення пятидесятників, я дружу з багатьма пятидесятниками, моєю метою є виявлення "лукавих" бо є написано: і не беріть участі в неплідних ділах темряви але краще виявляйте.

Та й по інакшому вчить виявляти діла темряви.
15 А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
16 А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.
17 А коли не послухає їх, скажи Церкві; коли ж не послухає й Церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!

(Матв.18:15-17)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27016
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Можна я буду цитувати отців....

цитуй, тут на форумі свобода.

Цитата:
Протестант написав:
З V ст. до релігійної влади прийшло папство і Церква поступово стала розділятися на три напрямки: католицька (західна), православна (східна)
історики кажуть, що це сталось 1054р. Звідки взялось 5 століття????

З 5 ст. не знаю, ти не правильно узяв цитату, це ж не мої слова. А із 7-8 це початок розколу, а 1054 це поставлена крапка.

Цитата:
Протестант написав:
і євангельська, яка майже на тисячу років пішла у глибоке підпілля.
О-го, християни-партизани. Хтось казав:
Протестант написав:
Тільки одне не можу зрозуміти із твоїх слів для чого світло ховати, це ж не християнство...
Ти змінив думку? Назви імена підпільників, дати, якісь події...

можеш назвати іменна, чи це теж не правда 34 силу огненну гасили, утікали від вістря меча, зміцнялись від слабости, хоробрі були на війні, обертали в розтіч полки чужоземців;35 жінки діставали померлих своїх із воскресіння; а інші бували скатовані, не прийнявши визволення, щоб отримати краще воскресіння; 36 а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці.37 Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.38 Ті, що світ не вартий був їх, тинялися по пустинях та горах, і по печерах та проваллях земних.39 І всі вони, одержавши засвідчення вірою, обітниці не прийняли,40 бо Бог передбачив щось краще про нас, щоб вони не без нас досконалість одержали. (Євр.11:34-40)

Можеш назвати тих хто померли під час римської імперії. Чи не має дати значить це не правда.
Або кого забив "Святий Престол" під час Христових походів? Як ти думай це християни робили?

Цитата:
Протестант написав:
За цей час інквізицією було спалено і закатовано сотні тисяч істинних вірних християн.
В пятому столітті її не було!!!!
Протестант написав:
Джон Вікліф, Ян Гус, Мартін Лютер, Жан Кальвін, Іван Вишенський, Іван Смера – ось неповний список служителів та сподвижників євангельської церкви.
Це правда :shock:
Уікліф... Гус... Лютер... Кальвін... - вони п'ятидесятники? :shock:
Але ж ти не дотримуєш (на приклад) вчення Лютера! То чому пишеш як про свого?

А католики не дотримуються вчення апостолів і Писання, то хіба варто їх називати християнами і рабами Божими?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27017
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
До V ст. нашої ери існувала тільки одна євангельська церква (на той час назв католики чи православні не було). Вона перебувала у гоніннях і практично не мала храмів. Основними стовпами Церкви були Апостоли: Петро, Іван, Павло, Яків, Андрій, а також їхні учні – отці Полікарп, Ігнатій, Іоанн Златоуст та інші. Майже всі вони померли мученицькою смертю.

Брехня, як і все тобою переписане з того посилання... ти б хоч перевірив.
католическая доктрина Троицы с тех пор более сообразуется с его "бессмертным" именем, чем с любым другим в истории церкви и Христианского богословия.
(Афанасий Александрийский (296-373) О ВОПЛОЩЕНИИ )
"Росла и крепла всегда неизменная, сияющая Церковь, вселенская и единая истинная, озаряющая всех - и греков, и варваров - светом Божественного устроения..."
(Евсевий Кесарийский / История Церкви кн.4)
"Вселенская Церковь предала в исповедании веры веровать во единаго Духа Святаго, Утешителя, глаголавшаго в Пророках..."
(КИРИЛЛ ИЕРУСАЛИМСКИЙ кн.3 ПОУЧЕНИЯ ОГЛАСИТЕЛЬНЫЕ ИЛИ ТАЙНОВОДСТВЕННЫЕ)
"Все последуйте епископу, как Иисус Христос Отцу, а пресвитерству, как апостолам. Дьяконов же почитайте как заповедь Божью. Без епископа никто не делай ничего, относящегося до Церкви. Только та евхаристия должна, почитаться истинною, которая совершается епископом, или тем, кому он сам предоставит это. Где будет епископ, там должен быть и народ, так же, как где Иисус Христос, там и кафолическая Церковь. Не позволительно без епископа ни крестить, ни совершать вечерю любви; напротив, что одобрит Он, то и Богу приятно, чтобы всякое дело было твердо и несомненно."
(Ігнатій Антіохійський, помер 117р)
"И вся вселенская Церковь подтверждает силу этого закона, в точности соблюдая его..."
(Йоан Златоуст / про дитинство)
Думаю досить, що б розвіяти сумніви і довести що це, що ти переписав брехня!
Як перекладається слово "католицька" ти знаєш!
То як там з невідомими підпільниками?

То де тут написано що це католицька чи православна Церква? От для чого ти мені наводиш слова "католицька" не у такому поняті як воно значило тоді. То скажи кінець з кінцем коли появилася католицька конфесія? у 1054 році, чи скоріше?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27018
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Nurono написав:
Протестант написав:
Сонячник написав:
По-перше, п'ятидесятницька церква немає обласних єпископів,

та ні, у нас є. Якщо він за нашу конфесію вів.
Цитата:
І що значить "виконуючий обов'язки пресвітера"? :???: Такого теж нема..

такого точно немає, він або єпископ, або ні.
Та є... це в тім місці "помазання" інше...
Браво :lol: :lol:

Хоч мають із чого свідки посміятися.
Nurono, то яка ціль цієї теми? То ти як розумієш Пятидесятники це секта, чи Церква?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
27064
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Nurono написав:
Всі кажуть що вони вівці Ісуса. Як відрізнити справжню вівцю?
Це не наша справа відрізняти:


От - баптист, пресвітеріанин, п'ятидесятник, свідок Єгови, анабаптист, адвентист... і інші говорять, що є "вівцями Божими" - Церквою. Кожен тримає в руках Біблію на яку посилається. Ви ж не скажете мені, що можна йти куди сподобалось!? І не багато тіл в Господа Ісуса - а одне!
Якщо Ви дійсно не зрозуміли питання на яке відповіли, то дозвольте перефразувати.
Як пізнати справжню церкву?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>