Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:58




Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Слабкість поясненнь Ісуса
26500
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 16:08 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Цитата не моя але логіка хороша:
" Христос - бог за вченням церкви - зійшов на землю, щоб відкрити людям божеську істину для їхнього керівництва в життя. Людина, - проста, дурна людина, - якщо вона хоче передати людям важливе для них вказівку, завжди вміє передати його так, що люди зрозуміють його. І раптом бог прийшов на землю лише за тим, щоб врятувати людей, і бог цей не спромігся сказати те, що йому потрібно було сказати так, щоб люди не перетлумачити його слова - а так, що всі розійшлися в їх розумінні.
Не може цього бути, якщо Христос був бог.
Не може цього бути і тоді, якщо Христос не був бог, а великий вчитель. Великий вчитель тільки тому і великий вчитель, що він вміє висловити істину так, що вона зрозуміла, як сонце, і вже не можна ні приховати, ні затемнити її. "




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
26512
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 17:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Ігорко написав:
Великий вчитель тільки тому і великий вчитель, що він вміє висловити істину так, що вона зрозуміла, як сонце, і вже не можна ні приховати, ні затемнити її.
Сліпий сонця не бачить.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
26518
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ігорко написав:
Великий вчитель тільки тому і великий вчитель, що він вміє висловити істину так, що вона зрозуміла, як сонце, і вже не можна ні приховати, ні затемнити її. "

Великий Бог і Вчитель сказав Лук.8:10 А Він відказав: Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а іншим у притчах, щоб дивились вони і не бачили, слухали і не розуміли.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
30452
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 08:26 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Протестант написав:
Ігорко написав:
Великий вчитель тільки тому і великий вчитель, що він вміє висловити істину так, що вона зрозуміла, як сонце, і вже не можна ні приховати, ні затемнити її. "

Великий Бог і Вчитель сказав Лук.8:10 А Він відказав: Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а іншим у притчах, щоб дивились вони і не бачили, слухали і не розуміли.


тобто за Вашою логікою Ісус любив тільки частину людей, а більшість людей не любив і навмисне говорив так щоб не усі люди зрозуміли?




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
30453
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 09:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ігорко написав:
тобто за Вашою логікою Ісус любив тільки частину людей, а більшість людей не любив

Це не моя логіка, не видавайте своє за моє.
Написано: Ісус любить усіх людей, а кров пролив за вибраних. Тобто, якщо людина визнає і розуміє що без Христа не спастися і приймає хресну жертву Христа, то вона є вибрана. А всіх інших Він закликає до покаяння. Писання говорить що Бог є Любов, але коли прийде І.Х. у друге цей час закінчиться, буде час суду. Маєте поки-що час, - покайся.
Ігорко написав:
і навмисне говорив так щоб не усі люди зрозуміли?

Та ні, Він на оборот говорив про Царство Небесне/Боже зрозумілою мовою, бо всі приклади які він наводив були життєві, але людина зарозуміла, спорчена і тому не розуміє Небесні речі життєвими прикладами.
13 Я тому говорю до них притчами, що вони, дивлячися, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють.
14 І над ними збувається пророцтво Ісаї, яке промовляє: Почуєте слухом, і не зрозумієте, дивитися будете оком, і не побачите...
15 Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очима й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив!

(Матв.13:13-15)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
30455
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 11:08 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Протестант написав:
Та ні, Він на оборот говорив про Царство Небесне/Боже зрозумілою мовою, бо всі приклади які він наводив були життєві, але людина зарозуміла, спорчена і тому не розуміє Небесні речі життєвими прикладами.
[b]13 Я тому говорю до них притчами, що вони, дивлячися, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють.


Ви ж вказуєте на "що вони, дивлячися, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють" - тобто НАВМИСНЕ написано так щоб не побачили і не зрозуміли.

А це наводить на дуже цікаві роздуми. Єврейська релігія до цих пір навмисне закрита для не-євреїв. Єврейська релігія намагається надати євреям перевагу над іншими народами шляхом зберігання і поширення тільки серед своїх таємної інформації.

І цитата наведена Вами якраз і підкреслює це - надання інформації своїм (євреям) але так щоб інші народи не зрозуміли...




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
30485
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2011, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ігорко написав:
А це наводить на дуже цікаві роздуми.

Все на багато простіше, до кінця треба читати.
Протестант написав:
14 І над ними збувається пророцтво Ісаї, яке промовляє: Почуєте слухом, і не зрозумієте, дивитися будете оком, і не побачите...15 Затовстіло бо серце людей цих, тяжко чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очима й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись, щоб Я їх уздоровив!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
46994
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2014, 14:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я б сказав так:

до любого вчення можна підходити різними шляхами, ви чомусь хочете обрати шлях: як зараз модно вчитися в інститутах за гроші так би мовити є бюджетники є контрактники. Так от бюджетник сидить вчить ночі недосипає з тією книжкою ночує щоб здати тей екзамен, а контрактник нічого невчить , нічого незнає в нього одне слово я тобі кошти заплатив став мені єкзамен а то що я нічого незнаю це ти виноватий мовляв не так розповідав поганий мовляв з тебе вчитель так що став мені добру оцінку. Ці ж люди в дальнішому відносяться так до всього, тому незвинувачувати когось потрібно а читати Біблію, шукати людей які можуть пояснити, людей на яких зійшла Божа Благодать просити щоб навчили, уважно слухати та більш приділяти цьому уваги поки є час.

ви візміть посадіть біля себе декількох дітей 3-х, 4-х попробуйте їм щось розповісти ну наприклад якійсь розділ з математики і потім побачите , хто уважніше слухав та виконував ваші вказівки тей ліпше запам'ятав, а хтось крутився і неслухав сидів та думав як це піти бістріше в кафе та морозива поїсти тей майже нічого незапам'ятав.
В когось із них ви впізнаєте себе.

Саме відношення до любого вчення теж має значення, один думає це йому пригодиться в дальнішому і він це ліпше запоминає, інший думає (ай це щось таке.....) він хуже запам'ятає.

Причин може бути багато чого людина не може щось зрозуміти, а кінцева відповідь одна пагані знання, а в дальнішому як результат нарікання на тих хто тебе вчив.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Слабкість поясненнь Ісуса
46995
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2014, 14:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю
Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати
життя вічне?
17. Він же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим?
Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого. Коли ж
хочеш ввійти до життя, то виконай заповіді.
18. Той питає Його: Які саме? А Ісус відказав: Не
вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй
неправдиво.
19. Шануй батька та матір, і: Люби свого
ближнього, як самого себе.
20. Говорить до Нього юнак: Це я виконав все. Чого
ще бракує мені?
21. Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим,
піди, продай добра свої та й убогим роздай, і
матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й
іди вслід за Мною.
22. Почувши ж юнак таке слово, відійшов,
зажурившись, бо великі маєтки він мав.Матв. 19


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>