Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:40




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
48261
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2017, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Любава написав:
...скинули на одному сайті мені лист з просьбою. Правда дивлячись на активність тут, не знаю, коли його побачать. :(
".Пожалуйста, молитесь! - Срочная просьба о молитве. "Молитесь за Церкви в Индии. 20 церквей сгорело

По-перше, це повідомлення неправдиве, видумане з метою розпалювання ворожнечі.
По-друге, саме це повідомлення вже передається в Інтернеті близько десяти (!!!) років.

Це дуже легко перевірити, використовуючи сервіс google.

А взагалі, дуже прикро, що віруючі так легко ведуться на неправду, і розповсюджують неправдиві відомості без попередньої перевірки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
48262
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2017, 14:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 травня 2017, 15:11
Написано: 3
Віровизнання: протестант
Сонячник написав:
Любава написав:
...скинули на одному сайті мені лист з просьбою. Правда дивлячись на активність тут, не знаю, коли його побачать. :(
".Пожалуйста, молитесь! - Срочная просьба о молитве. "Молитесь за Церкви в Индии. 20 церквей сгорело

По-перше, це повідомлення неправдиве, видумане з метою розпалювання ворожнечі.
По-друге, саме це повідомлення вже передається в Інтернеті близько десяти (!!!) років.

Це дуже легко перевірити, використовуючи сервіс google.

А взагалі, дуже прикро, що віруючі так легко ведуться на неправду, і розповсюджують неправдиві відомості без попередньої перевірки.

А я не знала, що воно розповсюджується вже років 10 :sorry:
І навіть не збиралася перевіряти, хоча подумала, що може бути щось не так з цим листом. І повелася, бо дійсно є гоніння на християн в Азії.
І не побачила де там розпалювання ворожнечі, бо я собі не уявляю, листа, який має викликати в християн ненависть до інших. Я просто помолилася (навіть не раз) за християн в Азії, за розповсюдження християнства там, а також за каяття і спасіння тих, що гонять і ненавидять християн.
Це я така наївна, чи якось так...
З.І. Між іншим, відправила цей лист одному знайомому баптисту на імейл і він просто перестав зі мною спілкуватися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>