Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 16:03




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27575
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 19:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та я то можу цитувати і далі і так всю Біблію, тільки стоїть питання: Навіщо? Те саме питання постав і собі.
Цитувати "нєвпопад" Біблію легко, для того багато розуму не треба мати, але набагато цінніше було б, якби ти нарешту висловив свою думку.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27591
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 22:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Свого часу ця тема вже глибоко обговорювалась на форумі. Ось тут "Що означає "увірувати" і "спастися"?" viewtopic.php?t=137


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
27620
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 20:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, а у даній теми поставлене конкретне просте запитання: Що треба робити, щоб спастися. Я дав просту відповідь, так як вчить нас Євангелія. Якщо хтось не згідний з євангельсим вченням, то хай так і напише.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
28379
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 09:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Що треба робити тобі, щоб спастись:

Зайди в твою кімнату і закрий за собою двері, обо навіть вийди десь на поле, чи ще в якесь місце, де бачить тебе тільки Бог. Обійди все своє життя в Його присутностіі..., і від усього серця покайся перед Ним,
;) і щиро попроси в Нього помочі на все свое життя. :yes: Після чого живи по Слову Його, будеш спасенний, (спасенна) навіки від пекла, тим більше, будеш з Ним в Раю на Небесах, притому навіки. :-o Амінь!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 31 березня 2011, 20:55.
Причина: антихристиянські висловлювання
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
31331
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 13:39 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
раджу почати думати




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
31338
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 18:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
раджу почати думати

Ми думаєм, Ігоре! І на основі своїх роздумів ми зрозуміли: є на небі Бог, Який віддав Сина Однородженого за нас! Тому ми віруєм в Нього і знаєм, що вірою будем спасенні!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
31349
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 06:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тут логічного мислення мало. Потрібна ще віра, бо без віри неможливе спасіння :yes:
Бож слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа!
Бо написано: Я погублю мудрість премудрих, а розум розумних відкину!
Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту?
Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді.
(1Кор 1:18-21)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
36942
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2012, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Написано у Римлян 5:10, 11: "Бо якщо, будучи ворогами, ми примирилися з Богом через смерть його Сина, то тим більше тепер, примирившись, врятуємося завдяки життю його Сина. І безмежну радість нам приносить не тільки це, але також єдність з Богом, яку ми маємо завдяки нашому Господу Ісусу Христу, через якого тепер змогли примиритися з Богом".
Тож зрозуміло, що для спасіння треба відновити стосунки з Богом. http://hyacinthis.blogspot.com/2012/07/blog-post.html
А як відновити ці стосунки? Розвиваючи духовні риси ми тим самим показуємо, що цінуємо те, що Бог зробив для нас.
http://hyacinthis.blogspot.com/2012/06/ ... st_29.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
36946
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2012, 16:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але щоб розвивати їх, потрібно спочатку мати ці духовні риси. А щоб мати їх, потрібно народитися згори, бо духовно мертва людина не може розвивати того, чого не має.
Цікаво, як ви розумієте цей "розвиток духовних рис"? Через дослідження Біблії? Чи власними стараннями? Ці старання призводять лише до лицемірства перед людьми.
Цитата:
тим самим показуємо, що цінуємо те, що Бог зробив для нас.

Кому показуєте, людям?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
45867
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2013, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 липня 2014, 09:18
Написано: 11
Звідки: Рідна Україна
Віровизнання: інше віровизнання
Протестант написав:
Просте запитання, а таке глибоке. Тож що потрібно щоб спастися?
От наприклад. католики стверджують "...священиків та єпископів, які є наступниками апостолів."
Друге, о наприклад омивання міг вплине на спасіння, чи ні?
Третє, от свідки не визнають Ісуса за Бога, впливає, чи ні?

Отож, що потрібно для спасіння?


О, спецьйально для мене написали друге питання :) . Адже в ісламі це невід'ємна частина омовіння, без якого неможлива регулярна ритуальна молитва(намаз), без якої неможливий іслам, бо це один із його стовпів. В дитинстві та в юності я страшенно гидувався ніг, намагався поменше мити й торкатись, а от тепер мию прибл. 5 р. на день і не відчуваю дискомфорту. Отже, православні не визнають намісництва Папи й наступності кардиналів, скульптур та лав у церкві, СЄ не визнають Трійцю й традиційне посередництво церкви, ми, мусульмани, всього зазначеного й беззаперечності положень збережених частин Біблії. Та не будено зупинятись на цих спірних питаннях а поговорім про ту ж чистоту. Чистота тіла(можете поки відкинути, адже католики в середньовіччі навіть навали обіт не митися, поки не вчинять обічяне перед Богом, що ж там стосовно чистоти чи немиття монахів та набожних у православ'ї можете поділитися, буде цікаво) й чистота мозку(помислів) веде до чистоти серця й чистоти душі. Знов таки моє особисте бачення.
Тож хотілося б поговорити про чистоту помислів та про необхідність "омивання мізку" :) ;) .
Забруднення свідомості очевидно заважає наблизитися до віри й спасіння, а сприяє чиненні гріха. Думаю, панове християни, ви зі мною погодитеся. Що таке забруднення - а усяка дурня, якою ми часто з дня в день забиваємо свій дуже просторий але не безкрайній мозок. Всяка непотріб по телебаченню, у друці, в інтернеті, комп'ютерні ігри, непристойна інформація та розпуста, одні лиш музиці улюбленого кумира(так, саме це слово з Писання) та безліч іншого, які можуть бути з самого початку аморальними й негідними віруючого, а можуть і використовуватись в міру для відпочинку але ж не в таких межах, як повсюди. Якщо губка повністю насичена брудом, то вона з одного боку трохи захищена від всисання нового (бо куди далі ;) ), з іншого не втяне в себе й нічого путнього. А от коли її почистили, вичавили бридоту й підсушили на сонечку, то слід якомога ретельніше берегти і від незначного бруду.
Чим чистіша душа - тим чистіший розум і навпаки. Отож тим більш ретельно треба ставитися до чистоти власних мізків, омивати їх (молитвою, наприклад, а не помиями) та берегти від проникнення бруду. Будувати щит із Віри.
Дякую за увагу й нехай щастить. Чистоти серця усім нам, друзі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
45873
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2013, 21:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Дядько Чорномох написав:
Протестант написав:
Просте запитання, а таке глибоке. Тож що потрібно щоб спастися?
От наприклад. католики стверджують "...священиків та єпископів, які є наступниками апостолів."
Друге, о наприклад омивання міг вплине на спасіння, чи ні?
Третє, от свідки не визнають Ісуса за Бога, впливає, чи ні?

Отож, що потрібно для спасіння?


О, спецьйально для мене написали друге питання :) . Адже в ісламі це невід'ємна частина омовіння, без якого неможлива регулярна ритуальна молитва(намаз), без якої неможливий іслам, бо це один із його стовпів. В дитинстві та в юності я страшенно гидувався ніг, намагався поменше мити й торкатись, а от тепер мию прибл. 5 р. на день і не відчуваю дискомфорту. Отже, православні не визнають намісництва Папи й наступності кардиналів, скульптур та лав у церкві, СЄ не визнають Трійцю й традиційне посередництво церкви, ми, мусульмани, всього зазначеного й беззаперечності положень збережених частин Біблії. Та не будено зупинятись на цих спірних питаннях а поговорім про ту ж чистоту. Чистота тіла(можете поки відкинути, адже католики в середньовіччі навіть навали обіт не митися, поки не вчинять обічяне перед Богом, що ж там стосовно чистоти чи немиття монахів та набожних у православ'ї можете поділитися, буде цікаво) й чистота мозку(помислів) веде до чистоти серця й чистоти душі. Знов таки моє особисте бачення.
Тож хотілося б поговорити про чистоту помислів та про необхідність "омивання мізку" :) ;) .
Забруднення свідомості очевидно заважає наблизитися до віри й спасіння, а сприяє чиненні гріха. Думаю, панове християни, ви зі мною погодитеся. Що таке забруднення - а усяка дурня, якою ми часто з дня в день забиваємо свій дуже просторий але не безкрайній мозок. Всяка непотріб по телебаченню, у друці, в інтернеті, комп'ютерні ігри, непристойна інформація та розпуста, одні лиш музиці улюбленого кумира(так, саме це слово з Писання) та безліч іншого, які можуть бути з самого початку аморальними й негідними віруючого, а можуть і використовуватись в міру для відпочинку але ж не в таких межах, як повсюди. Якщо губка повністю насичена брудом, то вона з одного боку трохи захищена від всисання нового (бо куди далі ;) ), з іншого не втяне в себе й нічого путнього. А от коли її почистили, вичавили бридоту й підсушили на сонечку, то слід якомога ретельніше берегти і від незначного бруду.
Чим чистіша душа - тим чистіший розум і навпаки. Отож тим більш ретельно треба ставитися до чистоти власних мізків, омивати їх (молитвою, наприклад, а не помиями) та берегти від проникнення бруду. Будувати щит із Віри.
Дякую за увагу й нехай щастить. Чистоти серця усім нам, друзі.

Чим же Ви обмиваєте "забруднені мізки"?




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 21 квітня 2016, 01:27.
Причина: насмішка
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
48250
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2017, 15:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
"Також він взяв хліб і, склавши подяку, поламав його, дав їм і сказав: «Це означає моє тіло, яке буде віддане за вас. Чиніть це на спомин про мене». Так само взяв він після вечері чашу і сказав: «Ця чаша означає нову угоду, укладену на підставі моєї крові, яка проллється за вас" (Луки 22: 19, 20).
Лише смерть Ісуса Христа дала людству надію на світ без гріха.
Дивіться відео




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
48253
UNREAD_POSTДодано: 12 квітня 2017, 21:57 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 травня 2017, 15:11
Написано: 3
Віровизнання: протестант
Не знаю, як тут створити тему. Тому просто пишу, де є. Та ще й на російській. Просто скинули на одному сайті мені лист з просьбою. Правда дивлячись на активність тут, не знаю, коли його побачать. :(
".Пожалуйста, молитесь! - Срочная просьба о молитве. "Молитесь за Церкви в Индии. 20 церквей сгорело прошлой ночью. И сегодня, хотят уничтожить, более 200 церквей в провинции Olisabang. Они хотят убить 200 миссионеров в течение ближайших 24 часов. Все христиане прячутся в деревнях.... Молитесь за них и отправьте это сообщение для всех христиан, которых вы знаете по всему миру. Просите, чтобы Бог помиловал наших братьев и сестер в Индии. 2."Когда вы получите это сообщение, пожалуйста, срочно отправьте его другим людям. Пожалуйста, молитесь за 22 христианские Миссионерские семьи, осужденных должны казнить исламисты в Афганистане. Пожалуйста, передайте это так быстро, как вы можете, так, чтобы многие молились!! 3.Теперь исламистская группировка (ИГИЛ) взяла Quaragosh, самый большой христианский город в Ираке. Есть сотни мужчин, женщин и детей, которые были обезглавлены. Люди просят молитв против жестокости и насилия в их странах. Пожалуйста, займите одну минуту, чтобы помолиться за них. Передайте сообщение по всем вашим контактам так, что бы молитвенная цепочка не разрывалась. Они попросили для этого специальную молитву. Пожалуйста, убедитесь, что вы принесли молитвенные просьбы о теле Христа, особенно о братьях, сестрах и детях в Ираке. Это срочное сообщение SOS, пожалуйста. Спасибо за вашу заботу. Пусть Господь благословит вас и вашу семью всегда на вашем пути. Аминь. С любовью, Джойс Майер.
12.04.2017 13:42"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>