Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:01




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26090
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 09:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Юліан написав:
Сучасний Синодальний переклад: "И [многие] из народов и колен, и языков и племен будут смотреть на трупы их три дня с половиною, и не позволят положить трупы их во гробы."
Тобто тут ти приймаєш день за рік, а чому ж тоді 1260 днів не може бути 1260 роками?

Ні, Юліане, це місце в Писанні я розумію в прямому значенні - буквально.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26094
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 12:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Так, прошу вибачення, вже виправив :)
Твою позицію зрозумів, принаймні знаю, що це не випадковість з твого боку.
А хто такі на твою думку два свідки? Можливо вони можуть пророкувати 1260 днів?

Є думка ,що це Енох та Ілья. бо вони ще не вмирали, а писання каже кожному належить раз померти а потім суд.Скорше будуть пророкувати при владі антихриста, щоб люди не приймали знак на руку і чоло.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26100
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 16:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Борис написав:
Ні, Юліане, це місце в Писанні я розумію в прямому значенні - буквально.

Розумій буквально, це твій вибір, але надіюся ти ще зміниш свою думку! А про інші варіанти не роздумував, це я на рахунок двох свідків.
Нецікавий написав:
Є думка ,що це Енох та Ілья. бо вони ще не вмирали, а писання каже кожному належить раз померти а потім суд.Скорше будуть пророкувати при владі антихриста, щоб люди не приймали знак на руку і чоло.

Може бути ще й Мойсей! Його Бог воскресив і він з'являвся на горі разом з Іллею, коли Ісус переобразився.
Хоча навряд чи вони, в мене є інша думка.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26109
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 08:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Борис написав:
Ні, Юліане, це місце в Писанні я розумію в прямому значенні - буквально.

Розумій буквально, це твій вибір, але надіюся ти ще зміниш свою думку! А про інші варіанти не роздумував, це я на рахунок двох свідків.
Нецікавий написав:
Є думка ,що це Енох та Ілья. бо вони ще не вмирали, а писання каже кожному належить раз померти а потім суд.Скорше будуть пророкувати при владі антихриста, щоб люди не приймали знак на руку і чоло.

Може бути ще й Мойсей! Його Бог воскресив і він з'являвся на горі разом з Іллею, коли Ісус переобразився.
Хоча навряд чи вони, в мене є інша думка.

Не написано, що Мойсей воскрес. Він вже помирав. Павло каже "...належить КОЖНОМУ один раз померти а потім суд...'' , один раз а не два, тому Мойсей не підходить...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26110
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 08:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Нецікавий написав:
Павло каже "...належить КОЖНОМУ один раз померти а потім суд...'' , один раз а не два, тому Мойсей не підходить...

"І як людям призначено вмерти один раз, потім же суд," (Євр.9:27)
Ясно, цю позицію зрозумів! Але як тоді бути з Лазарем?
Я думаю, що мова йде більше про те, що людина не живе вічно, її чекає смерть і від цього може тільки врятувати Господь! І на суді вона буде або по одній стороні, або на іншій.
Нецікавий написав:
Не написано, що Мойсей воскрес.

Але Мойсея Бог воскресив!
"І сам Архангол Михаїл, коли сперечався з дияволом і говорив про Мойсеєве тіло, не наважився винести суду зневажливого, а сказав: Хай Господь докорить тобі!" (Юд.1:9)
Тобто була суперечка воскрешати Мойсея чи ні! Диявол наводив всі докази, що Мойсей згрішив і не достойний бути воскрешеним, але ... ми бачимо Мойсея на горі Переображення. Це надія для кожного з нас!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26111
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 09:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Воскресіння Лазаря відрізняється від воскресіння Ісуса., А як гадаєте нащо так багато писати про цей випадок з Лазарем? чому просто не написати,що він помер, а Ісус його воскресив? нащо Господу треба було стільки описувати?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
26112
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 10:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Нецікавий написав:
Воскресіння Лазаря відрізняється від воскресіння Ісуса.

Ну звісно відрізняється, Лазар не мав сам в собі життя, щоб себе воскресити, та й йому прийшлося вдруге помирати.
Нецікавий написав:
А як гадаєте нащо так багато писати про цей випадок з Лазарем? чому просто не написати,що він помер, а Ісус його воскресив? нащо Господу треба було стільки описувати?

З цією історією про Лазара, його сестер дуже багато цікавих моментів можна почерпнути. Тільки поринути в Слово Боже і стільки чудових уроків можна для себе взяти! Так швидко й не розкажеш.
Але повернемося до двох свідків, які мають відношення до 1260 днів або років!
"І звелю Я двом свідкам Своїм, і будуть вони пророкувати тисячу двісті й шістдесят день, зодягнені в волосяницю." (Об.11:3)
А що повідомляє наступний текст?
"Вони дві оливі та два свічники, що стоять перед Богом землі." (Об.11:4)
Де ви ще зустрічаєте оливу і свічники? Це може дуже пригодитися, адже мова про тих же двох свідків.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45327
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2013, 20:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.11:3) І звелю Я двом свідкам Своїм, і будуть вони пророкувати тисячу двісті й шістдесят день, зодягнені в волосяницю.
(Об.11:4) Вони дві оливі та два свічники (грецьке слово λυχνίαι означає підсвічники доб.мною), що стоять перед Богом землі.
Слідуюча цитата пояснює, що підсвічник то Церква.
(Об.1:20) Таємниця семи зір, що бачив ти їх на правиці Моїй, і семи свічників (грецьке слово λυχνίας означає підсвічників доб.мною) золотих: сім зір, то Анголи семи Церков, а сім свічників, (грецьке слово λυχνίας означає підсвічників доб.мною) що ти бачив, то сім Церков.
Два свідки Господні, то дві Церкви, одна благодаті, друга скорботи. Одна і друга пророча бо водимі Духом Святим, тому дві оливки. Дві Церкви будуть пророкувати першу половину Великої скорботи 3,5 роки, або 42 місяці, або 1260 днів.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45331
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Богуслав написав:
Два свідки Господні, то дві Церкви, одна благодаті, друга скорботи.

поясніть, як це одна благодаті, а одна скорботи? істинна Церква ж одна.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45334
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2013, 12:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Рим.11:17) Коли ж деякi з гілок вiдломилися, а ти, будучи дикою оливою, прищепився на їхнє мiсце i став причасником кореня та соку оливи,
Корінь один, а оливки дві. Дика оливка (в основному з поган) в періоді благодаті, добра оливка (в бішості з Ізраїля) в часі скорботи, слідуючі вірші пояснюють як це буде відбуватись.
(Рим.11:25) Бо не хочу я, браття, щоб ви не знали цієї таємниці, щоб не були ви високої думки про себе, що жорстокість сталась Ізраїлеві дочасу, аж поки не ввійде повне число поган,
(Рим.11:26) і так увесь Ізраїль спасеться, як написано: Прийде з Сіону Спаситель, і відверне нечестя від Якова,
Слідуючий вірш говорить про жінку, на голові якої вінок із дванадцяти зір. Дванадцять зір це і є дванадцять колін Ізраїля.
(Об.12:1) І з'явилась на небі велика ознака: Жінка, зодягнена в сонце, а під ногами її місяць, а на її голові вінок із дванадцяти зір.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45399
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2013, 19:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Антихрист, малий ріг і звір з моря, це одне і те саме.
(Об.12:17) І змій (сатана, або диявол доб.мною) розлютувався на жінку, і пішов воювати з останком насіння її, що вони бережуть Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове.
(Об.19:10) …Бо засвідчення Ісусове, то дух пророцтва.
В часі скорботи сатана буде воювати з тими, хто береже Божі заповіді та мають свідоцтво Ісусове, хто водиться духом пророчим. В слідуючих віршах Іван описує досить детально як сатана буде діяти.
(Об.12:18) І я (я в грецькому немає) став (змій доб.мною) на морському піску.
Слідуючі вірші пояснюють вираз морський пісок.
(Нав.11:4) І вийшли вони та всі їхні табори з ними, народ, численний кількістю, як пісок, що на березі моря, і коней та колесниць дуже багато.
(Нав.11:5) І змовилися всі ці царі, і прийшли й таборували разом при озері Мером, щоб воювати з Ізраїлем. (Бажано прочитати Нав.11:1-3.)
В сьогоднішній час проти такої малої держави, як Ізраїль і такого молочисельного народу повстало так багато держав і народів.
Надалі будемо продовжувати роздумувата над 13 розділом книги Об’явлення.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45416
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2013, 18:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
І став змій на морському піску. Чому на піску, та ще й морському? Ціль сатани попечатати не світ, світ його, а віруючих. Коли віруючі починають на перше місце ставити душевні і матеріальні блага, сатана через антихриста зразу починає свою роботу по зведенню цієї душі, стає на пісок – матеріальне, морський - душевне.
(Об.13:1) І я (я в грецькому немає) побачив (змій доб.мною) звірину, що виходила з моря, яка мала десять рогів та сім голів, а на рогах її було десять вінців, а на її головах богозневажні імена.
У звірини (антихриста) на першому місці десять рогів з вінцями, на другому сім голів, а у змія на пешому місці сім голів з вінцями, а на другому десять рогів.
(Об.12:3) І з'явилася інша ознака на небі, ось змій червоноогняний, великий, що мав сім голів та десять рогів, а на його головах сім вінців.
Сім голів це сім гір, сім богозневажних характеристик його доктрини, десять рогів це десять заповідей, які він візьме на озброєння в часі скорботи.
(Об.17:9) Тут розум, що має він мудрість. Сім голів це сім гір, що на них сидить жінка…




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45452
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2013, 08:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(1Тим.2:5) Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус,
(1Тим.2:6) що дав Самого Себе на викуп за всіх.
Сатана знає, що Ісус Христос є посередником між Богом та людьми, тому буде старатись замінити Христа антихристом (звіриною, що вийшла з мор’я).
В темі «Об’явлення Івана» говорили про чотири живі істоти, які є чотирма Євангеліями:
Перша жива істота подібна до лева – Євангелія від Матвія характеризує Ісуса Христа як Царя. Друга жива істота подібна до теляти - Євангелія від Марка характеризує Ісуса Христа як Слугу. Третя жива істота мала лице, як людина - Євангелія від Луки характеризує Ісуса Христа як Сина Людського, як Людину. Четверта жива істота подібна до орла, що летить - Євангелія від Івана характеризує Ісуса Христа як Духовну Особу, як Сина Божого.
Господа характеризують чотири живі істоти, антихрист, або звірина буде копіювати Христа, і він теж буде подібний до рися (пантери), ноги її ведмежі, паща немов лев’яча, а четверта подоба до змія (сатани).
(Об.13:2) А звірина, що я (я в грецькому немає) її побачив(змій доб.мною), подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику.
Більш детальна характеристика тих звірів подається в 7 розділі книги Даниїла.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45468
UNREAD_POSTДодано: 16 вересня 2013, 08:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Дан.7:3) І чотири великі звірі піднялися з моря, різні один від одного.
(Дан.7:4) Передній був, як лев, а крила в нього орлині. Я бачив, аж ось були вирвані йому крила, і він був піднятий від землі, і поставлений на ноги, як людина, і серце людське було йому дане.
Лев символізує цар’я, владу, орел символ духовної особи. Тому у звірини, що вийшла з мор’я (виходець з душевного не може бути духовним, необхідно народитися з гори), вирвані орлині крила, а далі говориться про характер доктрини:піднятий від землі – з тілесного, поставлений на людське, на душевне.
Перша голова, голова лева - душевна влада.
(Дан.7: 5) А ось звір інший, другий, подібний до ведмедя, і був поставлений на одному боці, і було три ребрі (в деяких перекладах три клики) в його пащі між зубами його. І йому сказали так: Уставай, їж багато м'яса!
Ведмідь досить повільний звір, але сказано, що між зубами його є три клики, у хижого звіра між зубами є чотири клики і вони є для того, щоб жертву спочатку вбити, а потім їсти. А тут говориться про три клики.
(Ів.10:10) Злодій тільки на те закрадається, щоб вкрасти й вбити та погубити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.
В цій цитаті бачимо три клики – вкрасти, вбити, погубити.
(Мт.13:19) До кожного, хто слухає слово про Царство, але не розуміє, приходить лукавий, і краде посіяне в серці його; це те, що посіяне понад дорогою.
(Мт.13:20) А посіяне на кам'янистому грунті, це той, хто слухає слово, і з радістю зараз приймає його;
(Мт.13:21) але кореня в ньому нема, тому він непостійний; коли ж утиск або переслідування настають за слово, то він зараз спокушується.
(Мт.13:22) А між терен посіяне, це той, хто слухає слово, але клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово, і воно зостається без плоду.
І в цій притчі три клики – повидзьобували (вкрали), посохли (переслідування настають за слово - вбили), поглушив (клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово - погубив).
Друга голова, голова ведмедя – похіть тіла.
Коли Слово вкрали, коли сухачі не виконавці Слова, коли клопоти і багатство заглушили Слово, тоді ця душа тілесна і звір їсть багато м’яса.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?
45478
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2013, 13:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Дан.7:6) Потому я бачив, аж ось звір інший, мов пантера, а в нього на спині чотири пташині крила. Цей звір мав чотири голові, і була йому дана влада.
Третя голова, перша голова пантери – кровожадність, жорстокість.
Четверта голова, друга голова пантари – хитрість, підстерігання жертви (Єр.5:6).
П’ята голова, третя голова пантери – швидкість (Авв.1:8).
Шоста голова, четверта голова пантери – темні плями на тілі (Єр.13:23).
Досить вдало охарактеризував цей час Апостол Павло:
(Дії 20:29) Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть...
(Дії 20:30) Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою...
Крила пташині – птахи крали посіяне крий дороги, чотири крила – дві тисячі років, як сатана спав з неба.
(Лк.10:18) Він (Ісус) же промовив до них: Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка.
(Дан.7:7) Потому я бачив у видіннях тієї ночі, аж ось четвертий звір, страшний і грізний, та надмірно міцний, і в нього великі залізні зуби. Він жер та торощив, а решту ногами своїми топтав, і він різнився від усіх звірів, що були перед ним, і мав десять рогів.
Сьома голова, голова четвертого звіра – страшного, грізного і надзвичайно міцного, зуби його залізні, пазурі мідні (Дан7:19) і мав десять рогів .
Зілізні зуби, зуби закону, яким все буде трощиться і золото, і срібло, тобто і духовне, і душевне.
(Дан.2:40) А царство четверте буде сильне, як залізо, бо залізо товче й розбиває все, так і воно стовче й розіб'є, як залізо, що все розбиває.
Пазурі мідні – це Слово Писання, яке четвертий звір буде використовувати в своїх цілях. Слово Писання сповідує майже все людство.
(Дан.2:39) А по тобі постане інше царство, нижче від тебе, і царство третє, інше, що з міді, яке буде панувати над усією землею.
Десять рогів, це десять Заповідей, якими звір озброїться в цей особливий час, коли релігії світу об’єднаються на Законі.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 8 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>