Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:54




Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31770
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2011, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Оте й маю, що не будучи спроможними говорити по-суті, свідкам аби лиш зачепитися слово-за-слово, й далі безперестану блудословити, як і в даному випaдку із поставленим запитанням.
Ваше питання провокує фантазувати.Тому я й писав,що сЄ нефантазують подібно до вас.Тому й по суті питання "чи будуть літати?",я вам і невідповім,бо про це НЕНАПИСАННО??
НАПИСАНО немов Анголи ті на небі. Ангели ж літають, тому й питання моє.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31774
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Ну і знову про блудослівя вам думка стороньої людини яка не є одновірцем сЄ.------
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
Тож подумайте чому чоловік прийшов до такого висновку і яким чином ви до такого висновку долучились??
Ну да, як в отому анегдоті:
- Мамо, нас люди хвалять.
- Та хто ж доню?
- Та ви мене, а я вас :D




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31778
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 06:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Оте й маю, що не будучи спроможними говорити по-суті, свідкам аби лиш зачепитися слово-за-слово, й далі безперестану блудословити, як і в даному випaдку із поставленим запитанням.
Ваше питання провокує фантазувати.Тому я й писав,що сЄ нефантазують подібно до вас.Тому й по суті питання "чи будуть літати?",я вам і невідповім,бо про це НЕНАПИСАННО??
НАПИСАНО немов Анголи ті на небі. Ангели ж літають, тому й питання моє.
Так,і це лишень порівняння їхньої неодруженності,з тим що матиме місце з тими хто восресне до життя на землі.Як би вам не різали вуха слова які промовив Ісус вони ж всетаки промовленні--"щасливі лагідні,бо землю вспадкують вони".А отже це стосується і їх.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31779
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 06:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Ну і знову про блудослівя вам думка стороньої людини яка не є одновірцем сЄ.------
Verum написав:
Все, що я тут прочитав, схиляє мене до думки, що sss усе логічно доводить, а переважна більшість просто виляє хвостами..... ;-D
Тож подумайте чому чоловік прийшов до такого висновку і яким чином ви до такого висновку долучились??
Ну да, як в отому анегдоті: - Мамо, нас люди хвалять. - Та хто ж доню? - Та ви мене, а я вас :D
А,то вже й анекдоти пішли в рух.Звісно,а як інакше можете зберегти лице.Як би там не було,людина просто про це висловилась.Про вас же навіть одновірці мовчать.Хоча ні,дехто з них навіть вам серйозні зауваження пише.Тож хваліть себе самі,бо інакше ніц вам не зостається.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31791
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2011, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Мені на людських похвалах не залежить.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31938
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 18:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Мені на людських похвалах не залежить.
Чому??Для чого ж тоді пробуєте світитись,яко те світло що не ставлять під..,а на???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
31939
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Оте й маю, що не будучи спроможними говорити по-суті, свідкам аби лиш зачепитися слово-за-слово, й далі безперестану блудословити, як і в даному випaдку із поставленим запитанням.
Ваше питання провокує фантазувати.Тому я й писав,що сЄ нефантазують подібно до вас.Тому й по суті питання "чи будуть літати?",я вам і невідповім,бо про це НЕНАПИСАННО??
НАПИСАНО немов Анголи ті на небі. Ангели ж літають, тому й питання моє.
Так,і це лишень порівняння їхньої неодруженності,з тим що матиме місце з тими хто восресне до життя на землі.Як би вам не різали вуха слова які промовив Ісус вони ж всетаки промовленні--"щасливі лагідні,бо землю вспадкують вони".А отже це стосується і їх.
То я так і незрозумів,ви погоджуєтесь з цим чи ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34190
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 20:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
"щасливі лагідні,бо землю вспадкують вони".А отже це стосується і їх.
Тобто, ці слова стосуються також анголів??




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34197
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
"щасливі лагідні,бо землю вспадкують вони".А отже це стосується і їх.
Тобто, ці слова стосуються також анголів??
:lol: :lol: Ні)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34203
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2011, 17:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Стосовно фрази, яка декому "ріже вуха", то Христос говорив не про життя у вічності. Лагідність - це не умова для отримання вічного життя. Лагідні успадковують землю, але не вічно, а лише до смерті.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34217
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2011, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Стосовно фрази, яка декому "ріже вуха", то Христос говорив не про життя у вічності. Лагідність - це не умова для отримання вічного життя. Лагідні успадковують землю, але не вічно, а лише до смерті.
А не лагідні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34247
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 17:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Аналогічно, не лагідні не успадковують землю. Ласкаве теля дві цицьки ссе.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34251
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 22:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне.
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.
Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.
Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.
Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.
Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.
Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.
Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами... Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
(Мт 5:3-12,48)
Ми маєм бути подібними до Отця. І ця досконалість полягає в тому, щоб бути: вбогим духум, голодним та спрагненим правди, лагідним, чистим серцем, миротворцем і т.д. Якщо я чистим серце, маю лагідність і був вигнаним за правду, тоді де буду я - в небі чи на землі? Бо ж чисті серцем будуть бачити Бога(цікаво, на небі чи на землі?), вигнані за правду отримаютьНебесне Царство, а лагідні будуть на землі. :roll: Як все заплутано у свідків.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34257
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Аналогічно, не лагідні не успадковують землю. Ласкаве теля дві цицьки ссе.
:lol: :lol: :lol: Ну ти кумедний Браттіку,як завжи.Яка ж різниця між тими хто вспадкує землю до смерті і тими які не вспадкують землю до смерті???Що ж тоді буде з нелагідними до смерті?? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Первородний гріх
34258
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 15:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне.
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.
Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.
Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.
Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.
Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.
Блаженні ви, як ганьбити та гнати вас будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене.
Радійте та веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами... Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
(Мт 5:3-12,48)
Ми маєм бути подібними до Отця. І ця досконалість полягає в тому, щоб бути: вбогим духум, голодним та спрагненим правди, лагідним, чистим серцем, миротворцем і т.д. Якщо я чистим серце, маю лагідність і був вигнаним за правду, тоді де буду я - в небі чи на землі? Бо ж чисті серцем будуть бачити Бога(цікаво, на небі чи на землі?), вигнані за правду отримаютьНебесне Царство, а лагідні будуть на землі. :roll: Як все заплутано у свідків.
Початківце,це для тебе все заплутано,а у сЄ ні.Просто одні вспадкують землю,а інші небо.Все просто.На підтвердження цього можна згадати слова Ісуса про малу отару-"Не лякайся, черідко мала, бо сподобалося Отцю вашому дати вам Царство"(Лук12:32),та про інших овець не з цієї отари-"Також маю Я інших овець, які не з цієї кошари, Я повинен і їх припровадити"(Ів10:16).Як бачиш сам Ісус вказує на певну різницю щодо своїх послідовників.Малій отарі(черідці) дане Царство Боже,а "іншим вівцям" які не "з
цієї отари" воно не дане,адже про це незгаданно.Тож очевидно,що ті інші вівці успадкують землю,так як і написанно-"лагідні вспадкують землю",а "вбогі духом-Царство небесне". Так де ж тут заплутаність друже ти помітив???
Тебер попрошу тебе прокоментувати наскільки у вас все просто щодо цього.Так от, чому про одних сказанно що вони успадкують царство Небесне а про інших ,що вони успадкують землю??Чому Ісус ділить своїх послідовників на дві отари??Чому ,попри те, що часто в Біблії є слова про життя вічне у небі,у ній же також є слова про вічне життя на землі-"успадкують праведні землю та повік будудь жити на ній"(Пс37:29)????Давай покажи як усе це узгодити між собою.Де буде оте життя вічне?- у небі чи теж і на землі???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 109 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>