Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 02 травня 2024, 11:04




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Монашество - це Євангельське вчення?
так 33%  33%  [ 3 ]
ні 67%  67%  [ 6 ]
не знаю 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26543
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono написав:
До значення слова
Приєднання файлів:
1.jpg
це словник Дворецького.


Мона́шество (монахи, монастыри — от греч. μόνος — один, одинокий, μονάζειν — быть одному, жить уединённо, μοναχός, μοναστής — живущий уединённо, μοναστήριον — уединённое жилище), также и́ночество — буквально «уединённое, одинокое жительство».
і що?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26544
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
і що?

це не те про що про що ти говориш. Тобто, які речі вони роблять для Господа ?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26545
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Чому немає, є... просто дуже мало...
Чесно, шукав! Не знайшов! Де вони? Я вірю, але дай мені якісь факти щоб показати іншим.
Sh_21 написав:
Я ж не говорю що всі монахи навіть живучи у монастирі займаються сексом, чи ти хочеш сказати всі там праведники і про речі Господні клопочуться.
Ми поки вияснюємо чи "монашество - це Євангельське вчення" а не чи відповідає життя монаха/ів покликанню
Sh_21 написав:
Цитата:
про подружні відносини продовжувати не варто... не по темі.
:evil:
. Мир тобі, брате. Коли подружнє життя стосується теми то говори, прошу. Не мав на меті якогось підступу бо намагаюсь тримати тему.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26546
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Цитата:
про подружні відносини продовжувати не варто... не по темі.
:evil:

вибач, не так прочитав...
Я прочитав "про подружні ( тобто, дружнім відносинам капець, тут головне Слово Бога, а не дружба) відносини продовжувати не варто.


:D :D буває




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26547
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Чому немає, є... просто дуже мало...
Чесно, шукав! Не знайшов! Де вони? Я вірю, але дай мені якісь факти щоб показати іншим.

Зараз тобі не скажу, а коли я ще ходив до молоді то знав таких, в основному це були жінки, мали дар пророцтва.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26548
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Ми поки вияснюємо чи "монашество - це Євангельське вчення"

Ти правий, а то зайдемо в історію, ти будеш говорити хороші речі, а я погані.

Давай по Писанню, чому апостоли не вчили про це?

То як на відповідь у Iван.17:15




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26549
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Давай по Писанню, чому апостоли не вчили про це?
Не вчили про безшлюбність? Чи не вчили про відокремлене життя? Можеш уточнити про яке відокремлення будемо говорити.
Sh_21 написав:
То як на відповідь у Iван.17:15
"Не молю, щоб ти узяв їх від світу, лише - щоб зберіг їх від лихого.
(Иоан.17:15)" Справді не бачу зв'язку з монахами. "Не молю, щоб ти узяв їх (їх - учнів Ісуса в усіх аспектах) від світу, лише - щоб зберіг їх від лихого (від зла, або можна сказати від сатани)(Іван.17:15)" = "і збережи нас від лукавого"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26550
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 22:46 

Востаннє редаговано Nurono 18 листопада 2010, 23:04 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Зараз тобі не скажу, а коли я ще ходив до молоді то знав таких, в основному це були жінки, мали дар пророцтва.
То якщо ти знаєш таких одновірців, тоді в чому справа?
Дивує інше - чому так мало прислухається до поради апостола. І їх так мало, що зовсім не видно.
Апостол Павло пише: "Бо хочу, щоб усі чоловіки були, як і я; але кожен має від Бога свій дар, один так, інший так. Говорю ж неодруженим і вдовам: добре їм, як вони позостануться так, як і я.
Коли ж не втримаються, нехай одружуються, бо краще женитися, ніж розпалятися.(1Кор.7:7-9)" Бачиш, не закликає одружуватись, але дає дозвіл як на вихід з ситуації. Можна перефразувати - коли не можеш жити самітником то вже одружуйся, або ще гостріше - коли безсилий втриматись від шлюбу заради Господа (або Царства Небесного) то одружуйся. От тепер дай відповідь - чув ти коли щоб проповідник закликав до цього - до безшлюбного життя - плотської самотності? Це ж Євангельський заклик, а не відступ від Євангелії!!!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26551
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
То якщо ти знаєш таких одновірців, тоді в чому справа?

Бо це не такі, як у вас, щось подібне до 36 Була й Анна пророчиця, .....служачи Богові вдень і вночі постами й молитвами.

Хіба вона була монашкою?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26552
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Я там ще трохи в попереднє дописав.
Sh_21 написав:
Бо це не такі, як у вас, щось подібне до 36 Була й Анна пророчиця, .....служачи Богові вдень і вночі постами й молитвами.

Хіба вона була монашкою?
Ти хочеш сказати що вона не називалась так? "Була й Анна пророчиця, дочка Фануїлова з племени Асирового, вона дожила до глибокої старости, живши з мужем сім років від свого дівування, удова років вісімдесяти й чотирьох, що не відлучалась від храму, служачи Богові вдень і вночі постами й молитвами. (Лук.2:36,37)"
Ти порівняй характерні особливості а тоді скажи, що Анна не жила як монахиня!
Це вона усамітнилась від світу в храмі, бо "не відлучалась від храму". І то який довгий час? Адже виходили за між в досить молодих літах. А тут вже старість глибока. І весь цей період Анна служить Богові молитвою і постом, і чоловіка іншого не знає! (і так далі)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26554
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Sh_21 написав:
Давай по Писанню, чому апостоли не вчили про це?
Не вчили про безшлюбність? Чи не вчили про відокремлене життя? Можеш уточнити про яке відокремлення будемо говорити.


Я про відокремлення говорю, а про безшлюбність тут немає що доказувати, я погоджуюся що краще про речі Господні клопочеться не одружений, ніж одружений, із свого досвіду говорю.
Але безшлюбність - це не означає монашество.


Nurono написав:
Sh_21 написав:
То як на відповідь у Iван.17:15
"Не молю, щоб ти узяв їх від світу, лише - щоб зберіг їх від лихого.
(Иоан.17:15)" Справді не бачу зв'язку з монахами. "Не молю, щоб ти узяв їх (їх - учнів Ісуса в усіх аспектах) від світу, лише - щоб зберіг їх від лихого (від зла, або можна сказати від сатани)(Іван.17:15)" = "і збережи нас від лукавого"

"від світу" я думаю, від гріха, але щоб жили у світі як про це говорив Ісус «Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.» (Матв.5:14-16) Як бачимо не ховатися у стінах, а щоб наше християнське - повсякденне життя всі бачили.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26555
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
От тепер дай відповідь - чув ти коли щоб проповідник закликав до цього - до безшлюбного життя - плотської самотності? Це ж Євангельський заклик, а не відступ від Євангелії!!!

Ти пропустив такі слова 1Кор.7:6 А це говорю вам як раду, а не як наказа., а пізніше пише, можливо випливаючи із 7 -9 вірша 1Кор.7:26 Отож за сучасного утиску добрим уважаю я те, що чоловікові добре лишатися так.
А в іншому місці він говорить 1-е Тимофiю 4 1 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ....... хто одружуватися забороняє. Монашеству заборонено одружуватися, чи це добровільно, хочу, не хочу? то чиє це вчення? А таким як Анна не заборонено, то яке тоді правильне вчення? Чи може Павло сам собі суперечить?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26557
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Я про відокремлення говорю
от Анна і відокремилась в храмі.
Sh_21 написав:
"від світу" я думаю, від гріха,
По тому в Йоана 17:15 може і так.
Sh_21 написав:
Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.Як бачимо не ховатися у стінах, а щоб наше християнське - повсякденне життя всі бачили.
Я чомусь думаю, що не варто виставляти своє християнське життя на люди. "Стережіться виставляти свою праведність перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на небі. Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:1,2)", "А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:5)", "А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:16). То яке "світло" ти маєш на увазі? О те - перекричати на зібранні один одного "на мовах" і т.д.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26558
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
То яке "світло" ти маєш на увазі?

Дивно, получається Христос сам собі суперечить, так? На увазі маю десь таке
Еф.5:8-13 Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла, 9 бо плід світла знаходиться в кожній добрості, і праведності, і правді. 10 Допевняйтеся, що приємне для Господа, 11 і не беріть
участи в неплідних ділах темряви, а краще й докоряйте. 12 Бо соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно! 13 Усе ж те, що світлом докоряється, стає явне, бо все, що явне стає, то світло.


Ще таке світло Гал.5:22 23, ну точно не таке світло Гал.5:19 -21

Nurono написав:
О те - перекричати на зібранні один одного "на мовах" і т.д.

Ну от для чого, так писати, то про монахів які живуть сексуальним життям не можна писати це відступлення від теми, а таке це для тема норма.
Ти краще прийди і подивися. Писання чітко говорить як у Церкві молитися на мовах, отож, не видумай.
Третє, за за світло у світі говорю, а не в церкві, там всі святі і ангели. Ладно дальше не буду писати, ото на лічне перейдемо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26559
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono написав:
От тепер дай відповідь - чув ти коли щоб проповідник закликав до цього - до безшлюбного життя - плотської самотності? Це ж Євангельський заклик, а не відступ від Євангелії!!!

Ти пропустив такі слова 1Кор.7:6 А це говорю вам як раду, а не як наказа., а пізніше пише, можливо випливаючи із 7 -9 вірша 1Кор.7:26 Отож за сучасного утиску добрим уважаю я те, що чоловікові добре лишатися так. Я дивлюсь що пишу, і пораду подаю як пораду.
Sh_21 написав:
А в іншому місці він говорить 1-е Тимофiю 4 1 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ....... хто одружуватися забороняє. Монашеству заборонено одружуватися, чи це добровільно, хочу, не хочу? то чиє це вчення? А таким як Анна не заборонено, то яке тоді правильне вчення? Чи може Павло сам собі суперечить?
І сміх і гріх. Хто монаху нав'язав безшлюбність? Вибрав сам! А підв'язався то будь добрий і виконуй обіцяне.
Доведи примусовість монашества, або покажи де католики/православні у своєму вченні забороняють одружуватись? Якщо не так як ти тільки що сказав - аже це ти на них цитату написав - "хто одружуватися забороняє", то можеш порушити заповідь про лжесвідчення.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>