Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 16:01




Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24832
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 22:53 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Прочитав статтю на джерело - і волосся дибом стає!!!
http://jerelo.info/novyny-z-tsilogo-svi ... sim-yu.htm
Батьки-християни побили своїх дітей за те що вони обрізали своє волосся. І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

текст статті нижче:

Американський суд руйнує українську сім’ю
У четвер 10 грудня відбувся заключний суд над українськими громадянами Олександром і Людмилою Козловими. Суд визнав їх винними в жорстокому поводженні з дітьми та призначив покарання строком на 7 років і 3 місяці.
Ця історія здійняла хвилю протестів зі сторони численних церков на дії американської каральної системи.
Але не всім читачам відома передісторія, тому розповімо все з початку.

У сім’ї Козлових, яка проживає в Америці, було семеро дітей, яких вони намагалися виховувати в християнському дусі. Але дух америки диктує підліткам інший стиль поведінки, про що неодноразово писала американська преса і обговорювалося на нашому форумі. Батьки почали втрачати контроль над своїми дітьми. Це передовсім пов’язано з тим, що в американських школах налаштовують дітей супроти своїх батьків, а тому батьки змушені в усьому догоджувати дітям, потурати їхнім забаганкам. Сьогодні американський школяр навчений, що його обов'язок поскаржитися у поліцію, якщо батьки обмежують його права. Про ці проблеми виховання пише американська преса, це стало загальною проблемою американського суспільства. А українська сім’я Козлових, емігрувавши до США у 2003 році, стала першою жертвою державної політики, так званого захисту дітей від насильства у сім’ї.
А почалося все з того, що в липні 2009 року дві найстарші дівчини (віком 13 та 15 років) всупереч біблійним і батьківським настановам обрізали своє волося, а син Діма – 14 років – зробив татуювання на тілі – фактично поставив собі знак сатани. Батьки з метою виховання скористалися паском. Правда, у судових документах зазначено, що мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають.
Докладно невідомо чому, але американська поліція приїхала до будинку Козлових серед ночі – у кращих традиціях радянських карателів. Підняли дітей з ліжок і забрали від батьків без жодних пояснень. На руках у Людмили було немовля, якому сповнилося лише 6 днів, вона не хотіла його віддавати. Але матері пригрозили арештом за опір поліції і грубо забрали немовля з рук матері, і навіть її прохання покормити дитину не задовільнили.
Але арешту не уникнули і батьки. Суддя відмовився відпускати батьків під заставу до суду, мотивувавши, що вони можуть втекти в Україну. Проте через деякий час Козлових все ж відпустили під заставу 80тис. дол.
Сусіди по-різному відгукуються про цю подію. Одна сусідка заявила, що діти поводилися дивно, не так, як поводяться американські діти. Така характеристика стала вагомим аргументом для звинувачення.
Інша сусідка свідчила, що Людмила була сумлінною матірю для своїх дітей, любила їх, старалася облаштувати їхнє життя. Вона постійно молилася і переживала за своїх старших дітей, які пішли розпусною дорогою.
У вересні 2009 р. суддя намагався вмовити Козлових підписати обвинувальний висновок, згідно з яким їх мали засудити до 36 місяців тюрми. Вони відмовилися, заявивши, що майже всі звинувачення є наклепами ожорсточених дітей, але все ж визнали, що інколи застосовували побиття з метою виховання і прищеплення їм простих християнських цінностей, як того вчить Біблія. Адвокати їхні наполягали, щоб батьки припинили апелювати до Біблії, примушуючи їх визнати себе винними. Зрештою, Олександр Козлов заявив: “Бог буде моїм адвокатом”.
Проти сім’ї Козлових у засобах масової інформації штату Орігона розгорнули широку кампанію дискредитації і наклепів, підбурювали громадську думку проти українських емігрантів загалом і християн зокрема. Очевидно, саме ця злива пропаганди, бруду й обману вплинула на позицію суду присяжних, які керуючись емоціями присудили їм 7 років і 3 місяці тюрми.
Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю. Однак, такі дії підлітків мало хто виправдовує, навіть навпаки-багато хто погоджується з тим, що це не просто порушення п'ятої Божої заповіді, але дуже грубий і необдуманий вчинок, який спричинив сумні наслідки.
Людмила Козлова заперечувала свою вину і перед призначенням покарання. Вона заявила, що не існує ідеальних дітей, ідеальних батьків і що всі сім'ї мають проблеми. "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків, - просила Козлова крізь сльози. - Бог створив сім'ю, і кожен, хто її зруйнує, буде відповідати перед Богом".
Судячи по багатьох американських форумах, де обговорюється цей випадок, навіть багато американців засуджують дії дітей, які здали своїх батьків. На сайті www.topix.com є коментар, де одна дівчина на ім'я ashley пише, що в 7 класі вона вчилася з кимось з дітей Козлових. Вона пише, що діти поступили неправильно не тільки по відношенню до батьків, але також до своїх менших братів і сестер, особливо до нещодавно народженої дівчинки, яку забрали від батьків, коли їй було всього 6 днів. Вона пише, що такі вчинки ведуть прямо в пекло.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
-2
(0-2)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24835
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я уже знав що ви будете писати у такому руслі. Тут я вам наголошую що люди не відроджені духовно, та навіть буває коли і відроджений можеш щось ви творите, просто подивіться на своє життя, у мене є уже діти, а колись я говорив що так робити не буде, а де що роблю ( от нині заставляв дитину вчити уроки, а вона із сльозами не хотіла).
Тяжко на таке відповідати, але тут виходить повна зневага до Бога і показ Божого світла. Ви пошукайте хороші приклади християнства, звісно якщо воно вас цікавлять, бо ви настроєні інакше, показати погане. До речі, це є одна із причин чому протестанти відділилися від ортодоксальних християн.

Та й ця тема не пояснює чому Бога немає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24848
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
хоч ви не сприймаєте Писання, але воно завжди говорило правду і на перед, от до вашої теми.
1Тим.4:1-3 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, 2 хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24849
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 01:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Ігорко написав:
Судячи по багатьох американських форумах, де обговорюється цей випадок

шо ти знаеш про американське житя ???????????????????????????????????????????


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24856
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 08:42 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
pika написав:
шо ти знаеш про американське житя ???????????????????????????????????????????


Я вважаю що побої дітей шкідливі для психіки дітей незалежно від країни проживання. Душевні травми дитинства переслідують потім людину усе життя.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
24924
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ігорко написав:
Я вважаю що побої дітей шкідливі для психіки дітей незалежно від країни проживання.

Дозвольте поцікавитися: скільки дітей Ви виховуєте? Чи у всьому вони вас слухають? Чи можливо, діти не повинні слухатися батьків? А якщо слухаються, то яким чином Ви до того їх спонукаєте?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
25115
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2010, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Ігорко написав:
Прочитав статтю на джерело - і волосся дибом стає!!!
http://jerelo.info/novyny-z-tsilogo-svi ... sim-yu.htm
Батьки-християни побили своїх дітей за те що вони обрізали своє волосся. І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

Я також прочитав цю статю і в менетакож дибом волося стає, але я в шоці від американського "правосуддя". Цей випадок показує один із недоліків американського суспільства, яке фактично руйнує сімейний устрій, судді і присяжні керуючись емоціями присудили їм 7 років і 3 місяці тюрми, у засобах масової інформації штату Орігона розгорнули широку кампанію дискредитації і наклепів, підбурювали громадську думку проти українських емігрантів.
Покоління цих суддів і присяжних вже втратило сімейні цінності, їм цього незрозуміти, для них нормально доріс до повного віку- масти собі сам голову, роби свою карєру, старі батьки - до перестарілого дому. Це нормально???
А те що підняли дітей з ліжок і забрали від батьків без жодних пояснень. На руках у Людмили було немовля, якому сповнилося лише 6 днів, вона не хотіла його віддавати. Але матері пригрозили арештом за опір поліції і грубо забрали немовля з рук матері, і навіть її прохання покормити дитину не задовільнили. Це нормально???
Шановний Ігорко подумай система державних шкіл в америці постійно вбиває в голову дітям за права, батьки немають права заставляти дітей навіть уроки вчити, ну виросте дитина "бараном" небіда на велфері непропаде, "баранами" легше керувати. Владу це задовільняє.
В США дуже багато сімей чекає на усиновлення, недумаю що усиновленим дітям буде краще як з рідними вірюючими батьками, які переживали за своїх дітей, переживали за їх вічність і хотіли їм найкращого.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Жорстоке поводження з дітьми релігійних людей
25876
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2010, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ігорко написав:
І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

Мені соромно, що людина, яка підписалася словом "Отець", пише такі нісенітниці. Це саме ілюструє причину, чому Біблія забороняє називати так служителів церкви - у своїй зарозумілості і однобокому сприйняттю навколишнього світу вони думають, що можуть когось повчати з позиції "Отця".
Кожен, хто читає Біблію, знає, що при вихованні Слово Боже рекомендує використовувати лозу. Це - обовязковий елемент виховання. Пасок, чи лоза, чи шнурок нікого ще не скалічив, але допомагає дитині засвоїти принцип відповідальності за свої вчинки. У майбутньому їй це дуже згодиться.
Інша справа, що сучасне розпусне суспільство проповідує інші принципи, які спонукають до розгнуздання, розпусти і непослуху. Суспільні цінності змінюються, а Біблійні - ніколи! Це повинна би знати людина, яка не соромиться підписуватися "Отець".




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>