Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:47




Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26005
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2010, 10:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Воля вільною ніколи не буває, вона завжди від чогось залежить.
а Гордість -це люба ваша внутрішня амбіція, яка ніяк не відповідає волі Божій.
всі пороки виходять з гордості..... навіть впертість виходить з гордості...)))))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26006
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2010, 10:21 
Нецікавий написав:
Вибір у людини , є чи нема? цікава ваша думка форумчани?


Життєпис царя Давида та думка його брата (1Сам. 17:28) свідкують, що мав завищені показники самоповаги. Очевидно, що обрання Богом (1Сам. 16:1-13) та скора славна перемога (1Сам. 17:1-52) ті показники ще завищили: у наступних розділах вказаної книги висвічується, що знаки прихильності Вседержителя набувають для юнака протилежного звучання.
Не раз зауважуючи подібне у своєму житті, відповідь шукала не один рік і, усвідомивши, що криється у факті загальновідомому, здивувалася:
- Якби Спаситель народився за таких обставин, що сумнівів стосовно Його божественності не виникало, рівень самоповаги обраного народу сягнув астрономічних величин…
Як додала до цього висновку життєві спостереження, традиційний погляд на Божу Діяльність відійшов у минуле:
- Проміжні результати діяльності Творця часто суперечать тому, що людина вкладає у поняття «добро»...
Роздумування над біблійними історіями його закріпили: уже Ной у очах співвітчизників був людиною, яка відрізнялася від інших із знаком «мінус» (1М.6:9-14, 7:1-10). Один із його нащадків пішов шляхом, на його схожий: на порозі старості вирушив у далекі мандри (1М.12:1,4), зберігав віру з людської точки зору в не реальне більше двадцяти років (1М.12:2, 21:5), але нагородою за те було, вважаю, нічого: за десятиліття очікування гострота бажання не могла не охолонути, батьківство у столітньому віці – хоч і перевага, але…
Зате ризик жінки легкої поведінки приніс їй та родичам вагоме благословення (Єг.2:3,4 6:25), хитрість гів’онітян звільнила від неминучого (Єг.9), а чесність Барака породила оптимальний перебіг подій (Суд.4:4-24, 5:1): ідеальне втілення Божого Задуму (1М.1:26,27), перемогу, до якої були причетні багато людей та констатацію: «Так приборкав Бог…» Проте, результат діяльності, у якій здійснювач бачив переважно себе: (Суд.6:11-40, 7, 2М.20:2-5, Суд. 8:22-27) такий, що якби не згадка про нього у посланні до євреїв, (11:32) то звучання славних подвигів мало б песимістичний тон. Але як і життя Самсона (Суд.14, 15, 16), гріхи Давида (2Сам.11), відступництво його спадкоємця (1Цар.11) та інші приклади духовних падінь, життя Гедеона свідкує: одноосібні перемоги та здобутки у кінцевому результаті ведуть до такого завищення показників самоповаги, що для їх пониження даються відповідні обставини, бо (Пс.9:10,11, Мт.9:10-13).

Людина має вибір, бо він - запорука духовного розвитку особистості.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26007
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2010, 12:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
ну нема вільної волі нема)))) вона завжди у когось в рабстві....

Те, що ми не господарі своєї волі - це обман того, хто не зацікавлений в тому, щоб ми розуміли, що вибір завжди за нами самими. Людина створена і задумана Творцем, як господар своєї волі.
Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? Рим.6:16
Інша річ, що всі люди через непослух Адама стали рабами гріха, який сильніший і має владу над людською особистістю. Та Біблія є книгою надії і ніколи не ставить проблему, не показуючи виходу з неї. Ось вихід:
Бо як через непослух одного чоловіка багато-хто стали грішними, так і через послух Одного багато-хто стануть праведними.Рим. 5:19
Цитата:
якою силою здобувається ???
кожен повинен прикласти зусилля особисто, за нас ніхто це не зможе зробити, лише підтримати.

Раджу Вам, Нецікавий, ретельно та вдумливо перечитати послання до Римлян, там є ще багато відповідей по даній темі :yes: .




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26009
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2010, 21:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Підсніжник написав:
Нецікавий написав:
ну нема вільної волі нема)))) вона завжди у когось в рабстві....

Те, що ми не господарі своєї волі - це обман того, хто не зацікавлений в тому, щоб ми розуміли, що вибір завжди за нами самими. Людина створена і задумана Творцем, як господар своєї волі.
Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? Рим.6:16
Інша річ, що всі люди через непослух Адама стали рабами гріха, який сильніший і має владу над людською особистістю. Та Біблія є книгою надії і ніколи не ставить проблему, не показуючи виходу з неї. Ось вихід:
Бо як через непослух одного чоловіка багато-хто стали грішними, так і через послух Одного багато-хто стануть праведними.Рим. 5:19
Цитата:
якою силою здобувається ???
кожен повинен прикласти зусилля особисто, за нас ніхто це не зможе зробити, лише підтримати.

Раджу Вам, Нецікавий, ретельно та вдумливо перечитати послання до Римлян, там є ще багато відповідей по даній темі :yes: .


Павло говорить до того хто чує, бо є ті хто будуть слухати, але не почують.

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?[/b] Рим.6:16

а як вони почують Слово Боже і нададуть перевагу, послуху на праведність, якщо Бог не відкриє їм вухо?
чи може вони обирають чи відкривати Богу їм вухо чи не відкривати?

і віддавання себе в раби до гріха або до правидності, залежить від внутрішньої потреби. Всяким так називаємим вибором керує потреба, яка сформована на основі певної інформації, яка буває Божою або не Божою.


Написано:

Мы знаем, что мы от Бога и что весь мир лежит во зле.
1-е Ів. 5:19
то між чим і чим ви обираєте, якщо весь світ лежить в злі???

і як де хто може казати що він обирає іти за Богом чи не за Богом???? якщо написано:

Иисус сказал ему: Я есмь путь и истина и жизнь; никто не приходит к Отцу, как только через Меня.
УПО: Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.
Ів. 14:6

і зворотній звязок :
И сказал: для того-то и говорил Я вам, что никто не может придти ко Мне, если то не дано будет ему от Отца Моего.
УПО: І сказав Він: Я тому й говорив вам, що до Мене прибути не може ніхто, як не буде йому від Отця дане те.
Ів. 6:65

то про вибір між Богом і дияволом вже можете забути...
бо Господь чітко говорить, якщо не буде дано Отцем прийти до Нього то й ніхто не прийде своїми силами.

а щодо сили,якою хапаємо Царство Боже , то ця сила є безумовна Божа любов.



:oops: :? :)




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26011
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 09:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Я так і не можу зрозуміти, до чого ти ведеш ... дуже складно все і заплутано, видно філософський вплив.
А з останніх твої слів:
Нецікавий написав:
то про вибір між Богом і дияволом вже можете забути...
бо Господь чітко говорить, якщо не буде дано Отцем прийти до Нього то й ніхто не прийде своїми силами.
здається, що ти думаєш, що ми вибору немаємо, все наперед Богом сплановано! Чи так ти вважаєш?
Чи в цю категорію попадає також і диявол, колишній Люцифер? Невже ні він, ні павші з ним ангели не мали вибору?
Постарайся пояснити, будь-ласка, простими словами, щоб кожен, хто читає твої слова, міг зрозуміти. Дякую!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26016
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2010, 14:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
ну нема вільної волі нема)))) вона завжди у когось в рабстві....
якою силою здобувається ???

Все ж гадаю без філософського підходу годі розібратися у питанні такого роду.
Якщо говорити про волю, як про якусь субстанцію впорядкованих думок, то справді така воля буде в залежності, чи як ви кажете у рабстві від того суб'єкту, хто матиме намір оперувати цією волею.
Але сама воля не є самодостатньою, бо у будь-якому випадку бере свій початок від мислячого субє'кту. Себто наміри субє'кту й творять його волю, адже не воля може нам противитися, а наші наміри можуть бути непевними.
Самі ж наміри ще волею не є, вони виникають з огляду на пропозицію думок.
Думки ж на відміну від волі, є хоч і розмаїтими але конкретними і зформованими. Їхнє походження містить авторитарний початок.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26027
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 09:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий мене цікавить такі питання:
1. Чи потрібно взагалі молитися, якщо ми нічого не змінюємо? І взагалі для чого тоді молитися?

2. Чи може християнин втратити спасіння? Чи він буде грішити, і все одно його Бог спасе, тобто Бог приведе його до таких обставин щоб він покаявся.
І чи грішник зможе спастися, чи є призначення вибрані люди для спасіння?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 27 жовтня 2010, 22:09.
Причина: дубль
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26040
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 15:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий мене цікавить такі питання:
1. Чи потрібно взагалі молитися, якщо ми нічого не змінюємо? І взагалі для чого тоді молитися?

2. Чи може християнин втратити спасіння? Чи він буде грішити, і все одно його Бог спасе, тобто Бог приведе його до таких обставин щоб він покаявся.
І чи грішник зможе спастися, чи є призначення вибрані люди для спасіння?

Молитися треба, бо це спілкування з Богом, велика милість, що Господь побуджує наші сердця молитися.Спасіння втратити не можливо і можливо)).Ісус каже непристанно молитись... Якщо Господь вас придбав то ніщо не відлучить вас від любові Божої Рим. 8:35. Спасіння втратити не можливо, але ви не знаєте... .Бог знає, як ви відреагуєте на мої слова, ''що спасіння втратити не можливо'' тому не будемо спати а будемо бодрствувати, бо низнаємо чи до кінця зі страхом і трепетом будемо звершати спасіння а віруємо, а Бог знає бо у Нього в невидимому все відбулося. І ще одне , вибору нема, але якщо людина Божа вона не закине ногу на ногу на дивані і не буде чекати смерті, бо в ній діє Господь. А не Божі приткнуться... Якщо є ще питання.., завжди радий відповісти по мірі віри, якою наділяє Бог.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26044
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Молитися треба, бо це спілкування з Богом, велика милість, що Господь побуджує наші сердця молитися.

Може не так спитав. Я хотів спитати чи Бог вислуховує наші молитви, або чи Бог відповідає на наші просьби? Чи у нас вибору не має все одно виходить не від нас залежить.


Нецікавий написав:
Спасіння втратити не можливо і можливо)).

тобто є вибір?
От прокоментуйте наступний вірш.
Рим.12:18 Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми!
Тобто від нас залежить чи ні? є вибір, чи ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26046
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 20:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
Молитися треба, бо це спілкування з Богом, велика милість, що Господь побуджує наші сердця молитися.

Може не так спитав. Я хотів спитати чи Бог вислуховує наші молитви, або чи Бог відповідає на наші просьби? Чи у нас вибору не має все одно виходить не від нас залежить.


Нецікавий написав:
Спасіння втратити не можливо і можливо)).

тобто є вибір?
От прокоментуйте наступний вірш.
Рим.12:18 Коли можливо, [b]якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми![/b]
Тобто від нас залежить чи ні? є вибір, чи ні?


візьміть грецький послівник , там нема слова залежить, а бо хоча б російську біблію..

Если возможно с вашей стороны, будьте в мире со всеми людьми.
УПО: Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми!
KJV: If it be possible, as much as lieth in you, live peaceably with all men.
Рим 12:18

в Огієнка в перекладі багато казусів , будьте обережні..




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26050
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2010, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
а бо хоча б російську біблію..

Если возможно с вашей стороны, будьте в мире со всеми людьми.

Не бачу я тут різниці, тоді поясніть ці слова "Если возможно"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26070
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 19:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
а бо хоча б російську біблію..

Если возможно с вашей стороны, будьте в мире со всеми людьми.

Не бачу я тут різниці, тоді поясніть ці слова "Если возможно"?


Якщо для цього э можливість і складені обставини...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26081
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2010, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Якщо для цього э можливість і складені обставини...

Тобто, від нашого вибору?

Або таке місце
1Петр.1:16 бо написано: Будьте святі, Я бо святий!
Хіба це не на вибір?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26085
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 07:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
а як вони почують Слово Боже і нададуть перевагу, послуху на праведність, якщо Бог не відкриє їм вухо?
чи може вони обирають чи відкривати Богу їм вухо чи не відкривати?

Вуха закриті в тих, хто не захотів прийняти Слово Боже через своє невірство і затверділість серця.
Причиною невірства і затверділості серця є гордість. Звісно, що багато людей ніколи не почують добру новину через зіпсутість свого серця.

Однак, кожен, хто чує голос Божий, повинен покаятися, взяти свій хрест і йти за Христом. Але Бог нікого не змушує, але довготерпить, тобто очікує, щоб ми зробили вибір: навернулися до каяття, як написано:

Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття... стережіться, щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вґрунтування. (2Петра 3:9,17)

Кожна людина повинна особисто покаятися - а це добровільний вибір людини. І кожна людина повинна стерегти себе, щоб не бути зведеною - щоб не зробити фатальний вибір.
Нецікавий написав:
і віддавання себе в раби до гріха або до правидності, залежить від внутрішньої потреби. Всяким так називаємим вибором керує потреба, яка сформована на основі певної інформації, яка буває Божою або не Божою.
Та не потреба керує вибором, а пожадливість (похоть):
...кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть. (Як.1:14:15)
Але з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно... (Тит.2:11:12)
Отже, кожна відроджена згори людина повинна зробити блаженний вибір: відцуратися безбожності і світських пожадливостей, щоб жити праведно. І цього вчить нас благодать нашого Господа Ісуса Христа.

Так, Господь говорить до нашого серця, Господь нас навчає і врозумляє, і все для того, щоб кожен з нас зробив свій вибір: зректися себе і упокоритися Христу. Це взаємний вибір. Бог обрав нас, щоб ми обрали Його. Бог полюбив нас, щоб ми любили Його. Слава Йому за це!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>