Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 04:37




Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26089
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 09:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Я говорив не про вуха а прн вухо(духовне), яке якщо не відкриє Отець, то ви будете чути вухами, а розуміти нічого не будете або думати, що ви розумієте. Бо ви вже так думаєте, що глина вибирає, як її ліпити...))) от внизу чітко написано..., але ви відстоюєте позицію, яка не пописанню. Ви звертаєте увагу на те що вам підходить, а те що не підходить ви оминаєте й знову доказуєте своє. І ще одне похоть і потреба це різні поняття. Похоть керує грішниками. А потреба є і у грішника і у правидника. Люба людина просто так нічого не робить , завжди є причина , навіть якщо вона сама тупа, але вона є.В людині перемагає або одна, або інша потреба і тоді надається перевага тому чи іншому. Чому ви прийшли до Бога? просто так...? Чому Бог вас призвав? також просто так...? Чи може Бог робить щось просто так...без потреби...а?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26091
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 09:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Юліан написав:
Я так і не можу зрозуміти, до чого ти ведеш ... дуже складно все і заплутано, видно філософський вплив.
А з останніх твої слів:
Нецікавий написав:
то про вибір між Богом і дияволом вже можете забути...
бо Господь чітко говорить, якщо не буде дано Отцем прийти до Нього то й ніхто не прийде своїми силами.
здається, що ти думаєш, що ми вибору немаємо, все наперед Богом сплановано! Чи так ти вважаєш?
Чи в цю категорію попадає також і диявол, колишній Люцифер? Невже ні він, ні павші з ним ангели не мали вибору?
Постарайся пояснити, будь-ласка, простими словами, щоб кожен, хто читає твої слова, міг зрозуміти. Дякую!

диявол - як засіб щоб ви були переплавлені у випробуваннях і навчились любити всіх без умов. диявола створив Бог. Треба було створити достойного противника, щоб якимось чином пізнати себе у війні протів духів злоби піднебесних. Сафаот(воїн) мав би проти когось воювати. диявол, як херувим осіняючий не мав вибору, ваше осініння(''еврика '') також його не має.Отже ...''от красоты твоєй возгордилось сердце твоє...'' Езек. 28:16-17 .Люцифер не обирав ,щоб бути йому ''красивым''... А торгуватись також не обирав бо склались певні обставини в яких він проявився як торгаш)) (торгівля на духовному рівні)




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26092
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 11:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Нецікавий написав:
диявол - як засіб щоб ви були переплавлені у випробуваннях і навчились любити всіх без умов. диявола створив Бог. Треба було створити достойного противника, щоб якимось чином пізнати себе у війні протів духів злоби піднебесних. Сафаот(воїн) мав би проти когось воювати. диявол, як херувим осіняючий не мав вибору, ваше осініння(''еврика '') також його не має.Отже ...''от красоты твоєй возгордилось сердце твоє...'' Езек. 28:16-17 .Люцифер не обирав ,щоб бути йому ''красивым''... А торгуватись також не обирав бо склались певні обставини в яких він проявився як торгаш)) (торгівля на духовному рівні)

Нецікавий, я сподіваюсь ти це написав не розуміючи що ти пишеш, в іншому разі ти знаходишся в страшній єресі (це як мінімум), бо ти ставиш під сумнів такі істини як:
... Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує.(Як.1:13)
... Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!(1Iван.1:5)
... Бог є любов...(1Iван.4:16)





Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26093
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2010, 12:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Борис написав:
Нецікавий написав:
диявол - як засіб щоб ви були переплавлені у випробуваннях і навчились любити всіх без умов. диявола створив Бог. Треба було створити достойного противника, щоб якимось чином пізнати себе у війні протів духів злоби піднебесних. Сафаот(воїн) мав би проти когось воювати. диявол, як херувим осіняючий не мав вибору, ваше осініння(''еврика '') також його не має.Отже ...''от красоты твоєй возгордилось сердце твоє...'' Езек. 28:16-17 .Люцифер не обирав ,щоб бути йому ''красивым''... А торгуватись також не обирав бо склались певні обставини в яких він проявився як торгаш)) (торгівля на духовному рівні)

Нецікавий, я сподіваюсь ти це написав не розуміючи що ти пишеш, в іншому разі ти знаходишся в страшній єресі (це як мінімум), бо ти ставиш під сумнів такі істини як:
... Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує.(Як.1:13)
... Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!(1Iван.1:5)
... Бог є любов...(1Iван.4:16)


Йов 2:6-7 . Бог нікого не спокушує, а спокушує диявол. А чи може диявол робити щось без дозволу Бога?Написано:Рим. 11:36. І ще одне- в Господі темряви нема а навколо.?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26105
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 04:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
Бо ви вже так думаєте, що глина вибирає, як її ліпити...)))

Оце дуже гарний приклад.
Добра глина покоряється гончареві, а зіпсута глина не кориться гончареві, тому зіпсуту глину викидують геть.
Не кожна глина слухається свого гончара.
Тому й Господь говорить:
Ось як глина в руці ганчара, так в руці Моїй, доме Ізраїля, й ви! 7 Я часом кажу про народ та про царство, щоб вирвати його, і щоб розбити та вигубити, 8 та коли цей народ, що про нього казав Я, повернеться від свого зла, то пожалую Я щодо того зла, яке думав чинити йому. 9 А часом кажу про народ та про царство, щоб його збудувати та щоб посадити, 10 та як він зробить зле в Моїх очах, щоб не слухатися Мого голосу, то пожалую щодо того добра, про яке говорив, що вчиню Я його.
11 А тепер скажи до юдея й до мешканців Єрусалиму, говорячи: Так говорить Господь: Ось готую лихе проти вас, і задумую задум на вас, верніться ж ви кожен з дороги своєї лихої, і поліпшіть дороги свої й свої вчинки! 12 Та вони відказали: Пропало! бо ми будем ходити за своїми думками, і кожен робитиме згідно з упертістю серця свого.
(Єр.18:6-12)

То ж як бачимо, Господь закликає кожного відвернутися з дороги своєї лихої, та не кожен покоряється заклику Божому, але ходить за впертістю серця свого.

І сьогодні ж Ісус Христос терпеливо очікує нашого рішення: Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. (Об.3:20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26106
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 06:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Про яке серце йдеться мова, що воно вперте? що це за серце не вже те що кров качає?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 31 жовтня 2010, 06:44.
Причина: дубль
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26108
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 06:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
А нарахунок нашого рішення то ніхто цей стукіт не почує, якщо Отець не відкриє духовне вухо, а Він відкиває його тому кому важає запотрібне, і це не від вас а Божий дар, щоб ніхто не хвалився, що це він захотіві і покаявся собі коли захотілось.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26123
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 20:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Нецікавий написав:
а як вони почують Слово Боже і нададуть перевагу, послуху на праведність, якщо Бог не відкриє їм вухо?
чи може вони обирають чи відкривати Богу їм вухо чи не відкривати?

Ці слова схожі на звинувачення Бога.
Можливо ти зміниш свою думку коли зрозумієш це місце у Писанні: Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами. А кого Він призначив, тих і покликав, а кого покликав, тих і виправдав, а кого виправдав, тих і прославив.(Рим.8:29,30)
Зверни увагу, спочятку йде - передбачив. Що передбачив, колір наших очей чи наш зріст?
Та звісно ж ні. Наш вибір!




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26124
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 21:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Борис написав:
Нецікавий написав:
а як вони почують Слово Боже і нададуть перевагу, послуху на праведність, якщо Бог не відкриє їм вухо?
чи може вони обирають чи відкривати Богу їм вухо чи не відкривати?

Ці слова схожі на звинувачення Бога.
Можливо ти зміниш свою думку коли зрозумієш це місце у Писанні: Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами. А кого Він призначив, тих і покликав, а кого покликав, тих і виправдав, а кого виправдав, тих і прославив.(Рим.8:29,30)
Зверни увагу, спочятку йде - передбачив. Що передбачив, колір наших очей чи наш зріст?
Та звісно ж ні. Наш вибір!

Якщо Господь передбачив наш вибір, то цей вибір перестає бути вибором. А є тільки ілюзією вибору. Тому вибір-це фальсифікація.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26125
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2010, 21:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Нецікавий написав:
Якщо Господь передбачив наш вибір, то цей вибір перестає бути вибором.

Це вже зовсім не серйозно, схоже на якусь образу на Бога, чи дитячу впертість.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26126
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2010, 06:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Борис написав:
Нецікавий написав:
Якщо Господь передбачив наш вибір, то цей вибір перестає бути вибором.

Це вже зовсім не серйозно, схоже на якусь образу на Бога, чи дитячу впертість.

Ніяких образ.Я радію що Господь звільнив мене від рабства ''нібито вибору'' . Раб гріха або раб праведності не має вибору.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26127
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2010, 07:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий, раджу уважніше перечитати тему від початку, бо Ви знову повторюєте хибні гіпотези, які вже були спростовані.
Добре було б якби Ви вказували джерело походження тої інформації або ж хід ваших думок.

Нецікавий написав:
Раб гріха або раб праведності не має вибору.

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? (Рим.6:16)
Хто віддає нас в рабство? Чи не самі себе віддаємо?
Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали. (Рим.6:17)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26129
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2010, 13:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
Нецікавий, раджу уважніше перечитати тему від початку, бо Ви знову повторюєте хибні гіпотези, які вже були спростовані.
Добре було б якби Ви вказували джерело походження тої інформації або ж хід ваших думок.

Нецікавий написав:
Раб гріха або раб праведності не має вибору.

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? (Рим.6:16)
Хто віддає нас в рабство? Чи не самі себе віддаємо?
Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали. (Рим.6:17)

Якщо вухо не відкрите, то як віддати себе в раби праведності? А якщо закрите, то як звільнитись від рабства гріха? ви віддаєте себе в раби праведності по своїй волі чи по Божій волі? Бо я бачу, що не на все Божа воля, є на щось ще й людська воля?)))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
26131
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2010, 08:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
Якщо вухо не відкрите, то як віддати себе в раби праведності? А якщо закрите, то як звільнитись від рабства гріха?
Ап.Павло не говорить до тих, що не чують, а до тих, хто чує, щоб кожен зробив добровільний вибір: покорити свою волю Божій волі. :yes:
Нецікавий написав:
ви віддаєте себе в раби праведності по своїй волі чи по Божій волі? Бо я бачу, що не на все Божа воля, є на щось ще й людська воля?
Коли наша воля покоряється Божій волі, тоді ми віддаємо себе в раби праведності. А щоб покорити свою волю Божій волі потрібно пізнати волю Божу, як пише ап.Павло:
...не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість. (Рим.12:2) :?
...щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі. Бо досить минулого часу, коли ви чинили волю поган... (1Петра 4:2-3) ;-D
І Яків закликає: Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас. Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. (Як.4:7-8) ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>