Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:39




Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24970
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 08:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
хотiлось щоб воно так було... але нажаль це не так...
рим. 8:29-30

ви зрозумiйте, що у Бога вже все вiдбулось. ви так само сидiли в вiчностi i читали це повiдомлення.
ви чим бiльше розумiэте ,що вибору нема а э тiльки iлюзiя вибору тим бiльше вiд рабства поняття вибору переходите до рабства в Христi.

Рим. 1:1 ...раб Iсуса Христа...
Юди. 1:1 Юда, раб Iсуса
Христа....
Якова 1:1....Яков, раб Бога i Господа Icуса Христа....

раб не маэ вибору.

2-е петр. 2:19




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25012
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 16:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
раб не маэ вибору.

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? (Рим.6:16)
Хто віддає себе за рабів на послух? Ми самі віддаємо себе в раби на послух гріха чи праведності, чи то Бог нас примушує до рабства?
...нікого Він Сам не спокушує. Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. (Як.1:13-14)
Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють. (Як.1:22)

Якщо ми не маємо вибору, то як же ми можемо обманювати самих себе?

...життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє, щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього... (Повт.30:19-20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25013
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 18:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
Нецікавий написав:
раб не маэ вибору.

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність? (Рим.6:16)
Хто віддає себе за рабів на послух? Ми самі віддаємо себе в раби на послух гріха чи праведності, чи то Бог нас примушує до рабства?
...нікого Він Сам не спокушує. Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. (Як.1:13-14)
Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють. (Як.1:22)

Якщо ми не маємо вибору, то як же ми можемо обманювати самих себе?

...життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє, щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього... (Повт.30:19-20)

та не почуэ нiхто якщо вухо закрите, своя пожапдливiсть являэться демонiчною. i не вибире нiхто якщо вухо закрите.

там переклад дослiвний- надай перевагу .

... i ви не своi 1Кор.6:19




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25016
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 21:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Нецікавий написав:
якщо Бог придбав апостола з утроби матерi, то ж який в апостола може бути вибiр?

Господь вибрав апостола і запропонував йому благодать, щоб він зробив свій вибір - йти за Христом, що й апостол звісно й зробив.


Нецікавий написав:
хотiлось щоб воно так було... але нажаль це не так...
рим. 8:29-30

ви зрозумiйте, що у Бога вже все вiдбулось. ви так само сидiли в вiчностi i читали це повiдомлення.


Якось я вас не розумію, самі даєте місце із рим. Де написано ПЕРЕДБАЧИВ, тобто, Бог знав як ми зробимо, тому і ПРИЗНАЧИВ.
Рим.8:29 Бо кого Він передбачив, тих і призначив, щоб були подібні до образу Сина Його, щоб Він
був перворідним поміж багатьма братами.

А про раба, я вас взагалі не розумію, мені цей титул найбільше подобається із всіх що є у Писанні, і взагалі це мова йде про повне служіння на ниві чи винограднику Божому.

І взагалі, ви хочете сказати, що у нас все таки немає ніякого вибору зовсім?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25018
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 21:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
давайте разом прочитаэмо уважно приповiстi Соломона. всi.
вiрю ми там знайдемо вiдповiдь...на питання вибору.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25021
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2010, 04:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
там переклад дослiвний- надай перевагу .
Надати перевагу - це і означає вибрати.
Ти правий в тому, що людина сама не може вибрати, якщо вухо закрите, бо вона немає з чого вибрати. Але ж коли нас покликав Господь і відкрив наші вуха, щоб ми увірували (а це велика благодать), то й ми повинні зробити свій вибір або ж надати перевагу Господу і Його заповідям.

Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне. (Гал.6:7-8)
Спробуй пояснити, навіщо ап.Павло писав такі слова, якщо б в нас не було вибору?

Отже, вибір є: сіяти для тіла або для духа! І цей вибір кожен з нас повинен зробити, незалежно від того, що нас буде спонукати до цього вибору.

Крім того, ап.Павло чітко вказує, що ми маємо волю:
Бо ви, браття, на волю покликані, але щоб ваша воля не стала приводом догоджати тілу... (Гал.5:13)

Нецікавий написав:
давайте разом прочитаэмо уважно приповiстi Соломона. всi.
вiрю ми там знайдемо вiдповiдь...на питання вибору.

Ну, давайте прочитаємо приповісті Соломона, перший розділ:
...будуть шукати мене, та не знайдуть мене, за те, що науку зненавиділи, і не вибрали страху Господнього, не хотіли поради моєї, погорджували всіма моїми докорами!
А хто мене слухає, той буде жити безпечно...
(Прип.1:29-30,33)
То ж як бачимо і Соломон говорить про необхідність вибору - вибору страху Господнього, що є початком премудрості.
Читаємо далі, другий розділ:
Сину мій, якщо приймеш слова мої ти, а накази мої при собі заховаєш... тоді зрозумієш страх Господній, і знайдеш ти Богопізнання... (Прип.2:1,5) І тут ми бачимо, що є умова: прийняти слова або не прийняти. І далі весь розділ говорить про те, що мудрість допоможе робити мудрий вибір:
...щоб тебе врятувати від злої дороги, від людини, що каже лукаве, від тих, хто стежки простоти покидає, щоб ходити дорогами темряви... (Прип.2:12-13)
І у наступних розділах читаємо: Сину мій, не забудь ти моєї науки, і нехай мої заповіді стережуть твоє серце:
Надійся на Господа всім своїм серцем...
Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки.
...бійся Господа та ухиляйся від злого!
Не заздри насильникові, і ні однієї з доріг його не вибирай...
На стежку безбожних не йди, і не ходи на дорогу лихих, покинь ти її, не йди нею, усунься від неї й мини...
Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя.
Стежку ніг своїх вирівняй, і стануть міцні всі дороги твої: не вступайся ні вправо, ні вліво, усунь свою ногу від зла!


То ж як бачимо, життя наше і наша вічність залежить від нашого вибору! :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25023
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2010, 06:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
апостол пише про принцип сiяня i жатви, i тим самим вказуэ причину наслiдкових звязкiв а не на .
вибiр.


...бо вже не Я роблю а грiх, який живе в менi...

бо вже не Я живу а живе в менi Христос.

iлюзiя вибору э.

всiм керуэ потреба.
продемонструйте власний вибiр будь-ласка. дайте якiсь приклад.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25024
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 08:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Якщо би ми не мали вибору - то ми були б приречені на смерть.
Нецікавий написав:
...бо вже не Я роблю а грiх, який живе в менi...
Так, якщо ми не прийняли Христа.
Нецікавий написав:
бо вже не Я живу а живе в менi Христос.
О, так, якщо зробили вибір згідно волі Божої: віддали своє життя для Бога і розп'яли себе з Христом.
Нецікавий написав:
iлюзiя вибору э.
Ні, це не ілюзія, а реальний вибір нашої душі, під впливом благодаті Божої. На небесах є радість за кожного грішника, що кається.

Покаяння - це також наш вибір. І Господь очікує від нас покаяння:
Чи Я маю вподобання в смерті несправедливого? говорить Господь Бог, чи ж не в тому, щоб він повернувся з доріг своїх та й жив?
А коли б справедливий відвернувся від своєї справедливости й став робити кривду, усі ті гидоти, які робить несправедливий, то чи такий буде жити? Усі справедливості його, які він робив, не згадаються, за своє спроневірення, що він спроневірив, і за гріх свій що згрішив, за них він помре!
(Єз.18:23-24)
То ж як бачимо, навіть праведний має волю чинити кривду, за що помре. І це буде його вибір.
Крім того, Господь застерігає навіть: Коли Я скажу праведнику, що він зостанеться живим, а він понадїється на свою праведність та й допуститься неправедності, то йому не згадаються всі праведні вчинки його, й мусить він умерти за беззаконність свою, що її вчинив. (Єз.33:13)
То ж як бачимо, навіть якщо Господь нас вибрав, навіть якщо Він дав нам вічне життя, але якщо ми понадіємося й допустимо неправедність, то помремо. І це також буде результат нашого вибору.

Особливо Господь очікує від нас послуху, як написано: послух ліпший від жертви! (1Сам.15:22)
Виконання кожної заповіді Божої - це прямий шлях, до якого нас закликає Господь.
І послух Господу - це плід духа, народженого від Бога. І якщо ми ходимо за духом, то виконуємо волю Всевишнього. Ходити за духом або за тілом - це вибір нашої душі.

Нецікавий написав:
продемонструйте власний вибiр будь-ласка. дайте якiсь приклад.

Вибір робить кожна людина. Ми завжди намагаємося вибрати краще з кращого, цінніше з ціннішого.
А кожен, хто народився від Бога, обирає між тлінним і вічним (між плотським та духовним або ж між добрим та найкращим): пограти у футбол чи сходити до церкви, дивитися фільм чи читати Біблію, смачно поїсти чи перебувати в пості та молитві, останній шмат хліба з'їсти самому чи поділитися з ближнім, сказати пусте слово чи промовчати...

Яскравий приклад вибору залишений нам сестрами Мартою та Марією. Марта піклувалася гостиною, а Марія сіла в ногах у Ісуса, та й слухала слова Його. І Господь сказав такі слова:
Марія ж обрала найкращу частку, яка не відбереться від неї... (Лук.10:42)

То ж нехай Господь допоможе нам також обрати найкращу нетлінну частку!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25035
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 14:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
чому один іде грати у футбол а інший йде до церкви? і чому Марія обрала саме таку участь а Марфа іншу. Чому дві подруги однолітки однакових пропорцій стоять у магазині і одна обирає (нібито) куртку червоного кольору а друга - таку саму куртку зеленого кольору???




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25076
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
чому один іде грати у футбол а інший йде до церкви?

Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його. А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.
(Ів.3:20-21)
Нецікавий написав:
і чому Марія обрала саме таку участь а Марфа іншу.
Коли Марія омила ноги Ісусові і обтерла їх своїм волоссям, то Господь їй сказав: Твоя віра спасла тебе, іди з миром собі! А ще Ісус сказав такі слова: Численні гріхи її прощені, бо багато вона полюбила. (Лук.7:50,47)
То ж як бачимо, її вибір був зумовлений вірою і любов'ю до Господа!
Нецікавий написав:
Чому дві подруги однолітки однакових пропорцій стоять у магазині і одна обирає (нібито) куртку червоного кольору а друга - таку саму куртку зеленого кольору???
Але це вже чисто фізіологічний вибір (не про той вибір йде мова у цій темі). А ще буває жереб кидають. :lol:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25181
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 10:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
Нецікавий написав:
чому один іде грати у футбол а інший йде до церкви?

Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його. А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.
(Ів.3:20-21)
Нецікавий написав:
і чому Марія обрала саме таку участь а Марфа іншу.
Коли Марія омила ноги Ісусові і обтерла їх своїм волоссям, то Господь їй сказав: Твоя віра спасла тебе, іди з миром собі! А ще Ісус сказав такі слова: Численні гріхи її прощені, бо багато вона полюбила. (Лук.7:50,47)
То ж як бачимо, її вибір був зумовлений вірою і любов'ю до Господа!
Нецікавий написав:
Чому дві подруги однолітки однакових пропорцій стоять у магазині і одна обирає (нібито) куртку червоного кольору а друга - таку саму куртку зеленого кольору???
Але це вже чисто фізіологічний вибір (не про той вибір йде мова у цій темі). А ще буває жереб кидають. :lol:

що таке фізіологічний вибір, і чим цей вибір побуджений? А на рахунок жеребу - Притч 16:33 . і що чи хто надихнув Марію зробити саме цей вибір а не інший?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25183
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 10:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От скажіть Нецікавий, від людини залежить чи вона піду у рай, чи у ад? Чи все уже розписано і ніхто нічого не може змінити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25185
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 11:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
От скажіть Нецікавий, від людини залежить чи вона піду у рай, чи у ад? Чи все уже розписано і ніхто нічого не може змінити?

а ви як міркуєте?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25186
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 11:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Sh_21 написав:
От скажіть Нецікавий, від людини залежить чи вона піду у рай, чи у ад? Чи все уже розписано і ніхто нічого не може змінити?

а ви як міркуєте?

:) Переадрисація... звісно що від людини залежить, Бог усе зробив для спасіння, а ми маємо вибір прийняти це, чи відкинути спасіння?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
25189
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 11:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
Sh_21 написав:
От скажіть Нецікавий, від людини залежить чи вона піду у рай, чи у ад? Чи все уже розписано і ніхто нічого не може змінити?

а ви як міркуєте?

:) Переадрисація... звісно що від людини залежить, Бог усе зробив для спасіння, а ми маємо вибір прийняти це, чи відкинути спасіння?

багато званих( не всі) куди? мало обраних для чого? І ще менше вірних у чому? чесно я не дам відповіді на питання залежить чи не залежить, бо прийдеться весь форум списати, може при зустрічі? чайочку випьемо...тай поговоримо про спасіння, чи можливо його втратити, чи не можливо, чи не те не інше...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>