Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:41




Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Вибір
24774
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 20:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Вибір у людини , є чи нема? цікава ваша думка форумчани?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24775
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 21:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
Вибір у людини , є чи нема?

Звичайно, що є. Господь кожного з нас закликає, але людина сама обирає чи коритися Богу чи ні.

Господь шукає послушних Його Слову - поклонників в дусі і правді.
І Бог нікого не примушує. Все добровільно.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24786
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 10:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
Нецікавий написав:
Вибір у людини , є чи нема?

Звичайно, що є. Господь кожного з нас закликає, але людина сама обирає чи коритися Богу чи ні.

Господь шукає послушних Його Слову - поклонників в дусі і правді.
І Бог нікого не примушує. Все добровільно.

а як бути з Эрем.10:23?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24807
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 19:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
отож слід довести по писанню, що вибору нема, а є тільки ілюзія вибору.
Хто підвязується в спілкування ....дорогенькі)))??




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24813
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Хто підвязується в спілкування ....дорогенькі)))??

Попробую... я думаю виберу тільки не має одного, це померти фізично :cry: , а всі інші вибори є.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24815
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 20:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
Хто підвязується в спілкування ....дорогенькі)))??

Попробую... я думаю виберу тільки не має одного, це померти фізично :cry: , а всі інші вибори є.


ви вибирали чи вам народжуватись?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24819
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
ви вибирали чи вам народжуватись?

Як кажуть: "батьків і країну не вибирають" це один виняток із життя. Цей вибів зробили батьки, бо народивши дитину вони мають її виховати. А ціле свідоме життя ми маємо вибір.

Тут виникає нова тема, можна нову тему створити або тут продовжити " де береться, або як утворюється душа?"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24864
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 09:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
ви вибирали чи вам народжуватись?

Як кажуть: "батьків і країну не вибирають" це один виняток із життя. Цей вибів зробили батьки, бо народивши дитину вони мають її виховати. А ціле свідоме життя ми маємо вибір.

Тут виникає нова тема, можна нову тему створити або тут продовжити " де береться, або як утворюється душа?"

ви маэте генокод, i на протязi всьго життя отримували певну iнформацiю, iаж нiяк не вибирали якiй iнформ. в вас входити., а надавали перевагу тiй стосовно чого були навченнi навколишнiм сереовищем до отримання iнформ. i зараз все вiдбуваэться так само--ваш генокод i ваш багаж iнформацii реагують на зовнiшнэ середовище i ви думаэте, що то ви думаэте, що ви робите вибiр, але завжди э причина послiдовних звязкiв.

цiкаво , кому б було краще щоб ми думали, що маэмо вибiр,Богу чи дияволу???

Бо написано чiтко, що ми або раби грiха або раби праведностi.

а нарахунок вибору шляху то- Не ми його полюбили а Вiн нас полюбив,i не ми Його обрали а вiн нас обрав.

далi можу подати мiсця з Слова Божого, звiсно якщо Воно э для вас авторететом.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24873
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 09:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
цiкаво , кому б було краще щоб ми думали, що маэмо вибiр,Богу чи дияволу???

Цитата:
Бо написано чiтко, що ми або раби грiха або раби праведностi.

А звідки ви взяли що ми не думаємо. крім вашої цитати про генокод. Я завжди маю вибір. От вибору немає тоді коли ти живеш у гріхах, от тоді людина раб. А у народженої згори людина завжди є вибір грішити, чи ні.

Нецікавий написав:
далi можу подати мiсця з Слова Божого,
Дякую не треба я знаю де це написано 1Iван.4:19, 1Iван.4:10

Нецікавий написав:
звiсно якщо Воно э для вас авторететом.

А чому ви вирішили що ви тут самий умний, то як ви дійшли до такого висновку? Ви напевно не із протестантської церкви, бо із перших ваших повідомлень ставитись до всіх зневажливо, і хочете зробити всіх тупими істотами. От задам вам запитання те саме що ссс задав: « хто Ви такі?»

Перш ніж так гонорово писати, могли прочитати хоч пору моїх повідомлень і зробити висновок, чи є Писання авторитет, чи ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24884
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 10:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Эрем. 10:23, притч.16:9 , 19:21 ,21:1




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24890
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 10:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Эрем. 10:23,

треба знати про що мове йде у контексті...

Нецікавий написав:
притч.16:9 , 19:21 ,21:1

То що ви хочете сказати, що ми роботи?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24913
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2010, 20:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Нецікавий написав:
Эрем. 10:23,

треба знати про що мове йде у контексті...

Нецікавий написав:
притч.16:9 , 19:21 ,21:1

То що ви хочете сказати, що ми роботи?

роботи не вмiють навчатись любити i спiлкуватись за допомогою ЖИВОГО слова.

фраза'' Я вибираю'' -э формою гордостi.


я дiлюсь з вами, а переконуэ вас нехай Слово Боже.
вибачте якщо щось не так...

з Господом.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24927
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2010, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити, чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господеві. (Нав.24:15)
Народ вибрав служити Господу, хоча Ісус Навин запевняв, що вони не здоліють служити Господеві, але вони зробили все-таки вибір: Ні, таки Господеві будемо служити!
І сказав Ісус до народу: Ви свідки на себе, що ви вибрали Господа служити Йому.

Таким чином, ми також робимо щодня вибір - кому служити: Богу чи мамоні. Це легко довести у світлі Слова Божого, що вибір робить кожна людина щоденно.

Господь також робить вибір! Як писав ап.Павло: Коли ж Бог, що вибрав мене від утроби матері моєї і покликав благодаттю Своєю... (Гал.1:15) Господь покликав Савла, і він навернувся до Бога - зробив вибір по волі Божій.

Вибір робить кожна істота, що має волю. Господь нас створив по образу Своєму і дав нам свободу вибору. Та ж свобода була і в Адама, але він обрав гріх, тобто те, що Богу було неугодне.

Інше питання - це хто чи що спонукає нас зробити той, чи інший вибір?
Адама з Євою спокусив змій, і вони обрали смерть. Господь же нас спонукає до життя за духом, але не заставляє нас, а лише стукає, щоб ми відчинили двері серця свого, як написано:
Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. (Об.3:20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24934
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2010, 08:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Сонячник написав:
А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити, чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господеві. (Нав.24:15)
Народ вибрав служити Господу, хоча Ісус Навин запевняв, що вони не здоліють служити Господеві, але вони зробили все-таки вибір: Ні, таки Господеві будемо служити!
І сказав Ісус до народу: Ви свідки на себе, що ви вибрали Господа служити Йому.

Таким чином, ми також робимо щодня вибір - кому служити: Богу чи мамоні. Це легко довести у світлі Слова Божого, що вибір робить кожна людина щоденно.

Господь також робить вибір! Як писав ап.Павло: Коли ж Бог, що вибрав мене від утроби матері моєї і покликав благодаттю Своєю... (Гал.1:15) Господь покликав Савла, і він навернувся до Бога - зробив вибір по волі Божій.

Вибір робить кожна істота, що має волю. Господь нас створив по образу Своєму і дав нам свободу вибору. Та ж свобода була і в Адама, але він обрав гріх, тобто те,
що Богу було неугодне.

Інше питання - це хто чи що спонукає нас зробити той, чи інший вибір?

Адама з Євою спокусив змій, і вони обрали смерть. Господь
же нас спонукає до життя за духом, але не заставляє нас,
а лише стукає, щоб ми
відчинили двері серця свого, як написано:

Ось Я стою під дверима та
стукаю: коли хто почує Мій
голос і двері відчинить, Я до
нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо
Мною.
(Об.3:20)

мiсце IсусаНАВ. там стоiть дослiвно '' надати перевагу''
як вони нададуть перевагу кому служити, якщо Бог не вiдкриэ iм вухо Йов. 33:14-18,36:10 ,??? як почують стукiт Iсуса , якщо Отець Духом Святим не вiдкриэ духовне вухо?

де написано що Адам щось
вибирав, ?
прийшов змiюка посiяв в Эву брехню, а чере неi посiяв i в Адама бовони не знали що таке брехня. насiння проросло i дало плiд брехнi, яка э грiхом, а плата за грiх смерть.(друга)
якщо Бог придбав апостола з утроби матерi, то ж який в апостола може бути вибiр?


псалом 138:16
Ин. 6:44
Ин. 6:65

Мир Божий в серце




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибір
24968
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 07:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Нецікавий написав:
якщо Бог придбав апостола з утроби матерi, то ж який в апостола може бути вибiр?

Господь вибрав апостола і запропонував йому благодать, щоб він зробив свій вибір - йти за Христом, що й апостол звісно й зробив.

Ісус також говорив Своїм учням такі слова:
16 Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє. (Ів.15:16)

Тепер згадаймо, коли Ісус вибирав учнів, то казав: Іди за Мною! І кожен з покликаних, по-різному увірувавши, зробили свій вибір йти за Христом.
Так само Ісус покликав і багатого юнака: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною. Почувши ж юнак таке слово, відійшов, зажурившись, бо великі маєтки він мав. Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне. (Матв.19:21-23)

То ж бачимо, що Бог кличе багатьох і хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди. (1Тим.2:4) Але кожен з покликаних на вечерю Господню робить вибір: слухатися Бога чи мамону.

Тому Ісус застерігав, що багато покликаних, та вибраних мало. (Матв.22:14)

Вибраний - це той, хто полюбив Бога понад власне життя, хто Бога поставив на перше місце.
Нецікавий, погодься, що вибір є обоюдний: Господь кличе, а люди приймають цей поклик, це запрошення. Так само як наречений обирає свою наречену, то й вона має обрати його, а інакше вони не стануть одним тілом. Ніхто не може змусити дівчину вийти заміж, якщо вона сама не захоче цього.

Проте, багато таких, що нехтують Божим закликом. Бо якби ми не мали вибору, то навіщо б Христос говорив нам робити те і те, а того й того не робити? Навіщо Христос нам говорив: Не складайте скарбів собі на землі... Складайте ж собі скарби на небі..., якщо у нас не має вибору?

Вибір є! Господь вибрав нас, щоб ми обрали Його, обрали Його заповіді, Його Слово! І цей вибір ми робимо щодня, щохвилини... це не просто вибір, а духовна війна... як писав Павло: ми не боржники тіла, щоб жити за тілом; бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити. (Рим.8:12-13) Оце наш вибір...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 78 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>